You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 17 Kwi 2024, 01:36

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 
 Post #54887 Wysłany: 17 Paź 2007, 11:04; 
 Temat postu:
Offline
Puntomaniak
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
Rejestracja: 16 Kwi 2007,
Posty: 62
I tu sie z toba zgodze :) ze nie ma sensu robic rakiety z fiatowskich silnikow takich jak 1,2.
Ale co z Alfami toc mocne silnik posiadają. I sporo ich jezdzi.
Dobrym wyjsciem jest chociazby Volvo 480 1,7 turbo. Tani i sporo potrafi.
Peugeoty wszelkiej masci 105, 205 :) tez sie nadaja, widziel jednego z silnikiem 2.0
A chodzilo mi oto ze sa tez inne samochody niz niemieckie.

_________________
Punto II 1.2 8v 230 000 i rosnie
Pozdrawiam
Marcin


Góra
 Profil  
 

 
 Post #54970 Wysłany: 17 Paź 2007, 15:04; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Rejestracja: 16 Sie 2007,
Posty: 128
Może troche nie precyzyjnie się wyraziłem bo fakt że nie tylko Vw jest dobrze rozpracowane, sa także modele innych marek lecz te tylko w scisle wybranych wersjach.

Pug 106, 205 to francuzy i o ich szybkości nie musisz mnie przekonywać bo sam od dawna choruje na 106 rallye/106 s16 i chyba niedlugo nadejdzie czas na tą zmiane ;) Pug 205 to klasa sama w sobie szczegolnie GTI które jest stosunkowo mocne i lekkie.

Idąc tym tropem można wspomnieć także o renuarach - do clio sport fabryczny eNkowy komputer można zamówić nawet w salonie renault :shock: A samo auto jest niemiłosiernie szybkie i w rękach sprawnego kierowcy można sklepać fabryczne imprezy wrx.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #85604 Wysłany: 27 Sty 2008, 19:10; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
Rejestracja: 04 Paź 2007,
Posty: 10
Mafik napisał(a):
Co to za promowanie niemieckich marek toc trzeba walczyc ze sterotypami, wiec promujmy włoskie autka :)

W pełni popieram a nawet powiem więcej chociaż moja opinia na pewno będzie bardzo niepopularna... Z góry przepraszam wszystkich wielbicieli niemieckiej motoryzacji. Otóż według mojej opinii niemieckie samochody to złom a na pewno nie są lepsze od konkurencyjnych europejskich marek. Podkreślam, że mam na myśli aspekt niezawodności. Bo niezawodny to może był garbus, golf I, golf II ale na pewno nowsze produkty do niezawodnych już nie należą. Jeżeli ktoś poszukuje niezawodnego pojazdu to polecam konstrukcje japońskie. Niemcy już dawno zeszli pod tym względem na psy tylko Polakom jest to trudno zauważyć :shock:
Pozdrawiam wszystkich szczęśliwych posiadaczy kropków, Które są na pewno bardziej niezawodne od znakomitej większości niemieckich pojazdów!
Jeżeli ktoś czuje się dotknięty tym co napisałem to przepraszam, nie miałem na celu nikogo obrazić.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO