You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 18 Kwi 2024, 15:44

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2119 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 85  Następna
Autor Wiadomość
 
 Post #791550 Wysłany: 26 Gru 2015, 22:40; 
 Temat postu: Re: Jaki masz telefon i czy jesteś z niego zadowolony :)
Offline
Admin
Awatar użytkownika

Imię: Zbyszek
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Chełm/Sławno/Słupsk
Rejestracja: 22 Cze 2006,
Posty: 3301
piesu102 napisał(a):
Witam, chce zmienić telefon i wymagania jedyne to dual sim i bateria na 2 dni minimum. Wytypowałem Honora 4x i Redmi note 2 cos ktos doradzi poleci ?

Pentagram Monster X5 PRO
2SIM i 2 AKU. Na jednym aku około 3 dni na dużym....hmmm tydzień :E ?

_________________
Pilot RC KDS450 SV + Flymentor 3D & Tarot 450 PRO + Flymentor 3D & DJI Phantom 3


Góra
 Profil  
 

 
 Post #791551 Wysłany: 26 Gru 2015, 22:55; 
 Temat postu: Re: Jaki masz telefon i czy jesteś z niego zadowolony :)
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Krzysztof
Samochód: Punto Evo 3d
Silnik: 1.4 16V 135KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Wersja: Lounge
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Miejscowość: Brodnica
Rejestracja: 19 Cze 2013,
Posty: 287
Pomógł: 3
Ja mam iPhone 4s.
Płynność systemu jest ok, aparat jest ok, przeglądanie Internetu jest ok, gabaryt telefonu jest ok, wytrzymałość baterii nie jest ok.
Generalnie jest ok.

_________________
[C] Fiat Punto 1.4 MA 135 Lounge
[C] Grande Punto 1.3 mJTD Dynamic
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #793579 Wysłany: 15 Sty 2016, 13:50; 
 Temat postu: Re: Jaki masz telefon i czy jesteś z niego zadowolony :)
Offline
Puntoświr

Samochód: Punto II 3d
Silnik: 1.4 8V 130KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Fresh
Województwo: małopolskie [K]
Rejestracja: 04 Lut 2015,
Posty: 142
Panowie moja Z3 wygieła sie jak banan i wogole nie włącza się ? Ktoś miał taka sytuacje?


Góra
 Profil  
 
 
 Post #793584 Wysłany: 15 Sty 2016, 14:16; 
 Temat postu: Re: Jaki masz telefon i czy jesteś z niego zadowolony :)
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: Poza Polską
Miejscowość: Lake Titicaca ;)
Rejestracja: 08 Sie 2007,
Posty: 9203
Pomógł: 40
Tzn co, sama sie wygiela?

_________________
Punto II 5D - Rosso Ssilla HWB - 1.2 60KM - 2001' http://fiatpunto.com.pl/topic5545.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #794155 Wysłany: 20 Sty 2016, 13:41; 
 Temat postu: Re: Jaki masz telefon i czy jesteś z niego zadowolony :)
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Kamil
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: mazowieckie [W]
Miejscowość: Pruszków
Rejestracja: 19 Maj 2008,
Posty: 1975
Pomógł: 10
Samsung S6 - wysyłam SMSy i MMSy, dzwoni, internet działa i Yanosik też... ma dobry aparat. I ładuję go codziennie. Może być

_________________
Forza Italia !

Punto Mk II FL 1.2 8V Active (czerwony) - był ...
Bravo II T-JET (granatowy metalik) - był ... ...
Panda 1.2 8V Dynamic (niebieska) - była ... ... ...
GrandePunto 1.2 8V Estiva (czarny prowokator) - był: topic49332.html
Seat Ibiza 6J (czerwona bo najszybsza) - jest: topic58217.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #796924 Wysłany: 15 Lut 2016, 19:21; 
 Temat postu: Re: Jaki masz telefon i czy jesteś z niego zadowolony :)
Offline
Puntoświr

Samochód: Punto II 3d
Silnik: 1.4 8V 130KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Fresh
Województwo: małopolskie [K]
Rejestracja: 04 Lut 2015,
Posty: 142
Zasnąłem z telefonem w spodniach (w przedniej kieszeni), telefon się wygiął i zdechł :|


Góra
 Profil  
 
 
 Post #796927 Wysłany: 15 Lut 2016, 19:38; 
 Temat postu: Re: Jaki masz telefon i czy jesteś z niego zadowolony :)
Offline
Puntoświr

Imię: Grzegorz
Samochód: Punto II FL 5d
Silnik: 1.2 8V 60KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Wersja: Active
Województwo: lubelskie [L]
Rejestracja: 15 Mar 2015,
Posty: 646
Pomógł: 6
Się ciesz, że tylko zdechł. Wygięcie telefonu oznacza również wygięcie baterii, jeżeli bateria by pękła weszłaby w reakcję z tlenem. W skrócie mówiąc - zaczęłaby się palić :roll:


Góra
 Profil  
 
 
 Post #796945 Wysłany: 15 Lut 2016, 21:00; 
 Temat postu: Re: Jaki masz telefon i czy jesteś z niego zadowolony :)
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: Poza Polską
Miejscowość: Lake Titicaca ;)
Rejestracja: 08 Sie 2007,
Posty: 9203
Pomógł: 40
A jak to śmierdzi to lepiej nie mówić.

_________________
Punto II 5D - Rosso Ssilla HWB - 1.2 60KM - 2001' http://fiatpunto.com.pl/topic5545.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #796983 Wysłany: 15 Lut 2016, 23:35; 
 Temat postu: Re: Jaki masz telefon i czy jesteś z niego zadowolony :)
Offline
Forumowicz

Samochód: Abarth Punto Evo
Silnik: 1.4 16V 155KM
Paliwo: ON
Wersja: Sporting
Województwo: warmińsko-mazurskie [N]
Rejestracja: 15 Lut 2016,
Posty: 0
ja mam telefon od pół roku także ciezko stwierdzić na razie miał jedynie 3 upadki i je przeżył także est wytzymały samsung galaxy note 4


Góra
 Profil  
 
 
 Post #801351 Wysłany: 26 Mar 2016, 23:15; 
 Temat postu: Re: Jaki masz telefon i czy jesteś z niego zadowolony :)
Offline
Sympatyk kropek

Imię: Dawid
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: ON
Województwo: śląskie [S]
Rejestracja: 26 Sty 2016,
Posty: 48
Iphone 5s średnio u mnie telefon wytrzymuje pół roku po świętach odsyłam na gwarancję bo coś się zyeabo, ogólnie byłem największym i najbardziej zatwardziałym przeciwnikiem apple ale nie mogę powiedzieć złego słowa na ani jeden ich produkt, telefon nie zaciął mi się ani razu nie było z nim problemu obsługa intuicyjna wszystko po prostu działa tak jak powinno, upadł z 4 razy na ziemie beton, płytki panele z wysokości na jakiej piszę się sms idąc ok. 150cm nic sie nie stało poza rysą na obudowie :) polecam z całego serca na pewno kupie jako następny iPhone se z racji tego że nie lubię takich dużych ekranów.

p.s miałem cała gamę androidów. xperie sp, p z3, z5, szajsungi a5, galaxy s6, galaxy s3 s2, moto g, oneplus one two i jeszcze kilka innych ale muszę to napisać nosz k**** każdy się zawieszał
modyfikacje softów itp. nic nie zmieniają :(


Góra
 Profil  
 
 
 Post #801810 Wysłany: 01 Kwi 2016, 16:03; 
 Temat postu: Re: Jaki masz telefon i czy jesteś z niego zadowolony :)
Offline
Forumowicz

Imię: Krzysiek
Samochód: Punto I 3d
Silnik: 1.2 16V 86KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: śląskie [S]
Rejestracja: 31 Mar 2016,
Posty: 2
Ja mam Huawei P8 i jestem mega zadowolony. Nigdy nie rozumialem fenomenu iphonów i system iOS, drogie a parametry dużo gorsze niż większość androidów


Góra
 Profil  
 
 
 Post #801813 Wysłany: 01 Kwi 2016, 16:11; 
 Temat postu: Re: Jaki masz telefon i czy jesteś z niego zadowolony :)
Offline
Szaman
Awatar użytkownika

Imię: Przemek
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.3 75KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Dynamic
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Rybnik
Rejestracja: 03 Mar 2008,
Posty: 5567
Pomógł: 34
deletter napisał(a):
Ja mam Huawei P8 i jestem mega zadowolony. Nigdy nie rozumialem fenomenu iphonów i system iOS, drogie a parametry dużo gorsze niż większość androidów

moglbym polemizowac w tej kwestii
u mnie telfony nei maja łatwo
Z3dual złamał sie doslownei w pol ale musze przynac ze ekran wytrzymał i dotyk sprawny tylko obudowa sie wygieła w banan :D

przesiadłem sie na 5S i sory ale zaden android nie ogarnia jak iOS

jesli nie spedziles z iOSem wiecje niz 2dni to sie nwi eypowadaj.. bo 10mintu zabwy to nie to samo co codzinny użytek

_________________
NISSAN JUKE 1.2 N-CONNECTA+SSGrande 1.3 MJet Dynamic '07/'08 / Grande 1.4 360* '07/'08 / ex PUNTO 1.1 SX '97/'98
Image

Image
Gadzety reklamowe, Koszulki, Kubki, Wizytówki, Ulotki, Kalendarze, Banery Reklamowe i inne..

OFICJALNE GADZETY FFP do nabycia bezposrednio na forum:
Ramki pod tablice, LEPKI FFP i Regionalne
KALENDARZE FORUMOWE 2016


Góra
 Profil  
 
 
 Post #801815 Wysłany: 01 Kwi 2016, 16:25; 
 Temat postu: Re: Jaki masz telefon i czy jesteś z niego zadowolony :)
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Imię: Łukasz
Samochód: Panda
Silnik: 1.2 8V 69KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Easy
Województwo: łódzkie [E]
Miejscowość: Sieradz
Rejestracja: 15 Paź 2007,
Posty: 3936
SOMEONE007 napisał(a):
jesli nie spedziles z iOSem wiecje niz 2dni to sie nwi eypowadaj.. bo 10mintu zabwy to nie to samo co codzinny użytek
zgadzam się z Tobą w 100% procentach :) Zaraz po iOS-ie polecam nowy system BlackBerry 10 :)

_________________
Jest :)
Fiat Panda Easy 1.2 8v 69KM
Dacia Logan MCV Laureate 0.9 TCe 12v 90KM
było :/
Fiat Punto Sporting 1.2 16v 80KM
Fiat Bravo Dynamic Sport 1.4 T-Jet 16v 120KM
Fiat Seicento Sound almost Sporting 1.1 8v 54KM
Suzuki SX4 Comfort 1.6 16v 120KM


Góra
 Profil  
 
 
 Post #801821 Wysłany: 01 Kwi 2016, 16:46; 
 Temat postu: Re: Jaki masz telefon i czy jesteś z niego zadowolony :)
Offline
Puntoświr

Imię: Grzegorz
Samochód: Punto II FL 5d
Silnik: 1.2 8V 60KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Wersja: Active
Województwo: lubelskie [L]
Rejestracja: 15 Mar 2015,
Posty: 646
Pomógł: 6
deletter napisał(a):
Ja mam Huawei P8 i jestem mega zadowolony. Nigdy nie rozumialem fenomenu iphonów i system iOS, drogie a parametry dużo gorsze niż większość androidów


Widzisz... Android potrzebuje "lepszych" parametrów niż iOS, bo inaczej nie nadawałby się totalnie do użytku. Serio, lagdroid aktualnie swój sukces zawdzięcza tylko i wyłącznie temu, że rynek procesorów mobilnych poleciał ostro do przodu i zapewnia naprawdę ogromne możliwości obliczeniowe.
Można to porównać trochę do aut - ciężki, duży, wypasiony SUV potrzebuje więcej mocy aniżeli mały, lekki hatchback, bo ten drugi pomimo mniejszej mocy przyśpiesza do 100 szybciej niż ten SUV. Nie bez powodu takie porównanie - bo suv też więcej spali niż taki HB - dlatego też, iphone pomimo mniejszej baterii trzyma tyle co przeciętny android z większą baterią ;p

Niestety kosztuje to, to sporawo bo płaci się duże koszta za brend, no ale nic z tym nie zrobisz ;p Zresztą jakieś topowe smartfony z androidem kosztują niewiele mniej, np. taki S7 :P


Góra
 Profil  
 
 
 Post #801825 Wysłany: 01 Kwi 2016, 16:53; 
 Temat postu: Re: Jaki masz telefon i czy jesteś z niego zadowolony :)
Offline
Sympatyk kropek

Imię: Dawid
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: ON
Województwo: śląskie [S]
Rejestracja: 26 Sty 2016,
Posty: 48
widzę, że mała gównoburza się dzieje ale dorzucę jeszcze kilka gorszy. Każdy iphone jest fenomenalnie zoptymalizowany a w zasadzie każdy ios jest zoptymalizowany pod iphona, dlatego nie ma potrzeby pakować tam 6gb ramu procesor 12 rdzeni itp. bo deletter, pomimo tego że na papierze będzie mniej w ajfonie to w rzeczywistości żaden android nie ma szans tak za.......ać a teraz jeszcze jak wyszedł iphone se to już w ogóle jest masakra:) i nie zgodzę się z tym, że jest to odgrzany kotlet bo akurat 5/5s był najładniejszym iphonem a dodali mu teraz mega dużo mocy plus wzięli wszystko to co było najlepsze w danej generacji cena nie jest z kosmosu bo galaxy s7 kosztuje 3200 se jest tanszy o 1k :D

[ Dodano: 01 Kwi 2016, 15:53 ]

LrPrl, dodałeś post w momencie kiedy ja kleciłem moje wypociny :D myślę, że się mocno zgadzamy hehe


Góra
 Profil  
 
 
 Post #801904 Wysłany: 02 Kwi 2016, 11:11; 
 Temat postu: Re: Jaki masz telefon i czy jesteś z niego zadowolony :)
Offline
Szaman
Awatar użytkownika

Imię: Przemek
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.3 75KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Dynamic
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Rybnik
Rejestracja: 03 Mar 2008,
Posty: 5567
Pomógł: 34
LrPrl, no chyab jednak nie... skoro Z3Dual se nie dawał rady...

sory ale na cholere mi cos takiego system, ktory ma wymagania wieksze niz nowe gry na PCta:P sorry gregory wymagania ma ogromen a mozliwsci zadne w dodtku za duzo dzieje sie poza kontrola uzytkownika

szczerze wrociłbym do p[oczciwego Symbiana ;)
ale z eog usmiercili to wole iOSa ktory pryz tych smaych zadaniach daje rade wiec hmm nieprzekonasz mnie tym zdabniem
LrPrl napisał(a):
Widzisz... Android potrzebuje "lepszych" parametrów niż iOS, bo inaczej nie nadawałby się totalnie do użytku. Serio, lagdroid aktualnie swój sukces zawdzięcza tylko i wyłącznie temu, że rynek procesorów mobilnych poleciał ostro do przodu i zapewnia naprawdę ogromne możliwości obliczeniowe.

_________________
NISSAN JUKE 1.2 N-CONNECTA+SSGrande 1.3 MJet Dynamic '07/'08 / Grande 1.4 360* '07/'08 / ex PUNTO 1.1 SX '97/'98
Image

Image
Gadzety reklamowe, Koszulki, Kubki, Wizytówki, Ulotki, Kalendarze, Banery Reklamowe i inne..

OFICJALNE GADZETY FFP do nabycia bezposrednio na forum:
Ramki pod tablice, LEPKI FFP i Regionalne
KALENDARZE FORUMOWE 2016


Góra
 Profil  
 
 
 Post #801947 Wysłany: 02 Kwi 2016, 21:13; 
 Temat postu: Re: Jaki masz telefon i czy jesteś z niego zadowolony :)
Offline
Puntoświr

Imię: Grzegorz
Samochód: Punto II FL 5d
Silnik: 1.2 8V 60KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Wersja: Active
Województwo: lubelskie [L]
Rejestracja: 15 Mar 2015,
Posty: 646
Pomógł: 6
Ależ ja się z tym wszystkim zgadzam, jednak ostatnie smartfony mocno przyśpieszyły :P Google chyba popracowało trochę nad swoim produktem, procesory staniały i wsadzają nawet to budżetowców procesory które nawet się nie śniły topowcom sprzed 3 lat :P
Niemniej jednak dalej androidowi dużo brakuje iOSa, niestety ten ze względu na swoją cenę dla mnie odpada, tak samo BB OS, jakoś nic nie mogłem pod siebie dopasować. Dlatego użytkuje Windowsa. Aktualnie jakieś 2 tygodnie temu walnąłem aktualizację do WM10 i w sumie fajnie się użytkuje choć mam wrażenie, że WP 8.1 ciut szybciej latał :P A tak ino wszystko na plus, błędów praktycznie żadnych nie zauważyłem więc jak na moje wtopy nie ma, choć niektórzy mają problemy po aktualizacji ;p


Góra
 Profil  
 
 
 Post #801948 Wysłany: 02 Kwi 2016, 21:29; 
 Temat postu: Re: Jaki masz telefon i czy jesteś z niego zadowolony :)
Offline
Puntomaniak
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 16V 120KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: STA
Rejestracja: 26 Cze 2013,
Posty: 84
Pomógł: 2
Windows Phone 10 działa wolniej od WP 8.1, stąd moja Lumia 735 aktualizacji nie będzie miała robionej;
Mam w pracy Lumię 540 i 550 (praktycznie te same bebechy proc/ilość ramu) i 550 widocznie zmula i przycina się...

A z 735 jestem zadowolony, działa płynnie, robi co ma robić telefon czyli dzwoni i wysyła SMS, i nie pada (przy moim użytkowaniu) w jeden dzień...

_________________
132KM ||| 220NM

http://fiatpunto.com.pl/topic53539.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #801954 Wysłany: 02 Kwi 2016, 21:41; 
 Temat postu: Re: Jaki masz telefon i czy jesteś z niego zadowolony :)
Offline
Puntoświr

Imię: Grzegorz
Samochód: Punto II FL 5d
Silnik: 1.2 8V 60KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Wersja: Active
Województwo: lubelskie [L]
Rejestracja: 15 Mar 2015,
Posty: 646
Pomógł: 6
To może w moim przypadku przy Lumii 640 tak dobrze wyszło, chociaż sporo pozytywnych opinii słyszałem.
Z drenażem baterii to fakt. Dzisiaj calutki dzień używałem smartfona (wifi non stop włączone, lte, gps), trochę neta, 2 godziny janosika z non stop włączonym wyświetlaczem i mam 51% baterii. Miałem średniaka trochę droższego z androidem - LG L9 wtedy używany jako najlepszy ze średniaków i przy takim używaniu to by padł już dawno padł :P Ogólnie był naprawdę prądożerny, nawet jak się go nie używało to i tak co wieczór ładować trzeba było :P


Góra
 Profil  
 
 
 Post #801959 Wysłany: 02 Kwi 2016, 22:09; 
 Temat postu: Re: Jaki masz telefon i czy jesteś z niego zadowolony :)
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: Poza Polską
Miejscowość: Lake Titicaca ;)
Rejestracja: 08 Sie 2007,
Posty: 9203
Pomógł: 40
Nie ma sensu narazie aktualizować, kompilacja 164 czyli ostatnia "oficjalna" to nadal system w zasadzie w wersji beta oferujący stabilnośc jak w androidzie (a to obraza dla słuchawek z WP, bo 8 może działać non stop bez restartów), dużo błędów i liczne braki w stosunku do 8.1 zupełnie jakby pisali ten system od nowa bez spoglądania na poprzednią wersję. Ograniczając funkcjonalnośc tych słuchawek choćby poprzez wyłączanie przydatnych funkcji czy programów wyraźnie wygaszają WindowsPhone/WM, a szkoda bo projekt zapowiadał się bardzo obiecująco. Jak będą w to brnąć dalej to będę ciężko zdziwiony. Anniversary Update dostaną moim zdaniem tylko stosunkowo młode słuchawki, reszta zostanie na ostatnim Treshold lub wczesnym Redstone i to tyle. Jest opcja że aplikacji trochę przybędzie jeśli zaoferują twórcą wspólne środowisko dla PC i mobile, ale to też obejmie tylko nowsze słuchawki.
Dziwię się, że nadal są tam te same osoby na stołkach które to w miarę rozkręciły po wielkiej klapie z WP7 a następnie zakończyły podobną klapą z WM10, być może takie dostali w którymś momencie wytyczne, że może przestało się to spółce opłacać.

Zaletą WP była optymalizacja (stąd niskie ceny i komórki o słabych parametrach pracujące lepiej niż pisiont rdzeni na androidzie), niezawodność, stabilność, prostota, intuicyjność, bardzo dobre wsparcie (ciekawe i działające aplikacje jak Here, Nokia Pocztówka, Beamer, ruchome zdjęcia [Apple się z tym ostatnio reklamował, na lumii dostępne już ze 2 lata jak nie lepiej] i naprawdę wiele wiele innych świetnych apek - wszystkiego tego został pozbawiony W10M.

_________________
Punto II 5D - Rosso Ssilla HWB - 1.2 60KM - 2001' http://fiatpunto.com.pl/topic5545.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #801961 Wysłany: 02 Kwi 2016, 22:39; 
 Temat postu: Re: Jaki masz telefon i czy jesteś z niego zadowolony :)
Offline
Monkey Mod
Awatar użytkownika

Imię: Tomasz
Samochód: Punto II FL 5d
Silnik: 1.2 16V 80KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Wersja: Dynamic
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Ustka/Słupsk
Rejestracja: 11 Mar 2007,
Posty: 9760
Pomógł: 34
Gasiu napisał(a):
Zaraz po iOS-ie polecam nowy system BlackBerry 10 :)

szkoda,że BB już nie będzie wspierał tego systemu i przechodzi na shitowy android.....

_________________
Fiat Punto 1.1 '97 Green Butterfly :) <-- Klik :D
"A passion for perfection"
Punto II FL 1.2 16V Butterfly II :) <-- KLIK :E
Image<-- Punto II FL 1.2 16V
:E Essence Of Shine :E
https://www.facebook.com/EssenceOfShine/


Góra
 Profil  
 
 
 Post #801963 Wysłany: 02 Kwi 2016, 22:55; 
 Temat postu: Re: Jaki masz telefon i czy jesteś z niego zadowolony :)
Offline
Puntoświr

Imię: Grzegorz
Samochód: Punto II FL 5d
Silnik: 1.2 8V 60KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Wersja: Active
Województwo: lubelskie [L]
Rejestracja: 15 Mar 2015,
Posty: 646
Pomógł: 6
Jop, ten nowy BB priv mega mi się podoba ale cena + android. Kiepskawo :P
Ale co zrobić, BB podupadał więc musiał się jakoś ratować, może android mu w tym pomoże, kto wie :)

Korzystam z oficjalnej aktualizacji .164 i u mnie serio jakiegoś wielkiego spadku płynności nie zauważyłem. Fakt, czasami system potrafi się dłużej zastanowić, ale też nie oczekuje od L640 jakiejś mega wydajności, w końcu to średni średniak. Użytkuje system od kiedy wyszedł (to z 2 tygodnie już chyba będą?) i po przejściu z 8.1 nie resetowałem, a śmiga bez zmian :)
Ogólnie to kiedyś wróżyłem MS naprawdę dużych sukcesów na tym polu. Aktualnie uważam, że ten system po prostu zostanie niszowy właśnie ze względu na złe decyzje. WM10 miał być jak skok z WP7 na WP8.1. Zarówno w wersji PC jak i mobilnej, wiele zapowiadanych funkcjonalności bla...bla...bla :P Wyszło tak naprawdę jak spora aktualizacja systemu, odświeżenie go, dodanie jakiś tam funkcji które powinny być już wcześniej :P
Wersja PC już moim zdaniem więcej wprowadziła, bo serio się zmieniła względem W7 czy W8, stała się bardziej przyjazna dla "laika", bo W10 podobne jest bardzo do smartfona/tableta - ustawienia, pasek powiadomień menu :P


Góra
 Profil  
 
 
 Post #801970 Wysłany: 03 Kwi 2016, 00:49; 
 Temat postu: Re: Jaki masz telefon i czy jesteś z niego zadowolony :)
Offline
Monkey Mod
Awatar użytkownika

Imię: Tomasz
Samochód: Punto II FL 5d
Silnik: 1.2 16V 80KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Wersja: Dynamic
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Ustka/Słupsk
Rejestracja: 11 Mar 2007,
Posty: 9760
Pomógł: 34
sam używam od prawie roku Nokia 730DS, chodzi wszystko ładnie ,zero zastrzeżeń, zero zawieszek czy restartów.
aparat - jest ok jak na półkę tego telefonu.
coraz bardziej jednak kieruje się jednak w stronę androida ,gdyż na WM nie ma takich aplikacji jak na androida i nie chodzi tu o gry,ale chociażby apka do sterowania alarmem w domu... lub podobne ..
niestety ten super popularny system posiada takie rzeczy,szkoda że inne platformy nie posiadają takie wsparcia.
gdyby nie to to wg mnie WM mógłby przechylić szalę w swoją stronę.

_________________
Fiat Punto 1.1 '97 Green Butterfly :) <-- Klik :D
"A passion for perfection"
Punto II FL 1.2 16V Butterfly II :) <-- KLIK :E
Image<-- Punto II FL 1.2 16V
:E Essence Of Shine :E
https://www.facebook.com/EssenceOfShine/


Góra
 Profil  
 
 
 Post #806994 Wysłany: 09 Cze 2016, 22:04; 
 Temat postu: Re: Jaki masz telefon i czy jesteś z niego zadowolony :)
Offline
Forumowicz
Awatar użytkownika

Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: mazowieckie [W]
Rejestracja: 09 Cze 2016,
Posty: 4
Obecnie posiadam Sony Xperia Z5 Compact i jestem szalenie z tego telefonu zadowolony. Przy moim średnio-zaawansowanym użytkowaniu bateria spokojnie starcza na 2 dni, a jak mam luźniejszy okres gdzie np. dłużej mogę sobie posiedzieć w domu to nawet i 3-4. Jest poręczny, szybko działa, ma fajną nakładkę, według mnie jest też szalenie elegancki - praktycznie nie mam się do czego przyczepić :) Sądzę, że przez dłuższy czas się z nim nie rozstanę, bo telefonów poniżej 5 cali oferujących tak dużo na rynku praktycznie nie ma niestety :(

Nawet Sony zdaje się zaniechać odmianę Compact - w serii X na razie nic o mniejszym modelu nie wiadomo.

_________________
Moja strona o motoryzacji: https://motowahacz.pl Polecam :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #808129 Wysłany: 03 Lip 2016, 20:35; 
 Temat postu: Re: Jaki masz telefon i czy jesteś z niego zadowolony :)
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Paweł
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: mazowieckie [W]
Miejscowość: Syreni Gród
Rejestracja: 03 Lut 2009,
Posty: 1194
Pomógł: 1
Z 3-4 miesiące temu zrobiłem kolejne podejście do iphona 6 i teraz już wiem dlaczego ludzie się jarają "jabłkiem" płynność działania i łatwość obsługi to jest to. Tylko 6 troszkę przymała ale niebawem będę miał 6 plus. Jednego jestem pewien do andka już nie wrócę ;) A co do tego Asusua Zenphone to po kilku miesiącach użytkowania porażka totalna, mimo że ani jakoś specjalnie dużo apek nie miałem, zdjęć dosłownie 5 na krzyż mulił niemiłosiernie do tego zaczął wariować, np. po przeczytaniu smsa dalej pokazywał że jest nieodebrana wiadomość, pokazywał że jest pełny zasięg a po kilku godzinach przychodził sms z listą nieodebranych połączeń a telefon nie dzwonił ani nie zarejestrował. Porażka.

_________________
BYŁO
Fiat Grande Punto 2008 1,4 77KM
Honda Accord 2007 2.0 VTEC 155KM
Toyota Corolla 2007 1.4 D4D 90KM
VW Polo 2000 1,4 MPI 60KM
Toyota Auris 2010 1,6 Valvematic 132KM
BMW 116i 2006 115KM
Reanult Clio 2007 1,4 98KM
Skoda Octavia 2012 1,6 102KM
BMW 520d 2006 163KM
Renault Laguna 2013 2,0 140KM
Opel Corsa D 2014 1,4 100KM
JEST
Renault Megane 2018 1,2 TCe 130KM
Toyota Prius Hybrid


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2119 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 85  Następna


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO