You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 04 Cze 2024, 23:37

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #783988 Wysłany: 06 Wrz 2015, 11:53; 
 Temat postu: Radio świeci lecz cisza w głośnikach
Offline
Forumowicz

Imię: Tomek
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Rejestracja: 06 Wrz 2015,
Posty: 2
Witam,
pierwszy post i w potrzebie. Przepraszam...

Dwa tygodnie temu kupione Punto z zamiennikiem radia. SONY z zaślepką wsunięte w miejsce fabrycznego. Jako że w samochodzie jest kierownica ze sterowaniem radia postanowiliśmy wymienić radio na firmowe - aby też ładniej wyglądało. Kupiłem używane, ponoć 100% sprawne. Podłączone do zasilania na biurku wyświetliło CANCHECK, co było spodziewane. Po włożeniu do samochodu spytało od razu o kod, co wskazuje, iż w aucie jest instalacja CAN wyprowadzona do radia. Po wprowadzeniu kodu funkcje radia wydają się działać poprawnie (podświetlanie, ustawienia, wyszukiwanie stacji, MP3, CD) niemniej w głośnikach cisza. Nic nie słychać. Kupiłem więc drugie identyczne radio... i jest dokładnie to samo. Po wprowadzeniu CODE jest cisza. kilka prób z jednym i drugim... i nagle to pierwsze zagrało. Radio, CD... ucieszony wyłączyłem więc radyjko, wsunąłem do wnęki, włączyłem... i cisza. Nie gra. Kilka kolejnych prób i wciąż cisza. Dodam jeszcze, że radyjka to Blaupunkt MP3, a nieoryginalne radio SONY za każdym razem po włożeniu zachowuje się poprawnie - działa i gra.
Zdarzyło się, że podczas jazdy to niedziałające radio zaczęło ponoć trzeszczeć i to gdy było wyłączone...

W menu samochodu znalazłem jakąś funkcję Radio - pokazuj. Próbowałem przestawiać i nic się nie zmienia... choć nie wiem do końca do czego ta opcja służy

Czy ktoś ma może pomysł czy doświadczenie?
Z góry dziękuję


Góra
 Profil  
 

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO