You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 28 Mar 2024, 15:42

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #48614 Wysłany: 28 Wrz 2007, 15:56; 
 Temat postu: Stuki przy zmianie biegów
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 28 Wrz 2007,
Posty: 6
Witam
Podczas zmiany biegu np z 1 na 2 gdy puszczam sprzeglo cos stuka delikatnie, dodatkwo kiedy auto jedzie i jest na biegu wciskam sprzeglo tez cos stuka, problemu nie ma kiedy auto stoi na uruchomionym silniku, przy zmianie biegow nie ma zadnych zgrzytów, nie ma problemu ze zmiana, gdzuie lezy przczyna, czy moze to byc objaw poduszek, koncowek drazku itp, nie wiem generalnie co dalej, kieyd jest zimno nie stuka, nie wiem czy to pewien problem z jakims elemetnem gumowym kiedy jest izmno jest sztywny a kiedy upalnie na dworze odrazu pojawiaja sie takie problemy, pisal mi tez ktos ze moze to byc tlumik drgan skretnych, czy przy uszkdozeniu tlumika drgan .... zgrzyta kiedy zmienia sie biegi. dodam rowniez ze jesli samochod jjedzie sobie na luzie wciskajac sprzeglo nic takieg sie nie dzieje, rowniez nie ma takiego problemu kiedy wrzuce bieg i trzymam na sprzegle, proszę o pomoc, moze ktos mial taki przypadek, bo wydaje mi sie ze panowie z Fiata w Lesznie rozbiora mi cale uato inie znajda przyczyny usterki, przyokazji salon fiata w Lesznie to porazka.


pozdrawiam
rafael40


Góra
 Profil  
 

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO