You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 29 Mar 2024, 17:55

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #699628 Wysłany: 07 Lis 2013, 15:04; 
 Temat postu: Różności z Warszawy - poczytaj - przyda się
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: ON
Województwo: mazowieckie [W]
Miejscowość: Warszawa
Rejestracja: 06 Lis 2013,
Posty: 40
A więc:

rampę - dość konkretną (wjadą dwie kropki) macie na Żeraniu. Dokładna lokalizacja to ul. Kowalczyka
Jadąc od centrum Modlińską - skręcacie w Kowalczyka.
Jedziecie do samego końca aż ulica się skończy. Jest to róg ul.Krzyżówki i Kowalczyka. Będzie to jakieś 300m od Modlińskiej.
Jak już uliczka Wam się skończy - musicie wjechać na wprost na niepisany parking. Dla ułatwienia - po prawej macie parking strzeżony za szlabanem. Rampa znajduje się po prawej stronie jak już wjedziecie na plac. Oczywiście bez pańska, dość solidna (lawetę tam gościu ostatnio kleił). Spokojnie można całe autko od spodu modelować.

tłumiki - i masa innych do Fiata i Skody - macie dość tanio przy Radzymińskiej 135. Sklep widać gołym okiem. Za komplet tłumików do Punto I płaciłem 219zł i mają logo Fiata nabite więc warto.

amorki - bardzo tanio amorki KYB Excel Gazowe sprzedają w Markach przy ul. Piłsudskiego 157. Macie w ogrodzie jak by blaszak-kiosk z napisem Auto Części. Za gazówki KYB do Punto I płaciłem za dwie sztuki 240zł

Alarmy, zamki - gościa od alarmów i zamków macie na ul. Staniewickiej 16 (wjazd w głąb hurtowni od str. Odrowąża)
Starszy dziadek 60+ elektronik. Mały zakład. Naprawia alarmy, montuje, stroi i naprawia CB-RADIA
Wieczorem wyedytuję i podam namiary telefoniczne. Montaż alarmu z centralką w Punto = 100zł płaciłem czyli jak za free

Jak skompletuję zakłady "po taniości i jakości" dodam ich więcej.

_________________
Nie obniżaj swoich oczekiwań, by dorównały rezultatom Twojego działania. Podnieś poziom działania, by wyrównać do poziomu Twoich oczekiwań.
Ralph Marston


Wall Street to jedyne miejsce, dokąd ludzie przyjeżdżają w rolls-royce'ach, aby zasięgnąć rady ludzi jeżdżących metrem.
Warren Buffett


Góra
 Profil  
 

 
 Post #699775 Wysłany: 08 Lis 2013, 01:12; 
 Temat postu: Re: Różności z Warszawy - poczytaj - przyda się
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Punto II FL 3d
Silnik: 1.3 70KM mJTD
Paliwo: ON
Województwo: dolnośląskie [D]
Rejestracja: 02 Lut 2007,
Posty: 978
Pomógł: 3
Cos od siebie dorzuce. :)

Za starych warszawskich czasow... Jak padl mi akumulator, miejscowi polecili mi zaklad na ul. Dzikiej (blisko Ronda Babka). Nie wiem czy dalej istnieja ale pamietam ze sprawe zalatwilem szybko i bylem zadowolony (a najbardziej z tego ze Opel mogl mnie znowu wozic do pracy). ;)

Jezeli zas chodzi o tlumiki, trafilem kiedys do warsztatu przy ul. Szyszkowej, tez z dosc pozytywnymi wrazeniami koncowymi.

Co do cen zarowno w jednym jak i drugim przypadku nie moge nic wiarygodnego powiedziec, na przestrzeni czasu moglo sie duzo zmienic.

Informacje sprzed ladnych paru lat, ale byc moze nadal sa aktualne.

_________________
Dlugodystansowy test Fiat Punto IIFL 1.3 Multijet '06 wersja specjalna "Miś". ;) Stan zaawansowania: 126.80%
(317000km)

Czasonieokreslony test Fiat Punto II 1.2/60KM '01 "Grzechotnik" ;) Stan zaawansowania: 228000km

Fiat Punto I 75SX: tournee po Polsce 1997-2001: 112000km

Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO