You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 19 Kwi 2024, 11:00

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 
 Post #58671 Wysłany: 29 Paź 2007, 16:41; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Rejestracja: 16 Sie 2007,
Posty: 128
MOich zakupów zimowych część druga:

Z całą stanowczością moge stwierdzić że należy się wystrzegaćjak ognia firmy opony-felgi.pl Totalne olewactwo klienta, mam wrażenie że strona służy wyłącznie zbieraniu danych osobowych bo po złożeniu zamówienia zero odzewu, więc wysłałem maila - znowu nic. Tlefon nie działa.

Zamówiłem więc opony w baloon.pl dostawa w 24h wszystko dostępne od ręki do tego kontakt w jakieś 15 minut od złożenia zamówienia na wskazany numer telefonu, do tego rabacik 5% słowem jestem w 100% zadowolony z jakości usług i polecam ;)


Góra
 Profil  
 

 
 Post #58815 Wysłany: 30 Paź 2007, 03:31; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
Rejestracja: 12 Paź 2007,
Posty: 43
ja polecam motoricus.com - zamawialem juz od nich drugi komplet opon (wczesniej mialem astre F 3drzwiowa 1,8 16V do ktorej kupowalem letnie) no i teraz do kropka zimowki i musze wam powiedziec ze zamowienie zlozylem w niedziele internetowo, a w poniedzialek o 9 mialem telefon i zapytali sie czy sam do nich podskocze czy maja wyslac kuriera za 15zl. okazalo sie ze maja punkty w miedzylesiu, wolominie, pruszkowie. jesli chodzi o zadowolenie klienta to oni na bank stawiaja to na pierwszym miejscu. terminy i kontakt oczywiscie wzorowe wiec jak najbardziej polecam (nawet jesli ktos ma daleko to nie uwazam aby 15zl za kuriera bylo duza suma, tymbardziej, ze opony mają zdecydowanie najtansze!

_________________
Punto II 1.2 8v czarna strzała 3d ;)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #58912 Wysłany: 31 Paź 2007, 03:52; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 04 Paź 2007,
Posty: 15
Ja w tym roku kupiłem Dębicę Frigo 2 w sklepie oponeo.pl (to samo co opony.com). Nadal mają świetną cenę na te oponki - mnie interesował rozmiar 185/60 R14. Wysyłka gratis. Żadnych problemów z zakupem, czy przesyłką kurierską - jestem zadowolony z zakupów.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #62230 Wysłany: 09 Lis 2007, 20:02; 
 Temat postu:
Offline
Forumowicz

Rejestracja: 09 Lis 2007,
Posty: 1
polecam NOKIANY fińskie oponki lepsze od michelinów i są tańsze. Finowie wiedza jak zrobić dobrą zimówkę. Pozdrawiam! :D


Góra
 Profil  
 
 
 Post #63095 Wysłany: 12 Lis 2007, 13:54; 
 Temat postu:
Offline
Puntomaniak

Miejscowość: Warszawa/Piaseczno
Rejestracja: 10 Kwi 2007,
Posty: 68
ja polecam semperit winter grip, stara (doświadczona), sprawdzona firma!!!

_________________
PuntoGO!


Góra
 Profil  
 
 
 Post #64813 Wysłany: 17 Lis 2007, 13:35; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Miejscowość: TG
Rejestracja: 09 Cze 2007,
Posty: 15
no i kupilem...
postawilem na polska gospodarke.. trzeba ja wspierac
debica frigo 2 165/70 R14
juz jestem po pierwszych testach..(parking TESCO) i jestem pod wrazeniem.. znakomita oponka..
kupilem WWW.SABAT.LUBLIN.PL swietna firma .. tania .. bardzo szybka w dzialaniu.. po zamowieniu juz na nastepny dzien byly u mnie w domu..
i co najwazniejsze.. oponki swieze jak te poranne buleczki.. opony prosto z tasmy produkcyjnej.. ( DOT 4407 ) :)
qpozdrawiam i zycze wielu slizgow, ale tylko tych kontrolowanych;)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #65142 Wysłany: 18 Lis 2007, 17:07; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kielce
Rejestracja: 18 Lis 2007,
Posty: 14
Witam, jestem akurat nowym użytkownikiem (od początku listopada) Punto II z 2001 roku. Chciałbym się zapytać jakie polecacie oponki z tych dwóch:
Dębica Frigo 2 czy Barum Polaris 2. Pytam się akurat o te dwie firmy bo mam okazję kupić komplet takich opon po dość atrakcyjnych cenach tylko nie mogę się zdecydować.

_________________
Wiśniowy Fiat Punto II 1,2 SX 60KM (2001)
http://fiatpunto.com.pl/topic7692.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #65147 Wysłany: 18 Lis 2007, 17:15; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Rejestracja: 21 Lip 2007,
Posty: 917
ja ze względów raczej finansowych kupiłem w tym roku komplet Barum Polaris 2 - też są świeżutkie jak Frigo pewnie to przez tą cenę...
Jeśli chodzi o moje spostrzeżenia to o śniegu nic nie powiem - bo w mojej okolicy padał tylko z śnieg z deszczem i to krótko...
Gdy jest sucho jeździ się na nich fajnie moim zdaniem... Na mokrym prowadzą się nieźle tylko hałasują, za to gdy jest sucho ich nie słychać...


Góra
 Profil  
 
 
 Post #65220 Wysłany: 18 Lis 2007, 21:45; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Punto II FL 3d
Silnik: 1.3 70KM mJTD
Paliwo: ON
Województwo: dolnośląskie [D]
Rejestracja: 02 Lut 2007,
Posty: 978
Pomógł: 3
Cytuj:
Zamówiłem więc opony w baloon.pl dostawa w 24h wszystko dostępne od ręki do tego kontakt w jakieś 15 minut od złożenia zamówienia na wskazany numer telefonu, do tego rabacik 5% słowem jestem w 100% zadowolony z jakości usług i polecam


Ja tez swoje Fuldy ktore kupowalem jak odbieralem mojego Misia (czyli P2FL) z salonu w styczniu kupowalem w Baloon.pl. Bylem wiecej niz zadowolony. Obsluga bardzo w porzadku, dobra cena, dostawa na czas wedle zyczenia o konkretnej wrecz godzinie. Jezeli bede mial kupowac kolejny komplet opon, z pewnoscia do nich wroce.

A w ta zime jezdze na BF Goodrich T/A Winter 2 kupione kilka lat temu do starszego kropka w rodzinie, bo przy jego przebiegach nie bedzie w stanie tych opon zuzyc. :) Fuldy teraz jezdza razem z nim, i jezeli mam opisac swoje wrazenia to na tych Fuldach jezdzi mi sie lepiej. Jakos tak mam wrazenie jakby kropek sie pewniej prowadzil.

_________________
Dlugodystansowy test Fiat Punto IIFL 1.3 Multijet '06 wersja specjalna "Miś". ;) Stan zaawansowania: 126.80%
(317000km)

Czasonieokreslony test Fiat Punto II 1.2/60KM '01 "Grzechotnik" ;) Stan zaawansowania: 228000km

Fiat Punto I 75SX: tournee po Polsce 1997-2001: 112000km

Góra
 Profil  
 
 
 Post #70794 Wysłany: 09 Gru 2007, 17:13; 
 Temat postu:
Offline
Forumowicz

Rejestracja: 09 Gru 2007,
Posty: 3
EDi napisał(a):
http://www.opony.com/ - tutaj powinienes coś znaleźc

co do rozmiaru to radziłbym założyc 165/70 R14 (takie sa seryjne w MK2)
a co do producenta to już raczej kwestia upodobania, jedni chwala sobie Dębica Frigo, ja na niej jeździłem jeszcze bravą i jakoś nie byłem zachwycony teraz mam załozone na stalówkach Dayton DW500 i jest lepiej


Dayton DW 500 to na mokrym kompletne dno trudno chyba znalezc cos gorszego na mokrym, te opony sa o tyle dobre ze poprostu jadą co prawda jak na sankach prawie ale jada.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #70834 Wysłany: 09 Gru 2007, 19:21; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Dębica
Rejestracja: 10 Maj 2007,
Posty: 1516
Żuk Kolorado w naszym życiu tak bywa że gdzie 2 Polaków tam 3 opinie ... to odnośnie Dayton DW500 i pytanko takie jeszcze, na czym opierasz swoją opinie ...

_________________
Image Punto II FL 1.2 8V 2004r. - info i foty
Image Honda VTX 1800F 2005r. - info i foty


Góra
 Profil  
 
 
 Post #70862 Wysłany: 09 Gru 2007, 20:48; 
 Temat postu:
Offline
Forumowicz

Rejestracja: 09 Gru 2007,
Posty: 3
EDi napisał(a):
Żuk Kolorado w naszym życiu tak bywa że gdzie 2 Polaków tam 3 opinie ... to odnośnie Dayton DW500 i pytanko takie jeszcze, na czym opierasz swoją opinie ...


mam te opony i własnie na nich jezdze już 6 czy 7 zime, aktualnie a jeszcze jest duzo bieznika zreszta i tak samo było wczesniej nie mozna na deszczu czy po deszczu nieco dynamicznej wystartowac bo buksują i to jest niebezpieczne jak trzeba właczyc sie do ruchu czy szybko przejechac przez przecznice, przy jezdzie na mokrym czuje sie ze cały czas koła maja słaba przyczepnosć, wszystkie skrety zeby wykonac trzeba wiecej kręcic kierownica np w porównaniu do moich nowych letnich firestone FS 590, zresztą wczesniej przesiadka z letnich goodear GT2 starych juz też dawała te same wrazenia nigdy mi te dwie opony na mokrym nie buksowały ewentualnie sporadycznie GT2 jak była stara. Oczywiscie to są opny zimowe ale az taka róznica nie powinna byc. Kończe z nimi nastepnej zimy jak bede zdrów.Na tym opieram mój sąd, na osobistym doswiadczeniu. Aha i nie mów ze nie powinno sie wiecej niz 5 lat jezdzic na oponach bo wczesniej tez sie tak zachowywały, Są słabe stanowią niebezpieczne minimum do jazdy.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #70936 Wysłany: 10 Gru 2007, 01:46; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Rejestracja: 16 Sie 2007,
Posty: 128
Dodam od siebie że wszystkie opony których cena jednostkowa jest moniżej 200zł/szt są jednakowo mało warte i dzieli je przepaść od topowych opon zimowych. Dodam że jest to opinia osoby która miala okazje uczestniczyć w profi testach sporego fragmentu rynku opon letnich jak i zimowych.. Zdanie to zresztą całkowicie podzielam, dodam ze na zime kupiłem oponki Nexen Winguard w rozmiarze 185/60/14 i o ile prawdziwej zimy jeszcze nie doświadczyliśmy o tyle w warunkach pośniegowych, na mokrej czy suchej nawierzchni nie jest tak zle jak na opone która kosztuje śmieszne pieniądze. Co najważniejsze są naprawde ciche co poczytuje jako duuży plus :)


*(Btw nie widze też sensu montowania nie wiadomo jakiego ogumienia do auta które ma tak śmieszną moc jak punciaki i zawieszenie które wybitnie nie nadaje się do sportowej jazdy)


*nie dotyczy właścicieli niektórych HGT ;)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #70959 Wysłany: 10 Gru 2007, 08:29; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Dębica
Rejestracja: 10 Maj 2007,
Posty: 1516
zgadzam sie z tym że jeżeli chodzi o DW500 rewelacji nie ma, ale czego można oczekiwac po oponie za ok 130-140 PLNów ... i tak jest dużo lepsza w porównaniu do np. frigo (zarówno tej zwykłej jak i tej kierunkowej) czy savy eskimo co do jazdy na mokrej nawierzchni to żadko która opona po 5 latach eksploatacji będzie się rewelacyjnie spisywała, 3 lata to max dla zimówki ... a o Firestonach FS590 się nie wypowiadam, bo chociaż jeździłem na nich 2 lata to szkoda słów, no może w 2 słowach: bardzo przeciętne opony

_________________
Image Punto II FL 1.2 8V 2004r. - info i foty
Image Honda VTX 1800F 2005r. - info i foty


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO