You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 28 Mar 2024, 18:36

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 
 Post #696200 Wysłany: 19 Paź 2013, 17:18; 
 Temat postu: Re: Mokro z przodu pod dywanikiem pasażera
Offline
Forumowicz

Imię: Artur
Samochód: Punto I 3d
Silnik: 1.1 8V 55KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Województwo: łódzkie [E]
Rejestracja: 13 Paź 2013,
Posty: 3
Witam, od niedawna jestem właścicielem kropka I, po wyciągnięciu wszystkich zapachów z auta które maskowały cały zapach śmierdzący w samochodzie okazało się, że czuć taką stęchlizną w aucie... wyciągnąłem całą wykładzinę i całe wygłuszenie od strony pasażera było mokre, postanowiłem wszystko wyciągnąć i wysuszyć. Okazało się, że podłogi prawie nie ma od strony pasażera ponieważ są dziury w podłodze :/ oczywiście było wszystko zamaskowane pod autem, nic nie było widać :( posprawdzałem czy od deski rozdzielczej jest suche wygłuszenie, wszystko było tam suche więc myślałem, że to od tych dziur wleciała woda i było tak mokro, ale niestety, niedawno popadał deszcz w nocy, rano zaglądam do środka a tam woda stoi od strony pasażera, wygłuszenie jest mokre pod deską rozdzielczą... oprócz łatania dziur w podłodze czeka mnie jeszcze uszczelnienie autka. I od czego tu zacząć to uszczelnianie? Myślę że nagrzewnica się nie popsuła bo tak to pewnie by było ciągle mokro a nie tylko wtedy gdy popada, prawda?


Góra
 Profil  
 

 
 Post #696876 Wysłany: 22 Paź 2013, 20:17; 
 Temat postu: Re: Mokro z przodu pod dywanikiem pasażera
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Paweł
Samochód: Punto Evo 3d
Silnik: 1.2 8V 69KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Gliwice
Rejestracja: 27 Lut 2012,
Posty: 502
Pomógł: 2
Może być wyciek nawet przez przednią szybę, warsztaty często partacko wklejają szyby i potem się to mści. Sprawdź też czy masz drożne odpływy w podszybiu, bo jeśli stoi tam woda, to już niewiele potrzeba aby znalazła sobie drogę do środka samochodu.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #696984 Wysłany: 23 Paź 2013, 11:51; 
 Temat postu: Re: Mokro z przodu pod dywanikiem pasażera
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Łukasz
Samochód: Punto II 5d
Silnik: 1.2 16V 86KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: HLX
Województwo: podlaskie [B]
Miejscowość: Białystok
Rejestracja: 23 Lut 2008,
Posty: 220
Dzwoniłem do ASO w Białymstoku to za diagnozę i ewentualne rozbieranie auta krzyczą od 500zł do 1000zł. Totalna masakra, samochód wart z 6000 zł i naprawy po 1000zł to lepiej go sprzedać tak jak jest.

_________________
Punto 2 - 1.2 16V HLX


Góra
 Profil  
 
 
 Post #696987 Wysłany: 23 Paź 2013, 12:20; 
 Temat postu: Re: Mokro z przodu pod dywanikiem pasażera
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Marcin
Samochód: Fiat Tipo II
Silnik: 1.4 16V 120KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Easy
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Miejscowość: Toruń
Rejestracja: 29 Sty 2010,
Posty: 3619
Pomógł: 31
giero19 napisał(a):
Dzwoniłem do ASO w Białymstoku to za diagnozę i ewentualne rozbieranie auta krzyczą od 500zł do 1000zł.

To nie jedź do ASO tylko do jakiegoś kumatego normalnego mechanika i zapłacisz dużo mniej. Zresztą uszczelnienie auta nie jest trudne, tylko trzeba zlokalizować przeciek. Pojeździj z tydzień bez dywaników jak ja to robiłem w tym roku, i zobaczysz gdzie się leje. Warto profilaktycznie zdjąć plastikowe nadkola i wszystkie zgrzewy przesmarować uszczelniaczem i musi być dobrze.

_________________
Było: Fiat Punto II 1,2 16V HLX
Było: Fiat Stilo 1,6 Trofeo
Było: Fiat Grande Punto Sport 1,4 t-jet
Jest: Fiat Tipo Easy 1,4 t-jet


Góra
 Profil  
 
 
 Post #699268 Wysłany: 05 Lis 2013, 17:04; 
 Temat postu: Re: Mokro z przodu pod dywanikiem pasażera
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Łukasz
Samochód: Punto II 5d
Silnik: 1.2 16V 86KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: HLX
Województwo: podlaskie [B]
Miejscowość: Białystok
Rejestracja: 23 Lut 2008,
Posty: 220
A widzisz kolego tak zrobiłem i wiem że przeciek jest gdzieś spod deski rozdzielczej, nadkole było zdejmowane i uszczelniane wszystkie spawy. Dalej cieknie i już ręce mi opadają a w Białymstoku to ciężko jest z dobrym mechanikiem w takiej sprawie.

_________________
Punto 2 - 1.2 16V HLX


Góra
 Profil  
 
 
 Post #701889 Wysłany: 23 Lis 2013, 01:10; 
 Temat postu: Re: Mokro z przodu pod dywanikiem pasażera
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Krzysiek
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Wersja: Dynamic
Województwo: podkarpackie [R]
Rejestracja: 08 Paź 2006,
Posty: 2789
Pomógł: 3
u mnie pojawiła się wilgoć pod nogami, po stronie kierowcy.
W ostatnie ładniejsze dni wysuszyłem wszystko, w nocy padał deszcz i rano znowu to samo... szyby od środka suche, zcieków na tapicerce nie ma, a tu jak cięgno do otwierania bagaja mokro że aż kipi, zauważyłem też że głośniej słychać wiatr itd czyżby jakaś uszczelka?

_________________
byłe mk2 FL : topic38980.html
obecne: w trakcie przygotowania :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #701915 Wysłany: 23 Lis 2013, 12:10; 
 Temat postu: Re: Mokro z przodu pod dywanikiem pasażera
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Bogdan
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 15 Mar 2012,
Posty: 2114
Pomógł: 51
Krzycho90 napisał(a):
w nocy padał deszcz i rano znowu to samo... czyżby jakaś uszczelka?

Twój opis wskazuje głównie na niesprawną uszczelkę (zakładam, że odpływy w podszybiu masz drożne).

_________________
Image
Było: Punto II 3D 1,2 8V 2000r., Renault Thalia 1,5 dCi 2005r.
Jest: Kia Venga 1,6 2018r.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #702204 Wysłany: 25 Lis 2013, 10:04; 
 Temat postu: Re: Mokro z przodu pod dywanikiem pasażera
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Łukasz
Samochód: Punto Evo 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Dynamic
Województwo: dolnośląskie [D]
Miejscowość: Bolesławiec
Rejestracja: 06 Sty 2009,
Posty: 411
Pomógł: 2
Widzę, że koledzy dalej mają problem, więc się dołączę.

Swojego czasu miałem ten sam problem, wszystko sprawdziłem, lałem wodą, suszyłem, a i tak po deszczu lub myjni dalej to samo. Ale po wielu poszukiwaniach znalazłem, u mnie to było podszybie, miejsce którego nie widać, bo jest to miejsce gdzie woda ma spływać z szyby, a dokładniej to łączenie płyty grodziowej, podłużnicy i słupka przedniego - na zewnątrz od zawiasu maski. Tam są blachy poskładane, oklejone uszczelniaczem i mało widoczne, a płynie tam woda, no i wszystko jest ok, jeśli to uszczelnienie jest szczelne. U mnie nie było i woda z czasem zrobiła swoje, masa uszczelniająca podeszła wilgocią, zrobiła się pleśń, i napęczniało sprawiając że była niezła dziura.

Ale po kolei. Podnosimy maskę i w narożniku widzimy taki widok (u mnie trochę brudno, bo wcześniej wykonywałem próby na akrylu - chciałem by woda zaznaczyła którędy płynie):
Image

widać, że w masie uszczelniającej jest dziura. I dalej, po zdjęciu koła, nadkola, widzimy takie coś:

Image
Image
Image
Image
Image

Na ostatnim zdjęciu widać jak to obsmarowałem masą uszczelniającą. I od tego momentu skończyły się powodzie. Powiem szczerze, że rozwiązało to problem z jednym małym szczegółem - użyty materiał. Kupiłem masę uszczelniającą APP. Niby fajna, ale po roku się zeschła i popękała, więc problem powrócił. Znowu zaczęło przeciekać, zabieg powtórzyłem, ale tym razem pomalowałem to farbą w sprayu (można to malować na mokro) mając nadzieję, że uchroni to przed wysychaniem. Kolejny rok i to samo. Ostatecznie z wierzchu wysmarowałem to silikonem sanitarnym neutralnym, tzn. zrobiłem taki jakby lejek, kierując wodę w inne miejsce, bliżej błotnika (tam jest jeszcze jedna, "bezpieczna" dziura). To już pomogło.

Asekuracyjnie po pierwszym razie, po wysuszeniu podłogi i wykładzin, udrożniłem odpływy w podłodze, bezpośrednio na podłogę położyłem grubą folię, (tu użyłem dużej reklamówki - dość mocny materiał) i dopiero na to wygłuszenie i wykładzina. Folia oczywiście wysoko pod deskę rozdzielczą zaciągnięta. Jak już miało się polać, to pod folią do dziury w podłodze, dzięki temu wykładzina pozostawała sucha, a i podłoga też się sama osuszała, bo nie miało co wody ciągnąć. Sposób jak najbardziej dobry, sprawdził się.

_________________
[center]Punto Evo 1.4 Dynamic Blue&Me


Góra
 Profil  
 
 
 Post #702241 Wysłany: 25 Lis 2013, 14:21; 
 Temat postu: Re: Mokro z przodu pod dywanikiem pasażera
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Krzysiek
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: ON
Województwo: podkarpackie [R]
Miejscowość: Nisko
Rejestracja: 28 Gru 2012,
Posty: 251
Pomógł: 2
Krzycho90, sprawdź czy masz dobrze przyklejoną przednią szybę :) Wydać się może że głupota :P ale ja u siebie tak miałem :P rozbierałem błotniki z przodu i w ogóle ;p wszystko kleiłem co mi się wydawało za dziurkę którędy może woda przeciekać :P
A okazało się że nie miałem doklejonej szyby ;/ i po słupku z przodu woda leciała pod dywanik :) i miałem bardzo mokro :) naciskaj szybę u góry palcem i zobacz czy ci nie odchodzi od uszczelki :)
U mnie to w sumie było tak że górnej części szyby nie miałem przyklejone ;/ w każdej chwili mogła odpaść ale jakoś sie trzymała ;/ jak? sam nie wiem ;/ na szczęście znalazłem winowajce :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #702336 Wysłany: 25 Lis 2013, 23:26; 
 Temat postu: Re: Mokro z przodu pod dywanikiem pasażera
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Krzysiek
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Wersja: Dynamic
Województwo: podkarpackie [R]
Rejestracja: 08 Paź 2006,
Posty: 2789
Pomógł: 3
Crzycho, dzięki za podpowiedź, choć ja najbardziej obstawiam którąś uszczelkę, chciałem zrobić jak tu napisano żeby przetestować system z wodą i latarką ale teraz znowu przymrozki. Na tapicerce nigdzie na drzwiach itd nie ma śladu wody ani nic.

_________________
byłe mk2 FL : topic38980.html
obecne: w trakcie przygotowania :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #702496 Wysłany: 26 Lis 2013, 19:08; 
 Temat postu: Re: Mokro z przodu pod dywanikiem pasażera
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Samochód: Punto II 3d
Silnik: 1.2 16V 80KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sporting
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Bielsko-Biała
Rejestracja: 01 Maj 2011,
Posty: 45
U mnie problem był podobny, stawałem już na głowie i cały czas mokro pod prawym fotelem. Okazało się że nieszczelność była pod deską rozdzielczą gdzieś na łączeniu ściany. Ale nawet dokładnie nie wiem, gdyż powiedziałem co mi się dzieje i za diagnostykę i naprawę w ASO Fiat w Bielsku-Białej wzięli za wszystko 400zł i problem się skończył. Wiem że wyciągali całą deskę rozdzielczą i robili uszczelnienie kabiny.
Czasem jednak ASO się przydaję bo ja już stawałem na głowie i pół roku walczyłem z wodą, a oni zrobili to w 2 dni :D

_________________
Fiat Punto II 1.2 16v SPORTING - i można poczuć ducha włoskiej motoryzacji. Bella Vita Italia...
http://fiatpunto.com.pl/topic37239.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #704056 Wysłany: 26 Mar 2014, 18:27; 
 Temat postu: Re: Mokro z przodu pod dywanikiem pasażera
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Łukasz
Samochód: Punto II 5d
Silnik: 1.2 16V 86KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: HLX
Województwo: podlaskie [B]
Miejscowość: Białystok
Rejestracja: 23 Lut 2008,
Posty: 220
Tanio Ci policzyli, dla mnie policzyli z wyciąganiem deski do 1000 zł więc dałem sobie luz i dalej mam mokro pod nogami. Każdy mechanik gdzie nie zajadę gada co innego i aż strach zostawić samochód bo jak mówią co chcą zrobić z samochodem to :shock:

[ Dodano: 26 Mar 2014 17:27 ]

Panowie a może ma ktoś jakiś schemat profili zamkniętych? Bo dzisiaj zauważyłem że po deszczu mam jedynie mokro pod nogami bliżej fotela i jak wywaliłem tapicerkę to wygląda jakby wypływała woda z pod fotela z kanałów tych odpływowych. 2 lata temu miałem wymieniane progi i nie wiem czy coś gdzieś od progów się nie dostaje.

_________________
Punto 2 - 1.2 16V HLX


Góra
 Profil  
 
 
 Post #738478 Wysłany: 04 Sie 2014, 11:58; 
 Temat postu: Re: Mokro z przodu pod dywanikiem pasażera
Offline
Sympatyk kropek

Imię: Grzegorz
Samochód: Punto II 5d
Silnik: 1.2 16V 80KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: HLX
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Mikołów
Rejestracja: 24 Maj 2013,
Posty: 10
Dowiedziałeś się dlaczego z tyłu Ci wypływa? Ja też 2 dni temu zauważyłem wode z przodu od pasazera także teraz się susza wygluszenia ale dziś w słoneczny dzień zauważyłem ze mam znów wodę z przodu leje się tak jakby z tych kanałów odpływowych... Wodę mam również z tyłu po prawej stronie gdzie 2 dni temu tego nie było :evil: :evil: spr



Jest możliwość udroznienia tych odpływow?

[ Dodano: 04 Sie 2014 11: ]

u mnie problemem jest odpływ odprowadzenia klimatyzacji który został powiekszony ale wciaz problem jest i leci do srodka :-( ostatnio 3 dni testow po 50km i ani kropli nie bylo a dzis znow leje .... kapie do srodka kabiny jak i na zewnatrz jak powinno
https://drive.google.com/file/d/0B1576K ... sp=sharing

Czy ktos kto powiększał odplyw z klimy duzo go obciął bo ja okolo 3 mm i teraz nie wiem czy znow sie nim bawic czy gdzies indziej szukac przyczyny lania skroplin z klimy..


Góra
 Profil  
 
 
 Post #739098 Wysłany: 04 Sie 2014, 12:29; 
 Temat postu: Re: Mokro z przodu pod dywanikiem pasażera
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Marcin
Samochód: Fiat Tipo II
Silnik: 1.4 16V 120KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Easy
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Miejscowość: Toruń
Rejestracja: 29 Sty 2010,
Posty: 3619
Pomógł: 31
U mnie było podobnie, tylko cała woda wlatywała po dywanik i było jezioro. Samą gumę na końcu odpływu przerobiłem tak, że wyciąłem półkole na zwężeniu. Problem ustąpił od razu. Co ciekawe, nawet spece od klimy rozkładali ręce widząc jak woda wybijała od wewnątrz :E

_________________
Było: Fiat Punto II 1,2 16V HLX
Było: Fiat Stilo 1,6 Trofeo
Było: Fiat Grande Punto Sport 1,4 t-jet
Jest: Fiat Tipo Easy 1,4 t-jet


Góra
 Profil  
 
 
 Post #739099 Wysłany: 04 Sie 2014, 12:50; 
 Temat postu: Re: Mokro z przodu pod dywanikiem pasażera
Offline
Sympatyk kropek

Imię: Grzegorz
Samochód: Punto II 5d
Silnik: 1.2 16V 80KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: HLX
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Mikołów
Rejestracja: 24 Maj 2013,
Posty: 10
Najwazniejsze ze wiem skąd. Teraz tylko dzialać... półkole? ale od tej strony krótszej czy tej dluższej robiłeś ?? ogolnie skrocilem ten dziubek o 3 mm i chyba to za mało jak czasami tych skroplin sie nazbiera w jednym czasie duzo


Góra
 Profil  
 
 
 Post #739100 Wysłany: 04 Sie 2014, 12:58; 
 Temat postu: Re: Mokro z przodu pod dywanikiem pasażera
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Marcin
Samochód: Fiat Tipo II
Silnik: 1.4 16V 120KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Easy
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Miejscowość: Toruń
Rejestracja: 29 Sty 2010,
Posty: 3619
Pomógł: 31
Ściętej krawędzi nie ruszałem, wyciąłem w tej prostej. Wycięcie zrobiłem mniej więcej wielkości czubka kciuka. Zresztą to nie ma większego znaczenia, gdzie i jak wytniesz, ważne żeby powiększyć przepustowość odpływu.

_________________
Było: Fiat Punto II 1,2 16V HLX
Było: Fiat Stilo 1,6 Trofeo
Było: Fiat Grande Punto Sport 1,4 t-jet
Jest: Fiat Tipo Easy 1,4 t-jet


Góra
 Profil  
 
 
 Post #740312 Wysłany: 14 Sie 2014, 17:38; 
 Temat postu: Re: Mokro z przodu pod dywanikiem pasażera
Offline
Sympatyk kropek

Imię: Grzegorz
Samochód: Punto II 5d
Silnik: 1.2 16V 80KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: HLX
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Mikołów
Rejestracja: 24 Maj 2013,
Posty: 10
Poszerzyłem ją na wielkość kciuka i problem skroplin znikł

Ale mam jeszcze jeden jednak czyli woda u mnie lała się do środka poprzez zapchany opływ skroplin z klimy i tędy

https://drive.google.com/file/d/0B1576K ... sp=sharing

Już mi ręce opadaja.. Auto lane woda 10 minut i nic ani jednej kropli. Ruszyłem się , minimalnie auto krzywo stanęło i leje jak na filmiku i bez lania wodą wtedy :-( ktoś poradzi?


Góra
 Profil  
 
 
 Post #778157 Wysłany: 16 Cze 2015, 19:48; 
 Temat postu: Re: Mokro z przodu pod dywanikiem pasażera
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Punto II FL 5d
Silnik: 1.3 70KM mJTD
Paliwo: ON
Województwo: mazowieckie [W]
Rejestracja: 14 Wrz 2008,
Posty: 264
Pomógł: 1
Panowie mam chyba ten sam problem co stMikołaj. Wcześniej woda wydostawała się na zewnątrz i robiła się kałuża pod samochodem. Teraz pakuje do środka i nie wiem, jak się do tego zabrać i gdzie tę rurkę od klimy znaleźć.

[ Dodano: 16 Cze 2015 19:48 ]

Dziś z kolei było wszystko ok i nic nie dostawało do środka tylko na zewnątrz. Wtedy co leciało do środka, to pewnie z pojemnika na filtr przeciwpyłkowy i było ze 30 stopni na dworze a dzisiaj ze 21 i normalnie później można było zaobserwować jak pojawiła się kałuża na postoju. Już wiem którędy ta woda się wydostaje i nie wygląda to na cienką rurkę, która mogła się po prostu zapchać. Dziwne. Inni chyba coś pisali, że można zapchać odpływ, co z szyby woda leci, ale te dwie rurki to mają tylko z 18 cm długości i woda sobie swobodnie nimi odpływa. Zamieszczam zdjęcie odpływu z klimy.


Załączniki:


_________________
Moje auto: http://fiatpunto.com.pl/post676041.html

Przebieg 300000
Góra
 Profil  
 
 
 Post #787238 Wysłany: 28 Paź 2015, 15:05; 
 Temat postu: Re: Mokro z przodu pod dywanikiem pasażera
Offline
Forumowicz

Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: Poza Polską
Rejestracja: 14 Mar 2014,
Posty: 3
Chciałem podziękować "bonku" u mnie był ten sam problem, nie miałem pojęcia skąd ta woda leci. Dzięki wielkie.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #828485 Wysłany: 21 Wrz 2017, 20:00; 
 Temat postu: Re: Mokro z przodu pod dywanikiem pasażera
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 08 Wrz 2008,
Posty: 25
Witam.

Trochę odkopię temat - jest tez inna przyczyna zalanej kabiny. U mnie auto stoi lekko nachylone. Woda kapie z doku szyby w dzrzwiach, sprawa normalna. Niestety kapie akurat nad miejscem gdzie kable audio i do szyb elektrycznych sa wspolna spinka spięte do blachy pod boczkiem. Woda nasączyła taśmę tekstylną i spływała po jajkach niżej az do głośnika. Może i nic strasznego by nie było ale miałem rozerwana u dołu piankę izolującą, wzdłuż dolnej krawędzi. Woda z kabla splywala pomiędzy piankę a blachę, płynęła po klejeniu i wypływała do wnętrza pod boczkiem. Z tego miejsca trafia na uszczelkę a uszczelka szczelnie działa to woda przelewa sie przez prog do kabiny. Jeszcze nie wiem jak to ogarnąć.

Pechowo ze woda trafia w kable. Z drugiej strony miałem to samo gdy auto stało odwrotnie. Niestety stoi nachylone.

_________________
Punto II FL 1.2 8v 3D


Góra
 Profil  
 
 
 Post #828500 Wysłany: 22 Wrz 2017, 09:51; 
 Temat postu: Re: Mokro z przodu pod dywanikiem pasażera
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: Poza Polską
Miejscowość: Lake Titicaca ;)
Rejestracja: 08 Sie 2007,
Posty: 9203
Pomógł: 40
maroo napisał(a):
i spływała po jajkach niżej

:lol: :E

_________________
Punto II 5D - Rosso Ssilla HWB - 1.2 60KM - 2001' http://fiatpunto.com.pl/topic5545.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #828596 Wysłany: 04 Paź 2017, 22:29; 
 Temat postu: Re: Mokro z przodu pod dywanikiem pasażera
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 08 Wrz 2008,
Posty: 25
Po kablach oczywiście :). Autokorekta w telefonie i takie... jaja :)

Przy okazji tematu - co to za klej którym jest przyklejona po obwodzie pianka - cholerstwo ekstremalnie mocne, taka jakby gumo-pianka. Świetnie trzyma ale odkleić to to dramat. Szukam właśnie takiej oryginalnej maty na drzwi i tego kleju coby zrobić jak fabryka - ktoś coś wie, ogarnia?

[ Dodano: 04 Paź 2017 22:29 ]

Mam pytanie w tym temacie - na drzwiach jest biała pianka przyklejona po obwodzie wałkiem kleju. Co to za klej - wygląda przy odrywaniu jak rozciągana ale bardziej piankowa gumado żucia. Robi niezłe wrażenie i jest bardzo mocny.

_________________
Punto II FL 1.2 8v 3D


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO