You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 28 Mar 2024, 15:27

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 532 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna
Autor Wiadomość
 
 Post #603052 Wysłany: 08 Sie 2012, 17:21; 
 Temat postu: Re: Jakie macie aparaty fotograficzne?
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna + LPG
Województwo: mazowieckie [W]
Miejscowość: WO/WOS
Rejestracja: 26 Lut 2012,
Posty: 696
buladag napisał(a):
BrAŁbym Nikona.

J/w
Canon i Nikon robią jedne z bardzo dobrych aparatów, choć są inni producenci których nie znamy ale najtańszy z nich to z 500 zł minimum więc...
Ale z tej trójcy to Sony odpada na starcie, do tego plastikowa, trzeszcząca obudowa..., Panasonic...może coś z audio dla domu ma jako tako ale aparaty to już pozostawię bez komentarza bo wybrałbym właśnie Nikona. Parę postów wyżej masz podany Nikon S2600 który kupiłem ale taki budżet (~370 zł) Cię nie interesuje. I nie patrz na ilość megapixeli bo im więcej MPX tym większe zdjęcie (14 mpx=4320 x 3240 px). Może mieć i 2000 MPX a będzie gorszy od 5 MPX, jak te telefony co robią pseudo aparaty po 14 mpx...żenada...
Miałem też na oku tego Nikona L25 ale wybrałem S2600 ze względu na akumulatorek. L25 jest zasilany paluszkami AA (2x lub 4x)

_________________
Gdy ktoś coś o mnie wspomni, powie że "był"...


Góra
 Profil  
 

 
 Post #603070 Wysłany: 08 Sie 2012, 21:26; 
 Temat postu: Re: Jakie macie aparaty fotograficzne?
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: Poza Polską
Miejscowość: Lake Titicaca ;)
Rejestracja: 08 Sie 2007,
Posty: 9203
Pomógł: 40
Ja wybrałem Nikona z racji na najmniejszą rozdzielczość - pomimo, że ma też najmniejszą powierzchnię matrycy(1/3'), to powinien robić czystsze zdjęcia niż upchane 14mpx na 1/2,33', do tego ma największy z całej trójki wyświetlacz. Marka, przynajmniej dla mnie, nie ma znaczenia. Do tego ma najjaśniejszy obiektyw (2,7 - 0,1 różnicy więc ;) ) i ma największą ogniskową. ISO powyżej 400-800 jest praktycznie bezużyteczne, trochę krótki czas otwarcia migawki (4s), ale tylko jeden konkurent ma lepiej (8s) - jak będziesz chciał zdjęcia piorunów porobić to po prostu będziesz musiał się dobrze wstrzelić. ;)

Co do zasilania to osobiście mam małpkę Pentax'a optio M20 i paluszki żre w tempie zastraszającym, czy to Duracell czy markowe akumulatorki, nie wiem czego to kwestia, ale jak kupowałem drugi aparat to wolałem taki z dedykowanym akumulatorem.

_________________
Punto II 5D - Rosso Ssilla HWB - 1.2 60KM - 2001' http://fiatpunto.com.pl/topic5545.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #603430 Wysłany: 09 Sie 2012, 23:43; 
 Temat postu: Re: Jakie macie aparaty fotograficzne?
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Zabrze
Rejestracja: 12 Wrz 2007,
Posty: 990
Jakiś czas temu miałem taki sam problem tylko budzet troszkę większy ( 400zł ). Po rozmowie z całą masą sprzedawców , zrobieniu kilku zdjęć każdym z aparatów ( canon ,nikkon ,sony) mogę powiedzieć że są identyczne. W tym przedziale cenowym "szału nie ma". Warto natomiast zwrócić uwagę na zasilanie. Aparaty z akumulatorkami są znacznie lzejsze niż te na baterie. Po drugie jak największy zooom i jasność obiektywu.Ja wybrałem Benq ,ale to już troszkę większa kwota (btw.kupiłem w euro rtv agd ;) )

_________________
Wyżej wymieniony post wyraża moje zdanie w dniu dzisiejszym, być może takie samo będzie w dniu jutrzejszym, jednakże zastrzegam sobie prawo zmiany zdania w każdym momencie bez podania przyczyny


Góra
 Profil  
 
 
 Post #604267 Wysłany: 13 Sie 2012, 18:45; 
 Temat postu: Re: Jakie macie aparaty fotograficzne?
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Z Europy środkowej
Rejestracja: 27 Gru 2009,
Posty: 278
Kiedyś SONY DSC-H5 hybrydka, dobre wspomnienia, ciągle działa, pomimo największych chyba na świecie abberacji chromatycznych, bydlak niezniszczalny.

Obecnie - na imprezki fujifilm AV 100 - mały, sprawny, zdjęcia w trybie panoramy, mimo kilku lądowań w piachu działa super, co prawda silnik zooma coś chrobocze, ale jakość zdjęć jest zadowalająca

Obecnie- Canon 550d z różnymi gratami używany "służbowo" na studniówki, wesela, backstage itp. wyłącznie jako kamera, i w tej funkcji jest wspaniały, prywatnie w 80% jako kamera, w 20% jako aparat, ale do robienia zdjęć nie jest to to co bym chciał. Tu lepszym wyborem będzie jednak pentax/nikon z podobnej półki...

_________________
... 1998.1.1.55.SX ...


Góra
 Profil  
 
 
 Post #624405 Wysłany: 05 Lis 2012, 21:49; 
 Temat postu: Re: Jakie macie aparaty fotograficzne?
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna + LPG
Województwo: mazowieckie [W]
Miejscowość: WO/WOS
Rejestracja: 26 Lut 2012,
Posty: 696
Mirelllaaa napisał(a):
warto zainwestowac w dobry sprzet, na prawde :)

Kiedyś też tak gadałem ale jak pomyślę o tym że miałbym wydać te ~2000 zł w aparat to już wolę dokupić coś do sprzętu grającego w domu lub do auta bądź jeszcze coś innego i pożytecznego. Mam Nikona za 400 zł (kompakt) i do zrobienia zwykłego foto mi wystarczy, nie lubię łazić z wielkimi aparatami i się wyginać jak jakiś...z resztą jakie ja foty robię to pfff...

_________________
Gdy ktoś coś o mnie wspomni, powie że "był"...


Góra
 Profil  
 
 
 Post #624413 Wysłany: 05 Lis 2012, 22:27; 
 Temat postu: Re: Jakie macie aparaty fotograficzne?
Offline
Puntoświr

Imię: Wojtek
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: zachodniopomorskie [Z]
Miejscowość: SZCZECIN
Rejestracja: 10 Gru 2009,
Posty: 4596
Pomógł: 56
co kto woli :) sam używałem kompakta i przestał Mi wystarczać


Góra
 Profil  
 
 
 Post #625212 Wysłany: 09 Lis 2012, 14:21; 
 Temat postu: Re: Jakie macie aparaty fotograficzne?
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Tomek
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.3 75KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Active
Województwo: mazowieckie [W]
Miejscowość: Warszawa/Marki
Rejestracja: 06 Mar 2008,
Posty: 696
Pomógł: 6
Ja od ponad roku posiadam Samsunga WB700 . Kompakcik ale mi wystarcza. Zastanawiałem się nad lustrzanką ale po pierwsze nie dam tyle kasy na aparat żeby amatorsko robić zdjęcia, mało to opłacalne. Po drugie jednak lustrzanka ma swoje wymiary które mi przeszkadzają zwłaszcza w górach , łatwiej o jej uszkodzenie. Wiem że jakościowo lustrzanka bije na głowę cyfrówkę ale mi wystarcza.

_________________
Czerwony Fiat 126P Silnik 0.65 21 KM 1982r.
Biały Fiat Panda 0.8 34 KM 1986r.
Zielone MK1 1.6 88KM 1995r.
Niebieskie GP 1.3 75 KM 2007r.

Image

PuntoMazowszeTeam


Góra
 Profil  
 
 
 Post #633828 Wysłany: 28 Gru 2012, 22:57; 
 Temat postu: Re: Jakie macie aparaty fotograficzne?
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Imię: Gustaw
Samochód: Cinquecento
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sporting
Województwo: mazowieckie [W]
Rejestracja: 04 Lis 2011,
Posty: 19
Aparat Olympus SP-720 na amatorskie fotki w zupełności wystarczy.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #633915 Wysłany: 29 Gru 2012, 12:19; 
 Temat postu: Re: Jakie macie aparaty fotograficzne?
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Krzysztof
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna + LPG
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Miejscowość: [CIN] Inowrocław
Rejestracja: 26 Lip 2011,
Posty: 5925
Pomógł: 35
[quote="Znamienny"]Kiedyś SONY DSC-H5 hybrydka, dobre wspomnienia, ciągle działa, pomimo największych chyba na świecie abberacji chromatycznych, bydlak niezniszczalny.

Świetnie wspominam, ale coś się mu stało, że zżerał nowe akumulatorki po 20 minutach. Naprawa przekraczała wartość aparatu, a był fajny...

_________________
Rany boskie, jeżdżę kioskiem


Góra
 Profil  
 
 
 Post #642347 Wysłany: 31 Sty 2013, 23:24; 
 Temat postu: Re: Jakie macie aparaty fotograficzne?
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Samochód: Bravo
Silnik: 1.4 8V 130KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Wersja: Sport
Województwo: mazowieckie [W]
Miejscowość: Warszawa
Rejestracja: 28 Sty 2013,
Posty: 5
Sony Alfa 350 - ale średnia jest. Konieczne jest dokupienie lepszego obiektywu.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #642351 Wysłany: 31 Sty 2013, 23:28; 
 Temat postu: Re: Jakie macie aparaty fotograficzne?
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Imię: janek
Samochód: Doblo
Silnik: 1.3 85KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Dynamic
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Miejscowość: CTR / CT
Rejestracja: 19 Sie 2008,
Posty: 3780
Pomógł: 5
fonfel napisał(a):
Sony Alfa 350 - ale średnia jest. Konieczne jest dokupienie lepszego obiektywu.
No to nie Alfa średnia tylko obiektyw kitowy do jojów. Sam aparat bardzo fajny. Trzy setkę molestuję od ponad trzech lat.

_________________
Wiecha [*2000 +2013]
"Wahadłowiec Буран" (Stilo 1,6 16V MultiWagon) [*2013 +2014]
"Smółka" (Fiat Doblo 1,3) [*2014 - ...]
K-750 - „Moja historia.”
Lada Niva - "Co ja zrobiłem"

Forum jest dla Ciebie a nie Ty dla Forum. Stosuj się do zasad, które na nim panują.
Chcesz mi nawrzucać za usunięty temat? Szkoda Twojego czasu.
Przeznacz go na zapoznanie się z regulaminami obowiązującymi na Forum (które zaakceptowałeś/aś podczas rejestracji).


Góra
 Profil  
 
 
 Post #645998 Wysłany: 17 Lut 2013, 07:16; 
 Temat postu: Re: Jakie macie aparaty fotograficzne?
Offline
Admin ds. technicznych forum.
Awatar użytkownika

Imię: Michał
Samochód: Punto II 3d
Silnik: 1.8 16V 130KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: HGT
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: SL/SK/SZ/SZA
Rejestracja: 21 Cze 2006,
Posty: 13043
Pomógł: 54
Nie jestem maniakiem fotografii czy coś w ten deseń, więc zakup porządnego sprzętu bez sensu więc kupiłem sobie Nikona L810. Zastanawiałem się nad P510 z powodu trybów manualnych i potężnego zoomu ale w sumie po co mi to :P
Jak na moje potrzeby jest ok... no jedyna niedogodność to brak manualnego zoom-u ale sam zoom robi wrażenie ;) Jakość fotek jak dla mnie OK.

_________________
Focus 1.0 Ecoboost 92kW :E & Punto II HGT Abarth 1,8 16V 96kW & Fiesta VII FL 1,0 12V Ecoboost 74kW
Inne pod moją opieką: Tipo 1,4 16V 70kW
Były: Punto II 5d 1,8 16V 96kW & Punto Evo 1,4 16V MA 99kW@138kW & Punto II 1,2 8V 44kW & Fiesta V 1,25 55kW
Image <- Ford Focus mk4 FL Trend 1,0 Ecoboost 2022 r. :E
Image <- Fiat Punto II HGT 1,8 16V 2001 r.
Image <- Ford Fiesta VII FL 1,0 Ecoboost 2017 r.
Image <- Fiat Tipo 1,4 16V 2017 r.
Image <- Fiat Punto II 5d 1,8 16V 2002 r.
Image <- Fiat Punto Evo 1,4 MA Turbo 2010 r.
Image <- Ford Fiesta V 1,2 16V 2001 r.
Image <- Fiat Punto II 1,2 8V 2002 r.
AM, B, BE, C, CE, T


Góra
 Profil  
 
 
 Post #646137 Wysłany: 17 Lut 2013, 17:06; 
 Temat postu: Re: Jakie macie aparaty fotograficzne?
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna + LPG
Województwo: mazowieckie [W]
Miejscowość: WO/WOS
Rejestracja: 26 Lut 2012,
Posty: 696
heh, każdy jest obojętny "a mi do tego wystarczy w zupełności", same tego typu komentarze :E
Gdybym mógł się cofnąć w czasy kiedy miałem 18-tkę... wszyscy wiedzieli ze lubię fotografię to zamiast się złożyć z rodziną i kupić lustrzankę do tych 1300 zł, nawet ta Sony Alfa 230, to byłbym zadowolony, a tak to dostałem uwaga 2 butelki wódki (której i tak nie piłem) + 10 pudełek Ptasie mleczko, w dodatku każde te same - waniliowe, bleee...
Siostra młodsza o rok na 18-tkę dostałą alfę 230, bo rodzina się złożyła i jej kupiła. W sumie to dobrze, bo kasy dostałem trochę więcej niż ta lustrzanka była warta, to se kompa kupiłem i parę drobiazgów które mi się przydadzą :)

_________________
Gdy ktoś coś o mnie wspomni, powie że "był"...


Góra
 Profil  
 
 
 Post #649268 Wysłany: 03 Mar 2013, 15:57; 
 Temat postu: Re: Jakie macie aparaty fotograficzne?
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Z Europy środkowej
Rejestracja: 27 Gru 2009,
Posty: 278
adams9600 napisał(a):
2 butelki wódki (której i tak nie piłem) + 10 pudełek Ptasie mleczko, w dodatku każde te same - waniliowe, bleee...


Papatrzyłem na ten tekst, potem na twój avatar i się rozesmiałem :E Śmieszne połącznie 8)

_________________
... 1998.1.1.55.SX ...


Góra
 Profil  
 
 
 Post #649715 Wysłany: 05 Mar 2013, 16:03; 
 Temat postu: Re: Jakie macie aparaty fotograficzne?
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Tomek
Samochód: Punto II 5d
Silnik: 1.2 8V 60KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Wersja: S
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Bytom
Rejestracja: 07 Maj 2008,
Posty: 227
Witam,
posiadam aparat Fuji FinePix S1600.Jako że jestem kompletnym laikiem i nie znam się na ustawieniach ręcznych ( wszystko robię w automacie i różnie to wychodzi tzn w dzień OK a konkretnie chodzi mi o noc-lipa) to mogę prosic o jakieś podpowiedzi co jak ustawic w tym aparacie żeby te fotki nocne wyszły fajne.Strasznie mnie wpienia robienie nocne bo po prostu nie potrafię ustawic aparatu bo się na tym nie znam.Ustawiałem tam tryby nocne itd ale zdjęcia wychodziły nie za fajne.Dodam że jak patrzyłem jak inni w nocy robią mniejszymi aparatami fotki w trybie automatycznym to byłem w szoku że są takie fajne a u mnie wychodzi takie coś :cry:
Dzięki za podpowiedzi ;)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #656627 Wysłany: 02 Kwi 2013, 21:32; 
 Temat postu: Re: Jakie macie aparaty fotograficzne?
Offline
CentoCinque
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Punto 2012
Silnik: 1.4 16V 105KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Easy
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Gdynia/Warszawa
Rejestracja: 14 Paź 2010,
Posty: 2422
Pomógł: 1
tomPB1920 napisał(a):
Witam,
posiadam aparat Fuji FinePix S1600.Jako że jestem kompletnym laikiem i nie znam się na ustawieniach ręcznych ( wszystko robię w automacie i różnie to wychodzi tzn w dzień OK a konkretnie chodzi mi o noc-lipa) to mogę prosic o jakieś podpowiedzi co jak ustawic w tym aparacie żeby te fotki nocne wyszły fajne.Strasznie mnie wpienia robienie nocne bo po prostu nie potrafię ustawic aparatu bo się na tym nie znam.Ustawiałem tam tryby nocne itd ale zdjęcia wychodziły nie za fajne.Dodam że jak patrzyłem jak inni w nocy robią mniejszymi aparatami fotki w trybie automatycznym to byłem w szoku że są takie fajne a u mnie wychodzi takie coś :cry:
Dzięki za podpowiedzi ;)

generalnie to ustawiasz przysłonę (Av) na wartość jak najmniejszą, a czas (Tv) w zależności od jasności otoczenia, pewnie w okolicach 1/10-1/20sek i powinno być ok, albo jakby co dołożyć do tego lampę błyskową

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #665294 Wysłany: 06 Maj 2013, 17:07; 
 Temat postu: Re: Jakie macie aparaty fotograficzne?
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Imię: Gustaw
Samochód: Cinquecento
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sporting
Województwo: mazowieckie [W]
Rejestracja: 04 Lis 2011,
Posty: 19
Olympus e-520 - jestem zadowolony> W pomieszczeniach spisuje się doskonale, na zewnątrz poza godzinami słońca, dobrym rozwiązaniem pozostaje lampa zewnętrzna.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #665306 Wysłany: 06 Maj 2013, 17:35; 
 Temat postu: Re: Jakie macie aparaty fotograficzne?
Offline
CentoCinque
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Punto 2012
Silnik: 1.4 16V 105KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Easy
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Gdynia/Warszawa
Rejestracja: 14 Paź 2010,
Posty: 2422
Pomógł: 1
u mnie od kilku lat Canon 500d, generalnie to jestem z niego zadowolony, przebiegu ma w tej chwili coś koło 12 000 zdjęć a mimo to jeszcze nigdy nawet nie dawał znaku że coś jest nie tak. Jak przyjdzie czas na wymianę, to tylko Canon :D

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #665320 Wysłany: 06 Maj 2013, 18:00; 
 Temat postu: Re: Jakie macie aparaty fotograficzne?
Offline
Puntoświr

Imię: Wojtek
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: zachodniopomorskie [Z]
Miejscowość: SZCZECIN
Rejestracja: 10 Gru 2009,
Posty: 4596
Pomógł: 56
Gustaw1 napisał(a):
na zewnątrz poza godzinami słońca, dobrym rozwiązaniem pozostaje lampa zewnętrzna.


jak nie jest jeszcze mocno ciemno wystarczy wyższe ISO :) czasem może i szumy będą ale wynagrodzi je klimat zdjęcia
tomPB1920 napisał(a):
Witam,
posiadam aparat Fuji FinePix S1600.Jako że jestem kompletnym laikiem i nie znam się na ustawieniach ręcznych ( wszystko robię w automacie i różnie to wychodzi tzn w dzień OK a konkretnie chodzi mi o noc-lipa) to mogę prosic o jakieś podpowiedzi co jak ustawic w tym aparacie żeby te fotki nocne wyszły fajne.Strasznie mnie wpienia robienie nocne bo po prostu nie potrafię ustawic aparatu bo się na tym nie znam.Ustawiałem tam tryby nocne itd ale zdjęcia wychodziły nie za fajne.Dodam że jak patrzyłem jak inni w nocy robią mniejszymi aparatami fotki w trybie automatycznym to byłem w szoku że są takie fajne a u mnie wychodzi takie coś
Dzięki za podpowiedzi

nie ważne czy ktoś jest laikiem czy trochę bardziej się interesuje fotografowaniem, najważniejsze to przeczytać instrukcje obsługi, pojąć podstawowe pojęcia, na necie jest sporo poradników nawet na YT, to nie jest aż tak skomplikowane :)

dewew napisał(a):
u mnie od kilku lat Canon 500d, generalnie to jestem z niego zadowolony, przebiegu ma w tej chwili coś koło 12 000 zdjęć a mimo to jeszcze nigdy nawet nie dawał znaku że coś jest nie tak. Jak przyjdzie czas na wymianę, to tylko Canon

moje sony a 200 też już tyle fotek pykneło :) i działa jak ta lala :) jedynie dziś trafiła do serwisu na czyszczenie matrycy, następny i tak sony będzie
dewew, miałeś może styczność z obiektywami M42 ? na necie różne opinie o nich piszą


Góra
 Profil  
 
 
 Post #665328 Wysłany: 06 Maj 2013, 18:20; 
 Temat postu: Re: Jakie macie aparaty fotograficzne?
Offline
CentoCinque
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Punto 2012
Silnik: 1.4 16V 105KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Easy
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Gdynia/Warszawa
Rejestracja: 14 Paź 2010,
Posty: 2422
Pomógł: 1
nie, nie miałem z czymś takim styczności :E w tej chwili mam do 500d kitowego canona 18-55 a dalej canon 50mm f 1.8 i sigma 70-300 f 4-5.6 i na razie ten zestaw mi wystarcza

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #665334 Wysłany: 06 Maj 2013, 18:27; 
 Temat postu: Re: Jakie macie aparaty fotograficzne?
Offline
Puntoświr

Imię: Wojtek
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: zachodniopomorskie [Z]
Miejscowość: SZCZECIN
Rejestracja: 10 Gru 2009,
Posty: 4596
Pomógł: 56
też mam wystarczający zestaw obiektywów :) tylko zastanawiają mnie te stare poczciwe szkła jak to faktycznie z nimi jest i cyfrowymi lustrzankami


Góra
 Profil  
 
 
 Post #665363 Wysłany: 06 Maj 2013, 19:52; 
 Temat postu: Re: Jakie macie aparaty fotograficzne?
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Imię: Gustaw
Samochód: Cinquecento
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sporting
Województwo: mazowieckie [W]
Rejestracja: 04 Lis 2011,
Posty: 19
wojtass18,
jak nie jest jeszcze mocno ciemno wystarczy wyższe ISO :) czasem może i szumy będą ale wynagrodzi je klimat zdjęcia
dzięki popracuje na tym :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #680222 Wysłany: 11 Lip 2013, 18:05; 
 Temat postu: Re: Jakie macie aparaty fotograficzne?
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Grzesiek
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: ON
Województwo: małopolskie [K]
Miejscowość: Wola Filipowska
Rejestracja: 20 Lut 2009,
Posty: 923
Pomógł: 1
Panowie przymierzam się do zmiany aparatu, ostatnie 4 lata używałem Sony DSC-F828 (jest w dziale giełda), teraz chciałbym kupić lustro, chciałbym przeznaczyć max 1400zł, myślę, że lepiej będzie kupić coś używanego. Co polecacie? :D

_________________
Alfa Romeo 159 1,9 16v JTDm - 185 ps/ 369 Nm

Image

post558317.html#p558317


Góra
 Profil  
 
 
 Post #680228 Wysłany: 11 Lip 2013, 18:57; 
 Temat postu: Re: Jakie macie aparaty fotograficzne?
Offline
Puntoświr

Imię: Krzysztof
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Rejestracja: 17 Cze 2013,
Posty: 165
D90 + D300s + 35 1.8 50 1.8 85 1.8, własnie sprzedalem obie puszki aby zmienic na D600 lub D7100 bo na D400 to sie pewnie nikoniarze nie doczekaja :(


Góra
 Profil  
 
 
 Post #680233 Wysłany: 11 Lip 2013, 19:11; 
 Temat postu: Re: Jakie macie aparaty fotograficzne?
Offline
CentoCinque
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Punto 2012
Silnik: 1.4 16V 105KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Easy
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Gdynia/Warszawa
Rejestracja: 14 Paź 2010,
Posty: 2422
Pomógł: 1
grzechu18, jak lustro to polecam Canon/Nikon ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 532 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO