You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 19 Mar 2024, 07:24

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #822364 Wysłany: 22 Kwi 2017, 15:47; 
 Temat postu: punto 1.2 75 8v benzyna + gaz zwiększenie momentu
Offline
Forumowicz

Imię: Szymon
Samochód: Punto I 3d
Silnik: 1.2 8V 73KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Wersja: SX
Województwo: śląskie [S]
Rejestracja: 22 Kwi 2017,
Posty: 1
Witam mam punto 1 1.2 75 8 zaworków w gazie i chciałbym zwiększyć troche moment obrotowy.
aktualnie mam wyciętego kata i zmienioną skrzynie zwiększoną dawke gazu i na gazie idzie lepiej jak na bęzynie gaz mam stary auto 97 a gaz założony do punta w 98
i czytałem tu na forum trochę o tym jak zwiększyc troche mocy zeby uzystac lepszy momęt obrotowy i wychodzi ze najwięcej dostane pakując turbinke .

dodam tylko ze silnik mam zdrowy woda z wydechu wylatuje zreszta nie kopci itd silnik jest picuś glancuś musicie mi uwierzyc na słowo każdy mi mówi ze silnik w zajebistym stanie reszta nie koniecznie bo na następny miesiąc musze wymienic całkowicie hamulce tarcze i klocki dlatego zaczałem sie zastanawiac czy nie kupic lepszych hamulców i nie zwiększyc mocy

w skrócie o co mi chodzi teraz...
chce wpakować do punciaka turbine i chce wiedziec co do tego musze wymienić w silniku i jakie koszty się z tym wiąża jeśli będe to robił z znajomym mechanikiem tzn nie licząc robocizny chce to zrobić dobrze ale jednoczenie tanio wiadomo wazniejsze zeby bylo to dobrze zrobione

potrzebuje konkretnych odpowiedzi czyli potrzeba mi wymienic sprzęgło link do tego sprzęgła jakie jest dobre i tanie itp nie jestem znawcą tematu dlatego pytam was o porade forumowicze temat jest specyficzny a szukając w innych zawsze czegoś brakuje

dodatkowo jeśli wymienie te turbo lini do hamulców ręczny tez musze zrobić

podsumowując po raz enty potrzebuje pomocy jaka turbina jakie hamulce i jakie częsci dodatkowo musze wymienic a i pytanie dodatkowe mam uszkodzoną pompe paliwa czy da sie wymienic na jakąś lepszą pompe? czy nie ma czegos takiego jak lepsza pompa jest tylko pompa do danego auta i tyle.


Góra
 Profil  
 

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO