You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 28 Mar 2024, 15:34

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 117 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 
 Post #20549 Wysłany: 21 Kwi 2007, 17:33; 
 Temat postu:
Offline
Monkey Mod
Awatar użytkownika

Imię: Tomasz
Samochód: Punto II FL 5d
Silnik: 1.2 16V 80KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Wersja: Dynamic
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Ustka/Słupsk
Rejestracja: 11 Mar 2007,
Posty: 9760
Pomógł: 34
Auto Mobil Wejherowo ..... nie sa rzetelni w tym co mowia i robia

_________________
Fiat Punto 1.1 '97 Green Butterfly :) <-- Klik :D
"A passion for perfection"
Punto II FL 1.2 16V Butterfly II :) <-- KLIK :E
Image<-- Punto II FL 1.2 16V
:E Essence Of Shine :E
https://www.facebook.com/EssenceOfShine/


Góra
 Profil  
 

 
 Post #20919 Wysłany: 23 Kwi 2007, 14:52; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Miejscowość: Sosnowiec
Rejestracja: 20 Gru 2006,
Posty: 170
ipIV napisał(a):
Cytat:
Macie coś sprawdzonego w sąsiedztwie Gliwic?


viewtopic.php?p=16873#16873


intermot nie serwisuje fiata na gwarancji - ostatnio dzwoniłem i tak mnie poinformowano, mam auto na gwarancji a facet mi mówi, że naprawimy, ale odpłatnie, frajer jeden

_________________
GP szary chemik 1.4 77KM Estiva Blue&Me 12.2008 - przebieg 1440 km


Góra
 Profil  
 
 
 Post #20945 Wysłany: 23 Kwi 2007, 18:29; 
 Temat postu:
Offline
Admin ds. technicznych forum.
Awatar użytkownika

Imię: Michał
Samochód: Punto II 3d
Silnik: 1.8 16V 130KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: HGT
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: SL/SK/SZ/SZA
Rejestracja: 21 Cze 2006,
Posty: 13043
Pomógł: 54
Kubi napisał(a):
ipIV napisał(a):
Cytat:
Macie coś sprawdzonego w sąsiedztwie Gliwic?


viewtopic.php?p=16873#16873


intermot nie serwisuje fiata na gwarancji - ostatnio dzwoniłem i tak mnie poinformowano, mam auto na gwarancji a facet mi mówi, że naprawimy, ale odpłatnie, frajer jeden

Tego to nie wiedziałem :P w sumie można było się tego domyśleć... bo zrezygnowali z fiata, tylko serwis został... co do serwisu po gwar nie mogę narzekać - tak jak napisałem ;)

_________________
Focus 1.0 Ecoboost 92kW :E & Punto II HGT Abarth 1,8 16V 96kW & Fiesta VII FL 1,0 12V Ecoboost 74kW
Inne pod moją opieką: Tipo 1,4 16V 70kW
Były: Punto II 5d 1,8 16V 96kW & Punto Evo 1,4 16V MA 99kW@138kW & Punto II 1,2 8V 44kW & Fiesta V 1,25 55kW
Image <- Ford Focus mk4 FL Trend 1,0 Ecoboost 2022 r. :E
Image <- Fiat Punto II HGT 1,8 16V 2001 r.
Image <- Ford Fiesta VII FL 1,0 Ecoboost 2017 r.
Image <- Fiat Tipo 1,4 16V 2017 r.
Image <- Fiat Punto II 5d 1,8 16V 2002 r.
Image <- Fiat Punto Evo 1,4 MA Turbo 2010 r.
Image <- Ford Fiesta V 1,2 16V 2001 r.
Image <- Fiat Punto II 1,2 8V 2002 r.
AM, B, BE, C, CE, T


Góra
 Profil  
 
 
 Post #27655 Wysłany: 09 Cze 2007, 09:56; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jaworzno
Rejestracja: 08 Cze 2007,
Posty: 38
ASO w Jaworznie.....
Alarm i domykanie szyb zakladali mi 2 dni, wszystko jeszcze byloby ok gdyby nie to ze nie powiedzieli tego od razu.
Auto odstawilem o 8 rano, powiedzieli ze o 12 do odbioru, przyjechalem o 12, to powiedzieli ze jednak nie zdazyli i odbior o 14, zadzwonilem o 14 to odbior o 17... O 17 zadzwonili do mnie ze nie zdazyli i odbior jutro do 12... ;-/
Jak przyjechalem to wyszly same problemy.
Wyzwolenie domykania szyb podpieli mi pod zamek w drzwiach :-/ Wiec po przekroczeniu 20km/h jak autko samo sie zamykalo (automatyczna blokada drzwi) zamyknely sie szyby - czego nie mozna bylo przerwac i musialem poczekac kilkanascie sekund i otworzyc je recznie... ;-/
Zawrocilem do nich a 'pan' serwisant mi zaczal tlumaczyc ze mam wsiasc do auta, zamknac drzwi i dopiero potem odjechac... :evil:
Ladnie podziekowalem i kazalem to wyciagnac z auta...
Auto po 2 dniach nie bylo umyte (a np w AutoHit Tychy po 3 godzinnej naprawie autko odebralem wypucowane :D ).

_________________
Grande Punto Sport 1.9 m-jet 130KM 3d


Góra
 Profil  
 
 
 Post #29635 Wysłany: 25 Cze 2007, 15:07; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Miejscowość: okolice Gliwic :)
Rejestracja: 23 Kwi 2007,
Posty: 131
GANINEX Gliwice.
Obsługa zainteresowała się mną po jakiejś minucie stania przy stanowisku obsługi klienta bo pan na tym stanowisku kleił koperty. Jak już łaskawie zapytał o co chodzi to okazał sie bardzo niemiły. Za podłączenia mojego kropka do komputera chcieli od 80 do 100 złotych w zależności kto go podłączy<-- I tego nie rozumiem???

_________________
Punto I , silnik 1,1 - 55 koni , produkcja 1995 ,
141 999 tyś, prawie bezawaryjnie :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #35889 Wysłany: 06 Sie 2007, 15:25; 
 Temat postu:
Offline
Admin
Awatar użytkownika

Imię: Zbyszek
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Chełm/Sławno/Słupsk
Rejestracja: 22 Cze 2006,
Posty: 3301
Odradzam kolejne ASO:
ASO Fiat na ul . Morskiej (kierunek Kołobrzeg) Koszalin

skopali podłączenie wzmacniacza...(będę bez woofa do środy) a za wymianę żarówki podświetlania chcieli zaśpiewać kasę...a bylo tak od nowego...

pozatym bylem świadkiem jak koleś wrócił się do serwisu - tak jak i ja zresztą , obaj przyjechaliśmy , i miał problem ze wspomą oraz palącą CHE...niestety cały dzień podłączali mu komputer... :?


resztę w innym wątku...

[ Dodano: Pon Sie 06, 2007 2:25 pm ]
dorzucam :


stawiłem się równo o 12 na wymianę amora... ok. 12:30 auto wjechało na halę...zaczynają demontować amor....

po 40min przychodzi koleś i mówi że niestety amor nie dotarł...

reasumując:

(tu niech każdy sobie pomyśli jak wtedy zareagowałem...)

bez komenatrza

:komp:

_________________
Pilot RC KDS450 SV + Flymentor 3D & Tarot 450 PRO + Flymentor 3D & DJI Phantom 3


Ostatnio edytowany przez Dzióbel, 06 Sie 2007, 15:34, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 
 Post #37226 Wysłany: 06 Sie 2007, 15:32; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Podbeskidzie
Rejestracja: 27 Lut 2007,
Posty: 1225
Faktycznie :roll: :twisted: :twisted: :twisted:

Nie dziwie Ci się. ASO trzeba znaleźć sobie dobre w okolicy i tego się trzymać. A po gwarancji jak ktoś ma dobrego mechanika to też można próbować :)

_________________
FIAT Grande Punto 90 KM MultiJet


Góra
 Profil  
 
 
 Post #49170 Wysłany: 30 Wrz 2007, 12:42; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Dzierżoniów
Rejestracja: 16 Sie 2007,
Posty: 125
Wszędzie to samo. Brat kupował Peugota 307, salon w Świdnicy.

Z alarmem było podobnie jak w Twoim przypadku, umowa kredytowa była źle wypełniona, a kredyt źle obliczony itp. W efekcie, zamiast wyjechać z salonu autkiem po 2 dniach od wizyty w salonie, wyjechał po prawie dwóch tygodniach!. :evil:


Góra
 Profil  
 
 
 Post #58460 Wysłany: 28 Paź 2007, 00:31; 
 Temat postu:
Offline
Forumowicz

Rejestracja: 26 Paź 2007,
Posty: 4
DYBICAR Katowice..omijajcie z daleka.banda zlodzieji


Góra
 Profil  
 
 
 Post #58466 Wysłany: 28 Paź 2007, 02:28; 
 Temat postu:
Tomcio811 napisał(a):
DYBICAR Katowice..omijajcie z daleka.banda zlodzieji


Rozwiń proszę twoją myśl. Ja też temu serwisowi nie ufam i coś podświadomie mnie od nich odpycha... Ale jeśli masz jakieś doświadczenia czy dobre czy złe to napisz. Nazywanie kogoś bandą złodziei jest niekonstruktywne, a nam chodzi żeby wychwytywać te knify serwisów którymi wyciągają nam ciężko zarobione pieniądze. Więc jeśli są kiepscy to napisz dlaczego.


Góra
  
 
 
 Post #77847 Wysłany: 04 Sty 2008, 17:31; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kraków
Rejestracja: 17 Lip 2007,
Posty: 221
Q-SERVICE
ul. Rakowicka 9, Kraków, autoryzacja ASO

o moich problemach z kropką rozpisywałem sie wiele w dziale punto I, ale do rzeczy:

nie terminowość, miało być na 10 będzie na 12-stą ale my jeszcze do Pana zadzwonimy. Jest 12-sta, dzwonię, nie jeszcze musimy coś poprawić, tak 2-3h ale ja jeszcze będę dzwonić. Było za 2 dni.
sprawdźcie proszę co się dzieje i dajcie mi znać, jeżeli będą części do kupna to muszę wiedzieć czy będzie minie stać.
Bez mojej wiedzy kupili:
silniczek krokowy za 170 zł z montażem 210 zł
akumulator za 290 zł z montażem (co mnie naprawdę rozbawiło) i dorobieniem kostki 330 zł
wymienili odmy za 20 zł
łącznie z usługami to 680 zł w tym foliowe nakrycia na siedzenia, których nawet nie pozbierali po sobie.

Po pierwszej 2-dniowej wizycie postraszyli mnie, że cały kropek jest rozwalony a zawieszenie się sypie, chcieli wszystko wymieniać łącznie z cewką, sondą, tarczami i klockami itd itd.

brak kompetencji i chamstwo
Niestety wymiana silniczka nie pomogła, samochód dalej gasł na jałowym, pojechałem znowu, prosiłem się przez 3 dni o jakieś info, wtedy wymienili akumu bez mojej wiedzy, który kosztował przynajmniej 100zł więcej niż ja sam bym to kupił nie wspomnę już o zapłacie za usługę wymiany - mało się nie poryczałem ze śmiechu. Negocjacja ze pierwszą nie udaną diagnozę i kasą w plecy się nie udała, musiałem ponownie płacić, bo za części oni też płacą - co mnie naprawdę nie obchodziło, prosiłem by nic nie zamawiali.
Efekt jest taki, że za drugim razem wyjechałem z serwisu, następnego dnia kropek zaczął gasnąć i cały właściwie tydzień zmarnowany łącznie z czasem i pieniędzmi.
Próbowałem wczoraj odzyskać pieniądze i powiedziałem, że ktoś inny będzie robił przy samochodzie, to powiedzieli, żebym poszedł do sądu a do nich więcej nie przyjeżdżał.

_________________
Kropek 55s 97r, 1.1, 55KM
Astra II, 98r, 1.8 16v, 116 KM


Góra
 Profil  
 
 
 Post #110086 Wysłany: 31 Mar 2008, 13:55; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Rejestracja: 21 Lip 2007,
Posty: 917
To teraz coś ode mnie :) może nie tyle o działaniu ASO, ale o sklepach mieszczących się w tych miejscach.
Dziś miałem mało zajęć na uczelni i postanowiłem kupić dekielki z logo do moich Pandowych kół.

Rano pojechałem do Pol-Car'u- P-ń Gorzysława 9, byłem kilka min po otwarciu sklepu, mówię czego potrzebuje, że felgi to 14-tki od Pandy 4x4 podaje dokładny wymiar potrzebnych dekielków Pani mówi, że ma ale tylko 2- marudząc wyszedłem z niczym, jednak jak się okazało sklep ten nie jest najgorszy, szkoda, że słabo wyposażony o czym poraz kolejny sie przekonałem, czasem trzeba zamawiać pokrowce czy dywaniki :roll:
Może nie odradzam tego ASO, ale jeśli ktoś chce zrobić zakupy proponuje uprzednio zadzwonić.

Po zajęciach udałem się do Auto Centrum - P-ń ul. Wojciechowskiego i tu zaczęły się perły - siedzi krótko mówiąc 2 nieprzyjemnych Panów, którzy niby byli grzeczni, ale podejście mieli super. Mówię im czego mi trzeba i podaje dokładne wymiary w mm, oni mi opryskliwie, że mam podać VIN bo muszą dopasować do modelu, po tłumaczeniach że koła są od Pandy niby szukają ale wyszło że nie mogą znaleźć, to ja mówię, że kapsle są identyczne jak Punto II i IIFL, podaje im VIN z pamięci oni mówią że mój mógł być tylko na feldze, gdzie dekiel przykrywa śruby... ale potem zauważyli że są też 5-ramienne z małym kapslem (Leimt chyba takie ma) i pytają o rozmiar mówię że 14" oni że to są 15" i nie mogą 100% dać tych kapselków a w ogółe to ich nie mają na sklepie i zamówią ale jak na 100% je wezmę... Aha w międzyczasie chcieli oglądać te koła...
Czułem się jak w czeskim filmie.
Potem żeby się jeszcze bardziej zabawić poszedłem do serwisu spytać ile chcą za podpięcie Kropki do kompa i co podczas tego badania robią, czy tylko diagnozują, miła panna umiała tylko powiedzieć coś o komputerowym teście silnika :roll:
A jeszcze jedno zdanie o AC kilka tyg wcześniej przyszedł mi do głowy pomysł rozejrzenia się na rynku nowych aut - szukałem jakiejś promocji na właśnie Pandę i GP w tamtym salonie spotkałem Pana, który chyba był spokrewniony z tym ze sklepu i zaczął opowiadać o świetnych GP w "bendzynie" i Pandzie "w dizlu" a promocje o jakich mi opowiedział wywołały raczej śmiech 8)
Tego ASO zdecydowanie nie polecam.

W sumie jeśli chodzi o Poznań to jesteśmy dość biedni bo 3 ASO o jakim wiem jest ACM, gdzie Kropkę kupiła Dzioby125


Góra
 Profil  
 
 
 Post #110222 Wysłany: 31 Mar 2008, 20:47; 
 Temat postu:
Offline
Puntomaniak

Rejestracja: 12 Cze 2007,
Posty: 99
cos wiecie może na temat tego klepanego/nie bietego GP które sprzedawało ASO w Poznaniu? ciekawi mnie jak się temat skonczyl...


a wracając do ASO - co powiecie na wymiane oleju w sobote przed świetami? godzine po tym jak auto miało być gotowe dumny z siebie pracownik oznajmił jak tylko mnie zobaczył - ale juz załatwiam Panu auto zastepcze... fiata pande :D po wyjasnieniu mu gdzie ja mam pandy znaleźli jedynie GP 1,4. Oczywiscie wszystkie lepsze demo które maja obowiazek trzymac w salonie dostali na swieta pracownicy.

Nie zgadniecie, ale zlali olej i kapneli się, że nie maja filtru oleju do 1,9 :D

Dam znać które to ASO jak tylko bede miał chwile upomniec sie o rekompensate kosztów, czasu sobotniego lub zgłoszę temat do FAP...


Góra
 Profil  
 
 
 Post #110274 Wysłany: 31 Mar 2008, 21:56; 
 Temat postu:
Offline
Admin
Awatar użytkownika

Imię: Zbyszek
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Chełm/Sławno/Słupsk
Rejestracja: 22 Cze 2006,
Posty: 3301
ppawel napisał(a):
cos wiecie może na temat tego klepanego/nie bietego GP które sprzedawało ASO w Poznaniu?


na prośbę byłej posiadaczki auta ...nie zajmowaliśmy się dalej tą sprawą...


ps.no podaj adres... co się krępujesz :P

_________________
Pilot RC KDS450 SV + Flymentor 3D & Tarot 450 PRO + Flymentor 3D & DJI Phantom 3


Góra
 Profil  
 
 
 Post #110592 Wysłany: 01 Kwi 2008, 19:29; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Rejestracja: 21 Lip 2007,
Posty: 917
Dzióbel ma racje bez adresu wypowiedzi nie mają sensu :D


Góra
 Profil  
 
 
 Post #219993 Wysłany: 17 Lut 2009, 14:00; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Miejscowość: Poland
Rejestracja: 19 Mar 2007,
Posty: 1125
Pomógł: 7
Odradzam Konrys białystok - wymiana przegubu w punto II 1.9D - 120zł - sama robocizna. Podarowałem sobie. 2 pracowników wymienia przegub około 20min...

_________________
Dzień bez chmury jest ponury.
Odpalanie na mrozie Punto 1.9D http://www.youtube.com/watch?v=-GX4nKQIMGY

___


Góra
 Profil  
 
 
 Post #223527 Wysłany: 27 Lut 2009, 21:13; 
 Temat postu: Re: Krótka historia mojego Grande i salonu we Wrocławiu
Offline
Puntoświr

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: Poza Polską
Rejestracja: 05 Lis 2008,
Posty: 594
Radzę omijać szerokim łukiem salon Fiata Inter-Car Zgorzelec. Dwa lata temu naprawiali moje Seicento po najechaniu na tył. Kilka razy klapa była malowana, bo ruda wyłaziła, jak już pomalowali to szyba z tyłu przeciekała, jak ją wycinali by wstawić ponownie to środkiem do usuwania kleju do szyb zapaćkali zderzak tylny tak, że farba zeszła. I koleś, który to robił podszedł do auta i gadka, że tak było. Po małej jadce zdecydowali się po raz kolejny pomalować zderzak, ale moją uwagę przykuły takie korytka w miejscu mocowania tegoż zderzaka. Jak się okazało na fakturze był zderzak przygotowany do malowania za 350pln, a zamontowany został ten nie do malowania za 150pln, rzekomo dlatego, że nawet ten przygotowany trzeba i tak przygotować do malowania. Po rozmowie z kierownikiem został zamontowany zderzak od Sportinga, który nie miał plastikowej wstawki będącej przeszkodą nie do pokonania dla tego ASO. Naprawa regulacji lamp przednich polegała na wycięciu całej instalacji i spięcie jakimiś drutami. Oczywiście FAP umył pięknie rączki od wszystkiego pisząc, że dany serwis nie posiada autoryzacji na wykonywanie napraw blacharsko-lakierniczych, a naprawa regulacji zależy od rozwiązań serwisowych (certyfikat na naprawy blacharsko-lakiernicze wydany 2 miesiące wcześniej przez FAP wisiał okuty w ramkę w tym nieszczęsnym ASO).
Po ponownym wklejeniu szyby za 2 tygodnie pękła ona w momencie załączenia jej ogrzewania. Tylko i wyłącznie moje uparcie i informacja o skierowaniu sprawy na drogę sądową przyniosły rezultat. Klapa pomalowana u dobrego lakiernika poza ASO (ASO zapłaciło), zderzak Sportingowy i nowa regulacja świateł.
Oczywiście jak wyżej pisałem Fiat Auto Poland w znanym sobie stylu olał sprawę.
Do dziś ludzie z tego ASO mnie przeklinają. Ich problem.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #223706 Wysłany: 28 Lut 2009, 17:08; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: ŁóDź
Rejestracja: 27 Mar 2008,
Posty: 174
ASO Łódż MAREDI
Jak do tej pory maiłem raczej drobne awarie.(I oby tak zostało). Muszę szczerze ich pochwalić. Przede wszystkim szybkośc naprawy. Dobre i szczere doradzanie co i jak z autem sie stało.
Ceny robocizny umiarkowane. Troche gorzej z cześciami-ale to wiadomo ASO. Atmosfera w warsztacie prawie rodzinna. TV gra na poczekalni.Kawa z automatu za symboliczną złotówke.
Polecam!!!!

_________________
Grande Punto 1.4 77KM 2006r.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #223843 Wysłany: 28 Lut 2009, 23:08; 
 Temat postu:
kubeusz77 napisał(a):
ASO Łódż MAREDI
Jak do tej pory maiłem raczej drobne awarie.(I oby tak zostało). Muszę szczerze ich pochwalić. Przede wszystkim szybkośc naprawy. Dobre i szczere doradzanie co i jak z autem sie stało.
Ceny robocizny umiarkowane. Troche gorzej z cześciami-ale to wiadomo ASO. Atmosfera w warsztacie prawie rodzinna. TV gra na poczekalni.Kawa z automatu za symboliczną złotówke.
Polecam!!!!

YYYY dziwny post jak na ten temat ... :hahaha:


Góra
  
 
 
 Post #242054 Wysłany: 17 Kwi 2009, 12:04; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sty 2009,
Posty: 142
ODRADZAM aso DARIMEX SIEDLCE

Totalna porażka, najpierw nie byli w stanie zlokalizować stuków w zawieszeniu (auto miało 800km przebiegu), później jak był problem z B&Me to skierowali mnie do ich UWAGA elektryka - -"

Teraz pojechalem w srode, zglosilem parujaca lampe wstecznego, uslyszalem z marszu "pewnie uderzone, zapewne nie wymienimy, ale niech pan przyjedzie , wymontujemy, zobaczymy." :roll:

Przyjezdzam dzis o umowionej godzinie, co slysze ?
"
-wie pan, kolega zamowil, ale nie dojechala ta lampa, niech pan sobie jedzie i przyjedzie jakos w nastepnym tygodniu, moze poniedzialek, a moze wtorek. No nie wiem, ja w przyszlym tygodniu nie pracuje, prosze sie odezwac do kolegi, o tu wizytowka
-To moze ja zostawie panom numer, zadzwonicie panowie jak ta lampa dotrze, tak chyba bedzie latwiej
-ale gdzie ja mam to zapisac, no ja nie wiem
- Tak bedzie latwiej jesli panowie zadzwonicie raz, a nie ja 4 zeby sie dowiedziec, czy lampa w koncu jest, a zalezy mi na tym.
-no niby tak, no dobrze, zapisze.
(nagryzmolil cos na notatniku)

"

Jak moj brat umawia sie an wizyte w serwisie forda, to dostaje smsa z przypomnieniem o godzinie na ktora jest umowiony, telefon z potwierdzeniem, na miejscu kawe.

W moim aso wsiadajac do samochodu koles nie zalozy nawet folii na fotel, wjezdzaja do budynku serwisu z piskiem opon, po placu robiac jazde testowa tez wcale autkom nie zaluja.

"

OMIJAC ASO DARIMEX SIEDLCE Z DALEKA


Góra
 Profil  
 
 
 Post #242186 Wysłany: 17 Kwi 2009, 17:44; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Katowice/Siedlce/Birmingham UK
Rejestracja: 09 Lut 2009,
Posty: 568
deamianpl niestety ja z tym samym ASO mialem podobne problemy. Nie znam gorszego ASO FIATa niz oni. Kupowalem u nich samochod i od poczatku tylko problemy. Totalna ignorancja. Dopiero jak interweniowalem w FAP to nagle wszystko sie dalo zalatwic. I jeszcze mi powiedzieli dlaczego w FAP zrobilem awanture - prezes byl obuzony. Myslalem, ze padne... Powiedzialem panu prezesowi (w Bialej Podlaskiej jest ich siedziba), ze mam gleboko w du... jego nastroj, a auto ma byc cacy - ja jestem klientem, ja place i wymagam!!! :evil:

_________________
FIAT GRANDE PUNTO RACING 1,4 8v 75KM, YELLOW&BLUE&ME
Renault Megane Grandtour Dynamique 1,5 dci 106KM


Góra
 Profil  
 
 
 Post #243492 Wysłany: 20 Kwi 2009, 15:02; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sty 2009,
Posty: 142
olos47 napisał(a):
deamianpl niestety ja z tym samym ASO mialem podobne problemy. Nie znam gorszego ASO FIATa niz oni. Kupowalem u nich samochod i od poczatku tylko problemy. Totalna ignorancja. Dopiero jak interweniowalem w FAP to nagle wszystko sie dalo zalatwic. I jeszcze mi powiedzieli dlaczego w FAP zrobilem awanture - prezes byl obuzony. Myslalem, ze padne... Powiedzialem panu prezesowi (w Bialej Podlaskiej jest ich siedziba), ze mam gleboko w du... jego nastroj, a auto ma byc cacy - ja jestem klientem, ja place i wymagam!!! :evil:


Dzwonie dzis do nich o ta lampe, bylem pewien ze sie nie odezwa sami , mialem racje :roll: :roll: :roll:

-dzien dobry, dzwonie w sprawie tej lampy wstecznego do grande punto, czy przyjechala ?
-a skad ja mam wiedzec ? zaraz sprawdze !
-no dobrze.
(5 minut ciszy w sluchawce)
-jest.
-to na kiedy moglibysmy wie umowic ?
-jutro.


obsluga klienta godna podziwu. - -"


Góra
 Profil  
 
 
 Post #243506 Wysłany: 20 Kwi 2009, 15:46; 
 Temat postu:
deamianpl napisał(a):
-dzien dobry, dzwonie w sprawie tej lampy wstecznego do grande punto, czy przyjechala ?
-a skad ja mam wiedzec ? zaraz sprawdze !
-no dobrze.
(5 minut ciszy w sluchawce)
-jest.
-to na kiedy moglibysmy wie umowic ?
-jutro.


:shock: :shock: :shock: deamianpl a nie masz innych ASO do wyboru? Ja jakbym coś takiego usłyszał w słuchawce nie postawiłbym tam więcej nogi.


Góra
  
 
 
 Post #264965 Wysłany: 15 Cze 2009, 23:16; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: Poza Polską
Rejestracja: 05 Lis 2008,
Posty: 594
Po dzisiejszej wizycie z ASO Jel- Car w Jeleniej Górze odradzam.

Szczegóły tutaj:

"Stuków ciąg dalszy.

Dziś byłem w serwisie Jel-Car w Jeleniej Górze m.in. celem wyeliminowania stuków z przedniego zawieszenia. Wcześniej (26 maja) wymieniono po raz kolejny odbojniki i nawet się zgodziłem na ściśnięcie ich. Niestety po kilkunastu kilometrach stuki powróciły.

Kropek został sprawdzony na ścieżce diagnostycznej oraz na „specjalnej” drodze mistrza co nie wykazało zgłaszanych stuków. Na moją propozycję by przejechać się razem ze mną na dowolną wyboistą (nie dziurawą!) drogę bym mógł wskazać stuki w zawieszeniu mistrz nie zgodził się twierdząc, iż „kosztuje go to psychicznie”. Po interwencji kierownika salonu wspólnie ustaliliśmy, że odbiorę samochód i sam pojadę na wyboistą drogę (pomimo, że nie znam dobrze miasta) i jeśli będą na niej słyszalne stuki to w środę (17 czerwca 2009 roku) mistrz przejedzie się ze mną by postawić diagnozę. Oczywiście po dojechaniu na wyboistą ulicę Łomnicką w Jeleniej Górze pojawiły się stuki. Stwierdziłem, że mam jeszcze kilkadziesiąt minut do zamknięcia serwisu więc zadzwoniłem do mistrza Bogusława F. by prosić go o przejechanie się na ulicę Łomnicką. Jakież było moje zdziwienie gdy Pan F. stanowczo odparł, że nigdzie jeździć nie będzie. Dodał też, że według niego auto jest w 100% sprawne, nic nie stuka, a ja najwidoczniej mam problem ze sobą a nie z samochodem.
Jedynym racjonalnym wytłumaczeniem takiej postawy wydaje mi się być to, że uraziłem dumę wieloletniego pracownika serwisu, któremu nic nie można zasugerować, a wszelkie próby dojścia do porozumienia kończą się fiaskiem.
Zastanawiam się w jaki sposób klient ma wskazać i udowodnić występujące w samochodzie usterki by zostały one usunięte (nie tylko w ramach gwarancji) Rolling Eyes

Zgłosiłem również zardzewiałe ramiona wycieraczek. Mistrz zakwalifikował je do "czyszczenia i konserwacji". Niestety ja nie wyobrażam sobie jak można wyczyścić element przynitowany, do którego nie ma dostępu z zewnątrz! Podejrzewam, że przejechano by po tym szmatą z benzyną ekstrakcyjną i pryśnięto lakierem.

Miałem również ułamaną spinkę mocowania podszybia- koszt na moje oko 0,50 pln. Mistrz zakwalifikował całą listwę do wymiany Shocked
Niestety jak widzę jacy ludzie pracują w ASO coraz bardziej nabieram chęci by naprawiać auto we własnym zakresie i olać gwarancję."

Ręce opadają :(


Góra
 Profil  
 
 
 Post #264976 Wysłany: 15 Cze 2009, 23:38; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sie 2008,
Posty: 5186
Pomógł: 1
no nie wieże! MiSiOn :shock:
kurde ja po gwarancji byłem u siebie w ASO (troche mnie znosiło) to gosć powiedział że musze zostawić auto on pojeżdzi i będzie sprawdzał każdą rzecz aż zrobić tak że będzie jeździł prosto! i kropka. bardzo miło mnie zaskoczył, nie dałem mu szansy zrobienia tego bo sam doszedłem oco chodzi. Kurde współczucie że tak sie zawiodłeś na Fiacie :evil:


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 117 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO