You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 28 Mar 2024, 15:34

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 176 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 
 Post #823050 Wysłany: 25 Cze 2017, 12:25; 
 Temat postu: Re: Malowanie bębnów hamulców
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Imię: Kamil
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Active
Województwo: śląskie [S]
Rejestracja: 14 Kwi 2017,
Posty: 35
Okej, a czy gdybym jednak zdecydowałbym się na wymianę bębnów na nowe to czy ktoś z Was mógłby mi dać znać czy ma założone bębny z firmy Zameto? Znalazłem takie na alledrogo, na chwilę obecną jest tam jakaś promocja i wychodzą bardzo korzystnie cenowo tylko boję się, że to jest jakiś szajs? :?:

[ Dodano: 13 Maj 2017, 23:06 ]

Jednak zdecydowałem się na nowe bębny hamulcowe, 206 zł z przesyłką za komplet. Wewnętrzna średnica 228 mm. Wiem, że nie jest to najtańsze rozwiązanie, ale przy okazji wymiany zrobię od razu tylne hamulce z linką ręcznego i będę miał tiptop. Teraz jeszcze przed wymianą chcę je polakierować na czarny kolor żeby jak najbardziej schować za felgą i żeby nie rdzewiały. Jeśli ktoś ma doświadczenia z farbą w sprayu od ChampionColor to proszę o jakieś info. Po wszystkim wstawię foty jak to wygląda.

[ Dodano: 20 Maj 2017, 10:46 ]

Zaczynamy zabawę w małego lakiernika :)

Image

[ Dodano: 04 Cze 2017, 19:13 ]

Gotowe :)

Image

[ Dodano: 25 Cze 2017, 12:25 ]

Image

Z mojej strony temat uważam za zamknięty. Moim zdaniem wybór koloru czarnego do malowania bębnów to jedyny słuszny wybór. Jedyne nad czym można się zastanawiać to czy brać połysk czy mat. Ja wziąłem połysk tylko dlatego, że będzie mi pasował do dalszych etapów modów. Srebrne odpadają ponieważ optycznie zmniejszają felgi,a np. w moim przypadku czyli tylko 15'' każdy mm jest na wagę złota. Co do innych kolorów - masakra ... oczywiście każdy ma swój gust i robi ze swoim samochodem to co chce ... czerwone czy inne bębny jednak to tuning porównywalny do naklejki z płomieniami na błotnikach ... jasne, niektórym się podoba, ale w ogólnym rozrachunku to nigdy nie zagra. Pozdrawiam.

_________________
Granatowy elegant - http://fiatpunto.com.pl/topic56641.html


Góra
 Profil  
 

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 176 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO