You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 16 Kwi 2024, 08:03

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #826495 Wysłany: 29 Lip 2017, 21:55; 
 Temat postu: Punto HGT - kręci nie odpala. Paliwo podaje, iskra jest...
Offline
Forumowicz

Imię: Jędrzej
Samochód: Punto II 3d
Silnik: 1.8 16V 130KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Wersja: HGT
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Rejestracja: 29 Lip 2017,
Posty: 2
Witajcie, jest to mój pierwszy post, czytam Forum regularnie. Jestem Właścicielem HGT-ki od ok 4 miesięcy. Wszystko było ok do czasu. Była mocna ulewa, Auto chyba zaciągnęło trochę wody, bo w trakcie jazdy zaczął szarpać i pojawił się biały dym. W trakcie jazdy go odpaliłem trochę podymił i wróciło wszystko do normy, Zrobiłem jakieś 250 km bez problemu, a w weekend zajrzałem pod maskę. Filtr powietrza w połowie mokry, to go wyciągałem i zapobiegawczo wyjąłem cewki i świece. Pokręciłem silnikiem, żeby wypluł co nie potrzebne i złożyłem do kupy, Teraz kręci a nie odpala. Iskra jest, paliwo jest. Na plaka odpala na chwile, Teść stwierdził jakby była zła mieszanka paliwowo-powietrzna. czy trzeba ustawiać zapłon w tym modelu? I co mogło paść, wygląda na elektronikę. Pod kompa jeszcze nie podłączałem.

Miał ktoś podobny problem? Zakochałem się w HGT-ce i muszę ją uratować. Tym bardziej, że serduszko cyka jak należy. Wariatora nie słychać, oleju nie pali, moc ma i to dużą. Nie sprzedam jej ani nie oddam za żadne skarby. Kochani proszę o pomoc. Tym bardziej, że to mój środek transportu do roboty... :) :)


Góra
 Profil  
 

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO