You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 25 Kwi 2024, 08:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 63 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 
 Post #210009 Wysłany: 19 Sty 2009, 12:59; 
 Temat postu: Tak źle to jeszcze nie było
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Skoczów
Rejestracja: 05 Lip 2007,
Posty: 288
Najchętniej kupowane - Grudzień 2008

Fiat wyleciał z pierwszej 10 :shock:

1. Skoda Fabia
2. Skoda Octavia
3. Toyota Yaris
4. Kia cee'd
5. Opel Corsa
6. Opel Astra
7. Ford Mondeo
8. Volkswagen Passat
9. Volkswagen Golf
10. Opel Astra Classic

samar

_________________
Grande Punto 1,4 16V Dynamic 2006


Góra
 Profil  
 

 
 Post #210017 Wysłany: 19 Sty 2009, 13:35; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Prudnik
Rejestracja: 05 Wrz 2007,
Posty: 200
dziwisz sie skoda to Niemcy Toyota zawsze nie zawodna była a kia ?? nie wiem co tu robi chyba ceną kusi,opel i VW to normalne dominacja Niemców jak zawsze. ludzie się przyzwyczaili, przekonani są do "znanych marek " a jak powiedzenie mówi Ford gu..... wort a jego brat Fiat i niestety czasem się to sprawdza i ludzie idą takimi stereotypami :( ale za tą kasę co się wywali na nową skodę czy VW w wersji podstawowej można mieć np fiata czy kia w wersji delux

_________________
----------------------------------------------------
Image
http://fiatpunto.com.pl/topic3518.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #210018 Wysłany: 19 Sty 2009, 13:40; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: braniewo
Rejestracja: 16 Cze 2008,
Posty: 108
Fenix ma racje. Ale nie zapominajmy, że to fiat sprzedał najwiecej egzamplarzy aut w 2008r 8)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #210022 Wysłany: 19 Sty 2009, 13:46; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jaworzno
Rejestracja: 20 Lis 2008,
Posty: 230
Fenix napisał(a):
dziwisz sie skoda to Niemcy Toyota zawsze nie zawodna była a kia ?? nie wiem co tu robi chyba ceną kusi, [...]


Mój tato buja się Kijanką cee'd z silnikiem 1.6 125KM, jest to autko o ironio typowo młodzieżowe - twarde zawieszenie, precyzyjna skrzynia i świetny układ kierowniczy. Przed zakupem byłem bardzo sceptyczny co do Kijanki, teraz wiem, że tato dobrze wybrał - on jest w tym samochodzie zakochany :D
Egzemplarz z początku produkcji i póki co (odpukać) nawet najdrobniejszej usterki nie miał.
Obecnie koncern Hyundai/KIA coraz śmielej zajmuje pozycję japońców.

Reasumując ... Kto ma Ceed'a ten wie co to autko robi na tej liście ;)

_________________
Grande Punto 1.4 8v 77KM Estiva Blue&Me


Góra
 Profil  
 
 
 Post #210025 Wysłany: 19 Sty 2009, 14:01; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Prudnik
Rejestracja: 05 Wrz 2007,
Posty: 200
Cytuj:
Reasumując ... Kto ma Ceed'a ten wie co to autko robi na tej liście Wink
a powiedz mi skąd do tego części wsiąść (serwisów jak kot na płakał) a jak juz masz kto sie podejmie naprawy tego?? nie powiem jeździłem 2.0 dieselkiem 120 km ładnie ciągnie fajne auto tylko na jak długo ??w porównaniu ze skodą, vw czy toyotą to nie ma szans. jedyne co kusi w tym aucie to cena i wyposażenie

_________________
----------------------------------------------------
Image
http://fiatpunto.com.pl/topic3518.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #210026 Wysłany: 19 Sty 2009, 14:07; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Imię: Damian
Samochód: Doblo
Silnik: 1.3 70KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Dynamic
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Gliwice
Rejestracja: 16 Wrz 2008,
Posty: 5496
Pomógł: 26
Właśnie podano w radio, że 2 lutego, włoskie zakłady fiata przerwą produkcję ponieważ FIAT nie radzi sobie z kryzysem. Co ciekawe tylko 1/3 produkcji FIAT-a pochodzi z Włoch.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #210028 Wysłany: 19 Sty 2009, 14:17; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Skoczów
Rejestracja: 05 Lip 2007,
Posty: 288
Fenix napisał(a):
dziwisz sie skoda to Niemcy Toyota zawsze nie zawodna była a kia ?? nie wiem co tu robi chyba ceną kusi,opel i VW to normalne dominacja Niemców jak zawsze. ludzie się przyzwyczaili, przekonani są do "znanych marek " a jak powiedzenie mówi Ford gu..... wort a jego brat Fiat i niestety czasem się to sprawdza i ludzie idą takimi stereotypami :( ale za tą kasę co się wywali na nową skodę czy VW w wersji podstawowej można mieć np fiata czy kia w wersji delux



W listopadzie Fiat był liderem GP na trzecim miejscu a w grudniu nic nawet jednego modelu chyba że wszystko poszło w listopadzie i nic nie zostało na grudzień :hahaha:

_________________
Grande Punto 1,4 16V Dynamic 2006


Góra
 Profil  
 
 
 Post #210039 Wysłany: 19 Sty 2009, 14:56; 
 Temat postu:
Offline
Nigdzie nie jadę
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 08 Lip 2007,
Posty: 11758
Pomógł: 13
ale weźcie sobie pod uwagę, że grudzień to miesiąc wilekich wyprzedaży, a te marki kojarzę z reklam i wielkich rabatów, więc nie jest to samo co inne miesiące :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #210040 Wysłany: 19 Sty 2009, 15:02; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jaworzno
Rejestracja: 20 Lis 2008,
Posty: 230
Fenix napisał(a):
Cytuj:
Reasumując ... Kto ma Ceed'a ten wie co to autko robi na tej liście Wink
a powiedz mi skąd do tego części wsiąść (serwisów jak kot na płakał) a jak juz masz kto sie podejmie naprawy tego?? nie powiem jeździłem 2.0 dieselkiem 120 km ładnie ciągnie fajne auto tylko na jak długo ??w porównaniu ze skodą, vw czy toyotą to nie ma szans. jedyne co kusi w tym aucie to cena i wyposażenie


Diesel 2.0 ma 140 koników ;)

Kijanki składane są na Słowacji w Żylinie, czyli jakby nie było bliżej na Słowację niż do Włoch, o części przez 7 lat (gwarancji) się nie ma co martwić. Po tym czasie autko się w pełni zamortyzuje i do wymiany :D

Toyota to już nie ta sama Toyota co w latach 90' to samo się tyczy VW.
Auta z Korei to już nie tylko tandetne 'Dełu' o czym świadczą liczne porównania marek koreańskich z europejskimi. ;)

_________________
Grande Punto 1.4 8v 77KM Estiva Blue&Me


Góra
 Profil  
 
 
 Post #210043 Wysłany: 19 Sty 2009, 15:23; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Gdańsk
Rejestracja: 24 Sie 2007,
Posty: 474
Fenix napisał(a):
dziwisz sie skoda to Niemcy Toyota zawsze nie zawodna była a kia ?? nie wiem co tu robi chyba ceną kusi...


A ja wiem. Jest to pierwsza marka, ktora oferuje klientom 7-letnia gwarancje

_________________
www.nikodemczaja.pl


Góra
 Profil  
 
 
 Post #210044 Wysłany: 19 Sty 2009, 15:27; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Imię: Grzegorz
Samochód: Punto II FL 5d
Silnik: 1.2 8V 60KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Będzin
Rejestracja: 23 Cze 2006,
Posty: 1324
W motorze pisze że Fiat jest na trzecim miejscu pod względem sprzedaży samochodów w PL.
Odniósł wzrost sprzedaży o 5,09 % i sprzedał 29 232 aut.
Nie jest źle.
Co ciekawe we Włoszech Fiat kuleje a FAP ma się nadspodziewanie dobrze :roll:

_________________
Anonima Lombarda Fabricca Automobili

Fan włoszczyzny :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #210045 Wysłany: 19 Sty 2009, 15:30; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Prudnik
Rejestracja: 05 Wrz 2007,
Posty: 200
Nicks0n napisał(a):
Fenix napisał(a):
dziwisz sie skoda to Niemcy Toyota zawsze nie zawodna była a kia ?? nie wiem co tu robi chyba ceną kusi...


A ja wiem. Jest to pierwsza marka, ktora oferuje klientom 7-letnia gwarancje

czymś trzeba przyciągnąć klientów!!!!!!???? jeśli nie ma sie czym to zostale może to ??


Diav napisał(a):
Diesel 2.0 ma 140 koników Wink

Kijanki składane są na Słowacji w Żylinie, czyli jakby nie było bliżej na Słowację niż do Włoch, o części przez 7 lat (gwarancji) się nie ma co martwić. Po tym czasie autko się w pełni zamortyzuje i do wymiany Very Happy

Toyota to już nie ta sama Toyota co w latach 90' to samo się tyczy VW.
Auta z Korei to już nie tylko tandetne 'Dełu' o czym świadczą liczne porównania marek koreańskich z europejskimi. Wink

_________________

z tego co czytałem tą twoja fabrykę na Słowacji to chcą zamknąć ??
a co do japońców to nikt nie ma moim zdaniem lepszego silnika niż Toyota porostu nie do zajechania a co do VW zgodzę się podupadł trochę ale to nadal marka która ludzie chętniej by kupili niż kia jak by mieli pieniądze fakty mówią same za siebie ..... a ty byś tak nie zrobił jak by cie było stać na VW to kupił byś KiA, społeczeństwo jest coraz bardziej uboższe nie każdego stać na nowe auto a jak stać to bierze nowe ale z mniejszego segmentu klasowego i cenowego taka jest smutna prawda ;]

_________________
----------------------------------------------------
Image
http://fiatpunto.com.pl/topic3518.html


Ostatnio edytowany przez Fenix, 19 Sty 2009, 15:37, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 
 Post #210047 Wysłany: 19 Sty 2009, 15:36; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Gdańsk
Rejestracja: 24 Sie 2007,
Posty: 474
kazdy sposob jest dobry jesli ktos chce za to zaplacic :wink:

_________________
www.nikodemczaja.pl


Góra
 Profil  
 
 
 Post #210050 Wysłany: 19 Sty 2009, 15:45; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jaworzno
Rejestracja: 20 Lis 2008,
Posty: 230
Fenix napisał(a):
Diav napisał(a):
Diesel 2.0 ma 140 koników Wink

Kijanki składane są na Słowacji w Żylinie, czyli jakby nie było bliżej na Słowację niż do Włoch, o części przez 7 lat (gwarancji) się nie ma co martwić. Po tym czasie autko się w pełni zamortyzuje i do wymiany Very Happy

Toyota to już nie ta sama Toyota co w latach 90' to samo się tyczy VW.
Auta z Korei to już nie tylko tandetne 'Dełu' o czym świadczą liczne porównania marek koreańskich z europejskimi. Wink

_________________

z tego co czytałem tą twoja fabrykę na Słowacji to chcą zamknąć ??
a co do japońców to nikt nie ma moim zdaniem lepszego silnika niż Toyota porostu nie do zajechania a co do VW zgodzę się podupadł trochę ale to nadal marka która ludzie chętniej by kupili niż kia jak by mieli pieniądze fakty mówią same za siebie ..... a ty byś tak nie zrobił jak by cie było stać na VW to kupił byś KiA, społeczeństwo jest coraz bardziej uboższe nie każdego stać na nowe auto a jak stać to bierze nowe ale z mniejszego segmentu klasowego i cenowego taka jest smutna prawda ;]


Chcą zamknąć bo towarzysze radzieccy kurek z gazem przykręcili :lol: tylko i wyłącznie z tego powodu.

Co do marek ... dla mnie nie jest najważniejszy znaczek na masce. Wolałbym Ceed'a z dieslem 2.0 i wypasami niż łysego golfa (kierownica i klamki w standardzie) w tej samej cenie taka jest prawda. Co zabawne, to samo się tyczy apoteozowanej przez Ciebie Toyoty, która mnie osobiście nie przekonuje.
W związku z powyższym ostateczne porównanie przed zakupem miejskiego autka Punto vs. Yaris wygrało Grande. Za mniejsze pieniądze oferuje więcej a znaczek na masce ??? phi ... po prostu piękny ;)

_________________
Grande Punto 1.4 8v 77KM Estiva Blue&Me


Góra
 Profil  
 
 
 Post #210053 Wysłany: 19 Sty 2009, 15:51; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Prudnik
Rejestracja: 05 Wrz 2007,
Posty: 200
Diav napisał(a):
W związku z powyższym ostateczne porównanie przed zakupem miejskiego autka Punto vs. Yaris wygrało Grande. Za mniejsze pieniądze oferuje więcej a znaczek na masce ??? phi ... po prostu ładny Wink


VW i Toyota wyrobiły sobie markę znacznie wcześniej dzięki modelom Avensis i nie śmiertelne Golfy 1 czy 2. Niestety w 1 rzędzie płacimy za markę dopiero w 2 za wykonanie . A Kia musi jeszcze sobie popracować na takie uznanie kierowców jak mają choćby te 2 marki Polska szara rzeczywistość :(

_________________
----------------------------------------------------
Image
http://fiatpunto.com.pl/topic3518.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #210054 Wysłany: 19 Sty 2009, 15:55; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Imię: Grzegorz
Samochód: Punto II FL 5d
Silnik: 1.2 8V 60KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Będzin
Rejestracja: 23 Cze 2006,
Posty: 1324
Zgadzam się z kolegą Diav, VW zdziera ze swoich klientów kupe szmalu za gołe samochody a ludzie zamiast zdjąć różowe okulary to lecą do salonów i przepłacają grube pieniądze. I w ten sposób kupują za 60 tyś gołe golfy z silnikami 1.4 75 KM :lol: . Obecnie bezawaryjność samochodów liczących się graczy jest na podobnym poziomie, bo np silniki Fiata ( 1.9 JTD ) siedzą w Saabach i Oplach a Forda ( 1.6diesel ) w Volvo i PSA. PSA chyba tez ma silnik stworzony wspólnie z BMW poza tym wspólne płyty podłogowe ETC.

_________________
Anonima Lombarda Fabricca Automobili

Fan włoszczyzny :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #210059 Wysłany: 19 Sty 2009, 16:04; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jaworzno
Rejestracja: 20 Lis 2008,
Posty: 230
Fenix napisał(a):
Diav napisał(a):
W związku z powyższym ostateczne porównanie przed zakupem miejskiego autka Punto vs. Yaris wygrało Grande. Za mniejsze pieniądze oferuje więcej a znaczek na masce ??? phi ... po prostu ładny Wink


VW i Toyota wyrobiły sobie markę znacznie wcześniej dzięki modelom Avensis i nie śmiertelne Golfy 1 czy 2. Niestety w 1 rzędzie płacimy za markę dopiero w 2 za wykonanie . A Kia musi jeszcze sobie popracować na takie uznanie kierowców jak mają choćby te 2 marki Polska szara rzeczywistość :(


Właśnie model Cee'd ma być tym przełomem.

A menedżerowie VW (w mniejszym stopniu Toyoty) chyba zapomnieli o tym aby nie patrzyli w przeszłość bo przyszłość ich znienawidzi o ile już ich nie znienawidziła (testy długodystansowe passata i tourana w AŚ).

Osobiście kocham japońskie konstrukcje - Honda Civic (wszystkie generacje poza VIII) Mazda - piękna i niezawodna (ale czy nadal niezawodna). Nie ulega wątpliwości jednak, że przeniesienie produkcji na stary kontynent na dobre im nie wyszło.

Co do zakupu nowych samochodów, jeżeli miałbym większy budżet to zamiast Grande kupiłbym mazde 2 (przepiękna linia) ale wtedy przyszłoby mi się zastanowić, że wystarczy niewiele dołożyć i już jest Hyundai i30 za tą cenę a jakby do i30 dorzucić jeszcze trochę to można by kupić Leona albo Mazdę 3 i tak dalej w nieskończoność (Już podobny przykład podawal Grzegorz1976). ;)

_________________
Grande Punto 1.4 8v 77KM Estiva Blue&Me


Góra
 Profil  
 
 
 Post #210066 Wysłany: 19 Sty 2009, 16:35; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jelenia G.
Rejestracja: 08 Mar 2007,
Posty: 3154
7 lat gwarancji - to 7 lat płacenia w ASO ogromnych sum za przeglądy, wiadomo silnik najrzadziej sie psuje wiec każda wymiana oleju filtrów regulacja zaworów, i innych dupereli słono kosztuje...
5 lat gwarancji na samochód bo tak jest w kia Ceed to 5 lat ujadania sie z Aso...
takie moje zdanie...

Jeżdżę fiatem i jestem z tego dumny... :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #210068 Wysłany: 19 Sty 2009, 16:47; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Prudnik
Rejestracja: 05 Wrz 2007,
Posty: 200
sadoo napisał(a):
jeżdżę fiatem i jestem z tego dumny... Smile

miałem golfa 1 , seata ibize, seicento a teraz mam xsare i xsare picasso no i punciak i też jestem z nich dumny ale stara prawda mówi że wszystko jest dobre puki jest nowe !!! a jak sie zacznie sypać to trzeba sprzedać tylko sie prędzej popsuje Kia czy VW ?? bo każda cześć ma swoja wytrzymałość:( Renault dawało kiedyś 5 lat z tego co pamiętam ( może sie mylę ) i co??!! znam takie przypadki że po 5 latach i 2 dniach auto stawało nie wiem może pech a może coś w tym jest........
Mam taką małą skromną teorie że oni dobrze już kombinują żeby ci auto wytrzymało te 5 czy 7 lat a potem co ??po częśc do nich za które zapłacisz czasem jak za zboże :cry:

_________________
----------------------------------------------------
Image
http://fiatpunto.com.pl/topic3518.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #210094 Wysłany: 19 Sty 2009, 18:47; 
 Temat postu:
Offline
GPS
Awatar użytkownika

Imię: mario
Samochód: Punto II 3d
Silnik: 1.9 85KM JTD
Paliwo: ON
Województwo: małopolskie [K]
Miejscowość: Kraków Miasto Królów Polskich
Rejestracja: 07 Lis 2008,
Posty: 2786
Pomógł: 2
szkoda że wiekszośc Fabii jak tak jezdze tak naper... światłami po oczach ;\

_________________
Była biała kropka mk2 1.2 jest niebieska szybsza kropka jtd :)

check >> topic12808-925.html << check


Góra
 Profil  
 
 
 Post #210109 Wysłany: 19 Sty 2009, 19:25; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sie 2007,
Posty: 218
sadoo napisał(a):
7 lat gwarancji - to 7 lat płacenia w ASO ogromnych sum za przeglądy, wiadomo silnik najrzadziej sie psuje wiec każda wymiana oleju filtrów regulacja zaworów, i innych dupereli słono kosztuje...
5 lat gwarancji na samochód bo tak jest w kia Ceed to 5 lat ujadania sie z Aso...
takie moje zdanie...

Jeżdżę fiatem i jestem z tego dumny... :)


ehh.. :P ceed'a też mam w domu... i to naprawdę jest samochód godny polecenia... :) ceny przeglądów wcale nie są wygórowane... :)

_________________
Image

http://fiatpunto.com.pl/topic10306-15.html

.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #210166 Wysłany: 19 Sty 2009, 21:24; 
 Temat postu:
Offline
Ekstremista
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: śląskie [S]
Rejestracja: 10 Maj 2007,
Posty: 1583
Pomógł: 2
Fiat nie radzi sobie z kryzysem gospodarczym

IAR

19.01.2009.

Włoski Fiat jest w kryzysowej sytuacji. Załogi kilku fabryk koncernu wróciły do pracy po dłuższej niż zwykle przerwie świąteczno - noworocznej, ale tylko na dwa tygodnie.

Czternaście tysięcy pracowników flagowego zakładu "Mirafiori" w Turynie i dwadzieścia cztery tysiące osób zatrudnionych w innych okolicznych fabrykach, powróciło dziś do pracy po wyjątkowo długiej przerwie świąteczno - noworocznej. Trwała ona od 15 grudnia. Wiadomo jednak, że za dwa tygodnie - 2 lutego pracownicy zostaną wysłani na następny przymusowy urlop.

To kolejny dowód na to, że Fiat nie radzi sobie z kryzysem. Dyrekcja koncernu bezskutecznie zabiega o wsparcie państwa dla przemysłu motoryzacyjnego i jednocześnie prowadzi rozmowy z grupą banków w sprawie nowych kredytów. Zaniepokojenia nie kryją również związki zawodowe, przypominając że z Włoch pochodzi już tylko jedna trzecia produkcji Fiata.


psz.pl


Góra
 Profil  
 
 
 Post #210201 Wysłany: 19 Sty 2009, 22:43; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Michał
Samochód: Punto II 5d
Silnik: 1.9 80KM JTD
Paliwo: ON
Wersja: ELX
Województwo: łódzkie [E]
Miejscowość: Łódź
Rejestracja: 06 Gru 2008,
Posty: 385
Pomógł: 2
Gdybym miał kasę na Golfa to z całą pewnością poszedłbym do salonu KIA po Pro-cee'da. W zeszłym roku wzięliśmy na 2 dni Rio z wypożyczalni i pojechaliśmy odwiedzić rodzinę - samochód bardzo fajny i poza brzęczącą lampką oświetlenia wnętrza wszystko było idealnie. Biorąc pod uwagę postępy koreańczyków jestem pewien, że cee'd jest jeszcze lepszy. Bywam na forum MojaCeed i z tego co zauważyłem ludzie skarżą się głównie na takie pierdółki jak resetujące się radio...

_________________
2000 Punto 1.9 JTD
2002 Palio 1.6 16V
2002 Renault Laguna Grantour II 1.8 16V
1995 Kawasaki EX500
[*]1995 Punto 1.2 HSD
[*]1994 Punto 1.1 S
[*]1998 Siena 1.6 16V


Góra
 Profil  
 
 
 Post #210234 Wysłany: 20 Sty 2009, 00:29; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sie 2007,
Posty: 218
Cytuj:
pierdółki jak resetujące się radio...


o tak czasami przy odpalaniu długo szuka zaprogramowanej stacji... :E

_________________
Image

http://fiatpunto.com.pl/topic10306-15.html

.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #210300 Wysłany: 20 Sty 2009, 10:41; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: w-m
Rejestracja: 21 Gru 2006,
Posty: 2006
Pomógł: 1
Mogłem kupić nowego Golfa a kupiłem Grande i się z tego powodu cieszę.
Cieszę się też, że to forum odnalazłem dopiero po zakupie Grande.
Bo gdybym trafił tu wcześniej i przeczytał wszystkie te opinie nt. "awaryjności" bo coś stuka, puka, się odkształciło, spinka odpadła, się grzeje, się nie grzeje itd. itd. itd. - to pewnie Grande bym nie kupił i żył w przekonaniu, że to bubel.
A jest zupełnie inaczej! Przynajmniej w moim przypadku.

Co do VWja - radzę przeanalizować cenniki zanim się zacznie pisać, że jest drogi i "goły" (pomijam bezsensownie skalkulowane i stare już Polo).
Dla leniwych: nową wersję Golfa z silnikiem TSI 122 KM i porządnym wypasem, można mieć w cenie Bravo T-jet 120 KM.

Jeszcze jedno: znajomy czytający nasze forum, stwierdził, że jest to w większości - forum wiecznie marudzących malkontentów, mających bardzo małe doświadczenie motoryzacyjne (bez urazy proszę - jedynie cytuję).
Brutalne? Moim zdaniem coś w tym jest.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 63 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO