You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 

Obecny czas: 25 Kwi 2019, 18:11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość

Post #847166 Wysłany: 18 Kwi 2019, 21:46; 
 Temat postu: [S] Fiat Punto II HLX (małopolska)
Sympatyk kropek

Imię: Mirosława
Samochód: Punto II 3d
Silnik: 1.2 16V 80KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: HLX
Województwo: małopolskie [K]
Miejscowość: Libiąż
Witajcie, nie bez bólu, ale nadszedł czas na zmiany, Kropuś z tego wątku szuka nowego domu:
topic57329.html

Cena 4000zł

Od czasu ostatniego wpisu został mechanicznie dopieszczony jeszcze bardziej, wymiana rozrządu, pompy wody, w czerwcu zeszłego roku dostał nowe przednie wahacze a w listopadzie nowe sprzęgło, tłumik środkowy i złącze elastyczne, w grudniu nowiutki akumulator. Zmieniłam głośniki seryjne na zestaw Helix Blue 62, brzmi teraz o wiele przyjemniej, autko ma pełną działającą elektrykę, klima działa bez zastrzeżeń, opony całoroczne w niezłym stanie, alufelgi seryjne, nie dziadowskie kołpaki ;)
Wewnętrznie poprawiony został fotel kierowcy (nowa gąbka, odświeżona tapicerka) oraz tapicerka drzwi (poprawiona, podklejona, przeszyta, wygląda super)
Kropek posiada blokadę skrzyni biegów, centralny zamek działa. Autko bez wkładu finansowego na tą chwilę, w najbliższym czasie wymiana oleju i filtrów (w czerwcu bo wymieniałam co roku a nie co daną ilość km), olej już jeździ z delikwentem, nowy domek dostanie również komplet wycieraczek firmy Champion, miałam je założyć po zimie, ale wolę przekazać jeszcze nie założone.
Przebieg autka to około 166kkm i rośnie, miesięcznie potrafimy pokonać ponad tysiąc km, Kropuś to samochód, którego jestem pewna, że nie stanie gdzieś padnięty, na środku drogi, jeździliśmy już nad morze, na mazowsze, co drugi weekend trasa Kraków - Libiąż - Kraków, przez dwa lata jak go mam nigdy, przenigdy mnie nie zawiódł, pali od strzała w największe mrozy czy po długim postoju.

OC i przegląd do czerwca.

Autko do obejrzenia i jazd próbnych w Libiążu, mogę podjechać w okolice w miarę możliwości, czasami bywamy w Krakowie.

Kontakt do mnie 506-144-656 lub tu na priv

[ Dodano: 18 Kwi 2019, 21:46 ]

Autko już sprzedane, można usunąć ogłoszenie.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)