You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 03 Maj 2024, 02:52

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 
 Post #269231 Wysłany: 01 Lip 2009, 01:34; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: Poza Polską
Miejscowość: Lake Titicaca ;)
Rejestracja: 08 Sie 2007,
Posty: 9203
Pomógł: 40
o i o to chodziło :D To teraz czas zbierać fundusze i kupować. :P

_________________
Punto II 5D - Rosso Ssilla HWB - 1.2 60KM - 2001' http://fiatpunto.com.pl/topic5545.html


Góra
 Profil  
 

 
 Post #271335 Wysłany: 09 Lip 2009, 22:53; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Miejscowość: 42-530
Rejestracja: 15 Mar 2008,
Posty: 100
Mysle ze wkrotce stane sie (a w zasadzie rodzice) wlascicielem tego oto wspanialego wynalazku. Nie omieszkam zrecenzowac ;)

I zeby nie bylo - pytanie! Sprawdzales moze, czy obsluguje ow cud techniki karty SDHC 4GB czy tez wieksze ? Ew. zwykłe o pojemnosci 2 GB? Bo mama chciala od razu zakupic karte, ale nie wie za bardzo jaką.

_________________
Fiat Punto I 75 SX


Góra
 Profil  
 
 
 Post #271864 Wysłany: 12 Lip 2009, 13:44; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Imię: Damian
Samochód: Doblo
Silnik: 1.3 70KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Dynamic
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Gliwice
Rejestracja: 16 Wrz 2008,
Posty: 5496
Pomógł: 26
sarsolot 2GB obsługuje bez problemu. Większych nie sprawdzałem.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #294302 Wysłany: 30 Wrz 2009, 23:58; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: Poza Polską
Miejscowość: Lake Titicaca ;)
Rejestracja: 08 Sie 2007,
Posty: 9203
Pomógł: 40
A więc i ja zanabyłem transmiter. Jest to Vakoss tp-8115c zakupiony w real'u. ;) Cena 39zł. Nadaje na 5 czestotliwościach. Jest prosty, jakoc dzwieku jest ku mojemu zaskoczeniu bdb. (przy wyekszym basie slychać bardzo cichy isk ale to trzeba puscić radio naprawde glosno.

Co do transmitera to jakość wykonania jest iście chińska, co na początku nieco mnie przeraziło, ale dzwięk jest ok.

Zastanawiałem się nad zakupem nokia ca-300 (10zł droższy) ale dla 'sprawdzenia" narazie kupilem tego i chyba przy nim zostane. Bardzo spodobala mi sie mozliwość zasilania z 2óch baterii AAA i 'nadawania' nie tylko w aucie. ;) W zestawie jest też zasilacz który co ciekawe jest w zasadzie "kablem" a więc transmiter działa na napięciach 3V i 12V.

Jak narazie z wad to wspomniany wcześniej jakby 'pisk" ale moze uda mi się to zniwelować ustawieniami korektora dzwieku w telefonie z którego odtwarzam muzyke. Druga wada to tradycyjnie problemy z wtyczką do zapalniczki, jest luźna ale osobiście mam tak z każdym urzadzeniem (fiat ma jakiś większe to gniazdo?)
Aka i rozmów za jego pomoca niestety nie da rady przeprowadzać ponieważ zakłucenia które powoduje telefon leżący w pobliżu są zbyt duże. :)
To chyba tyle, jbc pytajcie śmiało. Jutro moze wrzuce fotki. :)

[ Dodano: 30 Wrz 2009 23:58 ]
http://www.smart24.gazeta.pl/smart24/1, ... 8115C.html tu fotka i krotkie info o nim, jutro wrzuce swoje, łącznie z "wnętrzem" bo oczywiście nie omieszkałem go już rozebrać :P

_________________
Punto II 5D - Rosso Ssilla HWB - 1.2 60KM - 2001' http://fiatpunto.com.pl/topic5545.html


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO