You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 27 Kwi 2024, 15:47

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 
 Post #243496 Wysłany: 20 Kwi 2009, 15:15; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Katowice/Siedlce/Birmingham UK
Rejestracja: 09 Lut 2009,
Posty: 568
sadoo napisał(a):
OK to ono ma tylko wygląd w połączeniu z deska rozdzielcza to jest jedyny plus, który przemawia za pozostawieniem tego radia, cała reszta jest tylko na minus.

czemu?? Ja tam nie narzekam na fabrycznego BLAUPUNKT'a z mp3. Radyjko nie jest zle. Jezeli wsadzic pozadne glosniki to efekt napewno bedzie duzo lepszy. W koncu to glosniki sa duzo wazniejsze niz samo radio... :wink:

_________________
FIAT GRANDE PUNTO RACING 1,4 8v 75KM, YELLOW&BLUE&ME
Renault Megane Grandtour Dynamique 1,5 dci 106KM


Góra
 Profil  
 

 
 Post #243502 Wysłany: 20 Kwi 2009, 15:36; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Imię: Adrian
Samochód: 500
Silnik: 1.2 8V 69KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Lounge
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Bielsko-Biała
Rejestracja: 15 Mar 2009,
Posty: 339
sadoo napisał(a):
mario-sz napisał(a):
Siemka, a czemu chcesz zmienić? Fabryczne radio jest OK

OK to ono ma tylko wygląd w połączeniu z deska rozdzielcza to jest jedyny plus, który przemawia za pozostawieniem tego radia, cała reszta jest tylko na minus.



Dzięki za wszystkie informację... :wink: wygląda na to że samemu bez wiedzy w tym temacie nie mam co grzebać.....a co pytań dlaczego chciałbym zmienić to tak jak przedmówca pisze....po za wyglądem jest co najwyżej poprawne i nic więcej...na mp3 nie zależy mi tak bardzo...


Góra
 Profil  
 
 
 Post #243537 Wysłany: 20 Kwi 2009, 17:02; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jelenia G.
Rejestracja: 08 Mar 2007,
Posty: 3154
olos47 napisał(a):
W koncu to glosniki sa duzo wazniejsze niz samo radio...

i tu się mylisz :)
stara podstawowa zasada: Sprzęt zagra ci tak jak jego najsłabsze ogniwo.
i podstawa dobrego Audio jest właśnie jednostka centralna, ponieważ jak ona poda zniekształcony dźwięk do głośników nawet za 2500zł to i tak one zagrają mizernie :)
brzydko mówiąc "z gówna bata nie ukręcisz".


olos47 napisał(a):
Ja tam nie narzekam na fabrycznego BLAUPUNKT'a z mp3


Ja to rozumiem:) bo do słuchania Radia a w nim Beaty Kozidrak w zupełności wystarczy :)
każdy ma inne wymagania co do dźwięku i jeden potrzebuje sprzętu High End innemu starcza dobra budżetówka a innego w zupełności satysfakcjonuje Low End :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #243563 Wysłany: 20 Kwi 2009, 18:07; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Mariusz
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Estiva Blue&Me
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Racibórz
Rejestracja: 03 Lut 2009,
Posty: 748
Pomógł: 5
Dziwie się tylko że ERNI nie ma w standarcie radia z mp3. Bo po zdjęciu i wyposażeniu widać, że bryka WYPASIONA. Dziwne........

Co do fabrycznego BALUPUNTKTA: dla mnie jest OK i do słuchania FASOLEK od córki wystarcza aż nadto :E

_________________
ESTIVA Blue@Me 2008 1.4 8V :)<----- Tu ją możesz zobaczyć :D

Fix It Again Tomorrow


Góra
 Profil  
 
 
 Post #243571 Wysłany: 20 Kwi 2009, 18:23; 
 Temat postu:
Offline
Cesarz Bendzina
Awatar użytkownika

Imię: Michał
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: SBE - Śląskie Betlejem :E
Rejestracja: 05 Kwi 2007,
Posty: 2418
Pomógł: 3
tak aprawda ze poza wygladem nic nie przyciaga do oryginalnego radyjka tak jak kazde fabryczne jest poprostu biedne :) dlatego przy zakupie nie decydowałem si ena fabryczne tylko zakupiłem alpine z wyzszej półki i do tego mały aktywny subwoofer pioneera high end moze to to nie jest aqle gra bardzo milutko , w kazdym razi eoniebo lepiej niz fabryczny sprzet;) takze zmieniaj erni koniecznie:)

_________________
Image

MOJE Quasi Sport , Bianco & Nero Edizione Grande Punto ;)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #243759 Wysłany: 20 Kwi 2009, 22:13; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lut 2009,
Posty: 273
sadoo napisał(a):
Sprzęt zagra ci tak jak jego najsłabsze ogniwo.

racja racja

sadoo napisał(a):
i podstawa dobrego Audio jest właśnie jednostka centralna

ale tu bym polemizował
Taniej jest zrobić poprawną końcówkę mocy niż dobre głośniki. Wiadomo jak wsadzimy lepszy sprzęt do napewno będzie poprawa (napewno kila watów, przybędzie a co za tym idzie mniej zniekształceń przy podobnej "głośności") ale na fabrycznych głośnikach, przewodach o niskim przekroju nie osiągniemy poziomu systemów high-end.
Moim zdaniem fabrycznemu radyjkowi w porównaniu z sklepowymi po prostu brakuje "wyposarzenia w funkcje" ale sama końcówka mocy i tuner nie odbiega od konkurencji (piszę o blaupunkt-cie)
Druga sprawa to przetwarzanie basów tu potrzebny jest oddzielny głośnik niskotonowy najlepiej w obudowie zamkniętej+wzmacniacz


Góra
 Profil  
 
 
 Post #243771 Wysłany: 20 Kwi 2009, 22:31; 
 Temat postu:
Offline
Cesarz Bendzina
Awatar użytkownika

Imię: Michał
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: SBE - Śląskie Betlejem :E
Rejestracja: 05 Kwi 2007,
Posty: 2418
Pomógł: 3
o high end tu nikt nawet nie wspomina ale poprawa niekwestjonowalna jest moim zdaniem dobra koncówka z poprawna korekcja to podstawa i pomimo papierowo palstikowych głosników jakie sa zastosowane i tak dzieki sa znacznie wydatniejsze

_________________
Image

MOJE Quasi Sport , Bianco & Nero Edizione Grande Punto ;)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #243786 Wysłany: 20 Kwi 2009, 22:49; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jelenia G.
Rejestracja: 08 Mar 2007,
Posty: 3154
krzysiek_pere ale w rozbudowanych systemach audio jednostka centralna ma podać jedynie sygnał do wzmacniacza zewnętrznego, który to potem zajmuje się napędzaniem głośników.
dobre JC maja możliwość wyłączenia wzmacniacza wewnętrznego aby nie zniekształcały dźwięku, ale to juz na inny temat.

krzysiek_pere napisał(a):
na fabrycznych głośnikach, przewodach o niskim przekroju nie osiągniemy poziomu systemów high-end


tego sie ukryć nie da.


krzysiek_pere napisał(a):
Druga sprawa to przetwarzanie basów tu potrzebny jest oddzielny głośnik niskotonowy najlepiej w obudowie zamkniętej+wzmacniacz

dokładnie tak :)

od lat jest tak ze fabryczne radia maja świetne tunery a słabą jakość dźwięku dla nośników zewnętrznych, wiec jak ktoś w większości słucha tylko radia to bardziej będzie zadowolony z radia fabrycznego niż z highendowej jednostki centralnej.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #243920 Wysłany: 21 Kwi 2009, 09:40; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lut 2009,
Posty: 273
Limet napisał(a):
ale poprawa niekwestjonowalna jest

nie staram się negować tego, posiadasz alpine pewnie serie cda wiem że gra lepiej ,sam uważam że to jedyne słuszne obecnie radyjko jeśli chodzi o jakość dżwięku ale pamiętaj że są też modele przeciętne które grają podobnie do fabr.

sadoo napisał(a):
krzysiek_pere ale w rozbudowanych systemach audio jednostka centralna ma podać jedynie sygnał do wzmacniacza zewnętrznego

Moja dygresja dotyczyła konkretnego przypadku- radyjko aftermarketowe które zagra "własną" końcówką czyli to co chce zrobić deamianpl. Do rozbudowy car-audio w sposób profi to musimy założyć inny temat :D
To wymienimy informacje, lubie takie tematy :E

[ Dodano: 21 Kwi 2009 08:40 ]
P.S. Najważniejsze żeby użytkownikom podobało się brzmienie swojego sprzętu, z drugiej strony jak tu mówić o jakości sprzętu, zniekształceniach słuchając MP3 :?:


Góra
 Profil  
 
 
 Post #243992 Wysłany: 21 Kwi 2009, 15:21; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Imię: Adrian
Samochód: 500
Silnik: 1.2 8V 69KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Lounge
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Bielsko-Biała
Rejestracja: 15 Mar 2009,
Posty: 339
mario-sz napisał(a):
Dziwie się tylko że ERNI nie ma w standarcie radia z mp3. Bo po zdjęciu i wyposażeniu widać, że bryka WYPASIONA. Dziwne........

Co do fabrycznego BALUPUNTKTA: dla mnie jest OK i do słuchania FASOLEK od córki wystarcza aż nadto :E



Już mówiłem że nie chodzi mi o mp3.... :> i to że ja nie mam to nawet dobrze....tylko o fakt zmiany na coś co gra zdecydowanie lepiej...



Ale się kurcze temat zrobił ? masakra a ja tylko o mizerne radyjko zapytałem... :E :E :E


Góra
 Profil  
 
 
 Post #243993 Wysłany: 21 Kwi 2009, 15:26; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sty 2009,
Posty: 142
krzysiek_pere napisał(a):
Limet napisał(a):
ale poprawa niekwestjonowalna jest

nie staram się negować tego, posiadasz alpine pewnie serie cda wiem że gra lepiej ,sam uważam że to jedyne słuszne obecnie radyjko jeśli chodzi o jakość dżwięku ale pamiętaj że są też modele przeciętne które grają podobnie do fabr.

sadoo napisał(a):
krzysiek_pere ale w rozbudowanych systemach audio jednostka centralna ma podać jedynie sygnał do wzmacniacza zewnętrznego

Moja dygresja dotyczyła konkretnego przypadku- radyjko aftermarketowe które zagra "własną" końcówką czyli to co chce zrobić deamianpl. Do rozbudowy car-audio w sposób profi to musimy założyć inny temat :D
To wymienimy informacje, lubie takie tematy :E

[ Dodano: 21 Kwi 2009 08:40 ]
P.S. Najważniejsze żeby użytkownikom podobało się brzmienie swojego sprzętu, z drugiej strony jak tu mówić o jakości sprzętu, zniekształceniach słuchając MP3 :?:


Dlaczego zostalem wciagniety do rozmowy w ktorej sie nawet nie wypowiedzialem ? :D


co do radia, w pelni zgadzam sie z kolega, robienie sobie dyskoteki z samochodu moze sie oplacac wtedy kiedy masz nagrania dobrej jakosci.
Wychodze z zalozenia, ze jak ktos jest audiofilem, to sobie zrobi w domu pokoj Hi-fi. ;-)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #244012 Wysłany: 21 Kwi 2009, 16:12; 
 Temat postu:
Kurcze nie wdając się w dyskusje bo kiedyś nieopatrznie to zrobiłem :E, żałuję tylko jednej rzeczy, że nie ta da się bezproblemowo podpiąć oryginalnego radia do kropka bez radia, bo chętnie bym odkupił takie radyjko np. od ERNIEGO i przygarnął do swojego kropaska.


Góra
  
 
 
 Post #244251 Wysłany: 21 Kwi 2009, 23:29; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lut 2009,
Posty: 273
deamianpl napisał(a):
laczego zostalem wciagniety do rozmowy w ktorej sie nawet nie wypowiedzialem ?

dyskusja mnie tak zafrapowała że mi się coś popieprzyło :shock:


Góra
 Profil  
 
 
 Post #253589 Wysłany: 14 Maj 2009, 20:30; 
 Temat postu: Radio bez MP3 a radio z MP3
Offline
Birdkiller
Awatar użytkownika

Imię: Michał
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Esseesse
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Żory
Rejestracja: 01 Maj 2009,
Posty: 951
Takie pytanko do użytkowników oryginalnego radia w GP. Podczas zakupu trochę się zagapiłem, i nie ugadałem kwestii radia w samochodzie. Po wyjeździe z salonu okazało się, że radio jest tylko na płyty CD i nie odtwarza muzyki w MP3. Nie jestem jakoś maniakiem i to oryginalne radio jak i nagłośnienie w moim GP całkowicie mi wystarcza, aczkolwiek razi mnie trochę ten brak supportu MP3.

I teraz pytanie. Czy da się tak po prostu bez żadnych problemów, komplikacji i kombinacji zmienić z oryginalnego radia CD na oryginalne radio z MP3? I jak to się ma potem do gwarancji?

A może ktoś z forumowiczów chce zmienić radio a ma takie oryginalne z Mp3? Chyba, że ktoś ma z MP3 na pokładzie a i tak nie s łucha to można by zrobić taką miłą zamianę :).

_________________
GP 1.4 77KM Energy Black with red stripes
Ja na digart.pl -> click!
Moje małe motoryzacyjne marzenie: click! i click!


Góra
 Profil  
 
 
 Post #253601 Wysłany: 14 Maj 2009, 21:26; 
 Temat postu:
Offline
Ekstremista
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: śląskie [S]
Rejestracja: 10 Maj 2007,
Posty: 1583
Pomógł: 2
Jeśli kupisz takie radio u dilera/ASO i tam zamontujesz, to masz na nie normalną gwarancję dilera. Tzn. chyba rok, bo dwa lub trzy lata jest na oryginalne które jest częścią samochodu. Podstawą w aucie na gwarancji jest zrobienie wszystkiego w ASO i wpis do książki.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #253655 Wysłany: 15 Maj 2009, 00:09; 
 Temat postu:
zoon napisał(a):
Podstawą w aucie na gwarancji jest zrobienie wszystkiego w ASO i wpis do książki.


Jeśli nic się nie zmieniło to możesz dokupić sam coś poza ASO i żeby nie tracić gwarancji zlecasz im tylko montaż. Oczywiście nie dostaniesz gwarancji na tę część, ale nie tracisz gwarancji na samochód. Ja tak robiłem z centralnym zamkiem w SC bo auto było jeszcze na gwarancji a ASO zaśpiewało mi za sam central 340zł plus montaż. Zamek fabryczny kupiłem za 200zł i zleciłem tylko montaż. Wpis w książce jest ale z zaznaczeniem że część nie podlega gwarancji ASO Fiat.


Góra
  
 
 
 Post #270319 Wysłany: 06 Lip 2009, 17:08; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.3 90KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Sport
Województwo: łódzkie [E]
Miejscowość: Między Łodzią a Warszawą :)
Rejestracja: 03 Cze 2008,
Posty: 186
mrider napisał(a):
Jeśli nic się nie zmieniło to możesz dokupić sam coś poza ASO i żeby nie tracić gwarancji zlecasz im tylko montaż. Oczywiście nie dostaniesz gwarancji na tę część, ale nie tracisz gwarancji na samochód. Ja tak robiłem z centralnym zamkiem w SC bo auto było jeszcze na gwarancji a ASO zaśpiewało mi za sam central 340zł plus montaż. Zamek fabryczny kupiłem za 200zł i zleciłem tylko montaż. Wpis w książce jest ale z zaznaczeniem że część nie podlega gwarancji ASO Fiat.


A jaka to filozofia wyjąć radio wyjmakami od Opla za 5 zł komplet (bo takie pasują do GP), odpiąć kostki, włożyć nowe radio, wpisać kod i radio gra. Nikt nic nie wie, a w serwisie już na pewno się nie zorientują. Ludzie nie przesadzajcie. W razie czego w każdej chwili radio możesz zamienić. Rozumiem, gdybyś chciał wymieniać całe wnętrze. Ale radio? To akurat się w tym samochodzie nie psuje.

_________________
Fiat Bravo Emotion 1.9 MultiJet 120 KM, 17", dołożyłem: tempomat, ESP/ASR, nagrzewnica elektryczna, Blue Me, przyciemniane szyby elektryczne z tyłu, MP3, czujniki cofania P/T Valeo, elektrycznie składane lusterka, podgrzewanie foteli przód.

Poszedł w świat: Fiat Grande Punto Sport 1.3 MultiJet 90 KM, 17", dołożyłem tempomat, nagrzewnica elektryczna, Blue Me, czujniki cofania, podłokietnik, podgrzewanie foteli przód.

@Manetka tempomatu do GP z montażem@


Góra
 Profil  
 
 
 Post #270323 Wysłany: 06 Lip 2009, 17:38; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Estiva
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Miejscowość: Włocławek
Rejestracja: 21 Wrz 2008,
Posty: 739
Pomógł: 53
bravoemotionmjet napisał(a):
A jaka to filozofia wyjąć radio wyjmakami od Opla za 5 zł komplet (bo takie pasują do GP), odpiąć kostki, włożyć nowe radio, wpisać kod i radio gra

Gdyby tak było jak piszesz to byłoby pięknie. Sam na pewno nie sprawdzałeś. Nie wiesz na pewno o tzw zabezpieczeniu radia . Po włączeniu procesor w radiu sprawdza kod immo w samochodzie i jak się zgadza uruchania dalszą procedurę. Radio jest przypisane do konkretnego samochodu. Jeśli kod zapisany w radiu nie zagadza się z kodem immo samochodu to takie radio nie uruchomi się. Po to są tzw usługi radio code świadczone przez zakłady car audio.

_________________
GP. MY2008


Góra
 Profil  
 
 
 Post #270350 Wysłany: 06 Lip 2009, 19:13; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: ST _ _ _ _ _
Rejestracja: 24 Sie 2007,
Posty: 448
A może takie rozwiązanie by Ci pasowało ?? http://fiatpunto.com.pl/topic11767.html ... zmieniarka sam sie nad tym zastanawiam...

_________________
-==Grafit Dynamic GP 1,4 8v-jet :D==-
http://fiatpunto.com.pl/topic17823.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #270387 Wysłany: 06 Lip 2009, 21:14; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.3 90KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Sport
Województwo: łódzkie [E]
Miejscowość: Między Łodzią a Warszawą :)
Rejestracja: 03 Cze 2008,
Posty: 186
Yacek napisał(a):
bravoemotionmjet napisał(a):
A jaka to filozofia wyjąć radio wyjmakami od Opla za 5 zł komplet (bo takie pasują do GP), odpiąć kostki, włożyć nowe radio, wpisać kod i radio gra

Gdyby tak było jak piszesz to byłoby pięknie. Sam na pewno nie sprawdzałeś. Nie wiesz na pewno o tzw zabezpieczeniu radia . Po włączeniu procesor w radiu sprawdza kod immo w samochodzie i jak się zgadza uruchania dalszą procedurę. Radio jest przypisane do konkretnego samochodu. Jeśli kod zapisany w radiu nie zagadza się z kodem immo samochodu to takie radio nie uruchomi się. Po to są tzw usługi radio code świadczone przez zakłady car audio.



Wymieniałem radio w Bravo ze zwykłego na takie z allegro z mp3. Jedno wyjąłem, wpiąłem nowe, wpisałem kod. Po przełożeniu z powrotem na stare radio kodu już nie trzeba było wpisywać, bo bodek pamiętał oba radia. Jeśli chcesz odzyskać kod to oczywiście odzyskasz, ale warunkiem jest podanie VINu pojazdu w którym owo radyjko się pierwotnie znajdowało. W GP jest identycznie. Wymieniałem radio na takie z mp3. Więc doświadczenie mam :) A sklepiki z car audio wciskają kit, aby płacić im za zdejmowanie kodów, nawet jeśli ów kod posiadasz.

Nie ma co kupować radia ze zdjętym kodem, bo wtedy najwyraźniej pochodzi ono z kradzieży. Jak są wyciągane z rozbitków to kody są, bo właściciel je najczęściej przekazuje. Kod trzeba zdjąć jak wpinasz radio do instalacji, w której nie ma przystosowania w magistrali CAN do wpięcia radia. Wtedy właśnie nie odpali się w ogóle tylko będzie komunikat NO CAN NETWORK.

_________________
Fiat Bravo Emotion 1.9 MultiJet 120 KM, 17", dołożyłem: tempomat, ESP/ASR, nagrzewnica elektryczna, Blue Me, przyciemniane szyby elektryczne z tyłu, MP3, czujniki cofania P/T Valeo, elektrycznie składane lusterka, podgrzewanie foteli przód.

Poszedł w świat: Fiat Grande Punto Sport 1.3 MultiJet 90 KM, 17", dołożyłem tempomat, nagrzewnica elektryczna, Blue Me, czujniki cofania, podłokietnik, podgrzewanie foteli przód.

@Manetka tempomatu do GP z montażem@


Góra
 Profil  
 
 
 Post #270467 Wysłany: 07 Lip 2009, 00:44; 
 Temat postu:
Offline
Szaman
Awatar użytkownika

Imię: Przemek
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.3 75KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Dynamic
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Rybnik
Rejestracja: 03 Mar 2008,
Posty: 5567
Pomógł: 34
ale jemu chodzi o orginal a nei zamiennik :D
typu sony kenwood jvc tylko fabryk radio :D
to tez inaczej

bo skads je trzeba zdobyc heh :d

_________________
NISSAN JUKE 1.2 N-CONNECTA+SSGrande 1.3 MJet Dynamic '07/'08 / Grande 1.4 360* '07/'08 / ex PUNTO 1.1 SX '97/'98
Image

Image
Gadzety reklamowe, Koszulki, Kubki, Wizytówki, Ulotki, Kalendarze, Banery Reklamowe i inne..

OFICJALNE GADZETY FFP do nabycia bezposrednio na forum:
Ramki pod tablice, LEPKI FFP i Regionalne
KALENDARZE FORUMOWE 2016


Góra
 Profil  
 
 
 Post #270706 Wysłany: 07 Lip 2009, 21:50; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.3 90KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Sport
Województwo: łódzkie [E]
Miejscowość: Między Łodzią a Warszawą :)
Rejestracja: 03 Cze 2008,
Posty: 186
SOMEONE007 napisał(a):
ale jemu chodzi o orginal a nei zamiennik :D
typu sony kenwood jvc tylko fabryk radio :D
to tez inaczej

bo skads je trzeba zdobyc heh :d


No mnie chodzi jak najbardziej o oryginał, o innym radiu nie piszę.

_________________
Fiat Bravo Emotion 1.9 MultiJet 120 KM, 17", dołożyłem: tempomat, ESP/ASR, nagrzewnica elektryczna, Blue Me, przyciemniane szyby elektryczne z tyłu, MP3, czujniki cofania P/T Valeo, elektrycznie składane lusterka, podgrzewanie foteli przód.

Poszedł w świat: Fiat Grande Punto Sport 1.3 MultiJet 90 KM, 17", dołożyłem tempomat, nagrzewnica elektryczna, Blue Me, czujniki cofania, podłokietnik, podgrzewanie foteli przód.

@Manetka tempomatu do GP z montażem@


Góra
 Profil  
 
 
 Post #270727 Wysłany: 07 Lip 2009, 22:35; 
 Temat postu:
Offline
Cesarz Bendzina
Awatar użytkownika

Imię: Michał
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: SBE - Śląskie Betlejem :E
Rejestracja: 05 Kwi 2007,
Posty: 2418
Pomógł: 3
bravoemotionmjet zgadzam sie z toba całkowicie przypadek ten dotyczy tylko samochodów bez fabrycnzi emontowanego radia ,wtedy sa schody a tak to jes typowy plug&play ;) , ale wy sie ta gwarancja stresujecie jeszcze troche i sie okaze ze zarówke bedziecie w aso kupowac tylko i wyłacznie bo gwarancje stracicie :D

_________________
Image

MOJE Quasi Sport , Bianco & Nero Edizione Grande Punto ;)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO