You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 28 Mar 2024, 20:50

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #751869 Wysłany: 23 Lis 2014, 14:40; 
 Temat postu: Czujniki Parkowania - brak światła wstecznego
Offline
Forumowicz

Imię: Adrian
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.2 16V 86KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Rejestracja: 23 Lis 2014,
Posty: 3
Witam serdecznie. Opisze od początku. od dwoch miesiecy jestem posiadaczem kropka 1.2 16v, 2009r. Autko świetne, użytkuje go moja Żona i jak to kobieta stwierdziła ze "fajnie będzie jakby miała czujniki parkowania w aucie". Wiecie, zawsze bezpieczniej i w ogole. Ok, ja pracuje za granica. Ktos tam założył te czujniki, przyjechałem na urlop i okazuje się ze nia dzialaja ani czujniki ani światło wstecznego. Pierwsze co przyszlo mi do głowy, zarówka. Włanie nie,to nie ona przeciez na komputerze by sie zapalila informacja, sprawdzilem zarowka cala, sprawdzilem miernikami prad w wtyczce wstecznego. Brak. sprawdziłem wszystkie bezpieczniki, te wewnatrz auta pod pokrywka przy kierownicy oraz przy akumulatorze. Brak reakcji. Wszystko ok. Pomyślałem... może czujnik wstecznego sie skończył ten przy skrzyni, wiec zakupilem owy czujnik sprawdzilem i NIC.
Brak błedow komputera. Nie mam pojecia co zrobic aby przywrocic chociaz swiatlo wstecznego. Nie mówiąc juz o czujnikach, które jak podlacze "na krotko" to dzialaja. Czujniki Valeo.
Byłem w serwisie fiata... rozkladaja rece. ;(
Czy możecie mi pomoc? Co sie moglo wydarzyc, jak to naprawic?
Z góry dziekuje za pomoc.




Przepraszam za pisownie ale nie mam odpowiedniej klawiatury, brak polskich znaków. ;/


Góra
 Profil  
 

 
 Post #752369 Wysłany: 26 Lis 2014, 23:21; 
 Temat postu: Re: Czujniki Parkowania - brak światła wstecznego
Offline
Puntoświr

Imię: Piotr
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: mazowieckie [W]
Rejestracja: 11 Lis 2009,
Posty: 499
Pomógł: 2
Ja tam w cuda nie wierzę. To nie spróchniały duży fiat. :wink: W którym miejscu instalacji jest wpięty kabel prowadzący sygnał od wstecznego? BTW sama lampa wstecznego trochę niefortunnie jest umieszczona w GP, cały syf tam leci, oprawka i styki szybko śniedzieją. :| Może wiązka też być gdzieś na belce zderzaka zagnieciona i przerwana, itd... Pewnie jakaś pierdoła. :) Jak znajdziesz to się pochwal co było. :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO