You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 25 Kwi 2024, 22:51

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #237250 Wysłany: 07 Kwi 2009, 08:37; 
 Temat postu: problem z elektryka!! :(
Offline
Forumowicz

Rejestracja: 25 Mar 2009,
Posty: 2
mam problem mam nadzieje, że znajdzie sie tu osoba która bedzie w stanie mi pomoc ;).
oto moj problem : ostatnio byłam u mechanika, poniewaz robiłam u niego wszystkie rzeczy które trzeba zrobic po zakupieniu auta czyli paski oleje płyny itd. po powrocie sprawdziłam poziom oleju który był duzo ponad prawidłowy stan i postanowiłam z tym pojechac spowrotem do niego aby mi to sprawdził.Gdy do niego pojechałam stwierdził ze rzeczywiscie jest za duzo oleju i wjechał na stanowisko, zrobił mi ten olej ale zdziwiło mnie to ze samochód był podłaczony do komputera sprawdzajacego usterki. po czym pan mi powiedział ze wykrył jakies usterki, <chociaz zaznaczam ze tydz temu oodebrałam auto i nie było zadnych usterek a robiłam u tego samego mechanika> po wyjechaniu od mechanik a tzn przejechaniu 10 m musiałam stanąc na poboczu poniewaz zaczeło mi szarpać samochodem wyłaczyło sie wspomaganie, zaczął mi szalec prędkosciomierz, obrotomierz wskazówka poziomu paliwa spadła do zera a poziom temperatury w chlodnicy wzrósł do maxa samochód zaczal warjowac, po czym zadzwoniłam do mechanika przyszedł przejechał sie i było wszystko oki, kazał mi jechac dalej było wszystko wporzadku do momentu gdy wjechałam w dziure i tak jakby zrobiło sie spiecie i samochód znowu zaczął warjowac. Co jest najlepsze to nie działo sie tak do momentu jak wjechałam do mechanika wyjechałam i sie zaczeło wiec podejrzewam ze poprostu on cos namieszał bo do momentu gdy od niego wyjechałam zaczeło to wszystko sie dziac ;/;/ prosze o jakiekolwiek wskazówki moze ktoś miał podobną sytuacje i mi pomorze bo ogólnie jestem załamana :/;/


Góra
 Profil  
 

 
 Post #237263 Wysłany: 07 Kwi 2009, 09:30; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lublin
Rejestracja: 01 Lis 2007,
Posty: 105
Heh może to zbarzmi trywialnie ale sprawdz czy klemy na akumulatorze są odpowiednio dokręcone. Ja jak wymienialem akumulator tej zimy za słabo je dokręciłem i co jakiś czas ( raz na 2 dni) wyłączało mi się wspomaganie kierownicy. Metodą prób i błędów dokręciłem klemy i poskutkowalo jeżdze już 5 misięcy i działa, działa i działa :). Pozdrawiam :)

_________________
Punto II FL Active 1.2 3D 2004r
Mam do sprzedania instalację LPG od tego modelu.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #237273 Wysłany: 07 Kwi 2009, 10:06; 
 Temat postu:
Offline
Forumowicz

Rejestracja: 25 Mar 2009,
Posty: 2
No własnie to juz zrobiliśmy i wszystko oki podłączone wiec nie wiem co to moze byc:(;/;/


Góra
 Profil  
 
 
 Post #239356 Wysłany: 11 Kwi 2009, 21:36; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Miejscowość: Świętochłowice
Rejestracja: 06 Lis 2007,
Posty: 28
Kachna ! skoro przyjechałaś do tego "mechanika" o własnych kołach i tylko z powodu oleju to po jaką cholere on Cię podłączył do kompa????
Napewno coś urwał i to spowodowało zwarcie w elektryce jak spuszczał nadmiar oleju. Niech teraz się męczy jak zawalił sprawę a TY mu nie odpuszczaj.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO