You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 27 Kwi 2024, 17:13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 281 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna

Czy Twoje Grande Punto się psuje?
Tak - powaĹźne rzeczy 12%  12%  [ 36 ]
Tak - drobiazgi 11%  11%  [ 35 ]
Sporadycznie - drobiazgi 29%  29%  [ 89 ]
Nie 29%  29%  [ 90 ]
Nie mam zdania - nie mam GP 19%  19%  [ 58 ]
Razem głosów : 308
Autor Wiadomość
 
 Post #347392 Wysłany: 21 Mar 2010, 21:13; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Patryk
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Active
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Mysłowice
Rejestracja: 12 Paź 2008,
Posty: 3002
Pomógł: 1
Jak na razie nic się nie zepsuło.

_________________
Fiat Grande Punto 1.4 8v - Fake Sport :E


Góra
 Profil  
 

 
 Post #347486 Wysłany: 22 Mar 2010, 01:11; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Grzegorz
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: ON
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 15 Lip 2009,
Posty: 1217
Pomógł: 2
Po raz kolejny spaliła się żarówka podświetlenia kierunku nawiewów - to już klasyka - a tak to od przeglądu do przeglądu ;)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #348072 Wysłany: 23 Mar 2010, 20:51; 
 Temat postu:
Offline
Puntomaniak
Awatar użytkownika

Miejscowość: gliwice
Rejestracja: 27 Maj 2008,
Posty: 57
jak do tej pory poszedł mi podnośnik szyby tył oraz mam problemy z podświetleniem panelu sterowania nawiewem,raz świeci raz nie - stan licznika 51 tys

_________________
GP 1,4 8V Estiva


Góra
 Profil  
 
 
 Post #353301 Wysłany: 07 Kwi 2010, 15:49; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Seba
Samochód: Abarth Punto Evo
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: mazowieckie [W]
Miejscowość: Warszawa
Rejestracja: 03 Sty 2010,
Posty: 2570
Pomógł: 12
Nic się nie psuje..:) Jedną rzecz wymieniłem-> żarówki :)
Pozdro


Góra
 Profil  
 
 
 Post #379297 Wysłany: 08 Lip 2010, 14:30; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2007,
Posty: 1035
Cytuj:
Stwierdzam że Grande Punto to bardzo awaryjny samochód - niestety Sad
Dlatego wyleczyłem się już na zawsze z Fiata Cool


Ja też już jestem uzdrowiony.
W pierwszym roku eksploatacji - drobiazgi (klamki, reflektory) - ok.

W drugim roku - poważna awaria - wspomaganie kierownicy - zrobione na gwarancji.

W trzecim roku - już po gwarancji - awaria siłownika sprzęgła, jego wadliwe działanie uszkodziło sprzęgło. Oceniam awarię jako krytyczną, mimo że stosunkowo szybko udałem się do ASO (zgrzytanie przy wrzucaniu wstecznego).

Dbałem o auto, zmieniałem olej co 15 000 km, nawet opony zmieniałem w ASO :)

Największa i najdroższa porażka, jaka mnie dotychczas spotkała. Auto ma 3 lata i 100 000 km przebiegu i jest niestety jednym wielkim bublem. Ostatni fiat w moim życiu.

Gwoli uzupełnienia - mój złom to rocznik 2007

_________________
alfa romeo robi auto na najbliższy salon w Genewie. Honda - na lata


Ostatnio edytowany przez filip76, 08 Lip 2010, 15:45, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 
 Post #379301 Wysłany: 08 Lip 2010, 15:28; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Estiva Blue&Me
Województwo: opolskie [O]
Rejestracja: 03 Sie 2009,
Posty: 306
filip76, liczysz na to, ze majac inna marke niz fiat bedziesz mial spokoj? Obys sie kiedys nie przekonal a jakim mozesz byc bledzie. Wystarczy zobaczyc przypadki jakie opisuja np. w turbo kamerze a jestem pewny, ze takich przypadkow jest znacznie wiecej. Na bubla mozesz trafic w kazdym momencie bez wzgledu na marke. Nie jestem adwokatem Fiat Auto ale najwazniejszym kryterium doboru auta powinno byc czy mi sie podoba czy nie i czy spelnia moje oczekiwania. Znaczek na masce to sprawa drugorzedna (no moze nie u nas). Czesci jaki montuje sie w fiatach montowane sa rowniez w innych markach (nie mowie o silnikach mjet): sprezarki klimatyzacji denso - stosuje je caly swiat, kable, kostki, uklady i inne pierdolki delphi - no comments, uklady wtryskowe bosch, - to wszystko "jezdzi" tez w autach niemieckich, francuskich i japonskich. Jesli rzeczywiscie trafiles na bubla - pech. Ja (odpukac) jezdze juz czwartym fiatem (najdluzej seicento - 10 lat) i jeszcze cyrkow z nimi nie przerabialem. Kupuje wloszczyzne bo mi sie podoba bardzje niz cala reszta. Tu dorzuce jeszcze moje dzialanie na przekór mainstreamowi, ktory w PL uwaza, ze jedynie sluszna marka jest VAG. I trzecia rzecz, auta z Wloch sa naprawde przemyslanymi i dobrymi konstrukcjami a ze czasem cos im nie wyjdzie w fabryce - zdarza sie. U innych nie jest lepiej. Znajomy kiedys pracowal w fabryce skody w CZ i opowiadal mi jak wyglada "dbanie" o jakosc produktow nalezacych do koncernu vw. W kazdym razie zycze ci bezawaryjnego nastepnego wehikulu cokolwiek to bedzie.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #379304 Wysłany: 08 Lip 2010, 15:42; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2007,
Posty: 1035
kmarcin76 napisał(a):
filip76, liczysz na to, ze majac inna marke niz fiat bedziesz mial spokoj?


Zaufałem fiatowi, mogę zaufać komuś innemu :) Nie kierowałem się uprzedzeniami, kupiłem fiata i - niestety - naciąłem się.

kmarcin76 napisał(a):
.... ale najwazniejszym kryterium doboru auta powinno byc czy mi sie podoba czy nie i czy spelnia moje oczekiwania.....


Nie spełnia niestety moich wymagań. Przy intensywnej eksploatacji* wychodzą wszystkie wady tego auta. Po prostu auto się sypie...

kmarcin76 napisał(a):
W kazdym razie zycze ci bezawaryjnego nastepnego wehikulu cokolwiek to bedzie.


Dziękuję, ja również życzę bezawaryjnej eksploatacji. Następny będzie Japończyk :) Przynajmniej mniej straci na wartości.


* Mam na myśli duży przebieg, a nie palenie gum czy jeżdżenie bokami, bo tego nigdy nie robiłem. O auto dbałem, o oleju już wspominałem, przeważnie lałem paliwo z shella, woskowałem przed zimą i po zimie, trzymałem w garażu.

_________________
alfa romeo robi auto na najbliższy salon w Genewie. Honda - na lata


Góra
 Profil  
 
 
 Post #379307 Wysłany: 08 Lip 2010, 16:08; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Robert
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.3 90KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Emotion
Województwo: podkarpackie [R]
Miejscowość: Mielec
Rejestracja: 26 Sie 2009,
Posty: 251
Pomógł: 3
filip76 a czego dotyczyła awaria siłownika sprzęgła??(chodzi o ten na skrzyni??)Czy chodzi o jakiś wyciek,czym się to objawiało bo mi płyn z siłownika leje szczególnie w upalne dni podczas stania w korku.

_________________
GP 1.3 MultiJet 110 KM ; 230 Nm EGR OFF
Dołożone : dodatkowe ogrzewanie PTC, ogrzewanie przednich foteli, czujniki parkowania PDC
, ABS/ESP/ASR/MSR/HBA/HHC-w trakcie
P II 1.2 8V


Góra
 Profil  
 
 
 Post #379308 Wysłany: 08 Lip 2010, 16:27; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2007,
Posty: 1035
nissanek_3 napisał(a):
filip76 a czego dotyczyła awaria siłownika sprzęgła??(chodzi o ten na skrzyni??)Czy chodzi o jakiś wyciek,czym się to objawiało bo mi płyn z siłownika leje szczególnie w upalne dni podczas stania w korku.
Zaczęło się od tego, że wsteczny zaczął zgrzytać-od jakichś 2 tygodni zgrzytało już niemal za każdym razem. W ASO powiedzieli mi, że sprzęgło ale nie uwierzyłem im bo nie ruszam pod górę z przyczepami. W innym ASO pod lupę wzięli pompę i siłownik ale po wymianie dalej zgrzytało. Więc dobrali się do sprzęgła i okazało się, że jest przypalone - bo ten siłownik nie wysprzęglał prawidłowo. Żadnych innych objawów nie było. Kiedyś zmieniali mi uszczelkę na wybieraku biegów bo miałem dół skrzyni zaolejony. Oczywiście sam to zgłaszałem bo na przeglądzie tego nie widzieli.

_________________
alfa romeo robi auto na najbliższy salon w Genewie. Honda - na lata


Góra
 Profil  
 
 
 Post #379314 Wysłany: 08 Lip 2010, 17:28; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Estiva Blue&Me
Województwo: opolskie [O]
Rejestracja: 03 Sie 2009,
Posty: 306
filip76 napisał(a):
Następny będzie Japończyk Przynajmniej mniej straci na wartości.
Mnie z japoncow najbardziej podobaja sie lancie :wink:A z ta utrata wartosci to nie do konca tak jest bo za japonca musisz zaplacic znacznie wiecej porownujac auta tej samej klasy i z tym samym wyposazeniem a pozniej ceny uzywek sa niby wyzsze ale nowe tez wiecej kosztowaly niz np. wlochy czy francuzy. Z pewnoscia lepiej sie sprzedadza ale jak dla mnie to jest bez znaczenia bo auto to nie inwestycja a raczej wywalenie kasy i straty z kazdym rokiem. Ja przed kupnem GP bralem tez pod uwage honde jazz ale jak zobaczylem wnetrze (deske) to mnie cofnelo. Poza tym widzialem jak wypadla honda civic w tescie na 100,000 km w AŚ i okazalo sie, ze juz zaczela sie pojawiac ruda. Bylo tez clio ale clio jest jakies takie nijakie a i za byle co kazali sobie doplacac.

_________________
Był/jest: GP 1.4 8v, Panda 1.1, tipo HB T-jet


Góra
 Profil  
 
 
 Post #379329 Wysłany: 08 Lip 2010, 19:13; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2007,
Posty: 1035
kmarcin76 napisał(a):
Mnie z japoncow najbardziej podobaja sie lancie


Jak czekałem z moim złomem w serwisie to oglądałem lancie w salonie. Wszystko pięknie, skóra na desce i na fotelach tylko szkoda że boczki drzwi wzięli z punto - uchwyt do zamykania i ten "schowek" w pobliżu przycisku od opuszczania szyby - ja mam taki sam w punto po stronie pasażera. Mogli się bardziej wysilić.

Brałem nawet przez chwilę lancię pod uwagę (albo bravo) ale za włoską technikę już dziękuję. Coś jest na rzeczy, że fiat bravo z silnikiem diesla kosztuje tyle co tojtoj w benzynie albo mniej niż golf w benzynie. Skąd ta różnica - z dziadowskich oszczędności. Ciekawe ile fiat zaoszczędził na tych 3 brakujących spinkach od "kocyka" w komorze silnika...

Proszę mi oszczędzić tekstów, że "inne też się psują" bo mi się nie zepsuł panzerwagen ani reno tylko grande punto. A naprawa kosztowała mnie ponad 1,5 koła (części z robocizną). Fiat stracił klienta - za dużo poważnych usterek.

Co mi po tym, że przeglądy robi się co 30 000 km jak właśnie wszystkie oszczędności zostawiłem w serwisie...

_________________
alfa romeo robi auto na najbliższy salon w Genewie. Honda - na lata


Góra
 Profil  
 
 
 Post #379331 Wysłany: 08 Lip 2010, 19:34; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jelenia G.
Rejestracja: 08 Mar 2007,
Posty: 3154
filip76 napisał(a):
Następny będzie Japończyk, Przynajmniej mniej straci na wartości.

Ale zgnije przed końcem eksploatacji :)
5 lat i auto do blacharza :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #379332 Wysłany: 08 Lip 2010, 19:41; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2007,
Posty: 1035
sadoo napisał(a):
Ale zgnije przed końcem eksploatacji :)

Tak, fiaty mają dobre zabezpieczenie antykorozyjne. Ale ja potrzebuję auta do jazdy :)
sadoo napisał(a):
5 lat i auto do blacharza :)

5 lat i auto na złom - cykl życia produktu...
Korekta - i do Polski, tam pojeździ jeszcze 15 ;)

_________________
alfa romeo robi auto na najbliższy salon w Genewie. Honda - na lata


Góra
 Profil  
 
 
 Post #379333 Wysłany: 08 Lip 2010, 19:41; 
 Temat postu:
Offline
Nigdzie nie jadę
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 08 Lip 2007,
Posty: 11758
Pomógł: 13
filip76 napisał(a):
Następny będzie Japończyk

najlepiej jakiś disel np. 2,2d-cat- zanim zrobisz 100kkm kapa silnika murowana :lol:

sadoo napisał(a):
Ale zgnije przed końcem eksploatacji
5 lat i auto do blacharza

muszę przyznać, że przez 2 lata jak pracuje w tojce to nie zdażyło się wiele gnijących aut :>

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #379339 Wysłany: 08 Lip 2010, 19:48; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2007,
Posty: 1035
Chłopcy, ja Wam źle nie życzę ale zrobicie trochę więcej kilometrów, to pogadamy ;)
Mój też był praktycznie bezawaryjny do 40 000 km (nie licząc klamek i reflektorów).

U mnie blacha trzyma się dobrze ale skorodowały elementy w komorze silnika.

_________________
alfa romeo robi auto na najbliższy salon w Genewie. Honda - na lata


Ostatnio edytowany przez filip76, 08 Lip 2010, 19:50, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 
 Post #379340 Wysłany: 08 Lip 2010, 19:49; 
 Temat postu:
Offline
Nigdzie nie jadę
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 08 Lip 2007,
Posty: 11758
Pomógł: 13
ja siedze trochę od kuchni u japończyka i też wiem jakie buble się zdarzają ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #379341 Wysłany: 08 Lip 2010, 20:07; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2007,
Posty: 1035
bbanditoss napisał(a):
ja siedze trochę od kuchni u japończyka i też wiem jakie buble się zdarzają ;)


Ok, ale dla mnie marna to pociecha :)

_________________
alfa romeo robi auto na najbliższy salon w Genewie. Honda - na lata


Góra
 Profil  
 
 
 Post #379343 Wysłany: 08 Lip 2010, 20:08; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Estiva Blue&Me
Województwo: opolskie [O]
Rejestracja: 03 Sie 2009,
Posty: 306
OK, filip76 jest bardzo rozzalony i wsciekly i ma prawo. Gdybym mial takie przygody pewnie tez bym sprzedal auto ale nie licze na magie bezawaryjnosci ukrytej w logo producenta. Renia sie nie psula? Moj tesc ma meganke i co chwile cos musi robic z zawieszeniem, a to mu cos kapie, a to cos sie urwie, a to cos nie laczy i nie swieci a moj sejek jakby dopiero z fabryki wyjechal a ponad 165 tys. na karku. Zawieszenie w seju - w moim przypadku bomba. Do tej pory wymienilem tylko amorki raz z przodu i jedna tuleje wachacza i tyle! Sprzeglo - ciagle sprawne.ELektryka - tip-top, nic a nic az sam sie dziwie. Jedyna rzecz ktora w nim juz dawno nie dziala to regulacja reflektorow ale z tym dalem sobie spokoj. Szkoda kasy i nerwow. Jedyna wada tego autka to to ze juz ma 10 lat i wart jest tyle co nic ale jezdzi. Mam nadzieje ze GP bedzie nie gorsze.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #379344 Wysłany: 08 Lip 2010, 20:12; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2007,
Posty: 1035
Nie porównuj seja do punto. Punto jest (za) bardzo skomplikowane - pełno w nim wspomagaczy, elektryki i elektroniki - po prostu ma się co psuć.


U mnie jak padło elektryczne wspomaganie kierownicy, to się zżymałem, że nie jest hydrauliczne. Po roku zdechł hydrauliczny siłownik sprzęgła ;)

bbanditoss napisał(a):
ja siedze trochę od kuchni u japończyka i też wiem jakie buble się zdarzają ;)


A jak się trzyma ten benzynowy 1,6?

_________________
alfa romeo robi auto na najbliższy salon w Genewie. Honda - na lata


Góra
 Profil  
 
 
 Post #379389 Wysłany: 08 Lip 2010, 22:21; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Tomasz
Samochód: Croma
Silnik: 1.9 120KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Dynamic
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: SZ //\\ STA
Rejestracja: 15 Sie 2007,
Posty: 4874
Pomógł: 39
filip76 napisał(a):
Chłopcy, ja Wam źle nie życzę ale zrobicie trochę więcej kilometrów, to pogadamy

dobijam do 75000 km i oprócz łożyska z tyłu jak narazie nic więcej nie mam do roboty

_________________
Jest sadza - jest zabawa :>


Góra
 Profil  
 
 
 Post #379645 Wysłany: 10 Lip 2010, 11:53; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Estiva Blue&Me
Województwo: opolskie [O]
Rejestracja: 03 Sie 2009,
Posty: 306
Trzymajac sie tematu solidnosci marek samochodowych, znajoma kupila nowa octavie, pojechala na przeglad po 1 roku, wywalila cos kolo 600 PLN i okazalo sie za jakis czas ze filtr powietrza zostal stary (syf kila i mogila), filtr kabinowy stary (zapchany!!!!) o dezynfekcji klimatyzacji chyba nie wspominam bo raczej nikt tam nie zagladal. A wiec zaplacila w sumie kilka setek za ...wymiane oleju bo nie wierze, ze przejzeli wszystko w octavii skoro nawet nie wzieli sie za filtry. A tyle narzekamy tu na ASO fiata. Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. :wink:


Góra
 Profil  
 
 
 Post #379746 Wysłany: 10 Lip 2010, 22:35; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2007,
Posty: 1035
Cóż, ja (nowe) ASO fiata sobie chwalę, bo:
- załatwiono sprawę w 2 dni,
- na ten czas odstałem bez łachy auto zastępcze.

Natomiast stare ASO nie zarobi już na mnie ani złotówki, bo:
- nigdy nie było auta zastępczego;
- zawsze był jakiś problem - a to część złą przysłali (pewnie przysłali to, co zamówili),
- a to faktura źle wystawiona,
- jeszcze kilka innych drobiazgów.

Dziwię się, że fiat firmuje takie dziadostwo (świadectwo autoryzacji).

A złodziejstwo i oszustwo to polski sport narodowy - że przywołam tylko wątek koleżanki z Poznania (starsi czytelnicy wiedzą, o co chodzi).

_________________
alfa romeo robi auto na najbliższy salon w Genewie. Honda - na lata


Góra
 Profil  
 
 
 Post #380081 Wysłany: 12 Lip 2010, 11:34; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: ON
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Tychy
Rejestracja: 27 Lut 2007,
Posty: 1364
Nie dziwie się filipowi76 bo jakoś fiata pozostawia wiele do życzenia. Co co argumentacji "bo inne marki się też psują" (niemieckie japońce) to powtórzę - owszem psują się ale nie tak często jak fiat. Każdy samochód może ulec awarii ale nie zdarza się to z różnym prawdopodobieństwem dla poszczególnych marek.
Owszem....te same firmy robią podzespoły do fiata ale też i do fałwejów czy toyoty...ale podzespoły te są tak naprawdę różnią się jakością....jakością materiałów użytych jakością montażu. Niestety niska cena fiata musi z czegoś wynikać...tanie materiały, duża tolerancja w jakości odbija się na awaryjności aut.

Prywatnie chciałbym dopisać, że w moim w dalszym ciagu problemy się pojawiają. A to plastiki lamp się kruszą, a to czasem wspomaganie kierownicy odmawia posłuszeństwa, a to olej wybija z odmy....cóż lajf.

W sumie zastanawiam się nad następnym wozem....ale widząc Bravo przypominam sobie ciagle o tym jakimi to usterkami cieszył sie mój GP.

_________________
Citroen C4 1.6 HDI 112 KM ......całe 55.000 km
Czuje się jak Chuck Norris ......nic się mi nie psuje :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #380088 Wysłany: 12 Lip 2010, 12:16; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jelenia G.
Rejestracja: 08 Mar 2007,
Posty: 3154
No dokładnie kupując Fiata nie oczekujemy Audi czy BMW, to tak jak z butami, po prostu trzeba częściej je zmieniać, albo mało chodzić :D .
Następnym razem radze kupić audi A3 albo BMW 1 ew. Volvo C30 z salonu za 100-120 tys zł i wszystkie troski związane z autem znikną :)
Albo przynajmniej Toyote czy Honde bądź uwielbianego Folkswagena za 80-90 tys zł to przynajmniej będzie ładnie złożone auto, a awarie będą występować podobnie w stosunku do Fiata, ale pierdoły typu plastiki klamki uchwyty nie będą psuć humoru :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #380093 Wysłany: 12 Lip 2010, 14:03; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: ON
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Tychy
Rejestracja: 27 Lut 2007,
Posty: 1364
Nie...następnym razem kupić należy Renault, Opla albo ... nawet Fałweja. I nie trzeba dużych sum dokładać ....
..a co do awarii...przynajmniej prawdopodobieństwo ich wystąpienia bedzie znacznie mniejsza :)

_________________
Citroen C4 1.6 HDI 112 KM ......całe 55.000 km
Czuje się jak Chuck Norris ......nic się mi nie psuje :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 281 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO