You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 19 Mar 2024, 10:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #781670 Wysłany: 30 Lip 2015, 12:36; 
 Temat postu: Jakie gliosniki do Punto 1 ?
Offline
Sympatyk kropek

Imię: Grzegorz
Samochód: Punto I 5d
Silnik: 1.1 8V 55KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: SX
Województwo: łódzkie [E]
Rejestracja: 30 Lip 2015,
Posty: 35
Witam wszystkich zainteresowanych moim postem. Pierwsze moje pytanie. Posiadam Punto mk1 1.1 95 r. Z przodu ( podszybie) mam glosniki. Nie sa one fabryczne tylko Pioneer 87mm. Kupilem juz auto z takimi. Widocznie ktos sobie wymienil. Lecz w lewym glosniku pekla membrana. Swoje lata juz te Pioneerowskie glosniki maja bo nie ma nawet takiego modelu w Google. Zatem chcialbym kupic nowe. Tylko jakie ? Czy oplaca sie tam instalowac glosniki ? Potrzebuje 87 mm a z tego nie da sie wyciagnac za wiele. Da sie je zainstalowac w drzwiach przednich ? Mozna gdzies kupic takie specjalne na drzwi cus ? :) (chyba wiecie o co chodzi) Drzwi w Punto nie sa przystosowane do glosnikow i trzeba bylo by dokupic pare rzeczy. Po 2 sa miejsca na 2 glosniki z tylu (fabryczne). Niestety nie ma w nich glosnikow. kabli tez nie moge znalezc kurde. Nie wiem gdzie ich szukac. Radio Pioneera juz kupilem. Moje pytanie dotyczace samych glosnikow to jakie wybrac Pioneer, Magnat, Hertz, Boschmann ? Przepraszam za chaos.


Góra
 Profil  
 

 
 Post #781683 Wysłany: 30 Lip 2015, 14:42; 
 Temat postu: Re: Jakie gliosniki do Punto 1 ?
Offline
Puntoświr

Imię: Jarek
Samochód: Punto I 3d
Silnik: 1.1 8V 55KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Wersja: S
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Miejscowość: Brodnica
Rejestracja: 23 Sty 2014,
Posty: 640
Pomógł: 10
Do swojego samochodu nie kupisz oryginalnych paneli głośnikowych na przód tu masz to opisane:

http://punto.org.pl/zrobtosam/model176czylimk1/25

a tu masz gościa który robi takie panele na zamówienie:

topic30138.html

Ja proponuję założyć na tył 130 chociaż w miejsca fabryczne wchodzą 100 ale 130 też da się zamontować tylko na 2 śrubki.
A z przodu 87 na radiu dasz trochę głośniej na tył i będzie w miarę grało ja tak na razie mam i jest ok chociaż przymierzam się do kupna paneli z tym, że do mojego da się takie założyć bo ja mama 3d. Jeśli chodzi o firmę to z tych które ty proponujesz ja bym brał pioneer. Na tył szukaj dwudrożnych, a kable pociągnij pod plastikowymi listwami ja też oryginalnie nie miałem ale u mnie ktoś już tak pociągnął.

_________________
Moja Kropka --> topic47798.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #812423 Wysłany: 25 Wrz 2016, 15:08; 
 Temat postu: Re: Jakie gliosniki do Punto 1 ?
Offline
Forumowicz
Awatar użytkownika

Imię: Damian
Samochód: Punto I 5d
Silnik: 1.2 8V 73KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Wersja: ELX
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Rejestracja: 11 Lut 2015,
Posty: 4
Witam, pare miesięcy temu udało mi się zdobyć W ASO (zajęło mi to drobny rok) oryginalne kieszenie na drzwi przednie z miejscami na głośniki + maskownice. Samochód był przygotowywany na projekt ale niestety wypadek zdyskfalifikował go calkowicie do dalszej jazdy stąd kieszenie leżą na sprzedaż. Wiem jak ciezko je zdobyc wiec z przyjemnoscia sprzedam je zeby cieszyly kogos dalej. Wielkosc glosnika z przodu 165 mm


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO