You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 28 Mar 2024, 16:09

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 
 Post #266 Wysłany: 26 Cze 2006, 17:32; 
 Temat postu: Ogólne fakty o Grande Punto
Offline
Admin
Awatar użytkownika

Imię: Zbyszek
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Chełm/Sławno/Słupsk
Rejestracja: 22 Cze 2006,
Posty: 3301
Fiat posiada na swoim koncie około 6mln.sprzedanych aut – obu generacji „Kropki”.
Chcąc wyznaczać wzorzec w segmencie B musiał zaprojektować auto, które będzie zajmowało „pole position” w owym segmencie. Wynikiem stało się auto , które przybrało miano Wielkiego…Grande Punto
Auto od razu wzbudziło emocje wśród rynku u konkurentów. Przekroczenie bariery 4m segmentu B stało się faktem, a to wszystko dzięki Panu Giorgietto Giugiaro, który z wielkim rozmachem zaprojektował „Wielką Kropkę” posiadającą długość 4,03m!
Design auta wyznacza przód auta , które wygląda świeżo i nowocześnie. Z odległości i z przymrożonymi oczami można się w nim dopatrzyć nawet elementów z Maserati - przednie reflektory, chłodnica i przyczepione do drzwi lusterka czynią Punto naprawdę atrakcyjnym.
Pod względem stylistycznym nie dopatrzymy się podobieństwa do poprzednich generacji Kropek. Dynamiczne kształty przedniej części nadają autu nieco agresywności, duży grill chłodnicy a'la Maserati sprawia, iż już z daleka można bezbłędnie rozpoznać nadjeżdżający model. Nieco mniejsza rewolucja została dokonana w tylnej części nadwozia - podobnie opada linia klapy bagażnika, pionowe światła ciągną się na całej wysokości tylnej szyby.
Duże rozmiary Grande Punto musiały znaleźć przełożenie w większej kabinie. Teraz kierowca jak i przedni pasażer mają dużo więcej miejsca i co ważne mogą podróżować na znacznie wygodniejszych fotelach, w których siedzi się wyżej, niczym w minivanie. Kierowca, dzięki wielokierunkowej regulacji fotela i kierownicy, powinien dość łatwo znaleźć optymalną pozycję. Z tyłu także docenimy większą ilość miejsca na nogi oraz głowę, ale podróż w trójkę (na tylnej kanapie) będzie już nieco uciążliwa.
Deska rozdzielcza Grande Punto należy do prostych ale łatwych w obsłudze. Czyli wszystko znajdziemy tam, gdzie jest jego miejsce - bez jakichś udziwnień. Jeśli chodzi o jakość użytych materiałów, to jest przyzwoicie, co w tym przypadku akurat oznacza znaczną poprawę.
Bryła auta napędzana jest przez dwie jednostki benzynowe - 8 zaworowe - pierwszy z 1,2 rozwija moc 65 KM, drugi z 1,4 całe 77 KM. Pierwszy z nich wystarczy do napędzenia masy auta, drugi zaś z powodzeniem może być wybrany jako alternatywa między małym spalaniem a odpowiednią elastyką na trasie.
W kwestii Diesli są dwie jednostki napędowe, ale za to każdy o dwóch obliczach. Słabszy 1,3 JTD Multijet rozwija moc albo 75, albo 90 KM. Mało? Jednostka 1,9 JTD gwarantuje w każdej wersji nadwyżkę mocy - do wyboru będzie wariant 120- lub 130-konny.
Ostatnia z jednostek budzi podziw i podczas jazdy wywoła niewątpliwie zimny pot na naszej skórze…
Auto świetnie trzyma się drogi, Zawieszenie dość dobrze sprawuje się na małych nierównościach, tak iż nie będziemy zbytnio narzekać na jazdę po dziurawych ulicach. Przy szybkim pokonywaniu zakrętów auto praktycznie nie przechyla się. Również jazda w ciasnych uliczkach należy do przyjemności, a to za sprawą niezwykle wydajnego wspomagania kierownicy Dual Drive.
No cóż, Fiat niewątpliwie zaskoczył wysokim bezpieczeństwem uzyskując w testach NCAP odpowiednio 5 gwiazdek (w tym bezp. pieszego i dziecka 3 gwiazdki), w standardzie 2 poduszki powietrzne , ABS+EBD za cenę ok. 37tyś jest dość konkurencyjny w swym segmencie. Autko zdobyło tytuł "Złotej kierownicy 2005" przyznawanej przez niemiecki magazyn Autobild, "Auta Europy 2006" we Włoszech oraz "Samochodu miejskiego 2005" we Francji. Ponadto wygrywa testy w polskich pismach motoryzacyjnych tj. „Auto Świat”, „Motor” itp. W tyle pozostawia Toyotę Yaris, Renault Clio , Peugeot 207, Skodę Fabię i innych braci tego segmentu.
Ogólna ocena Grande Punto z pewnością jest więc bardzo wysoka. Ładny wygląd, przestronne wnętrze, przyzwoite wykończenie, bardzo duży wybór ekonomicznych silników i korzystna cena przy dość ciekawym wyposażeniu (najtańsza wersja ma m.in. dwie przednie poduszki powietrzne, ABS z EBD, elektrycznie sterowane lusterka, szyby, centralny zamek oraz światła z funkcją "follow me home") to z pewnością sporo. Najtańsza wersja z silnikiem wysokoprężnym 1.3 75 KM kosztuje 47.300 zł, a 1.3 90KM 52.400 zł.
Czy Fiat zapoczątkował rewolucję w segmencie B? Z pewnością TAK, i nie zamierza spoczywać na laurach , w 2007 roku urodzi kolejne dziecko tego segmentu – Fiata Bravo…

Więcej na www.fiatpunto.pl


Góra
 Profil  
 

 
 Post #269 Wysłany: 26 Cze 2006, 17:51; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2006,
Posty: 613
Artykuł fajny :) bardzo mi sie podoba a na tej stronce ejst fajny konfigurator ;) cena mojego GP marzen to ...... 83 tys zł :) ale za luksus i diesla trzeba swoje zapłacic :)

_________________
Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


Góra
 Profil  
 
 
 Post #362 Wysłany: 05 Lip 2006, 22:35; 
 Temat postu:
Offline
Admin
Awatar użytkownika

Imię: Zbyszek
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Chełm/Sławno/Słupsk
Rejestracja: 22 Cze 2006,
Posty: 3301
no ba..ale wtedy chyba nikt z nas nie kupił by GP ;)

_________________
Pilot RC KDS450 SV + Flymentor 3D & Tarot 450 PRO + Flymentor 3D & DJI Phantom 3


Góra
 Profil  
 
 
 Post #378 Wysłany: 06 Lip 2006, 21:36; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Imię: Grzegorz
Samochód: Punto II FL 5d
Silnik: 1.2 8V 60KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Będzin
Rejestracja: 23 Cze 2006,
Posty: 1324
Grande Punto jest dość tanim autem ale tylko w wersji Active lub Energu i z silnikami 1.2 lub 1.4. Za auto z dieslem trzeba dość słono zapłacić co wiele osób może zniechęcać do kupna tego modelu. Za 60 tyś można już kupić świetne auto z pełnym wyposażeniem.

_________________
Anonima Lombarda Fabricca Automobili

Fan włoszczyzny :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #460 Wysłany: 12 Lip 2006, 23:02; 
 Temat postu:
Offline
Admin
Awatar użytkownika

Imię: Zbyszek
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Chełm/Sławno/Słupsk
Rejestracja: 22 Cze 2006,
Posty: 3301
dokładnie...

_________________
Pilot RC KDS450 SV + Flymentor 3D & Tarot 450 PRO + Flymentor 3D & DJI Phantom 3


Góra
 Profil  
 
 
 Post #477 Wysłany: 13 Lip 2006, 16:29; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Miejscowość: gdansk
Rejestracja: 09 Lip 2006,
Posty: 12
Xyśowi i innym podpowiem - sam przed takim dylematem stalem niedawno
FIAT AUTO POLAND wycenil "moje" grande punto sport 1,9 jtd na. .78 300 zlotych cash juz z rabatami
jestem szalony, ale nie az tak !
poczekalem, poszukałem i .. . kupilem w NIEMCZECH w marcu dokladnie taki model jak chcialem czerwony sport 1,9 jtd 131 PS w najpelniejszej sportowej opcji, z 17 205/45, CD+mp3, zawieszenie sportowe+dodatki, klima automatyczna, podwojne wspomaganie, pelna elektryka i wszystkie regulacje lacznie z ta ledzwiowa itp. . . . . .grudzien 2005 z transportem ze STUTTGARTU, wszystkimi oplatami i naprawa przetarcia z boku wyszlo mniej niz 50000 zlotych
autko rewelacyjnie wyglada, sprawuje sie podobnie no i 24 miesiace pelnej europejskiej gwarancji !! mozna jezdzic i spac spokojnie !
jezdze i sie ciesze, a drobne wpadki "nowego modelu" i zmarnowany czas w serwisie nie sa w stanie zabrac czy zepsuc mi tej radosci


Góra
 Profil  
 
 
 Post #639 Wysłany: 03 Sie 2006, 22:12; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Miejscowość: 3miasto
Rejestracja: 06 Lip 2006,
Posty: 36
Ilosc grande punto rośnie z miesiaca na miesiac - na pomorzu fiat znowu wygral przetarg - pomorski osrodek ruchu drogowego wymienia punto III na grande - teraz na egzaminach jezdzi sie na grande - wszystkie osrodki nauki jazdy wymieniaja rowniez (łatwy szmal do zarobienia przez fiata). Jeszcze niedawno punto III robilo furore, a teraz grande. Kazdy osrodek ktory chce sie na pomorzu liczyc musi wymienic samochod inaczej pojdzie ,,z torbami,, klient nasz pan :wink: . Co o tym sadzicie?? - jak to wyglada uwas - tez jezdzi sie na fiatach i zdaje egzamin?


Góra
 Profil  
 
 
 Post #641 Wysłany: 03 Sie 2006, 22:14; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Częstochowa
Rejestracja: 22 Cze 2006,
Posty: 520
DeCza napisał(a):
Ilosc grande punto rośnie z miesiaca na miesiac - na pomorzu fiat znowu wygral przetarg - pomorski osrodek ruchu drogowego wymienia punto III na grande - teraz na egzaminach jezdzi sie na grande - wszystkie osrodki nauki jazdy wymieniaja rowniez (łatwy szmal do zarobienia przez fiata). Jeszcze niedawno punto III robilo furore, a teraz grande. Kazdy osrodek ktory chce sie na pomorzu liczyc musi wymienic samochod inaczej pojdzie ,,z torbami,, klient nasz pan :wink: . Co o tym sadzicie?? - jak to wyglada uwas - tez jezdzi sie na fiatach i zdaje egzamin?


Ja mogę potwierdzić subiektywnie, że u mnie też już jeżdżą na Grande.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #645 Wysłany: 03 Sie 2006, 23:58; 
 Temat postu:
Offline
Admin
Awatar użytkownika

Imię: Zbyszek
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Chełm/Sławno/Słupsk
Rejestracja: 22 Cze 2006,
Posty: 3301
tam gdzie jestem również Grande...

_________________
Pilot RC KDS450 SV + Flymentor 3D & Tarot 450 PRO + Flymentor 3D & DJI Phantom 3


Góra
 Profil  
 
 
 Post #654 Wysłany: 04 Sie 2006, 11:51; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Morąg
Rejestracja: 11 Lip 2006,
Posty: 1997
U mnie w mieście nie ma WORDu ale za to ze wszystkich 5ciu czy 6ciu szkół jazdy narazie w jednej jest Grande Punto :) Zielone... też bardzo ładne. Ogólnie u mnie w mieście są dwa Grandy - mój i właśnie ten szkoleniowy ale coraz częściej ludzie widują niebieski więc może jest już trzeci :D Ostatnio widziałem czarnego też ale nie na naszych tablicach... :)

_________________
Grande Punto 1.4 77KM Energy
5-drzwiowy .:. dziki wąż piaskowy .:. szybki i wściekły! 8)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #891 Wysłany: 27 Paź 2006, 18:19; 
 Temat postu: Witam!
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Imię: Wojtek
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Sosnowiec
Rejestracja: 27 Paź 2006,
Posty: 17
ja też ma czarną dużą kropkę! ale to raczej nie mój bo mam go dopiero od równego tygodnia.
Pozdrawiam wszystkich z mojego pierwszego posta na tym forum!!! :D 8)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #892 Wysłany: 27 Paź 2006, 19:02; 
 Temat postu: Re: Witam!
Offline
Admin
Awatar użytkownika

Imię: Zbyszek
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Chełm/Sławno/Słupsk
Rejestracja: 22 Cze 2006,
Posty: 3301
spyd666 napisał(a):
ja też ma czarną dużą kropkę! ale to raczej nie mój bo mam go dopiero od równego tygodnia.
Pozdrawiam wszystkich z mojego pierwszego posta na tym forum!!! :D 8)


Witamy nowego forumowicza...!!!


Góra
 Profil  
 
 
 Post #1412 Wysłany: 20 Gru 2006, 14:43; 
 Temat postu: kropa
Offline
Puntoświr

Miejscowość: Sosnowiec
Rejestracja: 20 Gru 2006,
Posty: 170
witam, krope mam od dwóch tygodni i już prawie 1000 km, szary metalic w activie z 1,4 77KM, wersja 5d, pozdrowienia z gliwic, gdzie jest kropków coraz więcej ;)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #1414 Wysłany: 20 Gru 2006, 16:12; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Morąg
Rejestracja: 11 Lip 2006,
Posty: 1997
Pozdrawiam! 8)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #1423 Wysłany: 20 Gru 2006, 17:17; 
 Temat postu: Re: kropa
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Częstochowa
Rejestracja: 22 Cze 2006,
Posty: 520
Kubi napisał(a):
witam, krope mam od dwóch tygodni i już prawie 1000 km, szary metalic w activie z 1,4 77KM, wersja 5d, pozdrowienia z gliwic, gdzie jest kropków coraz więcej ;)


Witam kolejnego posiadacza GP :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #1440 Wysłany: 20 Gru 2006, 23:53; 
 Temat postu: Re: kropa
Offline
Admin
Awatar użytkownika

Imię: Zbyszek
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Chełm/Sławno/Słupsk
Rejestracja: 22 Cze 2006,
Posty: 3301
garys napisał(a):
Kubi napisał(a):
witam, krope mam od dwóch tygodni i już prawie 1000 km, szary metalic w activie z 1,4 77KM, wersja 5d, pozdrowienia z gliwic, gdzie jest kropków coraz więcej ;)


Witam kolejnego posiadacza GP :)



Pozdro... 8) Podaj dalej ... 8)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #1485 Wysłany: 21 Gru 2006, 15:13; 
 Temat postu: Re: kropa
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: w-m
Rejestracja: 21 Gru 2006,
Posty: 2006
Pomógł: 1
Dziobel napisał(a):
garys napisał(a):
Kubi napisał(a):
witam, krope mam od dwóch tygodni i już prawie 1000 km, szary metalic w activie z 1,4 77KM, wersja 5d, pozdrowienia z gliwic, gdzie jest kropków coraz więcej ;)


Witam kolejnego posiadacza GP :)



Pozdro... 8) Podaj dalej ... 8)


Ja swoim ganiam od kwietnia. Pozdrawiam wszystkich użytkowników i miłośników Wielkiej Kropki :-)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #1611 Wysłany: 23 Gru 2006, 03:54; 
 Temat postu: Re: kropa
Offline
Admin
Awatar użytkownika

Imię: Zbyszek
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Chełm/Sławno/Słupsk
Rejestracja: 22 Cze 2006,
Posty: 3301
gp napisał(a):
Dziobel napisał(a):
garys napisał(a):
Kubi napisał(a):
witam, krope mam od dwóch tygodni i już prawie 1000 km, szary metalic w activie z 1,4 77KM, wersja 5d, pozdrowienia z gliwic, gdzie jest kropków coraz więcej ;)


Witam kolejnego posiadacza GP :)



Pozdro... 8) Podaj dalej ... 8)


Ja swoim ganiam od kwietnia. Pozdrawiam wszystkich użytkowników i miłośników Wielkiej Kropki :-)


Witam
ja również... to zaraz nam rok stuknie... 8)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #1662 Wysłany: 23 Gru 2006, 23:01; 
 Temat postu: Re: kropa
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Bytów
Rejestracja: 18 Gru 2006,
Posty: 930
Dziobel napisał(a):
gp napisał(a):
Dziobel napisał(a):
garys napisał(a):
Kubi napisał(a):
witam, krope mam od dwóch tygodni i już prawie 1000 km, szary metalic w activie z 1,4 77KM, wersja 5d, pozdrowienia z gliwic, gdzie jest kropków coraz więcej ;)


Witam kolejnego posiadacza GP :)



Pozdro... 8) Podaj dalej ... 8)


Ja swoim ganiam od kwietnia. Pozdrawiam wszystkich użytkowników i miłośników Wielkiej Kropki :-)


Witam
ja również... to zaraz nam rok stuknie... 8)


Pozdro dla posiadaczy GP i wszystkich kropek...
Podaj dalej :)

_________________
Punto 1.2 8v 60KM Active Premius - verde cristallo
Grande Punto 1.4 8v 77KM Energy - błękitny psychodelic
GP 1.4 8v 77KM - grigio prezioso
Grande Punto 1.4 8v Estiva Blue&Me - błękitny hillybilly
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #1663 Wysłany: 23 Gru 2006, 23:08; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Bytów
Rejestracja: 18 Gru 2006,
Posty: 930
Dziobel napisał(a):
tam gdzie jestem również Grande...


W Bytowie (WORD Słupsk) też wszyscy jeżdżą GP w tym mój staruszek.
Coś tak czuje, że ja też zostane w tym fachu bo można Grande pojeździć no i niezła kasiorka idzie dla instruktora... :)

_________________
Punto 1.2 8v 60KM Active Premius - verde cristallo
Grande Punto 1.4 8v 77KM Energy - błękitny psychodelic
GP 1.4 8v 77KM - grigio prezioso
Grande Punto 1.4 8v Estiva Blue&Me - błękitny hillybilly
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #1714 Wysłany: 27 Gru 2006, 15:38; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Strzelin
Rejestracja: 24 Lis 2006,
Posty: 922
Za mojego dałem 57.850. i dokładnie na tyle wycenił go fonfigurator. Żałuje tylko że nie wziąłem DYNAMICA tylko ENERGY. Jakie będzie wasze następne auto? Moje z pewnością Fiat Bravo :D

_________________
Grande Punto - 5d - Energy(2006) - Szary Jungle - 1.4 16V Starjet 95KM

Moje auto znajdziesz na Polskajazda.pl

Znowu Boom dla nas, Wielkie Joł Kochana.... :mrgreen:
Nie podoba Shieeeeea? :E

Góra
 Profil  
 
 
 Post #1716 Wysłany: 27 Gru 2006, 15:43; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: w-m
Rejestracja: 21 Gru 2006,
Posty: 2006
Pomógł: 1
Kuba DST napisał(a):
Za mojego dałem 57.850. i dokładnie na tyle wycenił go fonfigurator. Żałuje tylko że nie wziąłem DYNAMICA tylko ENERGY. Jakie będzie wasze następne auto? Moje z pewnością Fiat Bravo :D


Czekam na alfę junior :-)
Ciągle mam słabość do tej marki...


Góra
 Profil  
 
 
 Post #1717 Wysłany: 27 Gru 2006, 16:14; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Logrono, Mollet del Valles
Rejestracja: 19 Paź 2006,
Posty: 1312
Mojego sie tu nie skonfiguruje :D
Ciezko powiedziec co bedzie moim nastepnym autem, zalezy jak sie potoczy moje zycie, ale albo cos sredniej klasy albo coupe cabrio, a moze kompakt... ale na pewno nie bedzie to FIAT, troche sie zawiodlem na marce, bo samo auto jest spoko tylko ten serwis, ktory ciagle mi psuje krew... A ostatnio jakis tydzien temu ale nawet nie chcialo misi ekomentowac na forum :evil:


Góra
 Profil  
 
 
 Post #3360 Wysłany: 10 Sty 2007, 22:03; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Imię: Grzegorz
Samochód: Punto II FL 5d
Silnik: 1.2 8V 60KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Będzin
Rejestracja: 23 Cze 2006,
Posty: 1324
Pomyślałem że nie warto zakładać nowego tematu, więc wrzucam to tutaj ;)

Wizja wersji Abarth:

Image

Źródło: autoexpress.co.uk

_________________
Anonima Lombarda Fabricca Automobili

Fan włoszczyzny :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #3363 Wysłany: 10 Sty 2007, 22:10; 
 Temat postu:
Offline
Admin ds. technicznych forum.
Awatar użytkownika

Imię: Michał
Samochód: Punto II 3d
Silnik: 1.8 16V 130KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: HGT
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: SL/SK/SZ/SZA
Rejestracja: 21 Cze 2006,
Posty: 13043
Pomógł: 54
Grzyws napisał(a):
Pomyślałem że nie warto zakładać nowego tematu, więc wrzucam to tutaj ;)

Wizja wersji Abarth:

Image

Źródło: autoexpress.co.uk
Nice 8)

_________________
Focus 1.0 Ecoboost 92kW :E & Punto II HGT Abarth 1,8 16V 96kW & Fiesta VII FL 1,0 12V Ecoboost 74kW
Inne pod moją opieką: Tipo 1,4 16V 70kW
Były: Punto II 5d 1,8 16V 96kW & Punto Evo 1,4 16V MA 99kW@138kW & Punto II 1,2 8V 44kW & Fiesta V 1,25 55kW
Image <- Ford Focus mk4 FL Trend 1,0 Ecoboost 2022 r. :E
Image <- Fiat Punto II HGT 1,8 16V 2001 r.
Image <- Ford Fiesta VII FL 1,0 Ecoboost 2017 r.
Image <- Fiat Tipo 1,4 16V 2017 r.
Image <- Fiat Punto II 5d 1,8 16V 2002 r.
Image <- Fiat Punto Evo 1,4 MA Turbo 2010 r.
Image <- Ford Fiesta V 1,2 16V 2001 r.
Image <- Fiat Punto II 1,2 8V 2002 r.
AM, B, BE, C, CE, T


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO