You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 23 Kwi 2024, 20:25

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #206122 Wysłany: 12 Sty 2009, 18:48; 
 Temat postu: czy to wina przekażnika pompy paliwa? pomocy !!!
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Miejscowość: biała podlaska
Rejestracja: 06 Wrz 2007,
Posty: 21
Dzisiaj wracając z pracy zauważyłem w pewnym momencie, że obrotomierz źle wskazuje obroty, tzn. wyraźnie je zawyża, a do tego wskazówka wydawała sie całkiem bezwładna. To nic pomyslałem, pewnie sie zepsoł, ale niestety dojechałem do garazu i zgasilem samochod, chcac go ponownie odpalic niemilo sie zaskoczyłem. Po przekreceniu kluczyka migaja diody od przełacznika benzyna/gaz a spod maski wydowbywa sie dzwięk pstrykania taki, który zawsze towarzyszył momentowi kiedy pompa paliwa nabila wystarczajace cisnienie, zlokalizowałem te dzwieki dochodza one z przekaznika bitron nors 240113( to jest chyba przekaznik zaplonowo paliwowy). Dodam też ze proba uruchomienia konczy sie niczym, tzn rozrusznik nie kreci poprostu zachowuje sie tak jak by do niego prad nie dopływał. I teraz moje pytanie, czy ktos miał cos podobnego, i czy to wina w tym przekazniku czy moze problem lezy gdzies indziej ?? Aha zapomniałem dodac ze zaraz po przekreceniu kluczyka wskazówka obrotomierze drzy i skacze mimo ze samochod nie jest uruchomiony, dziekuje u licze na pomoc. pozdrawiam!

[ Dodano: 12 Sty 2009 18:48 ]
To nie jest wina przekaznika pompy paliwa, kupiłem nowy i objawy nie ustapiły (mam do sprzedania :)) puntolot wyladował w serwisie fiata bo w innych zakładach nie chcieli podjąć sie naprawy.... jak juz bede widział co mu dolegało i jak sie ta historia zakonczyła to napisze, moze sie to komus przyda.

_________________
punto I 97 1,2 8V 75 KM :) - czerwona strzała.

wszyscy wiedzą, że tego nie da sie zrobic i wtedy przychodzi ten ktory nie wie i robi to....


Góra
 Profil  
 

 
 Post #571827 Wysłany: 16 Kwi 2012, 14:48; 
 Temat postu: Re: czy to wina przekażnika pompy paliwa? pomocy !!!
Offline
Forumowicz

Samochód: Punto I 3d
Silnik: 1.2 16V 86KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sporting
Województwo: śląskie [S]
Rejestracja: 16 Kwi 2012,
Posty: 4
hej, właśnie spotkało mnie coś podobnego z tym, że nie mam gazu i rozrusznik kręci. możesz napisać co to było?


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO