You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 20 Kwi 2024, 02:26

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 81 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 
 Post #273883 Wysłany: 21 Lip 2009, 08:39; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
Rejestracja: 17 Sty 2008,
Posty: 361
no właśnie chodziło...a co do śmiania się Kolegi Maćka89 to chyba wyrażnie napisałem że biore takie beemki serii 7 bo "mega kierowcy boją się taką kobyłą lecieć slalomem miedzy autami" proszę o czytanie ze zrozumieniem ok...i kolejny Kolega co nie czyta dokładnie (mój przedmówca) Kolego greg505 uważasz że kierowcy jeźdżący slalomem w mieście przy prędkościach ok 100km/h między samochodami to są "jeżdżący normalnie"?? Panowie czytajcie dokładniej zanim zaczniecie krytykować...a zresztą jak Koledzy nie dają wiary to trudno każdy ma swoje zdanie,ale zeby nie było że piernicze to na dniach wrzucę fotkę i zobaczymy kto się będzie śmiał wtedy...prawdą jest że żeby go podgonić do tej prędkości to trzeba sporej prostej i dobrychg warunków ale jest to możliwe...zresztą Kolega Stax ma 1.1 i robi 180km/h bez pierdnięcia większego więc o co chodzi? a widzę że greg505 ma punta 2 i silnik 1.2 ósemkę to jeśli się nie mylę kucy ma 60 więc Kolego Twój ma mniej mocy od mojego silnika. Chodziło mi głównie o to że punto jest zwinniejsze od innych większych aut i w mieście można poszaleć z innymi większymi podczas większego ruchu miejskiego,a tu widzę dwóch Kolegów zrozumiało że mi chodzi o wyścigi na prostej...przeczytajcie tamten post jeszze raz ale dokładniej...tylko Stax dobrze mnie zrozumiał...a jak ktoś dalej nie daje wiary to oby do zobaczenia kiedyś na trasie :)

_________________
Punto 97r 1.2 75 KM SX


Góra
 Profil  
 

 
 Post #273886 Wysłany: 21 Lip 2009, 09:47; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Inne
Województwo: śląskie [S]
Rejestracja: 17 Sie 2008,
Posty: 609
Włodar napisał(a):
Chodziło mi głównie o to że punto jest zwinniejsze od innych większych aut i w mieście można poszaleć z innymi większymi podczas większego ruchu miejskiego,a tu widzę dwóch Kolegów zrozumiało że mi chodzi o wyścigi na prostej

po mieście sie nie jezdzi 180km/h :D dlatego pomyślałem że masz na myśli autostrade :)

[ Dodano: 21 Lip 2009 09:47 ]
ale że jest zwinniejsze od większych aut to normalne więc przyznam racje, jeśli chodzi o te beemki itp, to przy 180/h to one jeszcze mają w cholere mejsca pod pedałem gazu :D pozdro


Góra
 Profil  
 
 
 Post #274012 Wysłany: 21 Lip 2009, 16:15; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Dublin
Rejestracja: 15 Maj 2007,
Posty: 176
Wiem ze tylko kontynuuje offtopic, ale co ja tutaj czytam to przechodzi ludzkie pojecie. Pomijajac glupoty wypisane wczesniej napisze ze nikt kto kupuje Punto I czy II o wartosci 6-15tys zlotych nie kupi zadnej 3,5,7ki.
Nasze forum to w wiekszosci kierowcy szukajacy taniego w eksploatacji autka, a takim BMW nie jest.

PGT czy PHGT z silnikami 1.4t i 1.8 to na forum szczyt marzen mlodego kierowcy. ALe zadna dojrzala osoba nie bedzie bujała sie 3drzwiowym samochodzikiem cale zycie, bo mu:
-dupa odpadnie
-dzieci czy tesciowa na dachu bedzie wozil bo inaczej kregoslup siadzie albo wcale nie wpakuje

…bedzie szukal z czasem wiekszego, bezpieczniejszego, lepiej wyposazonego autka, o wiekszym komforcie i wykonaniu. Bedzie szukal wrazen kupi np. 3litrowa 3serie, tylko czy go na to stac...

Rowniez znajdzie sie pasjonat z kasą ktory przewali kazdą zlotowke w samochod, ja sie bardzo ciesze przynajmniej jest cos poczytac i poogladac na forum. Tylko klapek nie mozna miec na oczach.(2rotor)

_________________
http://fiatpunto.com.pl/topic5638.html 1.2 8v bylo
http://fiatpunto.com.pl/topic15488.html E46 jest
Mechanik Dublin 15- namiary na PM


Góra
 Profil  
 
 
 Post #274059 Wysłany: 21 Lip 2009, 21:20; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: ON
Województwo: małopolskie [K]
Miejscowość: Kraków
Rejestracja: 07 Sie 2008,
Posty: 4525
Pomógł: 42
Włodar napisales o wchodzeniu w zakrety 90 stopni z predkoscia 100km/h, a pozniej chcesz zeby ktos Cie traktowal powaznie...

_________________
bylo Punto2, jest: Grande & Clio2 ph3, oba robia kle kle kle
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #274069 Wysłany: 21 Lip 2009, 21:51; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Toruń
Rejestracja: 09 Wrz 2007,
Posty: 1681
DaRo napisał(a):
Wiem ze tylko kontynuuje offtopic, ale co ja tutaj czytam to przechodzi ludzkie pojecie. Pomijajac glupoty wypisane wczesniej napisze ze nikt kto kupuje Punto I czy II o wartosci 6-15tys zlotych nie kupi zadnej 3,5,7ki.
Nasze forum to w wiekszosci kierowcy szukajacy taniego w eksploatacji autka, a takim BMW nie jest.

PGT czy PHGT z silnikami 1.4t i 1.8 to na forum szczyt marzen mlodego kierowcy. ALe zadna dojrzala osoba nie bedzie bujała sie 3drzwiowym samochodzikiem cale zycie, bo mu:
-d*** odpadnie
-dzieci czy tesciowa na dachu bedzie wozil bo inaczej kregoslup siadzie albo wcale nie wpakuje

…bedzie szukal z czasem wiekszego, bezpieczniejszego, lepiej wyposazonego autka, o wiekszym komforcie i wykonaniu. Bedzie szukal wrazen kupi np. 3litrowa 3serie, tylko czy go na to stac...

Rowniez znajdzie sie pasjonat z kasą ktory przewali kazdą zlotowke w samochod, ja sie bardzo ciesze przynajmniej jest cos poczytac i poogladac na forum. Tylko klapek nie mozna miec na oczach.(2rotor)


Klapek na oczach nie mam, kasy też za wiele nie mam tylko trochę lepiej ją wydałem na mody niż większość tutaj stąd efekt, No i oczywiście mechanik jest mocno kumaty.

_________________
Fiat Stilo 1,6 16V Dynamic


Góra
 Profil  
 
 
 Post #274123 Wysłany: 22 Lip 2009, 08:38; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
Rejestracja: 17 Sty 2008,
Posty: 361
greg505 to był przykład że jest to do zrobienia a nie że tak jeżdżę cały czas...ale może już bez OT?

_________________
Punto 97r 1.2 75 KM SX


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 81 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO