You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 20 Kwi 2024, 05:01

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 129 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 
 Post #62985 Wysłany: 12 Lis 2007, 01:14; 
 Temat postu:
Offline
Puntomaniak

Miejscowość: Lublin
Rejestracja: 11 Paź 2007,
Posty: 70
u mnie skubany na poczatku zamykal sie dobrze , a teraz trzeba bedzie pojechac do serwisu. jak nie pier...ę mocniej to odskakuje. mam pytanie - ile czasu zajmuje regulacja badz wymiana zamkniecia schowka? pozdro

_________________
GP 1.4 8V 77KM, 5d,Active- wersja Estiva
lipiec 2007


Góra
 Profil  
 

 
 Post #62994 Wysłany: 12 Lis 2007, 01:44; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Gdańsk
Rejestracja: 25 Sty 2007,
Posty: 165
Z mojego doświadczenia:

Należy zostać przez schowek maksymalnie możliwie wkurzonym.

Następnie trzaskamy nim z całej siły miotając jednocześnie najlepsze znane nam wiązanki.

Schowek podkula ogon i przyznaje się bez kolejnych przykrości do bycia naprawionym :lol: :lol: :lol:

Serio! U mnie zadziałało.

_________________
Alfa 156SW 1,9JTD 16v 2003 Distinctive+Sportpack II
Alfa 159SW 1,9JTDm 2008 Distinctive


Góra
 Profil  
 
 
 Post #63130 Wysłany: 12 Lis 2007, 15:42; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Częstochowa
Rejestracja: 22 Cze 2006,
Posty: 520
andrew napisał(a):
u mnie skubany na poczatku zamykal sie dobrze , a teraz trzeba bedzie pojechac do serwisu. jak nie pier...ę mocniej to odskakuje. mam pytanie - ile czasu zajmuje regulacja badz wymiana zamkniecia schowka? pozdro


Ja byłem z tym w ASO.
Pierwsza regualcja nic nie dała po 2 tygodniach to samo (jakiś młodzik regulował).
Przy drugiej wizycie (starszy mechanik), mocno naciskałem że "ma być to moja ostatnia wizyta z tym problemem, a jak nie to niech wymieniają na nowy", no i gostek z dużym spokojem poświęcił mi z pół godziny, razem ustaliliśmy jak ma się zamykać żeby było dobrze, wyregulował.

Od tamtej pory zamyka się dobrze (minął z rok, lub więcej).


Góra
 Profil  
 
 
 Post #63339 Wysłany: 12 Lis 2007, 23:40; 
 Temat postu:
Offline
Puntomaniak

Miejscowość: Lublin
Rejestracja: 11 Paź 2007,
Posty: 70
dzieki za odpowiedz. pojutrze jade do aso.pozdro

_________________
GP 1.4 8V 77KM, 5d,Active- wersja Estiva
lipiec 2007


Góra
 Profil  
 
 
 Post #63655 Wysłany: 13 Lis 2007, 22:51; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 31 Paź 2007,
Posty: 20
Ja już byłem wykręcili mi zamek z schowka nie wiem po co,zostawili schowek otwarty,nie zakleili niczym,bo powiedzieli,że nie mają taśmy,nie zdemontowali go wogóle,że jak teraz pasażer z boku wsiada i siedzi w czasie jazdy to prawie nóg nie połamie i kazali za dwa tygodnie przyjechać..............................a teraz jeżdże z otwartym,że jak podczas hamowania pasażar nogi połamie to poda fiata do sądu,może nauczą rozsądku,że tak załatwiają tą sprawę!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:


Góra
 Profil  
 
 
 Post #63657 Wysłany: 13 Lis 2007, 22:55; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Bydgoszcz
Rejestracja: 11 Wrz 2007,
Posty: 508
bestfiat napisał(a):
Ja już byłem wykręcili mi zamek z schowka nie wiem po co,zostawili schowek otwarty,nie zdemontowali go wogóle,że jak teraz pasażer z boku wsiada i siedzi w czasie jazdy to prawie nóg nie połamie i kazali za dwa tygodnie przyjechać..............................a teraz jeżdże z otwartym,że jak podczas hamowania pasażar nogi połamie to poda fiata do sądu,że tak załatwiają tą sprawę!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:


:shock: Chyba ich pojeba..... (przepraszam za wyrazenie) i ty sie na to zgodziles. Przeciez takie usterki naprawia sie na miejscu! Tak jak napisales to niebezpieczne wozic pasazera jak ma sie otwarty schowek. Ja bym im nie odpuscil.

_________________
GP 5d 2007 czarny crossover
In theory there is no difference between theory and practice. But in practice there is. - Jan L. A. van de Snepscheut


Góra
 Profil  
 
 
 Post #63667 Wysłany: 13 Lis 2007, 23:21; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 31 Paź 2007,
Posty: 20
Tylko,że to żona była grande w serwisie,bo ja akurat nie mogłem,ja bym też im nie odpuścił!!!!!!!!!!
Powiedziała mi,że powiedzieli jej w ASO Polmozbytu,bo tam kupowałem,że temu nie zamykają schowka,że odsyłają to dalej do fiata do bielsko-białej i nie wiedzą co oni odeślą, czy sam zamek ,czy cały schowek i czy fiat nie będzie sępił i temu i nie wiedzą....................czy wogóle zrobią!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Taśmy powiedzieli,żeby zakleić ten schowek nie mają i zamknąć go też nie potrafią!!!!!!!!!!!!Po co demontowali ten zamek?????????Szlak mnie trafia........Kazali za dwa tygodnie przyjechać żonce lub czekać na telefon.Do roboty z kumplem będę jechał jak kumplowi coś w nogi stanie to powiedział ,że od razu fiata podaje do sądu i sprawe zakłada,lub do dwóch tygodni nie skontaktują sam to chyba uczynie wtedy sobie przypomną!!!!!!!!!Teraz tylko czekać...................nie wiadomo ile,chyba aż któryś pasażer nogi połamie i taki bezpieczny jest fiat i o przepisy dba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jak kupowałem u nich to tylko byli przyjemni ........ :evil: :evil: :evil:


Ostatnio edytowany przez bestfiat 13 Lis 2007, 23:29, edytowano w sumie 2 razy

Góra
 Profil  
 
 
 Post #63670 Wysłany: 13 Lis 2007, 23:24; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Bydgoszcz
Rejestracja: 11 Wrz 2007,
Posty: 508
Idioci... nic dodac nic ujac. :evil:

_________________
GP 5d 2007 czarny crossover
In theory there is no difference between theory and practice. But in practice there is. - Jan L. A. van de Snepscheut


Góra
 Profil  
 
 
 Post #63671 Wysłany: 13 Lis 2007, 23:32; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Podbeskidzie
Rejestracja: 27 Lut 2007,
Posty: 1225
bestfiat napisał(a):
Ja już byłem wykręcili mi zamek z schowka nie wiem po co,zostawili schowek otwarty,nie zakleili niczym,bo powiedzieli,że nie mają taśmy,nie zdemontowali go wogóle,że jak teraz pasażer z boku wsiada i siedzi w czasie jazdy to prawie nóg nie połamie i kazali za dwa tygodnie przyjechać..............................a teraz jeżdże z otwartym,że jak podczas hamowania pasażar nogi połamie to poda fiata do sądu,może nauczą rozsądku,że tak załatwiają tą sprawę!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:


To jest jakieś nieporozumienie jak jest jak mówisz :wall:

Mogłeś tam pojechać i to wyjaśnić - przecież to jest :roll: :roll: :roll:

Spróbuj to zakleić delikatnie - żeby był zamknięty - nie jeździj z otwartym bo to utrudnia życie pasażerom.

Fiat jako sam Fiat - nie jest zły.

Całą opinię psuje właśnie ASO takimi rzeczami :/

Ale gdzie indziej czasem też nie jest lepiej :(

Co za gość zdecydował żeby takie coś zostawić i w taki sposób naprawiać :/ :wall:

[ Dodano: Wto Lis 13, 2007 10:32 pm ]
Gdzie, i które to ASO ma takich specjalistów ?

_________________
FIAT Grande Punto 90 KM MultiJet


Góra
 Profil  
 
 
 Post #63677 Wysłany: 13 Lis 2007, 23:37; 
 Temat postu:
No ja nie mam pytań.
Uzziah, u nas też był problem z zamykaniem schowka, ale o ile dobrze pamiętam naprawili to od ręki.


Góra
  
 
 
 Post #63678 Wysłany: 13 Lis 2007, 23:38; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Bydgoszcz
Rejestracja: 11 Wrz 2007,
Posty: 508
ashnah napisał(a):
No ja nie mam pytań.
Uzziah, u nas też był problem z zamykaniem schowka, ale o ile dobrze pamiętam naprawili to od ręki.


100% racji

... widac u kolegi mechanicy dali du....

_________________
GP 5d 2007 czarny crossover
In theory there is no difference between theory and practice. But in practice there is. - Jan L. A. van de Snepscheut


Góra
 Profil  
 
 
 Post #63680 Wysłany: 13 Lis 2007, 23:41; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 31 Paź 2007,
Posty: 20
Słuchaj Jaco ja jeszcze raz mam do nich jechać,toć żonka była i powiedziała i że mają w ciągu dwóch tygodni zadzwonić,jasno jej powiedzieli!!!!!!!!!!!!!!Zakleiłem swoją taśmą raz ,to w czasie jazdy taśma odkleiła,brałem najlepszą jaką mam i odskoczyło i siniaka ten schowek kumpeli nabił.......... :oops: :oops: :oops: I jeżdże z otwartym tak jak zostawili pracownicy ASO.............. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: i ile jeszcze będę jeździł tak nie wiem............. :twisted: :twisted:
Polmozbyt Plus Białystok podam ci dokładnie,gdzie tak serwisują i naprawiają,a gonić tam teraz spowrotem to mam szmat drogi i na marne mam tam znowu jechać bo mnie lub żonkę spławią!!!!!!!!!
Pozdrawiam. :o


Ostatnio edytowany przez bestfiat, 13 Lis 2007, 23:47, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 
 Post #63681 Wysłany: 13 Lis 2007, 23:46; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Podbeskidzie
Rejestracja: 27 Lut 2007,
Posty: 1225
bestfiat napisał(a):
Polmozbyt Plus Białystok.... a gonić tam teraz spowrotem to mam szmat drogi i na marne mam tam znowu jechać bo mnie lub żonkę spławią!!!!!!!!! Pozdrawiam. :o


To szkoda drogi jak masz daleko :(

Dla mnie jest to nie do zrozumienia :roll:

Dobrze, że napisałeś gdzie to tak "fajnie" jest. Każdy będzie wiedział.

:roll:

_________________
FIAT Grande Punto 90 KM MultiJet


Góra
 Profil  
 
 
 Post #63682 Wysłany: 13 Lis 2007, 23:52; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 31 Paź 2007,
Posty: 20
tam żonka pojechała,bo tam był kupowany i była przy okazji to zajechała i widać jak ją załatwili,bo w innych to wogóle nie chcą przyjąc bo mówią,że tam nie kupowałeś choć mam kilka ASO bliżej I przyjmą dopiero w krytycznej sytuacji.......... :cry: jak zadzwoni na zieloną linię i nie da jechać,lub przyjmą ale odpłatnie. :roll:
A pojadę do nich jutro dajmy na to szmat drogi przegonię i powiedzą,że jeszcze zamka lub schowka nie mają i wrócę z niczym.
Mówie poczekam dwa tygodnie na telefon,a później może sobie przypomną jak załatwiają sprawy jak ktoś inny do nich odezwie. :twisted:
Pozdrawiam


Ostatnio edytowany przez bestfiat 13 Lis 2007, 23:57, edytowano w sumie 2 razy

Góra
 Profil  
 
 
 Post #63683 Wysłany: 13 Lis 2007, 23:54; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Podbeskidzie
Rejestracja: 27 Lut 2007,
Posty: 1225
bestfiat napisał(a):
tam żonka pojechała,bo tam był kupowany i była przy okazji to zajechała,bo w innych to wogóle nie chcą przyjąc bo mówią,że tam nie kupowałeś choć mam kilka ASO bliżej I przyjmą dopiero w krytycznej sytuacji.......... :cry: jak zadzwoni na zieloną linię i nie da jechać,lub przyjmą ale odpłatnie. :roll:


Co :!: :!: :?: :?: :?:

Samochód podlega gwarancji :evil:

W każdym ASO powinni Ci to naprawić - przecież nawet powinno im zależeć bo też coś z tego mają.

Poważnie mówisz - nie chcieli Ci naprawić tego ? :roll: Bo u nich nie kupowałeś :rotfl2:

Tym postem zaskoczyłeś mnie bardziej chyba niż otwartym schowkiem albo na równo :shock:

_________________
FIAT Grande Punto 90 KM MultiJet


Góra
 Profil  
 
 
 Post #63684 Wysłany: 14 Lis 2007, 00:01; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 31 Paź 2007,
Posty: 20
Słuchaj byłem u trzech delerów fiata co znajdują bliżej i to samo mi mówili,musi pan jechać tam gdzie kupił!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Temu żonka była przy okazji i ją tam wysłałem,więc nie wiem kto tu oszukuje i jak to jest :?: :?: :?: :?: :?: i czemu tak mówią!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W najbliższym powiedzieli,że przyjmą,ale odpłatnie.............lub jak dopiero ściągną samochód więc jak to jest kto tu kłamie albo FIAT AUTOPOLAND albo jego dealerzy i serwisy ASO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
A zajedziesz gdzie kupowałeś,że tak ci zrobią nie wiadomo na ile czasu,że pasażer jeszcze nogi może połamać,a kolezanka już ma siniaka na kolanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Powiem krótko brak słów.........i nie wiem kto tym fiatem w polsce rządzi i może mu wydaje,że w najbliższym powini naprawić na gwarancji i nie odpłatnie czego nie robią delerzy i serwisy,spławiają ludzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!W praktyce jest inaczej tak jak tu napisałem...szczera prawda. :o
Pozdrawiam.


Ostatnio edytowany przez bestfiat, 14 Lis 2007, 00:12, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 
 Post #63687 Wysłany: 14 Lis 2007, 00:09; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Podbeskidzie
Rejestracja: 27 Lut 2007,
Posty: 1225
bestfiat napisał(a):
W najbliższym powiedzieli,że przyjmą,ale odpłatnie.............lub jak dopiero ściągną samochód więc jak to jest kto tu kłamie albo FIAT AUTOPOLAND albo jego dealerzy i serwisy ASO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:


Ta sprawa zalatuje na pismo do Fiat Auto Poland.

Trzeba im to napisać, że kupiłeś GP ale schowek się źle zamykał (wiedzą o tym bardzo dobrze, że tak się zdarza) i skierowałeś się do trzech ASO podaj ich nazwy i adresy itd. że odesłali Cię z takim textem śmiesznym :/

Później napisz, że zmuszony musiałeś udać się do oddalonego od miejsca zamieszkania salonu w którym kupiłeś GP - a tam w tak profesionalny sposób zostawili Ci schowek.

Do tygodnia dzwoniliby wszyscy począwszy od Dealerów do tamtego co zepsuł Ci schowek z przeprosinami.

_________________
FIAT Grande Punto 90 KM MultiJet


Góra
 Profil  
 
 
 Post #63693 Wysłany: 14 Lis 2007, 00:21; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 31 Paź 2007,
Posty: 20
Napewno by zadzwonili..........wątpie w to w tym tygodniu mija już drugi tydzień jak mieli zadzwonić,a ja dalej jeżdże już drugi tydzień z otwartym,taśmą nie skleję bo znowu odklei,zamka nie ma, zanim doczekam na telefon od nich.......
a jeszcze pisma pisać do nich ,na odwołanie czekać ,pół roku zejdzie..........szybciej jest prokuraturę zawiadomić,oni to wyjaśnią na bieżąco jak to jest .Pojeżdżę jeszcze i poczekam z 7 dni roboczych,później jak zapuka do nich prokurator to myślę,że zadzwonią,przypomną,a tak wątpie,chyba,że............ktoś u nich tam w polmozbycie plus w białym nawróci.Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 
 Post #63979 Wysłany: 21 Lis 2007, 19:00; 
 Temat postu:
Offline
Puntomaniak

Miejscowość: Lublin
Rejestracja: 11 Paź 2007,
Posty: 70
no to bestfiat nie zardroszce, a swoja droga to szlag by mnie trafil gdyby tak mi powiedzieli. polecam poki co serwis w lublinie. zawsze mam przygotowana w razie co jakas zje...ke i nie mam okazji wykazac sie swoim krasomowstwem oraz znajomoscia jezykow "obcych".obsluga poki co ok.pozdro...jutro ma jechac do nich ze schowkiem moja malzonka :mysli: ciekawe jak ja zalatwia. skrobne jakby co

[ Dodano: 21 Lis 2007 19:00 ]
troche z opoznieniem pisze ale malzonka byla w aso i zrobili zamykanie schowka. narazie ok.pozdro

_________________
GP 1.4 8V 77KM, 5d,Active- wersja Estiva
lipiec 2007


Góra
 Profil  
 
 
 Post #66027 Wysłany: 21 Lis 2007, 22:31; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Poznań
Rejestracja: 24 Mar 2007,
Posty: 102
bestfiat ... czy to co opowiadasz to zdarzyło sie czy to kolejny film Bareji (chociaż nie ... On już odszedł :cry: ). To straszne. Miałem problem ze schowkiem i jak wszystkim naprawili od ręki. Czy ci "fachowcy" z tego aso wiedzą, że już nie peerelu ? Szkoda słów. Pisz, dzwoń do Fiata Polska. Poskarż się na Tych baranów. Może coś pomoże. Trzymam kciuki.

_________________
pozdrawiam
Gatar
---------------------------------------------------------
GP 1.4 77 KM Active 5d + comfort + styl + alpine CDE-9871 Niebieski Rock'n'roll


Góra
 Profil  
 
 
 Post #67374 Wysłany: 26 Lis 2007, 13:21; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 31 Paź 2007,
Posty: 20
z biedą i łaską,ale w końcu mi wymienili ten cały schowek,teraz zamyka,ale i tak trzeba mocniej trzasnąć ,żeby zamknąć................lekko go nie idzie zamknąć.............. :cry:


Góra
 Profil  
 
 
 Post #109980 Wysłany: 31 Mar 2008, 00:47; 
 Temat postu: Schowek - autonaprawa
Tak jak juz pisałem kilka dni temu schowek w desce rozdzielczej mojego czerwonego GP zaczął się sciężko zamykać (trzeba było nieźle trzasnąć), a potem nie chciał się zamknąć wogóle. Po czym udało mi się wreszcie go zamknąć i tak zostawiłem. Umówiłem się z ASO na 1kwietnia na wymianę opon i przy okazji na regulację tego schowka. A dzisiaj zapomniałem sobie, ze schowek ma awarie i go otwarłem... po czym okazało się że zamek działa doskonale!!! Delikatnie się zamyka, z przyjemnym kliknięciem, nic nie odstaje. I jak tu nie kochać kropaska, jak on nawet sam sie naprawia :E :E :E Ale co z tym fantem teraz zrobić? Mówic im w ASO? Tylko że teraz wszystko działa idealnie jak należy więc spojrzą jak na idiotę :D Czy odpuścić i jechać jak naprawdę przestanie działać?


Góra
  
 
 
 Post #110010 Wysłany: 31 Mar 2008, 07:19; 
 Temat postu:
Offline
Ekstremista
Awatar użytkownika

Imię: Marek
Samochód: Inny Fiat
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Miejscowość: Toruń
Rejestracja: 13 Cze 2007,
Posty: 1614
Pomógł: 9
Grzegorz1976 Skoro się sam naprawił, to zepsuje się ponownie :roll:

_________________
FIAT 500X Lounge 2016 brązowy magnetico, 1.4 MultiAir II Turbo 140KM
FIAT Grande Punto Emotion 2007 czarny crossover, 1.4 8V 77KM - był od 29.05.2007 do 03.03.2024
FIAT UNO 1993 45 MKII czerwona strzała - był
Peugeot 206 Pop Art 2005 1.4 8V 75KM - żonkowóz - był


Góra
 Profil  
 
 
 Post #110017 Wysłany: 31 Mar 2008, 08:33; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Miejscowość: Legionowo
Rejestracja: 12 Lut 2008,
Posty: 47
Grzegorz1976 w Twoim GP coś się zepsuło to niemożliwe. To, że wszystkim właścicielom GP zdażają się większe lub mniejsze usterki a Ty miałeś żylety - przecież to oczywista oczywistość. Na drugi raz nie wypowiadaj się o ASO zanim nie powiesz, że nawet kapcie w ASO zmieniasz. Poprostu zobacz co może być przyczyną awarii tego schowka. Bo faktycznie prędzej czy później zapewne w najmniej odpowiednim momencie znów się zepsuje. GP samo się nie naprawi gdyby się naprawiało to inżynierowie z Fiata bym zrobili, że nawet by się tankowało samo:)

_________________
It is the war and we are a soldiers :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #110043 Wysłany: 31 Mar 2008, 10:35; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: w-m
Rejestracja: 21 Gru 2006,
Posty: 2006
Pomógł: 1
Jak może się schowek zepsuć? Przecież tam jest regulacja i jeśli się źle zamyka wystarczy wyregulować położenie zamka 2 śrubkami, żeby się zamykało jak trzeba...


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 129 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO