You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 28 Mar 2024, 13:55

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 117 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 
 Post #332752 Wysłany: 05 Lut 2010, 16:28; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Samochód: 126
Silnik: 1.7 60KM D
Paliwo: CNG
Wersja: MyLive
Województwo: lubelskie [L]
Rejestracja: 05 Lut 2010,
Posty: 283
Witam!

W prawdzie jeszcze nie jestem właścicielem fiata (auto odbiorę dopiero w przyszłym tygodniu) wiec o jakości usług serwisowych nie będę się wypowiadał.
Natomiast wiem co nie co o salonach bo zwiedziłem je wszystkie w moim mieście (Krakowie) przed zakupem auta i zauważyłem jedna ale jak mi się wydaje oczywistą zależność:

im mniejszy salon tym gorsza obsługa

nie wiem jak u was wyglądają salony Fiat-a ale większosc z nich w Krakowie nawet trudno nazwać "salonem samochodowym" są to małe klitki gdzie mieści się max 5 samochodów sprzedawcy są znudzeni swoja pracą a co gorsza może i życiem maja klienta głęboko w d... a to jak mi się wydaje z racji tego iż maja świadomość ilości sprzedawanych fiatów w polsce i dlatego wiedzą że jak nie ja to następny klient to auto kupi.
W jednym z najstarszych (tak mi się wydaje) salonów fiata w Viamot na ul.Zakopiańskiej na musiałbym chyba zacząć wsiadać przez bagażnik do auta żeby ktokolwiek zwrócił na mnie uwagę!!!
Z cały szacunkiem ale nie będę się prosił żeby zostawić u nich prawie 50tys zł!!
Inna sprawa ze ceny maja z kosmosu swoja droga ciekawi mnie jak to jest ze w jednym mieście rożnica w cenie tego samego modelu sięga 5tys zł!!!!

Kończąc temat na ul.Jasnogórskiej 60 niedawno otworzono salon Fiat InterAuto i w końcu jest to pierwszy salon w Krakowie z prawdziwego darzenia. Z miła i profesjonalna obsługa.
Na wstępie zaproponowana mi świetną cenę oraz szereg dodatków opony , alarm , dywaniki - zawsze coś ;-)

W każdym razie polecam ten salon co do zakupu auta mam nadzieje ze na serwisie się tez nie zawiodę.

Pzdr


Góra
 Profil  
 

 
 Post #332755 Wysłany: 05 Lut 2010, 16:33; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: Poza Polską
Miejscowość: Lake Titicaca ;)
Rejestracja: 08 Sie 2007,
Posty: 9203
Pomógł: 40
A jak oceniasz Polinar? :) Tak z ciekawosci pytam. :)

_________________
Punto II 5D - Rosso Ssilla HWB - 1.2 60KM - 2001' http://fiatpunto.com.pl/topic5545.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #332802 Wysłany: 05 Lut 2010, 19:08; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Samochód: 126
Silnik: 1.7 60KM D
Paliwo: CNG
Wersja: MyLive
Województwo: lubelskie [L]
Rejestracja: 05 Lut 2010,
Posty: 283
Polinar hmm... no ok musze przyznac ze jakis facet do mnie podszedł ale jakoś jak by nie był zainteresowany poza tym nie za dobre opinie słyszałem o ich serwisie a poza tym ten salon jak na dzisiejsze standardy to umówmy się MIZERNY :E


Góra
 Profil  
 
 
 Post #332862 Wysłany: 05 Lut 2010, 21:37; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: Poza Polską
Miejscowość: Lake Titicaca ;)
Rejestracja: 08 Sie 2007,
Posty: 9203
Pomógł: 40
hmm czemu? :P wyglada ładnie :P

9lat temu też nie miałem tam szczególnych problemów i dogadać tez się szło :)

_________________
Punto II 5D - Rosso Ssilla HWB - 1.2 60KM - 2001' http://fiatpunto.com.pl/topic5545.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #332866 Wysłany: 05 Lut 2010, 21:50; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Samochód: 126
Silnik: 1.7 60KM D
Paliwo: CNG
Wersja: MyLive
Województwo: lubelskie [L]
Rejestracja: 05 Lut 2010,
Posty: 283
wiecie mi się wydaje ze strasznie się wszystko zmieniło
mniej więcej 10 lat temu pamiętam jak chodziłem do salonów Saab-a , Mercedes czy BMW to mieli klienta gdzieś i był wielki problem jak człowiek chciał zajrzeć do auta dziś w takich salonach wchodzą człowiekowi do d... jak tylko jedną nogę postawi w salonie

a tym czasem w Skodzie czy Fiacie trzeba się prosić o obsługę .... napisałem wcześniej dlaczego :?


Góra
 Profil  
 
 
 Post #358149 Wysłany: 21 Kwi 2010, 11:05; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Marcin
Samochód: Fiat Tipo II
Silnik: 1.4 16V 120KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Easy
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Miejscowość: Toruń
Rejestracja: 29 Sty 2010,
Posty: 3618
Pomógł: 31
Wiem że temat trochę stary, więc odświeżę. Odradzam Toruński serwis fiata czyli Torital. To co zrobili podłączając do nowego samochodu (co prawda nie Punto tylko Panda - ale o serwis chodzi) centralkę alarmową woła o pomstę do nieba. Nie dość że jeszcze na gwarancji ciągle były problemy z alarmem i ciągle samochód wył pod blokiem, to jeszcze zostawiony na tydzień! samochód z uzbrojonym alarmem miał zawsze całkowicie rozładowany akumulator. Druciarnia maksymalna to jedyne słowo jakim można określić to co wczoraj zobaczyłem jak postanowiłem zastąpić to "fabryczne" dziadostwo zwykłym centralnym zamkiem sterowanym z pilota.
A wyglądało to tak:
Image
Po mojej modernizacji:
Image
Więc jeżeli ktoś chce dokładać cokolwiek do fabrycznej instalacji samochodu lepiej zrobić to samemu bo to co robi ASO Fiata można nazwać jedynie partactwem nie wspominając o kosztach.

_________________
Było: Fiat Punto II 1,2 16V HLX
Było: Fiat Stilo 1,6 Trofeo
Było: Fiat Grande Punto Sport 1,4 t-jet
Jest: Fiat Tipo Easy 1,4 t-jet


Góra
 Profil  
 
 
 Post #388661 Wysłany: 17 Sie 2010, 21:01; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Maciej
Samochód: Punto II 5d
Silnik: 1.2 8V 73KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: ELX
Województwo: mazowieckie [W]
Miejscowość: Syreny Gród
Rejestracja: 01 Cze 2007,
Posty: 1038
Odradzam ASO na 1 Sierpnia w Warszawie
jeszcze nie wjechałem na sale warsztatową a już została mi wypisana faktura za odkręcenie pompy paliwa 140 zł oraz podłączenie komputera 180 zł...
Co zrobiłem, zaśmiałem się głośno i głośno powiedziałem "jesteście złodziejami zanim wjechałem na warsztat i już muszę płacić?"
Aaaa bym zapomniał, jak tylko auto było na gwarancji ostatni zabieg jaki był u nich robiony to wymiana amortyzatorów tylnych gdzie koszt był 560zł + 200zł robocizna i co jest śmieszne amortyzatory wytrzymały tylko 2 miesiące :evil:

powiem krótko ZŁODZIEJE I OSZUŚCI!

_________________
było moje ukochane Punto II
kolor - Czerwony Tiziano 199
album_personal.php?user_id=831


jest VW Passat B5


Góra
 Profil  
 
 
 Post #388790 Wysłany: 18 Sie 2010, 09:06; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Punto II 5d
Silnik: 1.2 8V 60KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Dynamic
Województwo: mazowieckie [W]
Miejscowość: bialystok(coraz rzadziej) warszawa(przewaznie)
Rejestracja: 26 Mar 2007,
Posty: 1616
Pomógł: 3
maciej85 napisał(a):
Odradzam ASO na 1 Sierpnia w Warszawie
jeszcze nie wjechałem na sale warsztatową a już została mi wypisana faktura za odkręcenie pompy paliwa 140 zł oraz podłączenie komputera 180 zł...
Co zrobiłem, zaśmiałem się głośno i głośno powiedziałem "jesteście złodziejami zanim wjechałem na warsztat i już muszę płacić?"
Aaaa bym zapomniał, jak tylko auto było na gwarancji ostatni zabieg jaki był u nich robiony to wymiana amortyzatorów tylnych gdzie koszt był 560zł + 200zł robocizna i co jest śmieszne amortyzatory wytrzymały tylko 2 miesiące :evil:

powiem krótko ZŁODZIEJE I OSZUŚCI!


coz mi tez carservis podpadl.
Jak chcesz to dam Ci telefon do swojego mechaniora, tani nie jest ale nie robi w jajo ....
A za amory tylne kyb excell g zaplacilem chyba cos okolo 400 zeta z wymiana (nie pamietam dokladnie ile to bylo bo robilem kilka rzeczy ale na pewno nie wiecej niz 400

_________________
byl punto II dynamic 1.2 (8V) 2002
czerwony bo najszybszy :)
topic18886.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #388860 Wysłany: 18 Sie 2010, 14:57; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jelenia G.
Rejestracja: 08 Mar 2007,
Posty: 3154
MiSiOn napisał(a):
ASO Jel- Car w Jeleniej Górze odradzam

Oni mają takie podejście do osób, które nie kupiły tam auta.
kolega kupił we wrocławiu to mają go w d... i tak samo go traktuja jak Ciebie.
Ja kupiłem u nich auto i z serwisem żadnych problemów. wymieniali mi rzeczy które na prawdę mogli nie wymieniać.
lampy przednie, radio wszystkie pierdoły wymieniali na pierdnięcie i naprawiali na gwarancji nie mogłem na nich narzekać :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #388879 Wysłany: 18 Sie 2010, 16:06; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Kamil
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: mazowieckie [W]
Miejscowość: Pruszków
Rejestracja: 19 Maj 2008,
Posty: 1975
Pomógł: 10
pojawiła się pierwsza niedogodność z moim Bravo - rolka wciągająca płytę CD do radio rysuje płyty - nie wiem czy rolka zabrudzona jest, czy "gumka" z niej spadła - nieinteresuje mnie to: sam nie naprawie bo na gwarancji. umówiłem się w Carserwisie na Połczyńskiej w Wawie... pięknie, dokumenty zostały obejrzane czy auto na gwarancji... po czym dostałem wizytówkę do firmy MICAR na Al. Krakowskiej, która w ramach gwarancji ma się tym zająć... w CARSERWISIE nikt radia/płyty nie oglądał...(kto wie jakie tam na Al. Krakowskiej teraz korki są... ponad 1,5 godz jechałem te 12 km :> ). w firmie MICAR zostałem potraktowany jak oszust, który "specjalnie przytrzymuje płytę w momencie kiedy jest wciągana, żeby ją rysowało..." :!: ja pierdziu...., rzeczywiście nie mam innych rzeczy na głowie jadąc w korku warszawskim tylko trzymać płytę na pół wpuszczona w radio.... oczywiście firma MICAR usterki nie uznała!!! to oni sa kurna gwarantem??? czy FAP S.A. :?: partolić ich - NIEPOLECAM ... za to na Ursynowie u Bołtowicza radio/płyta zostały szczegółowo obejrzane, wyciągnięte w 3 minuty, miły i zainteresowany pan powiedział, że usterka nietypowa, bo dotychczas nie widział czegos takiego i albo będzie wymiana mechanizmu wciągającego albo całego radia jeśli tak orzeknie FAP S.A.

_________________
Forza Italia !

Punto Mk II FL 1.2 8V Active (czerwony) - był ...
Bravo II T-JET (granatowy metalik) - był ... ...
Panda 1.2 8V Dynamic (niebieska) - była ... ... ...
GrandePunto 1.2 8V Estiva (czarny prowokator) - był: topic49332.html
Seat Ibiza 6J (czerwona bo najszybsza) - jest: topic58217.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #389189 Wysłany: 19 Sie 2010, 15:49; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Punto II 5d
Silnik: 1.2 8V 60KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Dynamic
Województwo: mazowieckie [W]
Miejscowość: bialystok(coraz rzadziej) warszawa(przewaznie)
Rejestracja: 26 Mar 2007,
Posty: 1616
Pomógł: 3
kamilo

a Boltowicz ma linencje na zwykle fiaty ? , Myslalem ze oni tylko alfe i lancie obrabiaja :E

_________________
byl punto II dynamic 1.2 (8V) 2002
czerwony bo najszybszy :)
topic18886.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #389195 Wysłany: 19 Sie 2010, 16:04; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Kamil
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: mazowieckie [W]
Miejscowość: Pruszków
Rejestracja: 19 Maj 2008,
Posty: 1975
Pomógł: 10
pieta widać ma. choć o to nie pytałem. na stronie Fiata wyskakuje jako serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

_________________
Forza Italia !

Punto Mk II FL 1.2 8V Active (czerwony) - był ...
Bravo II T-JET (granatowy metalik) - był ... ...
Panda 1.2 8V Dynamic (niebieska) - była ... ... ...
GrandePunto 1.2 8V Estiva (czarny prowokator) - był: topic49332.html
Seat Ibiza 6J (czerwona bo najszybsza) - jest: topic58217.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #421957 Wysłany: 14 Gru 2010, 11:45; 
 Temat postu:
Offline
Ekstremista
Awatar użytkownika

Imię: Marek
Samochód: Inny Fiat
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Miejscowość: Toruń
Rejestracja: 13 Cze 2007,
Posty: 1614
Pomógł: 9
Autoservis Mława. Partacze jakich mało.

_________________
FIAT 500X Lounge 2016 brązowy magnetico, 1.4 MultiAir II Turbo 140KM
FIAT Grande Punto Emotion 2007 czarny crossover, 1.4 8V 77KM - był od 29.05.2007 do 03.03.2024
FIAT UNO 1993 45 MKII czerwona strzała - był
Peugeot 206 Pop Art 2005 1.4 8V 75KM - żonkowóz - był


Góra
 Profil  
 
 
 Post #423128 Wysłany: 18 Gru 2010, 17:36; 
 Temat postu:
Wrocław - Karkonoska ocena 2 na 6(max), Robotnicza 2+
Tu moża bez końca pisać. Jak nie wiedzą jak sobie poradzić (a w 99% nie wiedzą) wtedy robią wszystko by wydać super opinię i pozbyć się intruza. Wiecej miałem popsute niż naprawione-ta uwaga dotyczy szzególnie jednej ze stacji mieszczącej sie na wylocie z wroc. Ta druga, w centrum miasta, też do super nie należy ale wydaje się, że sie starają. Kasuą za wszystko, nawet za drobiazgi. Niestety obie stacje nie potrafią "ocalić" pokrywki od filtra PP. Oprócz starającej sie recepcji i ok w rozmowie mistrzów... reszta to loteria.

[ Dodano: 18 Gru 2010 16:36 ]
Bolesławiec - 1+ na 6(max) (plus za miłą Panią w recepcji)
Poza wszelkim komentarzem.

Wałbrzych 3-
Byłem u nich 3 razy.
1. Zła diagnoza i nie fachowa wymiana alternatora. Pan Kierownik Serwisu jak na to stanowisko mało profesjonalny (nie oddzwania, mało zorientowany na satysfakcję klienta)
2. Diagnoza własciwa. Naprawa Wrocław.
3. Przegląd po I roku. Doradca Serwisowy OK. Nie wprowadzono danych o przeglądzie do systemu, w sumie nie wiedziałem co zrobiono a czego nie ruszano.


Góra
  
 
 
 Post #431478 Wysłany: 15 Sty 2011, 22:33; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.2 8V 69KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Active
Województwo: świętokrzyskie [T]
Miejscowość: Skarżysko-Kamienna
Rejestracja: 06 Gru 2010,
Posty: 567
Pomógł: 3
ASO FIAT w Skarżysku - mam mieszane odczucia
ogólnie nie polecam :(
byłem tam kiedyś z unem , ale grande będę zaprowadzał gdzie indziej :E

_________________
GP 1.2 8V 69 KM blue suggestivo 2011 3D TSK Poland
http://www.youtube.com/watch?v=3jD2eENE6r8 - kilometrów powoli przybywa ...


Góra
 Profil  
 
 
 Post #431588 Wysłany: 16 Sty 2011, 11:17; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Estiva Blue&Me
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Sosnowiec
Rejestracja: 21 Paź 2010,
Posty: 107
piasek_71 opisz dokładniej dlaczego odradzasz ? bo mieszane uczucia to mozna miec to toalety publicznej - jak ci sie bardzo chce, a i tak nie masz wyjscia :)

_________________
GP Estiva B&M 1,4 8V Red Exotica, Siena 1,6 LPG+BLOS


Góra
 Profil  
 
 
 Post #431682 Wysłany: 16 Sty 2011, 17:08; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.2 8V 69KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Active
Województwo: świętokrzyskie [T]
Miejscowość: Skarżysko-Kamienna
Rejestracja: 06 Gru 2010,
Posty: 567
Pomógł: 3
W ASO FIAT w Skarżysku czułem się ignorowany a i jakość usługi nie była zadawalająca :(
a części do FIATA UNO po prostu nie mieli i na najdrobniejsze elementy chociażby cylinderek hamulcowy musiałem czekać chyba ze 3 dni aż sprowadzą podczas gdy auto stało rozbebeszone i pozostawione na hali ASO :evil:

_________________
GP 1.2 8V 69 KM blue suggestivo 2011 3D TSK Poland
http://www.youtube.com/watch?v=3jD2eENE6r8 - kilometrów powoli przybywa ...


Góra
 Profil  
 
 
 Post #441045 Wysłany: 15 Lut 2011, 19:32; 
 Temat postu:
Offline
Puntomaniak
Awatar użytkownika

Imię: Andrzej
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Estiva Blue&Me
Województwo: małopolskie [K]
Miejscowość: Kraków
Rejestracja: 27 Gru 2010,
Posty: 88
Aktualnie, skoro otrzymałem negatywną odpowiedź od ASO w kwestii mojego roszczenia w związku ze zwłoką z ich strony, mogę na spokojnie powiedzieć co to za ASO i z całego serca odradzić współpracę z nimi.

Chodzi o Fiat Interauto z Krakowa, ul. Jasnogórska 60A.

Generalnie przez cały czas oczekiwania na nowy samochód (za prawe 50tys. zł) dealer nie czuł się zobowiązany przekazywać mi jakichkolwiek informacji, wszystkiego musiałem dowiadywać się sam, sam pytać, dzwonić i sprawdzać, bo dealer nawet nie raczył odpisywać na maile. Nawet interwencja u kierownika niewiele zmieniła.

W innym wątku dokładniej opisałem całą akcję, nie mniej jednak, jeśli ASO traktuje klienta czekającego na samochód jak zło konieczne i nie czuje się zobowiązane do żadnej pomocy, ja poczułem się zobowiązany do przedstawienia sprawy na forum.

Podsumowując - odradzam i sam nic nie kupię od Fiat Interauto z Krakowa.

_________________
A oto mój Czarny Kropek!


Góra
 Profil  
 
 
 Post #454961 Wysłany: 21 Mar 2011, 21:21; 
 Temat postu: Solidnosc (?) ASO
Offline
Puntoświr

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Estiva Blue&Me
Województwo: opolskie [O]
Rejestracja: 03 Sie 2009,
Posty: 306
Zanim odebralem pande z salonu, poprosilem o zainstalowanie centralnego zamka. Chcac miec swiety spokoj i zachowana gwarancje bylem przekonany, ze tak stosunkowo prosta czynnosc nie bedzie dla mechanikow ASO zadnym problemem.Zamek zamontowano, wszystko dziala ale po kilku dniach zauwazylem, ze boczek tylnych drzwi jakby odstaje. Przyjrzalem sie mu, sprawdzam na dotyk a on sobie lata jakby go zapomnieli przykrecic. Widze, ze lata gora i w sumie moglem wziac imbus, zdjac go i ewentualnie poprawic, ale tak: gwarancja jest, pewnie zle zmontowali przy zakladaniu zamka wiec nie ruszam. Wale jak w dym do ASO z tym (innego niz miejsce, w ktorym montowali zamek) i mowie co jest grane. Tam slysze, ze jak w tamtym ASO cos spie...li albo urwali to oni na gwarancji tego zrobic nie mogga tylko musze gnac do miejsca gdzie zamek byl zakladany. Klopotliwa sytuacja bo to prawie 180 km a wiec i czas i paliwo. Mechanik stwierdzil, ze prawdopodobnie jest urwana/uszkodzona listwa trzymajaca boczek i za to trzeba bedzie u nich zaplacic. Dzwonie wiec do ASO gdzie montowali zamek i mowie co jest grane. Mysle sobie, ze moze jakos sie rozlicza a naprawia mi to na miejscu ale nie, ale nieeeeeeeee! Oni kaza przyjechac do siebie bo musza to q...wa zobaczyc! Cale szczescie, ze ASO do jakiego sie z tym udalem sprawdzilo rzecz i okazalo sie, ze boczek byl zle zamontowany. Wielkie dzieki dla ASO w Zabkowicach Śl za pomoc i wyrozumialosc bo wcale nie musieli poprawiac tego co ktos inny spartaczyl.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #462813 Wysłany: 14 Kwi 2011, 07:21; 
 Temat postu:
Offline
Puntomaniak

Rejestracja: 06 Wrz 2007,
Posty: 68
Wszystko co założy lub naprawi serwis ASO, nie jest już objęte gwarancją fabryczną tylko gwarancją serwisu wykonującego naprawę. Więc nie dziw się że odesłali cię do ASO które zakładało ten centralny zamek.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #462835 Wysłany: 14 Kwi 2011, 09:29; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: Poza Polską
Miejscowość: Lake Titicaca ;)
Rejestracja: 08 Sie 2007,
Posty: 9203
Pomógł: 40
Jeśli montaż centralnego zamka był wbity do książki serwisowej to tu bym polemizował.


BTW jaki koszt montażu centrala w ASO?

_________________
Punto II 5D - Rosso Ssilla HWB - 1.2 60KM - 2001' http://fiatpunto.com.pl/topic5545.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #462860 Wysłany: 14 Kwi 2011, 11:14; 
 Temat postu:
Offline
Puntomaniak

Rejestracja: 06 Wrz 2007,
Posty: 68
Nie ma to najmniejszego znaczenia czy jest wpisane w książce czy nie. Każda część wymieniona lub naprawiona nie w fabryce nie posiada już gwarancji fabrycznej, tylko gwarancje wykonawcy usługi i producenta części.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #462866 Wysłany: 14 Kwi 2011, 11:23; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: Poza Polską
Miejscowość: Lake Titicaca ;)
Rejestracja: 08 Sie 2007,
Posty: 9203
Pomógł: 40
Było by to nez sensu, bo np. gdybyś w trasie zostawił silnik na drodze, w ramach assistance zostajesz odholowany do najbliższego ASO zgodnie z regulaminem, wymienili by go w tym ASO, następnie jedziesz gdzieś i znów silnik na drodze to masz na swój koszt wracać do tego warsztatu gdzie był poprzednio wymieniany?
Nie na tym chyba polega ogólnoeuropejska gwarancja i uzyskiwanie przez wszystkie warsztaty "ASO" autoryzacji.

W czasie gwarancji obejmuje ona auto jako całość, a nie gwarancje na poszczególne elementy, nawet jeśli były wymienione.
Co innego po gwarancji lub jesli np. ten zamek był zamontowany nie spełniając warunków gwarancyjnych (pomimo, że w ASO).

_________________
Punto II 5D - Rosso Ssilla HWB - 1.2 60KM - 2001' http://fiatpunto.com.pl/topic5545.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #512436 Wysłany: 19 Paź 2011, 21:34; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Piotr
Samochód: Punto II 5d
Silnik: 1.2 8V 60KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Wersja: SX
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Miejscowość: Toruń
Rejestracja: 02 Wrz 2011,
Posty: 2250
Ja bardzo się zawiodłem na ASO w Toruniu. Na początku, gdy kupiłem punto, a jest to moje pierwsze auto, nie miałem obcykanych warsztatów w mieście. Okazało się, że przez 3 lata jeździłem na starym oleju z opiłkami metalu, ze starym filtrem oleju i nie właściwymi świecami .. choć na wszystko mam faktury...

_________________
Mój kropek 1.2 8v >>> >>> CO RAZ BLIŻEJ 300 <<<


Góra
 Profil  
 
 
 Post #512744 Wysłany: 21 Paź 2011, 12:53; 
 Temat postu: Re: ASO - odradzam... :(
Offline
Ekstremista
Awatar użytkownika

Imię: Marek
Samochód: Inny Fiat
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Miejscowość: Toruń
Rejestracja: 13 Cze 2007,
Posty: 1614
Pomógł: 9
Coraz więcej wpisów dotyczących ASO z Torunia się pojawia... Niestety to oznacza, że mimo iż to czytają, nie poprawiają jakości swoich usług... W innym wątku opisałem perypetie ze swoim...

_________________
FIAT 500X Lounge 2016 brązowy magnetico, 1.4 MultiAir II Turbo 140KM
FIAT Grande Punto Emotion 2007 czarny crossover, 1.4 8V 77KM - był od 29.05.2007 do 03.03.2024
FIAT UNO 1993 45 MKII czerwona strzała - był
Peugeot 206 Pop Art 2005 1.4 8V 75KM - żonkowóz - był


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 117 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO