You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 28 Mar 2024, 22:26

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 128 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 
 Post #716442 Wysłany: 14 Lut 2014, 21:48; 
 Temat postu: Re: SUV Fiata
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2009,
Posty: 103
No to ja też, łapka w górę, zapisuję się. A może jakiś list do FAP, że forum fiata punto jest za, bardzo za i dużo obecnych i przyszłych właścicieli punto chciało by mieć takiego fiata w garażu. Tylko, żeby cena nie było odjechana......
Swoją drogą pamiętam poloneza, którego pod linię kreślarską wzięła włoska firma Oriciari, nakładki zawsze robiły wrażenie.

_________________
było GP 1,6 MJT
jest Julka


Góra
 Profil  
 

 
 Post #716600 Wysłany: 15 Lut 2014, 22:25; 
 Temat postu: Re: SUV Fiata
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Z Europy środkowej
Rejestracja: 27 Gru 2009,
Posty: 278
Na pewno FAP (swoją drogą-co ma do tego FAP? :P) Bardzo przejęło by się opinią kilkunastu internautów :lol:

_________________
... 1998.1.1.55.SX ...


Góra
 Profil  
 
 
 Post #716835 Wysłany: 17 Lut 2014, 20:31; 
 Temat postu: Re: SUV Fiata
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2009,
Posty: 103
Każda szanująca się firma, przed wejściem na określony rynek z produktem, robi badania na temat oferowanego produktu. Sam byłem na spotkaniu pół roku przed wejściem Proamy. Oczywiście każde badania można skopać. Np. dacia miała być sprzedawana tylko w Europie wschodniej, bo takie były badania. Tym czasem są to bardzo popularne samochody w Europie zachodniej (zresztą w całej Europie, gdzie niegdzie pod marką renault). Tak jest też w przypadku firm motoryzacyjnych, po to pokazują concept by badać rynek a nie pokazywać na salonach samochodowych wariacje szalonego grafika. Wierz mi, FAP też robi takie badania wśród klientów, tyle że nikt się u fiata nimi nie przejmuje się, bo jak wspomniałem na wstępie "każda szanująca się firma" a fiat (jak wiesz) szanuje ale swojego wielkiego brata w Ameryce.

_________________
było GP 1,6 MJT
jest Julka


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 128 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO