You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 28 Mar 2024, 19:47

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #788529 Wysłany: 18 Lis 2015, 17:21; 
 Temat postu: Problem z alarmem, nieznana usterka, wymiana?
Offline
Forumowicz

Samochód: Punto I 5d
Silnik: 1.1 8V 55KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: S
Województwo: łódzkie [E]
Rejestracja: 16 Lis 2015,
Posty: 2
Witam koleżanki i kolegów.
To mój pierwszy post na forum, chodź przeglądam je od dawna i wiele razy dzięki poradom byłem sam w stanie naprawić swoje Punto.
Mam jednak problem chyba nie poruszany dotychczas. Kilka lat temu zamontowano mi w samochodzie alarm i automatyczne zamykanie drzwi z pilota. Kilka tygodni temu zaczęły szwankować jednak piloty. Czyszczenie i wymiana baterii niewiele pomogło. Czasem przy próbie zamknięcia drzwi zamykają się i natychmiast otwierają (wymiana siłowników nic nie pomogła). Czasem otwarcie lub zamknięcie w ogóle nie działa. Kupiłem na Allegro samokopiujący pilot licząc, że nóż widelec uda mi się go zaprogramować. Niestety nie udało się. Wymyśliłem więc że kupię drugi taki alarm i wymienię samą skrzynkę i piloty do niej. Niestety nigdzie już nie mogę odnaleźć instrukcji a na samej skrzynce nie ma żadnego modelu. Może ktoś patrząc na zdjęcia może mi podpowiedzieć czy mój pomysł z wymianą samej skrzynki jest dobry i jaką mam kupić?

[ Dodano: 18 Lis 2015, 16:19 ]

Ustaliłem poprzednie zdjęcie to sterownik centralnego zamka. Udało mi się ustalić, że alarm jest firmy Cyklop i jest w innej skrzynce. Wymyśliłem więc, że wymienię sam sterownik. Znalazłem firmy cyklop ale model już wyższy. Z tego co widzę to u mnie jest 8 wyjść a w tym nowym 12 plus jakaś mała czerwona wtyczka. Czy ktoś się orientuje czy da się założyć ten nowy w miejsce starego.
Image


Załączniki:



Góra
 Profil  
 

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO