You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 28 Mar 2024, 16:37

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 129 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 
 Post #110054 Wysłany: 31 Mar 2008, 11:07; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Miejscowość: Legionowo
Rejestracja: 12 Lut 2008,
Posty: 47
darasjakimi śrubkami tak z ciekawości spytam?na zamku, na tej otwieranej klapce?mozesz dać foto albo opis ktore to dokładnie srubki?

_________________
It is the war and we are a soldiers :)


Góra
 Profil  
 

 
 Post #110173 Wysłany: 31 Mar 2008, 19:14; 
 Temat postu:
Offline
Nigdzie nie jadę
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 08 Lip 2007,
Posty: 11758
Pomógł: 13
karol_mail spuść trochę z tonu (i nie mówie tu tylko o tym wątku) bo wystosuję bardziej oficjalne ostrzeżenie :]

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #110188 Wysłany: 31 Mar 2008, 19:43; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Bydgoszcz
Rejestracja: 11 Wrz 2007,
Posty: 508
Problem ze schowkiem jest chyba dosc znany. Ja tez cos takiego mialem. U mnie objawialo sie tak, ze schowek zamykal sie dobrze lub zle - w zaleznosci od tego jak sie go zamykalo. Mam na mysli z ktorej strony byl "uchwycony" podczas zamykania. W ASO problem rozwiazuja dwojako: albo poprzez wymiane zamka schowka, albo regulacji tak jak ktos wczesniej opisal.

_________________
GP 5d 2007 czarny crossover
In theory there is no difference between theory and practice. But in practice there is. - Jan L. A. van de Snepscheut


Góra
 Profil  
 
 
 Post #131306 Wysłany: 02 Cze 2008, 11:44; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Miejscowość: Białystok
Rejestracja: 29 Paź 2007,
Posty: 8
uzziah napisał(a):
Problem ze schowkiem jest chyba dosc znany. Ja tez cos takiego mialem. U mnie objawialo sie tak, ze schowek zamykal sie dobrze lub zle - w zaleznosci od tego jak sie go zamykalo. Mam na mysli z ktorej strony byl "uchwycony" podczas zamykania. W ASO problem rozwiazuja dwojako: albo poprzez wymiane zamka schowka, albo regulacji tak jak ktos wczesniej opisal.


Też to przeszedłem. Od początku były problemy z zamykaniem schowka. Trzeba było dobrze trzasnąć, aby się zamknął. Często przez to wypadał języczek zamka, naszczęście łatwo (palcem) ustawiało się go na miejscu. Ale w końcu postanowiłem z tym skończyć.
Przed udaniem się do ASO postanowiłem sprawę obadać samemu. Problem wydał się na tyle prosty, że usunąłem go sam. Przyczyna tkwiła w tym, że ta część w środku schowka co jest przymocowana do obudowy (wygięty drut przyspawany do blaszki mocowanej dwiema śrubkami), nie trafiała centralnie w języczek zamka (w drzwiczkach) tylko stukała w obudowę. Rozwiązanie problemu sprowadziło się do odkręcenia blaszki z drutem (2 śrubki), dodania podkładek dystansujących (spowodowało to opuszczenie drutu ok. 2 mm - odradzam wyginanie drucika, ponieważ może puścić spaw i uszkodzimy czarną farbę druta). Ponowne przykręcenie (trzeba wyregulować w poziomie) i drzwi schowka zamykają się jednym paluszkiem, bez oporu z takim miły 'cyk' - od teraz mam dla Fiata wzorzec jak powinien zamykać się schowek.

Pozdrawiam
Mirek


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 129 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO