You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 28 Mar 2024, 11:27

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 70 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 
 Post #527780 Wysłany: 09 Gru 2011, 15:34; 
 Temat postu: Re: Blue&Me + Media Player
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.3 90KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Sport
Województwo: łódzkie [E]
Miejscowość: Między Łodzią a Warszawą :)
Rejestracja: 03 Cze 2008,
Posty: 186
Nie powinno. Aczkolwiek znam jedną sytuację, kiedy zawołało... Ale to było auto za granicą w wersji Active, więc może inne ustawienia na tamten rynek. U mnie nigdy nie prosił o kod.

_________________
Fiat Bravo Emotion 1.9 MultiJet 120 KM, 17", dołożyłem: tempomat, ESP/ASR, nagrzewnica elektryczna, Blue Me, przyciemniane szyby elektryczne z tyłu, MP3, czujniki cofania P/T Valeo, elektrycznie składane lusterka, podgrzewanie foteli przód.

Poszedł w świat: Fiat Grande Punto Sport 1.3 MultiJet 90 KM, 17", dołożyłem tempomat, nagrzewnica elektryczna, Blue Me, czujniki cofania, podłokietnik, podgrzewanie foteli przód.

@Manetka tempomatu do GP z montażem@


Góra
 Profil  
 

 
 Post #662825 Wysłany: 26 Kwi 2013, 15:46; 
 Temat postu: Re: Blue&Me + Media Player
Offline
Puntoświr

Samochód: 126
Silnik: 1.7 60KM D
Paliwo: CNG
Wersja: MyLive
Województwo: lubelskie [L]
Rejestracja: 05 Lut 2010,
Posty: 283
Witam!

Chciałem odświeżyć temat bo mam "mały" problem z Blue&Me.
Do tej pory wszystko działało prawie ok bo jedyny problem jaki miałem to to że w żaden sposób nie mogłem ustawić aby w czasie słuchania muzyki z pendriva na wyświetlaczu radia pojawiało się coś innego niż tylko "media player 00:00" ale do sedna:

Od jakiegoś czasu nie jestem w stanie połączyć telefonu z systemem do tej pory wszystko odbywało się bez problemu (oczywiście telefon mam ciągle ten sam) po wejściu do samochodu na wyświetlaczu miedzy zegarami pojawia się komunikat "NO BLUETOOTH" i żeby było ciekawiej nie jestem w stanie wejść w żadne opcje bo przycisk na kierownicy "OK" do wybierania nr , odbierania itd po prostu nie działa i to nie działa w żadnej sytuacji nawet w czasie słuchania muzyki (np żeby przeszukać foldery) tak samo nie działają przyciski na kierownicy którymi przełączasz piosenki odtwarzane z pendrive ale już te same przyciski działają gdy słucham radia - co może być przyczyną? można to samemu jakoś zresetować?

Proszę o pomoc


Góra
 Profil  
 
 
 Post #662827 Wysłany: 26 Kwi 2013, 15:51; 
 Temat postu: Re: Blue&Me + Media Player
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.3 90KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Sport
Województwo: łódzkie [E]
Miejscowość: Między Łodzią a Warszawą :)
Rejestracja: 03 Cze 2008,
Posty: 186
Spróbuj odłączyć klemę akumulatora na kilka minut. Czasami centralka jak za długo pracuje to "głupieje".

_________________
Fiat Bravo Emotion 1.9 MultiJet 120 KM, 17", dołożyłem: tempomat, ESP/ASR, nagrzewnica elektryczna, Blue Me, przyciemniane szyby elektryczne z tyłu, MP3, czujniki cofania P/T Valeo, elektrycznie składane lusterka, podgrzewanie foteli przód.

Poszedł w świat: Fiat Grande Punto Sport 1.3 MultiJet 90 KM, 17", dołożyłem tempomat, nagrzewnica elektryczna, Blue Me, czujniki cofania, podłokietnik, podgrzewanie foteli przód.

@Manetka tempomatu do GP z montażem@


Góra
 Profil  
 
 
 Post #662939 Wysłany: 27 Kwi 2013, 08:03; 
 Temat postu: Re: Blue&Me + Media Player
Offline
Puntoświr

Samochód: 126
Silnik: 1.7 60KM D
Paliwo: CNG
Wersja: MyLive
Województwo: lubelskie [L]
Rejestracja: 05 Lut 2010,
Posty: 283
Jeśli odepnę akumulator do nie zaplokuje imobilajzera czy innego ustrojstwa? zebym mógł go potem odpalić :/


Góra
 Profil  
 
 
 Post #662940 Wysłany: 27 Kwi 2013, 08:08; 
 Temat postu: Re: Blue&Me + Media Player
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Robert
Samochód: Punto Evo 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Estiva Blue&Me
Województwo: łódzkie [E]
Miejscowość: Łódź
Rejestracja: 05 Gru 2010,
Posty: 641
Pomógł: 3
krism84 napisał(a):
Jeśli odepnę akumulator do nie zaplokuje imobilajzera czy innego ustrojstwa? zebym mógł go potem odpalić :/

Nic nie zablokujesz, jedynie resetuje się komputer(śr spalanie,prędkość itp) i kod do radia będziesz musiał wklepać.
ps.Z tym pokazywaniem 00.00 zamiast czasu trwania utworu, to chyba standard, u mnie też tak jest czasami, ale samo się pojawia i samo znika :D

_________________
Punto Evo 1,4 77KM B&Me, 5d
Czarno-czerwony Progressive
Mój czarnuch


Góra
 Profil  
 
 
 Post #662954 Wysłany: 27 Kwi 2013, 09:39; 
 Temat postu: Re: Blue&Me + Media Player
Offline
Puntoświr

Samochód: 126
Silnik: 1.7 60KM D
Paliwo: CNG
Wersja: MyLive
Województwo: lubelskie [L]
Rejestracja: 05 Lut 2010,
Posty: 283
rufus295 napisał(a):
Z tym pokazywaniem 00.00 zamiast czasu trwania utworu, to chyba standard


No tak ale to bardzo dziwne bo mimo że w opcjach wybiorę żeby wyświetlał mp tytuł , artystę itd to zawsze pokazuje to samo


Góra
 Profil  
 
 
 Post #662962 Wysłany: 27 Kwi 2013, 10:03; 
 Temat postu: Re: Blue&Me + Media Player
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.3 90KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Sport
Województwo: łódzkie [E]
Miejscowość: Między Łodzią a Warszawą :)
Rejestracja: 03 Cze 2008,
Posty: 186
rufus295 napisał(a):
Nic nie zablokujesz, jedynie resetuje się komputer(śr spalanie,prędkość itp) i kod do radia będziesz musiał wklepać.


Nie widziałem Grande, w którym po klemie trzeba wpisywać kod od radia. Kilka Evo też już miałem.

_________________
Fiat Bravo Emotion 1.9 MultiJet 120 KM, 17", dołożyłem: tempomat, ESP/ASR, nagrzewnica elektryczna, Blue Me, przyciemniane szyby elektryczne z tyłu, MP3, czujniki cofania P/T Valeo, elektrycznie składane lusterka, podgrzewanie foteli przód.

Poszedł w świat: Fiat Grande Punto Sport 1.3 MultiJet 90 KM, 17", dołożyłem tempomat, nagrzewnica elektryczna, Blue Me, czujniki cofania, podłokietnik, podgrzewanie foteli przód.

@Manetka tempomatu do GP z montażem@


Góra
 Profil  
 
 
 Post #663210 Wysłany: 28 Kwi 2013, 08:26; 
 Temat postu: Re: Blue&Me + Media Player
Offline
Puntoświr

Samochód: 126
Silnik: 1.7 60KM D
Paliwo: CNG
Wersja: MyLive
Województwo: lubelskie [L]
Rejestracja: 05 Lut 2010,
Posty: 283
Dziękuję za pomoc.
Zrobiłem tak jak mówiłeś tzn odpiąłem klemę i wszystko działa nawet pokazuje tytuł utworu :)
Ale nie ukrywam ze troszke sie wystraszyłem bo auto wprawdzie od razu odpaliło ale przestał działać pilot i nie otwierała się klapa ale za 10 min wszystko wróciło do normy.

Dzięki


Góra
 Profil  
 
 
 Post #663219 Wysłany: 28 Kwi 2013, 09:17; 
 Temat postu: Re: Blue&Me + Media Player
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.3 90KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Sport
Województwo: łódzkie [E]
Miejscowość: Między Łodzią a Warszawą :)
Rejestracja: 03 Cze 2008,
Posty: 186
Takie błędy lubią powstawać jeśli odtwarzasz utwory z mp3 i wyjmujesz nośnik bez wciśnięcia przycisku Windows na kierownicy i wypowiedzeniu słowa "zatrzymaj" lub "stop". Jest to na wzór "bezpieczne usuwanie urządzenia USB" znanego z komputera. Bez tego centralka nie wie co stało się z nośnikiem.

_________________
Fiat Bravo Emotion 1.9 MultiJet 120 KM, 17", dołożyłem: tempomat, ESP/ASR, nagrzewnica elektryczna, Blue Me, przyciemniane szyby elektryczne z tyłu, MP3, czujniki cofania P/T Valeo, elektrycznie składane lusterka, podgrzewanie foteli przód.

Poszedł w świat: Fiat Grande Punto Sport 1.3 MultiJet 90 KM, 17", dołożyłem tempomat, nagrzewnica elektryczna, Blue Me, czujniki cofania, podłokietnik, podgrzewanie foteli przód.

@Manetka tempomatu do GP z montażem@


Góra
 Profil  
 
 
 Post #663220 Wysłany: 28 Kwi 2013, 09:24; 
 Temat postu: Re: Blue&Me + Media Player
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Robert
Samochód: Punto Evo 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Estiva Blue&Me
Województwo: łódzkie [E]
Miejscowość: Łódź
Rejestracja: 05 Gru 2010,
Posty: 641
Pomógł: 3
bravoemotionmjet napisał(a):
Nie widziałem Grande, w którym po klemie trzeba wpisywać kod od radia.

Zgadza się, z Fiestą mi się pomyliło :oops:

_________________
Punto Evo 1,4 77KM B&Me, 5d
Czarno-czerwony Progressive
Mój czarnuch


Góra
 Profil  
 
 
 Post #686055 Wysłany: 18 Sie 2013, 13:56; 
 Temat postu: Re: Blue&Me + Media Player
Offline
Forumowicz

Imię: Krzysiek
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.9 130KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Sport
Województwo: dolnośląskie [D]
Rejestracja: 18 Sie 2013,
Posty: 2
Witam,

Od tygodnia jestem posiadaczem Grande Punto. Posiadam Blue&me. Punciak jest z połowy 2006 roku, więc posiada Blue&me z pierwszej wersji. Wersja to prawdopodobnie 5.2 albo 5.3 bo z tego co czytałem to od wersji 5.4 byla możliwość czytania smsów, a ja w swojej takiej opcji nie widziałem, ale do rzeczy... samochód został sprowadzony z Francji, poprzedni właściciel nie korzystał, w ogóle z B&M, więc przy oględzinach auta nie był w stanie powiedzieć czy w ogóle działa. Okazało się jednak, że wszystko działa. Napisy były po polsku, natomiast lektor(-ka) w języku francuskim. Postanowiłem zaktualizować sobie system, korzystając z oficjalnej strony znalazłem update 5.5 i 5.6, niestety przy obu wyskakuje błąd USB 10. Próbowałem różnymi pendrive'ami i wciąż to samo. Poddałem się, chciałem zmienić chociaż język lektora na polski i tu kolejny błąd, tym razem.. błąd konfiguracji. Na necie znalazlem tez update 5.4, ale to samo błąd USB 10. Jakby tego było mało, zacząłem kombinować ze zmianą języka w komputerze pokładowym i teraz jak chce uruchomić blue&me wyskakuje mi "brak polski", jak zmieniam na inny język to jest "no english" np., tak samo z francuskim. Kiedy chce wrzucić język, polski bądź angielski znowu jest błąd konfiguracji. Dodam, że na początku jak próbowałem aktualizować system, to za każdym razem lektor coś tam mówił o aktualizacji, a teraz przestał i są same napisy. Miał ktoś podobny przypadek, że na początku działało, a teraz nie działa :P Dodam, że Media Player działa bez zarzutów. Powiedzcie mi jeszcze czy osobno wgrywa się lektora do blue&me, a osobno język?? Bo jak mam wytłumaczyć sobie fakt, że lektor był po francusku, a napisy po polsku? A może napisy w Blue&me powiązane są z językiem komputera pokładowego?


Góra
 Profil  
 
 
 Post #686067 Wysłany: 18 Sie 2013, 14:55; 
 Temat postu: Re: Blue&Me + Media Player
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.3 90KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Sport
Województwo: łódzkie [E]
Miejscowość: Między Łodzią a Warszawą :)
Rejestracja: 03 Cze 2008,
Posty: 186
Uwaliłeś centralkę. Lektor to jedno, a wyświetlane menu na liczniku to druga sprawa. Tym sterujesz wybierając język licznika.

_________________
Fiat Bravo Emotion 1.9 MultiJet 120 KM, 17", dołożyłem: tempomat, ESP/ASR, nagrzewnica elektryczna, Blue Me, przyciemniane szyby elektryczne z tyłu, MP3, czujniki cofania P/T Valeo, elektrycznie składane lusterka, podgrzewanie foteli przód.

Poszedł w świat: Fiat Grande Punto Sport 1.3 MultiJet 90 KM, 17", dołożyłem tempomat, nagrzewnica elektryczna, Blue Me, czujniki cofania, podłokietnik, podgrzewanie foteli przód.

@Manetka tempomatu do GP z montażem@


Góra
 Profil  
 
 
 Post #693544 Wysłany: 02 Paź 2013, 08:50; 
 Temat postu: Re: Blue&Me + Media Player
Offline
Sympatyk kropek

Imię: Radosław
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.3 90KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Sport
Województwo: mazowieckie [W]
Miejscowość: Siedlce
Rejestracja: 20 Lip 2011,
Posty: 23
kddz napisał(a):
Witam,

Od tygodnia jestem posiadaczem Grande Punto. Posiadam Blue&me. Punciak jest z połowy 2006 roku, więc posiada Blue&me z pierwszej wersji. Wersja to prawdopodobnie 5.2 albo 5.3 bo z tego co czytałem to od wersji 5.4 byla możliwość czytania smsów, a ja w swojej takiej opcji nie widziałem, ale do rzeczy... samochód został sprowadzony z Francji, poprzedni właściciel nie korzystał, w ogóle z B&M, więc przy oględzinach auta nie był w stanie powiedzieć czy w ogóle działa. Okazało się jednak, że wszystko działa. Napisy były po polsku, natomiast lektor(-ka) w języku francuskim. Postanowiłem zaktualizować sobie system, korzystając z oficjalnej strony znalazłem update 5.5 i 5.6, niestety przy obu wyskakuje błąd USB 10. Próbowałem różnymi pendrive'ami i wciąż to samo. Poddałem się, chciałem zmienić chociaż język lektora na polski i tu kolejny błąd, tym razem.. błąd konfiguracji. Na necie znalazlem tez update 5.4, ale to samo błąd USB 10. Jakby tego było mało, zacząłem kombinować ze zmianą języka w komputerze pokładowym i teraz jak chce uruchomić blue&me wyskakuje mi "brak polski", jak zmieniam na inny język to jest "no english" np., tak samo z francuskim. Kiedy chce wrzucić język, polski bądź angielski znowu jest błąd konfiguracji. Dodam, że na początku jak próbowałem aktualizować system, to za każdym razem lektor coś tam mówił o aktualizacji, a teraz przestał i są same napisy. Miał ktoś podobny przypadek, że na początku działało, a teraz nie działa :P Dodam, że Media Player działa bez zarzutów. Powiedzcie mi jeszcze czy osobno wgrywa się lektora do blue&me, a osobno język?? Bo jak mam wytłumaczyć sobie fakt, że lektor był po francusku, a napisy po polsku? A może napisy w Blue&me powiązane są z językiem komputera pokładowego?



Miałem to samo tylko z włoskiego. Centralka się wysypała podczas wgrywania języka polskiego, wstawiłem drugą i teraz działa a tamta sobie leży gdzieś. Ciekawe czy da się taką jeszcze zreanimować?

_________________
GP 1.3 ( 90 ) MJ SPORT


Góra
 Profil  
 
 
 Post #693779 Wysłany: 08 Lis 2013, 21:13; 
 Temat postu: Re: Blue&Me + Media Player
Offline
Forumowicz

Rejestracja: 21 Lip 2011,
Posty: 2
Witam, nie działają mi od samego początku komunikaty głosowe, żaden; pen podpięty z muzyką bez większych problemów, myślałem że może po aktualizacji coś w tym kierunku ruszy do wersji 5.5 ale nie, klemy odpinane wiele razy, telefon łączy po bluetooth i można rozmawiać jako zestaw głośnomówiący, co może być nie tak? Proszę o jakąś wskazówkę, sugestię. GP z 2009 roku kupione jako 2 latek. Nie wiem co poprzedni właściciel kombinował, szkoda że tak długo zwlekałem bo mi gwarancja przeszła :(, ale nigdy nie było czasu by się tym tematem zająć.

[ Dodano: 08 Lis 2013 21:13 ]

adamo506 napisał(a):
Witam, nie działają mi od samego początku komunikaty głosowe, żaden; pen podpięty z muzyką bez większych problemów, myślałem że może po aktualizacji coś w tym kierunku ruszy do wersji 5.5 ale nie, klemy odpinane wiele razy, telefon łączy się po bluetooth bez problemu, słychać jak do mnie mówią ale mnie nie, co może być nie tak? Mikrofon sprawdzony w innym Grande i działa, więc nie to. Proszę o jakąś wskazówkę, sugestię. GP z 2009 roku kupione jako 2 latek. Nie wiem co poprzedni właściciel kombinował, szkoda że tak długo zwlekałem bo mi gwarancja przeszła :(, ale nigdy nie było czasu by się tym tematem zająć.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #722531 Wysłany: 23 Mar 2014, 22:51; 
 Temat postu: Re: Blue&Me + Media Player
Offline
Sympatyk kropek

Imię: Piotr
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.3 75KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Estiva Blue&Me
Województwo: mazowieckie [W]
Rejestracja: 23 Mar 2014,
Posty: 5
A ja mam inne pytanie :)

Od 2 dni jestem posiadaczem gruza spod znaku Fiata :) mam grande 1.3 i generalnie jestem zachwycony ale...
no właśnie. Niby mam to blue and me, ale czy włoże pena, czy przytrzymam przycisk z windowsem, totalnie nic się nie dzieje, tak jak by niedziałało. Odpinałem klemy, bo gdzies wyczytałem ze to draństwo lubi się przywiesić ale bez efektów. Ktoś ma jakiś pomysł? Bezpieczniki są tylko w komorze silnika? czy gdzieś jeszcze?


Góra
 Profil  
 
 
 Post #750715 Wysłany: 15 Lis 2014, 13:52; 
 Temat postu: Re: Blue&Me + Media Player
Offline
Forumowicz

Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 16V 120KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: dolnośląskie [D]
Miejscowość: Wrocław
Rejestracja: 12 Maj 2014,
Posty: 2
Cytuj:
Niby mam to blue and me, ale czy włoże pena, czy przytrzymam przycisk z windowsem, totalnie nic się nie dzieje, tak jak by niedziałało. Odpinałem klemy, bo gdzies wyczytałem ze to draństwo lubi się przywiesić ale bez efektów. Ktoś ma jakiś pomysł? Bezpieczniki są tylko w komorze silnika? czy gdzieś jeszcze?


Mam ten sam problem co kolega wyżej, ktoś jest w stanie coś podpowiedzieć?


Góra
 Profil  
 
 
 Post #754983 Wysłany: 17 Gru 2014, 01:17; 
 Temat postu: Re: Blue&Me + Media Player
Offline
Sympatyk kropek

Imię: Marcin
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.3 75KM mJTD
Paliwo: ON
Województwo: śląskie [S]
Rejestracja: 07 Gru 2014,
Posty: 16
jakub_ napisał(a):
Cytuj:
Niby mam to blue and me, ale czy włoże pena, czy przytrzymam przycisk z windowsem, totalnie nic się nie dzieje, tak jak by niedziałało. Odpinałem klemy, bo gdzies wyczytałem ze to draństwo lubi się przywiesić ale bez efektów. Ktoś ma jakiś pomysł? Bezpieczniki są tylko w komorze silnika? czy gdzieś jeszcze?


Mam ten sam problem co kolega wyżej, ktoś jest w stanie coś podpowiedzieć?


Po nacisnieciu znaczka windows/sluchawki wyskakuje CI "BRAK POLSKI" i nic sie nie dzieje?


Góra
 Profil  
 
 
 Post #758189 Wysłany: 10 Sty 2015, 20:01; 
 Temat postu: Re: Blue&Me + Media Player
Offline
Forumowicz

Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 16V 120KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: dolnośląskie [D]
Miejscowość: Wrocław
Rejestracja: 12 Maj 2014,
Posty: 2
U mnie nie dzieje się zupełnie nic, nie ma też żadnego komunikatu :(


Góra
 Profil  
 
 
 Post #766189 Wysłany: 06 Mar 2015, 19:48; 
 Temat postu: Re: Blue&Me + Media Player
Offline
Sympatyk kropek

Imię: Jarek
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.9 130KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Sport
Województwo: podkarpackie [R]
Rejestracja: 28 Lut 2015,
Posty: 27
Mam ten sam problem co wyżej. To znaczy model GP 2006/2007. W schowku 2xUSB, jak wpinam pena nic...sformatowalem na FAT32 i pokazuje wyswietlacz komputera tytuł utworu, ale radio nie reaguje. Przyciski na kierownicy są sprawne, bo da się przelatywać nimi opcje typu spis telefonów, ustawienia, połączenia. Ale nic sie da się nimi w łaczyć, ani też nie da się nimi obsługiwac radia. O co tu chodzi??


Góra
 Profil  
 
 
 Post #776796 Wysłany: 29 Maj 2015, 18:43; 
 Temat postu: Re: Blue&Me + Media Player
Offline
Puntoświr

Imię: Krzych
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.3 90KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Sporting
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Tarnowskie Góry
Rejestracja: 06 Lut 2012,
Posty: 813
Pomógł: 11
Pobawcie sie na roznych PenDrivech... jak komus rozpoznaje juz zawartosc mp3 z pendraka to wlaczyc sie juz powinno dac bez problemu wybieracjac z menu kolejne kroki: Media Player->foldery->wszystkie->OK czy jakos takm bo pisze z pamieci te kroki.
Czy wybierzemy foldery, czy albumy, czy odtwarzanie losowe czy kolejene to juz bez znaczenia, po prostu trzeba przeklikac cale menu az do konca.
Tez mi na poczatku to nie dzialalo, ale zaskoczylo w koncu.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 70 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO