You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 28 Mar 2024, 17:28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #835027 Wysłany: 02 Mar 2018, 16:57; 
 Temat postu: Punto 2 2001 1.2 16v 6 biegow na 1..8t 6 biegow
Offline
Forumowicz

Imię: kuba
Samochód: Punto II 3d
Silnik: 1.2 16V 80KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sporting
Województwo: łódzkie [E]
Rejestracja: 30 Gru 2017,
Posty: 1
Witam Wszystkich,

Patrzyłem na inne tematy ale niestety niema dokładnie tak jak bym chciał wiec pisze sam xD
A więc,

Posiadam punto 1.2 16v na 6 biegowej skrzyni.
Chciałbym zrobić mu swapa na 1.8t tylko teraz pytanie do was czy jest możliwość spasowania takiego silnika z obecna skrzynia? No chyba że pasuje jakaś inna skrzynia ale chodzi mi o 6 biegow.

Auto posiadam już 3 lata i raz już wymienialem mu blok tylko że też na 1.2 16v teraz chciałbym zrobić z niego prawdziwego Street killera.

Oczywiscie biorę pod uwagę że muszę wszystko przyszykowac tak jak: układ hamulcowy,zawieszenie i wiele innych i tu też bym was prosił o małą pomoc xD
Jakie części najlepiej kupować?

Dopiero zaczynam grzebać samemu przy swoim kropku i jestem przyszykowany na dodatkowe koszta po przez to, ale na swoich błędach człowiek uczy się najlepiej. A przynajmniej bd miał pewność że wszystko jest oke.

Ogólnie chodzi oto czy to w ogóle się opłaca. I jakiego wkładu mogę się spodziewać. Jestem przyszykowany na około 2.500€ i chciałbym stopniowo zacząć kupować części żeby nieodczuc tego aż tak na kieszeni.

Auto jeździ ogólnie w Holandii i zamierzam zacząć wsadzac do niego tylko sportowe i najlepiej nowe części. Ponieważ moze w przyszlosci bd chciał go podkręcić na +-200km.


+- 2000km temu byla glowica planowana bo mi zawór wypaliło. A mechanik nie raczył mnie po informować że najlepiej by było też od razu pierścienie na tlokach sprawdzic i tloki same oczywiscie. Na dzien dzisiejszy mój kropek kopci jak cholera

Czy macie może jakieś sposoby żeby to kopcenie zlikwidować albo chociaż zmniejszyć żeby już na ten silnik za bardzo kasy nie wydawać,tylko żeby pojeździć jeszcze chwilę do czasu jak przyszykuje auto pod swapa? No chyba że radzicie żeby zostawić ten silnik i skrzynie tylko dać do regeneracji?

sorry za błędy ortograficzne i za tak duzo pytan xD

Z Góry dziekuje


Załączniki:




Góra
 Profil  
 

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO