You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 28 Mar 2024, 23:36

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #741850 Wysłany: 30 Sie 2014, 01:13; 
 Temat postu: Punto 2014 Seria 7
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Imię: Hipol ( Paweł )
Samochód: Inny Fiat
Silnik: 1.2 8V 69KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: wielkopolskie [P]
Rejestracja: 03 Sie 2014,
Posty: 32
Wyszła nowa seria 7 i ten temat będzie je dotyczyć wady usterki na co trzeba zwrócić uwagę przy zakupie

Jak wiadomo po modelu evo fiat zdecydował się na okrojenie modelu inwestuje teraz bardziej w freemont-a


Tu załączam nowy katalog
http://przeklej.org/file/0hfXC2/katalog.fiat.pdf
Uwaga w katalogu nie ma 1 koloru niebieski seranata

cennik

http://przeklej.org/file/w5ZsAY/punto.cennik.2014.seria7.pdf

[ Dodano: 30 Sie 2014, 01:08 ]

Obecnie jestem w trakcie kupowania mojej kropeczki nr 7 ( prawie jak chanel nr 5 ;] )

i na trafiłem na 1 problem wybrałem najbogatsza wersję w jak najniższej cenie mianowicie

Punto 1,2 3drzwiowe + kolor pomarańcz ( różnice między 1,2 i 1,4 nieznaczne praktycznie masa niweluje pewne mankamenty)

Pakiet:
EASY jest podstawą
EASY PLUS: (dzielone oparcie tylnej kanapy + skórzana kierownica + radioodtwarzacz CD+mp3 + kurtyny powietrzne)
PAKIET SPORT (czarna podsufi tka, deska rozdzielcza z wykończeniem o fakturze przypominającej asfalt, kierownica, uchwyt
dźwigni zmiany biegów i dźwignia hamulca ręcznego obite skórą z szarym przeszyciem, klimatyzacja manualna,
fi ltr kabinowy, przyciemniane szyby, sportowe obniżone ((nie obniżone tylko usportowine )zawieszenie, obręcze aluminiowe 16” z wykończeniem
diamentowym i czarnym błyszczącym, z oponami 195/55 R16 (5FB), dach lakierowany w kolorze czarnym błyszczącym,
spojler tylny, poszerzane progi, chromowana końcówka rury wydechowej, przyciemnione refl ektory przednie, sportowe
zespoły świateł, światła przeciwmgielne z funkcją doświetlania zakrętów)
jest tylko o tym wspomniane w katalogu strona 26-27


wszystko pięknie ładnie do momentu w którym dostałem telefon od swojego sprzedawcy że są małe zmiany ( piakiety się wykluczją ) dokładnie dwie kanapa 60/40 musi być cała ( ok i tak przy tak małym bagarzniku narty na dach ) zapewne wynika to z innej tapicerki druga zmiana to już poważniejsza brak kurtyn bocznych cena ma się zmienić około -900zł* brutto
ale mnie to nie satysfakcionuje jak tylko się dowiem coś więcej dokleję

_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Rafau, 30 Sie 2014, 01:13, edytowano w sumie 1 raz
Zanim założysz temat, sprawdź gdzie go zakładasz.


Góra
 Profil  
 

 
 Post #741852 Wysłany: 30 Sie 2014, 05:04; 
 Temat postu: Re: Punto 2014 Seria 7
Offline
CentoCinque
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Punto 2012
Silnik: 1.4 16V 105KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Easy
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Gdynia/Warszawa
Rejestracja: 14 Paź 2010,
Posty: 2422
Pomógł: 1
Hipol007 napisał(a):
sportowe obniżone ((nie obniżone tylko usportowine )zawieszenie

Jest obniżone, ok 1-2cm w stosunku do serii ;)

btw. sory, ale pakiet sport do 1.2 to jak dla mnie przerost formy nad treścią ale ja polityki Fiata od już dawna nie rozumiem :E

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #741856 Wysłany: 30 Sie 2014, 09:58; 
 Temat postu: Re: Punto 2014 Seria 7
Offline
Puntomaniak

Imię: Piotr
Samochód: Punto 2012
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Zawiercie
Rejestracja: 18 Cze 2014,
Posty: 94
Hipol007 napisał(a):

Punto 1,2 3drzwiowe + kolor pomarańcz ( różnice między 1,2 i 1,4 nieznaczne praktycznie masa niweluje pewne mankamenty)




Ja nie rozumiem dlaczego wersja 3-drzwiowa jest dostępna na polskim rynku tylko z silnikiem 1.2, a do czerwca była możliwość kupna 3-drzwiówki z silnikiem 1.4. Zamawiałem w czerwcu i dzięki zaangażowaniu Fiat Auto Poland udało się jeszcze zamówić 3-drzwi z 1.4. Gratuluję wyboru i życzę zadowolenia z użytkowania.

PS daj znać będziesz odbierał samochodzik, bo ciekaw jestem jak długo się teraz czeka...

_________________
samochód - Fiat Punto 1.4 8V 77 KM, 57 kW
hobby - rower (Scott Scale 670)
pasja - jazda samochodem :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #742083 Wysłany: 05 Wrz 2017, 19:46; 
 Temat postu: Re: Punto 2014 Seria 7
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Imię: Hipol ( Paweł )
Samochód: Inny Fiat
Silnik: 1.2 8V 69KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: wielkopolskie [P]
Rejestracja: 03 Sie 2014,
Posty: 32
FIAToMANIAK napisał(a):

PS daj znać będziesz odbierał samochodzik, bo ciekaw jestem jak długo się teraz czeka...


Ok pewno dam znać w tym temacie ...

CO do nowego fiata tak do czerwca było dostępne z 1,4 teraz niestety tylko 1,2 ( ponoć wersja dla przedstawicieli handlowych ale kolor można zmienic 1900~1950 brutto Czarne dachy tylko w sportach pakiet 4000 brutto ) 2 kolory są dostępne tylko w wybranych wersjach metaliki (866 CZERWONY amore (metalizowany) 326 TURKUSOWY dipinto di (metalizowany) namierzyłem te 2 kolory czerwony ( burczkowy ) stoi w ADF auto w Wrocławiu Turkus jest w Auto Tim Janeczko Opole nie są nawet wystawione na autoryzowanej stronie fiat.pl

[ Dodano: 14 Wrz 2014, 15:35 ]

zamówiłem ;) tylko że srebrnego z sportem zrezygnowałem z pomarańczu dodatkowe zaskoczenie kanapa tylnia czarna nie z obszyciem białym

[ Dodano: 05 Wrz 2017, 19:46 ]

Hej forumowicze pora po czasie na małe podsumowanie mojego punta po 2.8 roku fakt jest taki nie narzekam po 2 latach Aso przeszedłem na olej Motul kultura silnika na zimnym wygląda jak wykuwanie miecza w kuźni ale fakt jest taki kręce pod 4-5 tyś mam ciężką nogę puki co daj boże nie złopie oleju jedyne usterki które się pojawiły to przepalona żarówka na konsoli od obiegu wewnętrznego , plus bardzo wredny dzwięk który pojawił się około 2 rok eksploatacji montowani konsoli głównej przytrzymasz palcem i ustaje ... kolejne objawi ekspolotacji to jest po 2,5 roku wypalenie Tłumika końcowego i tu zastanawiam się czy nie zamontowac tłumika sportowego nieche mugena co obudzi pół sąsiedztwa fakt jest taki że różnica między serią a tuningiem to + 50-70 ktoś przerabiał ?

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO