You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 19 Kwi 2024, 01:26

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 129 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 
 Post #1095 Wysłany: 03 Gru 2006, 21:53; 
 Temat postu: Zamek schowka
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Logrono, Mollet del Valles
Rejestracja: 19 Paź 2006,
Posty: 1312
Jak wam sie zamyka schowek? Chodzi lekko czy raczej musicie dobrze pi*rdonac zeby sie zamknal? Bo u mnie chyba jest cos nie tak, na poczatku jeszcze jakos chodzil, ale teraz musze solidnie nim trzaskac...


Góra
 Profil  
 

 
 Post #1097 Wysłany: 03 Gru 2006, 23:13; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Morąg
Rejestracja: 11 Lip 2006,
Posty: 1997
U mnie też stawia opór. Trzeba lekko trzasnąć, ale nie do przesady. W niektórych autach tak jest np. w VW T5 trzeba też troche trzeskać albo dociskać mocno... czy coś nie tak to ciężko powiedzieć, raczej mi to nie przeszkadza :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #1098 Wysłany: 03 Gru 2006, 23:20; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Częstochowa
Rejestracja: 22 Cze 2006,
Posty: 520
Nie sprawia problemów, zamyka się dobrze.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #1099 Wysłany: 04 Gru 2006, 00:06; 
 Temat postu:
Offline
Admin
Awatar użytkownika

Imię: Zbyszek
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Chełm/Sławno/Słupsk
Rejestracja: 22 Cze 2006,
Posty: 3301
no trzeba mocniej "kliknąć" ;) ale bez sadyzmu 8)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #1100 Wysłany: 04 Gru 2006, 05:26; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Logrono, Mollet del Valles
Rejestracja: 19 Paź 2006,
Posty: 1312
U mnie tez tak bylo do tej pory, ale ostatnio to musze porzadnie walnac i to kilka razy. Chyba jutro przypomne sie w serwisie, bo i tak mialem tam podjechac to przy okazji niech pokombinuja ze schowkiem...


Góra
 Profil  
 
 
 Post #1101 Wysłany: 04 Gru 2006, 10:05; 
 Temat postu:
Offline
Admin
Awatar użytkownika

Imię: Zbyszek
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Chełm/Sławno/Słupsk
Rejestracja: 22 Cze 2006,
Posty: 3301
Synek napisał(a):
U mnie tez tak bylo do tej pory, ale ostatnio to musze porzadnie walnac i to kilka razy. Chyba jutro przypomne sie w serwisie, bo i tak mialem tam podjechac to przy okazji niech pokombinuja ze schowkiem...


ja musze jechac z drzwiami...ale jakoś się zebrać nie mogę :(, może za miesiąc pojadę...


Góra
 Profil  
 
 
 Post #1105 Wysłany: 04 Gru 2006, 16:05; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Miejscowość: Śląsk
Rejestracja: 27 Cze 2006,
Posty: 14
Cytuj:
ja musze jechac z drzwiami...ale jakoś się zebrać nie mogę :(, może za miesiąc pojadę...


Schowek zamyka się w porządku, ale (jak wyżej) z drzwiami do serwisu trza zasuwać, a chęci i czasu nie ma :(

_________________
http://www.pajacyk.pl


Góra
 Profil  
 
 
 Post #1107 Wysłany: 04 Gru 2006, 17:28; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Morąg
Rejestracja: 11 Lip 2006,
Posty: 1997
A co macie z drzwiami? Bo u mnie trzeba mocniej trzasnąć tymi od kierowcy :) I też jakoś nie moge sie zebrać na wizyte w serwisie...


Góra
 Profil  
 
 
 Post #1109 Wysłany: 04 Gru 2006, 18:54; 
 Temat postu:
Offline
Admin
Awatar użytkownika

Imię: Zbyszek
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Chełm/Sławno/Słupsk
Rejestracja: 22 Cze 2006,
Posty: 3301
golab napisał(a):
A co macie z drzwiami? Bo u mnie trzeba mocniej trzasnąć tymi od kierowcy :) I też jakoś nie moge sie zebrać na wizyte w serwisie...


u mnie są przecierki na lakierze przy tylnich drzwiach, dodatkowo od pasażera jakby lekko opadły-mówili że do wyregulowania i no problem 8) , tylko nie mam kiedy jechać , bo jak oni mają autko zastepcze dla mnie, to mnie nie ma lub nie mam czasu ...i tak w kotka i myszkę :o


Góra
 Profil  
 
 
 Post #1110 Wysłany: 04 Gru 2006, 19:55; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Logrono, Mollet del Valles
Rejestracja: 19 Paź 2006,
Posty: 1312
Nie chcialo mi sie dzisiaj jechac do serwisu... A z dzwiami tez mam problem, ale to chyba dlatego, ze sa duze (3d) i trzeba mocniej trzasnac zeby sie domknely.
Tak na marginesie.
Kupilem dzisiaj zarowki Philips blue vision. Zaraz zejde do garazu zalozyc. Jak zrobie probe to napisze jak sie sprawują...


Góra
 Profil  
 
 
 Post #1111 Wysłany: 04 Gru 2006, 20:10; 
 Temat postu:
Offline
Admin
Awatar użytkownika

Imię: Zbyszek
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Chełm/Sławno/Słupsk
Rejestracja: 22 Cze 2006,
Posty: 3301
Synek napisał(a):
Nie chcialo mi sie dzisiaj jechac do serwisu... A z dzwiami tez mam problem, ale to chyba dlatego, ze sa duze (3d) i trzeba mocniej trzasnac zeby sie domknely.
Tak na marginesie.
Kupilem dzisiaj zarowki Philips blue vision. Zaraz zejde do garazu zalozyc. Jak zrobie probe to napisze jak sie sprawują...




ciekawe ciekawe ,zapodaj fotę ;) jedną zarowe taka jedna taka ;)
tylko niedotykaj bańki palcami...to nie kobiece piersi :wink: 8)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #1120 Wysłany: 05 Gru 2006, 02:36; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Logrono, Mollet del Valles
Rejestracja: 19 Paź 2006,
Posty: 1312
Tak to wyglada

Image

Image

Roznica jak widac. po zmianie zrobilem autem ok. 100km bo musialem podskoczyc w jedno miejsce i ciezko powiedziec czy jest jakas roznica. Swiatlo niby troche jasnie, znaki faktycznie fajnie oswietla, a co do zasiegu to chyba musze pojechac ustawic swiatla. Tak sie sklada, ze momentami padal deszcz wiec mialem okazje zobaczyc jak sie zaroweczki sprawuja w takich warunkach. Normalnie.
A, i zmienilem zarowno H4 jak i w5w, bo byly w komplecie.


Ostatnio edytowany przez Synek, 04 Sty 2007, 21:07, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 
 Post #1121 Wysłany: 05 Gru 2006, 15:08; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Morąg
Rejestracja: 11 Lip 2006,
Posty: 1997
Co do tych otarć przez tylne drzwi to bym nie zauważył bo mam jasny lakier ale znajomy ma ciemnozielony i to on mi powiedział żebym zobaczył bo mu też lekko wytarło. Miałem kiedyś w poprzednim autku Philipsa VisionPlus +50% to naprawde świeciły lepiej. Co do Blue Vision to żarówki świecą na biało a jedynie pod pewnym kątem widać niebieską poświate (filtr jest tylko częściowo przyciemniony na niebiesko) nie jak w chińskich żarówkach ala Xenon że światło jest niebieskie. Niebieskiego światła na mokrym wogóle nie widać dlatego nie da sie dosłownie z nimi jeździć. Z Blue Vision nie ma tego problemu, za to na suchym światło jest zauważalnie jaśniejsze. To znaczy w porównaniu ze zwykłymi żarówkami, ja nie wiem jak jest w Punto bo mam gdzieś nowy komplecik VisionPlus (kupiłem na zapas kiedyś) ale narazie nie przekładałem. Jeśli sie nie jeździ w nocy to nie warto bo mają krótszą żywotność. Może zmienie jak mi sie któraś z tych przepali. Swoją drogą standardowe świecą nieźle, też dosyć biało.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #1125 Wysłany: 05 Gru 2006, 17:14; 
 Temat postu:
Offline
Admin
Awatar użytkownika

Imię: Zbyszek
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Chełm/Sławno/Słupsk
Rejestracja: 22 Cze 2006,
Posty: 3301
Synek no różnicę widać, podejrzewam że dobrze będą sprawować się na trasie...Ja dziś w nocy przepakowałem 800km i powiem szczerze wolałbym bym chyba raczej Blue...może mniej oczka by się męczyły...


Góra
 Profil  
 
 
 Post #1127 Wysłany: 05 Gru 2006, 21:51; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Morąg
Rejestracja: 11 Lip 2006,
Posty: 1997
Kurew!!! Zajebisty jestem... extra!!! Załatwiłem sobie dzisiaj rear bumper na jakiejś śmierdzącej drucianej skrzynce którą nagle napotkałem podczas cofania w ciemności na zagraconym podwórczeku kolegi i lekko ją przesunąłem.... :evil:


Góra
 Profil  
 
 
 Post #1131 Wysłany: 06 Gru 2006, 22:06; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Częstochowa
Rejestracja: 22 Cze 2006,
Posty: 520
golab napisał(a):
Co do tych otarć przez tylne drzwi to bym nie zauważył bo mam jasny lakier ale znajomy ma ciemnozielony i to on mi powiedział żebym zobaczył bo mu też lekko wytarło.


a możesz zapodać fotkę poglądową (nie musi być Twojego autka) i zaznaczyć na niej miejsca w których mogą wystąpić te "przetarcia", na pewno się przyda taka wiedza.

golab napisał(a):
Kurew!!! Zajebisty jestem... extra!!! Załatwiłem sobie dzisiaj rear bumper na jakiejś śmierdzącej drucianej skrzynce którą nagle napotkałem podczas cofania w ciemności na zagraconym podwórczeku kolegi i lekko ją przesunąłem....


Nic nie lata, wszystko na miejscu... więc się nie ma co zamartwiać i na przyszłość uważać gdzie się jeździ :)
Ja już się przyzwyczaiłem do dzwięku tej gumy pod przednim zderzakiem-często nią zahaczam przy wysokich krawężnikach, co jakiś czas sprawdzam czy jeszcze się trzyma na swoim miejscu :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #1134 Wysłany: 06 Gru 2006, 23:28; 
 Temat postu:
Offline
Admin
Awatar użytkownika

Imię: Zbyszek
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Chełm/Sławno/Słupsk
Rejestracja: 22 Cze 2006,
Posty: 3301
garys napisał(a):
golab napisał(a):
Co do tych otarć przez tylne drzwi to bym nie zauważył bo mam jasny lakier ale znajomy ma ciemnozielony i to on mi powiedział żebym zobaczył bo mu też lekko wytarło.


a możesz zapodać fotkę poglądową (nie musi być Twojego autka) i zaznaczyć na niej miejsca w których mogą wystąpić te "przetarcia", na pewno się przyda taka wiedza.

golab napisał(a):
Kurew!!! Zajebisty jestem... extra!!! Załatwiłem sobie dzisiaj rear bumper na jakiejś śmierdzącej drucianej skrzynce którą nagle napotkałem podczas cofania w ciemności na zagraconym podwórczeku kolegi i lekko ją przesunąłem....


Nic nie lata, wszystko na miejscu... więc się nie ma co zamartwiać i na przyszłość uważać gdzie się jeździ :)
Ja już się przyzwyczaiłem do dzwięku tej gumy pod przednim zderzakiem-często nią zahaczam przy wysokich krawężnikach, co jakiś czas sprawdzam czy jeszcze się trzyma na swoim miejscu :)




spokojnie ja już mam delikatnie tylni zderzak...i skręcałem przednie nadkole...na swoje śrubki...ale narazie wszystko jest gitarka :wink:


fotki będą w poniedziałek...lub wcześniej (korzystam z modemu tel -wiec słabo z transferem :( )


Góra
 Profil  
 
 
 Post #1137 Wysłany: 07 Gru 2006, 11:28; 
 Temat postu:
Offline
Puntomaniak
Awatar użytkownika

Miejscowość: Łódź
Rejestracja: 19 Paź 2006,
Posty: 72
golab napisał(a):
Kurew!!! Zajebisty jestem... extra!!! Załatwiłem sobie dzisiaj rear bumper na jakiejś śmierdzącej drucianej skrzynce którą nagle napotkałem podczas cofania w ciemności na zagraconym podwórczeku kolegi i lekko ją przesunąłem.... :evil:

Uuu- moze te systemy parking assistance to nie jest takie zle rozwiazanie-moznaby wtedy uniknac takich sytuacji..no pod warunkiem ze sa polakierowne pod kolor zderzaka, bo inaczej wygladaja na ciala obce :wink: 8)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #1140 Wysłany: 07 Gru 2006, 14:16; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Morąg
Rejestracja: 11 Lip 2006,
Posty: 1997
W Grande są lakierowane :) Podejrzewam że ten system by wykrył tą bądź co bądź przyziemną przeszkodę :lol:

Garys jak otworzysz tylne drzwi to przyjrzyj sie na tym łuku od nadkola zaraz przy krawędzi. Może potem dam fotke...


Góra
 Profil  
 
 
 Post #1160 Wysłany: 08 Gru 2006, 23:36; 
 Temat postu:
Offline
Admin
Awatar użytkownika

Imię: Zbyszek
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Chełm/Sławno/Słupsk
Rejestracja: 22 Cze 2006,
Posty: 3301
golab napisał(a):
W Grande są lakierowane :) Podejrzewam że ten system by wykrył tą bądź co bądź przyziemną przeszkodę :lol:

Garys jak otworzysz tylne drzwi to przyjrzyj sie na tym łuku od nadkola zaraz przy krawędzi. Może potem dam fotke...



dokładnie...tam są...te przecierki lakieru.... :?


Góra
 Profil  
 
 
 Post #1169 Wysłany: 09 Gru 2006, 00:09; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Częstochowa
Rejestracja: 22 Cze 2006,
Posty: 520
Obczaiłem dokładnie te miejsca o których mówicie, ale oprócz sporej ilości kurzu nic sie raczej nie przeciera.
Dzięki za odp.

a jeszcze jedno: wam też tak dziwnie "psikają" spryskiwacze szyby przedniej?
tzn. na postoju jest jeszcze ok ale jak się juz jedzie szybciej i chce "zmoczyć szybkę" to niestety często strumień wody kieruje się pod wycieraczkę a nie na szybe :/
Zauważyłem że nie ma tam żadnej regulacji to pewie i w ASO nic nie pomogą.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #1172 Wysłany: 09 Gru 2006, 01:32; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Logrono, Mollet del Valles
Rejestracja: 19 Paź 2006,
Posty: 1312
garys napisał(a):
Obczaiłem dokładnie te miejsca o których mówicie, ale oprócz sporej ilości kurzu nic sie raczej nie przeciera.
Dzięki za odp.

a jeszcze jedno: wam też tak dziwnie "psikają" spryskiwacze szyby przedniej?
tzn. na postoju jest jeszcze ok ale jak się juz jedzie szybciej i chce "zmoczyć szybkę" to niestety często strumień wody kieruje się pod wycieraczkę a nie na szybe :/
Zauważyłem że nie ma tam żadnej regulacji to pewie i w ASO nic nie pomogą.

U mnie tak jest i ciagle zapominam sprawdzic, czy da sie to wyregulowac...


Góra
 Profil  
 
 
 Post #1174 Wysłany: 09 Gru 2006, 19:53; 
 Temat postu:
Offline
Admin
Awatar użytkownika

Imię: Zbyszek
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Chełm/Sławno/Słupsk
Rejestracja: 22 Cze 2006,
Posty: 3301
Synek napisał(a):
garys napisał(a):
Obczaiłem dokładnie te miejsca o których mówicie, ale oprócz sporej ilości kurzu nic sie raczej nie przeciera.
Dzięki za odp.

a jeszcze jedno: wam też tak dziwnie "psikają" spryskiwacze szyby przedniej?
tzn. na postoju jest jeszcze ok ale jak się juz jedzie szybciej i chce "zmoczyć szybkę" to niestety często strumień wody kieruje się pod wycieraczkę a nie na szybe :/
Zauważyłem że nie ma tam żadnej regulacji to pewie i w ASO nic nie pomogą.

U mnie tak jest i ciagle zapominam sprawdic, czy da sie to wyregulowac...



niestety nie da sie wyregulowac spryskiwaczy - byłem w ASO ...ewentualnie możecie szpilką tyci rozepchac...bo mogą być zapchane...

8)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #1220 Wysłany: 10 Gru 2006, 17:14; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Morąg
Rejestracja: 11 Lip 2006,
Posty: 1997
U mnie też nisko psikają...


Góra
 Profil  
 
 
 Post #1223 Wysłany: 10 Gru 2006, 18:00; 
 Temat postu:
Offline
Admin
Awatar użytkownika

Imię: Zbyszek
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Chełm/Sławno/Słupsk
Rejestracja: 22 Cze 2006,
Posty: 3301
golab napisał(a):
U mnie też nisko psikają...



moja kobieta podczas jazdy się wychyla i daje spryskiwaczem do szyb...więc na co fabryczny...naturalnie w koszulce......;) 8)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 129 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO