You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 26 Kwi 2024, 19:51

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 
 Post #248319 Wysłany: 02 Maj 2009, 20:55; 
 Temat postu: WALKA z serwisem-BIELSKO,Włochy TELEWIZJA -POMOCY
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 01 Maj 2008,
Posty: 127
Witam Was po długiej przerwie ,niestety jestem już max załamany w skrÓcie ...kupiłem moje GP w kwietniu 2008 roku od maja 08 jeżdże do serwisu ze stukami zawieszenia na początku tył teraz doszedł przód....po 9 wizytach po rozmowach z szefostwem powiem tylko tyle-traktowanie w tych czasach klienta to SKANDAL.Wszystko oczywiście z uśmiechem oczywiście nie_znaleziono przyczyn stuków zawieszenia mojego GP a już 2 krotnie usłyszałem " to ostatnia naprawa,jak nie_dojedziemy do tego wymiana na nowe GP' po tym już chyba były 3 naprawy temat z wizyty na wizyte przygasa słysze tylko fałszywe obietnice i przeciąganie tej męki bo wydaje mi się iż szefostwo liczy że mi się znudzi.Przyznaje jestem u kresu wytrzymałości,pomine fakt że 3 krotnie miałęm już zniszczone moje GP na serwisie!!!LUDZIE GDZIE MY ŻYJEMY....dodam żę wspaniały serwis to GANINEX w Katowicach,nie_chce zmieniać serwisu chce dojść do swoich racji w Katowicach bo nie_potrfią tam ustalić co jest grane tylko od roku zwodzą mnie i kłamią prosto w oczy,dlatego prosze WAS o pomoc.SZef obiektu dał mi do zrozumienia że w PSZCZYNIE mają kancelarie i 25 prawników.....brak kometarza.....Chciałbym nadać duży rozgłos mojej sprawie-sądy odpadają bo miałem już styczność i walka z "Goliatem" niemam sensu....chce zacząć pisać gdzie się da, do fiata w bielsku białej do Włoch na końu chce iść do telewizji ...Jeżeli macie jakieś sugestie prosze dajcie mi namiary gdzie moge pisać żeby poruszyć TEN SERWIS i żeby odpowiedni ludzie "bekli za to"W WAS JEDYNA NADZIEJA dziękuje za sugestie......zrozpaczony GP maniak :cry:

_________________
GP Estiva ;)


Góra
 Profil  
 

 
 Post #248323 Wysłany: 02 Maj 2009, 21:04; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 03 Kwi 2008,
Posty: 568
napisz do redakcji programu turbo kamera z tvn turbo

_________________
Moj Kropek : *


Góra
 Profil  
 
 
 Post #248330 Wysłany: 02 Maj 2009, 21:13; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Energy
Województwo: wielkopolskie [P]
Miejscowość: Jarocin
Rejestracja: 06 Lis 2008,
Posty: 586
Pomógł: 1
zacząłbym od www.fiat.pl i wyslania oficjalnego zapytania. Dokładnie tutaj: http://www.fiat.pl/index.php?pid=40 i klikaj formularz kontaktowy. W poniedziałek masz pewny telefon z Bielska i sprawa powinna ruszyć z miejsca.

_________________
Grande Punto Energy 1.4 77KM listopad 2006


Góra
 Profil  
 
 
 Post #248333 Wysłany: 02 Maj 2009, 21:18; 
 Temat postu:
Thoa82 napisał(a):
LUDZIE GDZIE MY ŻYJEMY....dodam żę wspaniały serwis to GANINEX w Katowicach,nie_chce zmieniać serwisu chce dojść do swoich racji w Katowicach bo nie_potrfią tam ustalić co jest grane tylko od roku zwodzą mnie i kłamią prosto w oczy,

Czegoś tu nie rozumiem wściekasz się chcesz Italię poruszyć, telewizję prasę i radio ściągnąć (jakby ich to interesowało... :roll: ), a mieszkasz w mieście gdzie masz ten luksus że oprócz Ganinexu masz jeszcze 2 ASO, w tym dość silna konkurencję jaka jest "Partner". Ja bym naprawdę nie miał czasu ani cierpliwości bawić się w takie gierki i pyskówki. Zrobiłbym tak: Napisał oficjalna skargę do FAP na serwis (opisując przypadek, zachowanie personelu i wszystko co cię wkurzyło) - maja obowiązek ci na taki list odpowiedzieć, a swoja droga auto zawiózłbym do innego ASO i tam próbował naprawy. No chyba że lubisz takie medialne ropierduchy i zadymy do krwi ostatniej kropli z żył, no to wtedy jeździj walcz wkurzaj się do końca - twojego albo ich ;) Ale pamiętaj sentencję: "Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych." Pozdrowienia.


Góra
  
 
 
 Post #248346 Wysłany: 02 Maj 2009, 21:39; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: ST _ _ _ _ _
Rejestracja: 24 Sie 2007,
Posty: 448
A przepraszam Bielsko w tytule jakoś ma się do całej sprawy ?? Chcesz się z nimi porozumieć w tym temacie i złożyć skargę na Ganinex czy chodzi o to że w B-B również traktowanie klienta Ci nie odpowiada ?? :)

_________________
-==Grafit Dynamic GP 1,4 8v-jet :D==-
http://fiatpunto.com.pl/topic17823.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #248356 Wysłany: 02 Maj 2009, 22:17; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 01 Maj 2008,
Posty: 127
powoli panowie.......
Bahama70

Cytuj:
zacząłbym od www.fiat.pl i wyslania oficjalnego zapytania. Dokładnie tutaj: http://www.fiat.pl/index.php?pid=40 i klikaj formularz kontaktowy. W poniedziałek masz pewny telefon z Bielska i sprawa powinna ruszyć z miejsca.

...skarga była odpisano mi że "całą dokumentację ma Ganinex oni nimogą pomóc tylko zawiadomią ich o takowej skardze" po mojemu dostali upomnienie,które niezrobiło na serwisie totalnie żadnego wrażenia


Grzegorz1976


Grzegorz1976 napisał(a):
Czegoś tu nie rozumiem wściekasz się chcesz Italię poruszyć, telewizję prasę i radio ściągnąć (jakby ich to interesowało... Rolling Eyes ), a mieszkasz w mieście gdzie masz ten luksus że oprócz Ganinexu masz jeszcze 2 ASO, w tym dość silna konkurencję jaka jest "Partner". Ja bym naprawdę nie miał czasu ani cierpliwości bawić się w takie gierki i pyskówki. Zrobiłbym tak: Napisał oficjalna skargę do FAP na serwis (opisując przypadek, zachowanie personelu i wszystko co cię wkurzyło) - maja obowiązek ci na taki list odpowiedzieć, a swoja droga auto zawiózłbym do innego ASO i tam próbował naprawy. No chyba że lubisz takie medialne ropierduchy i zadymy do krwi ostatniej kropli z żył, no to wtedy jeździj walcz wkurzaj się do końca - twojego albo ich Wink Ale pamiętaj sentencję: "Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych." Pozdrowienia.


.....fajne porady kolego ale pisałem.......
Thoa82 napisał(a):
LUDZIE GDZIE MY ŻYJEMY....dodam żę wspaniały serwis to GANINEX w Katowicach,nie_chce zmieniać serwisu chce dojść do swoich racji w Katowicach bo nie_potrfią tam ustalić co jest grane tylko od roku zwodzą mnie i kłamią prosto w oczy


opis był w skrucie bo niechciałem się rozpisywać .Serwis od roku leci w c... za przeproszeniem niepotrafią naprawić samochodu i niepotrafią się do tego przyznać niepotrafią podjąć w końcu decyzji którą słyszałęm 2 razy"wymiana na nowe GP"tylko karmią mnie jakimiś upośledzonymi teoriami a co jakiś czas przysyłają nowego Bossa który oczywiście przytakuje zapewnia itd. a nic się niedzieje sprawa nawet niestoi w miejscu tylko się COFA,liczą panowie pewnie na koniec gwarancji....Ganinex od początku się tym zajmuje i chce to tam kontynuować a nie zmieniać serwis

[ Dodano: 02 Maj 2009 22:12 ]
,który będzie mnie zwodził kolejny rok dodam że samochód oglądało juz kilmku podobno przemajstrów i miało wizyte w podobno najlepszej "przechowalni speców" m.in w Goczałkowicach za których ręczono naprawieniem samochodu,2 dni po odebraniu to samo...bez komętarza....

[ Dodano: 02 Maj 2009 22:17 ]
koss


koss napisał(a):
A przepraszam Bielsko w tytule jakoś ma się do całej sprawy ?? Chcesz się z nimi porozumieć w tym temacie i złożyć skargę na Ganinex czy chodzi o to że w B-B również traktowanie klienta Ci nie odpowiada ?? Smile

..z tego co wiem Ganinex to autoryzowany serwis itd Fiata,za serwisowanie naprawianie samochodów bierze ogromne pieniądze...faktury w serwisie są już na kilka tysięcy jeżeli chodzi o wymiane części,dlatego tak sobie myśle może jestem w błędzie jeśli zawiadomie Bielsko które płąci Ganinexowi za owe naprawy i się dowie ile czasu i kasy wsadzili w moje GP to się coś może ruszy bo jednym słowem chyba ich to troche już kosztowało jak na jedne GP...czekam na dalsze sugestie i dziękuje za podjęcie tematy ....end

_________________
GP Estiva ;)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #248368 Wysłany: 02 Maj 2009, 22:43; 
 Temat postu:
Offline
Birdkiller
Awatar użytkownika

Imię: Michał
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Esseesse
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Żory
Rejestracja: 01 Maj 2009,
Posty: 951
Toa, co jak co ale muszę zgodzić się z Grzegorzem. Skargę możesz napisać nawet do samej Italii, ja też bym tak zrobił, ale co jak co nerwów bym nie miał i pojechałbym do innego ASO. Fakt, zrobiłbym gnój i obsmarował ale samochód też chciałbym mieć sprawny. Moim zdaniem powinieneś sobie poobjeżdżać jeszcze inne ASO w pobliżu i popytać co tam inne majstry mają do powiedzenia.

_________________
GP 1.4 77KM Energy Black with red stripes
Ja na digart.pl -> click!
Moje małe motoryzacyjne marzenie: click! i click!


Góra
 Profil  
 
 
 Post #248426 Wysłany: 03 Maj 2009, 00:28; 
 Temat postu:
Przecież po to jest kilkaset ASO na terenie PL żeby klient miał wybór. Nie ma tak że wszyscy są sobie równi. To najzwyklejsi mechanicy tylko że sprawili sobie certyfikat jakości i naprawy wykonują według z góry ustalonych schematów. Źle robią w jednym ASO, jedziesz do innego i szafa gra. Do Włoch możesz pisać ale i tak strata czasu gdyż odeślą Cię do FAP.


Góra
  
 
 
 Post #248483 Wysłany: 03 Maj 2009, 09:58; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Miejscowość: Łódź / Piotrków Tryb
Rejestracja: 29 Wrz 2008,
Posty: 47
Mi się wydaje że masz złe podejście do tego, albo rozmawiasz ze złymi ludźmi. Może jednak zanim narobisz niepotrzebnego dumu poprostu zmień serwis...

_________________
czarne 3D 1,3 MJET 75KM


Góra
 Profil  
 
 
 Post #248603 Wysłany: 03 Maj 2009, 14:29; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: ON
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Tychy
Rejestracja: 27 Lut 2007,
Posty: 1364
zmień serwis :) ja zmeiniłem na GANINEX z AUTO-HITU i jestem zadowolony :) Po co sobie psuć nerwy ......

_________________
Citroen C4 1.6 HDI 112 KM ......całe 55.000 km
Czuje się jak Chuck Norris ......nic się mi nie psuje :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #248622 Wysłany: 03 Maj 2009, 15:48; 
 Temat postu:
Yoka napisał(a):
zmień serwis

Yoka prawie wszyscy to tłumaczymy koledze, ale cóż chyba on woli walczyć walczyć walczyć.... :E


Yoka napisał(a):
ja zmeiniłem na GANINEX z AUTO-HITU i jestem zadowolony

Yyyyyy to chyba nie był najlepszy przykład w przypadku Thoa :hahaha:


Góra
  
 
 
 Post #248657 Wysłany: 03 Maj 2009, 17:55; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Imię: Jerzy
Samochód: Bravo
Silnik: 1.4 16V 155KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: podlaskie [B]
Miejscowość: Hajnówka
Rejestracja: 27 Mar 2008,
Posty: 2216
Pomógł: 5
a wiecie czemu chce dalej walczyć z tym samym serwisem!?
bo to jest jedyna możliwość otrzymania nowego autka i na pewno kolega się tego trzyma :E


Góra
 Profil  
 
 
 Post #248684 Wysłany: 03 Maj 2009, 19:51; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 01 Maj 2008,
Posty: 127
potwierdzam-WICHER-rsp ..szukałem tutaj "zrozumienia" a nie besztania ale ok,nadal monitoruje temat thx za dyskusje....

_________________
GP Estiva ;)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #248693 Wysłany: 03 Maj 2009, 20:03; 
 Temat postu:
Thoa82to trzeba było tak od razu mówić, że nie interesuje cie naprawa tylko wymiana auta na nowe. W takim przypadku coś czuję ze co by serwis nie zrobił (oprócz wymiany auta oczywiście) to i tak będzie źle. W takim przypadku mówię ci od razu - jesteś skazany na porażkę choćbyś pikietował i głodował pod główną siedziba fiata w Turynie.
Thoa82 druga sprawa - nie zauważyłem żeby cię tu ktoś beształ. Wszyscy próbują ci radzić i pomóc jak zrobić żeby autko zostało naprawione, ale w takim razie mogłeś nie ściemniać tylko postawić sprawę jasno że walczysz nie o naprawę tylko o wymianę auta na nowe, a to dwie różne sprawy.

P.S. Ja jeszcze nigdy nie słyszałem żeby jakakolwiek firma wymieniła samochód na nowy z powodu stuków w układzie zawieszenia, więc powodzenia ;)


Góra
  
 
 
 Post #248716 Wysłany: 03 Maj 2009, 20:45; 
 Temat postu:
Offline
Szaman
Awatar użytkownika

Imię: Przemek
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.3 75KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Dynamic
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Rybnik
Rejestracja: 03 Mar 2008,
Posty: 5567
Pomógł: 34
Thoa82 sprawdz warunki gwarancji i ustawy o wymianie serwisowanego sprzetuu... tam są zapisy gdzie z ustawy masz prawo do wymian jak w skardze piśmie podasz im punkty rozporzadzeń UOKIKu to pogadaja inaczej... co do wymian na nowy jak ci móili to na wszystko bierz papier... papier cierpliwy i wszystko przyjmie a pamietaj co na gębe to na gebe liczy sie papier...


zadyme robić tylko po co

jedz do Partnera lub do Żor do Euromotu... i staraj sie rozmawiac spokojnie...

tylko spokój i opanowanie inaczej oni wygraja

_________________
NISSAN JUKE 1.2 N-CONNECTA+SSGrande 1.3 MJet Dynamic '07/'08 / Grande 1.4 360* '07/'08 / ex PUNTO 1.1 SX '97/'98
Image

Image
Gadzety reklamowe, Koszulki, Kubki, Wizytówki, Ulotki, Kalendarze, Banery Reklamowe i inne..

OFICJALNE GADZETY FFP do nabycia bezposrednio na forum:
Ramki pod tablice, LEPKI FFP i Regionalne
KALENDARZE FORUMOWE 2016


Góra
 Profil  
 
 
 Post #248731 Wysłany: 03 Maj 2009, 21:07; 
 Temat postu:
Offline
Ekstremista
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: śląskie [S]
Rejestracja: 10 Maj 2007,
Posty: 1583
Pomógł: 2
Yoka napisał(a):
ja zmeiniłem na GANINEX z AUTO-HITU i jestem zadowolony


Nie ma chyba lepszej reklamy dla ASO w Pszczynie :D


Góra
 Profil  
 
 
 Post #248884 Wysłany: 04 Maj 2009, 00:12; 
 Temat postu:
Offline
Puntomaniak

Rejestracja: 30 Wrz 2008,
Posty: 87
Thoa82 witaj w klubie,

Dam Ci parę rad:

1. Następną reklamację zgłoś na piśmie i zacznij ją tak:
Na podstawie art. 4 ust. 1 w zw. z art. 8 ust. 1 i 10 ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. nr 141, poz. 1176 z późn. zm., dalej: ustawa) składam reklamację z tytułu niezgodności z umową towaru – samochodu osobowego marki Fiat Punto Grande zakupionego w dnia ........ nr VIN ......... nr rej ..........
Stwierdzone przeze mnie niezgodności samochodu z umową polegają na:

tu wymień o co Ci chodzi.

2. Znajdź w necie tę ustawę na którą sie powołasz. O ile nauczono Cię pisać i czytać ze zrozumieniem w szkole podstawowej, nie będziesz miał problemów z jej pojęciem i zastosowaniem.

3. Daj im to do podpisania i zostaw samochód. Jeżeli go odbierzesz i usterka nie zostanie usunięta napisz pismo do sprzedawcy i zacznij go jak wyżej (pkt 1), wymień usterki nienaprawione i dodaj :
W związku z tym, na podstawie art. 8 ust. 1 ustawy, żądam wymiany samochodu osobowego na fabrycznie nowy tego samego rodzaju, a w przypadku niemożliwości wymiany, zwrot zapłaconej ceny.

Pamiętaj - aby żądać wymiany samochodu usterka musiała być już raz zgłoszona na podstawie niezgodności towaru z umową ( nie z gwarancji !!! ) i nie została naprawiona. Dodatkowo musi być istotna - stuki w zawieszeniu są usterka istotną ale 100% usterką kwalifikującą samochód do wymiany są przednie spryskiwacze sikające pod wycieraczki. Zgłoś taką usterkę i z rekojmi i tak Ci ją nie naprawią bo wynika z wady konstrukcujnej pojazdu, o czym napisał biegły sądowy w ocenie mojego GP.

Jak Ci sprzedawca odmówi to skieruj sprawę do sądu. Prawnicy prawnikami a sąd jest niezawisły i w dodatku ma minimum dwie instancje.

Dodatkowo możesz okleić swoje GP naklejkami typu - "GRANDE BUBEL - NIE POLECAM" itp. Sam mam podobne tylko czekam z wyklejeniem na oględziny lakieru przez FAP.

W razie pytań - pisz na priv


Góra
 Profil  
 
 
 Post #248971 Wysłany: 04 Maj 2009, 10:16; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: w-m
Rejestracja: 21 Gru 2006,
Posty: 2006
Pomógł: 1
Thoa82 koniecznie napisz do TVN Turbo.
Oni tam tylko czekają na taką sensację.
Jak jeszcze będzie możliwość obsmarowania Fiata to wezmą temat w ciemno.
99% zadowolonych użytkowników Grande, dowie się jakim szrotem jeździ.
W tym i ja.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #249023 Wysłany: 04 Maj 2009, 13:13; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Energy
Województwo: wielkopolskie [P]
Miejscowość: Jarocin
Rejestracja: 06 Lis 2008,
Posty: 586
Pomógł: 1
daras napisał(a):
Thoa82 koniecznie napisz do TVN Turbo.
Oni tam tylko czekają na taką sensację.
Jak jeszcze będzie możliwość obsmarowania Fiata to wezmą temat w ciemno.
99% zadowolonych użytkowników Grande, dowie się jakim szrotem jeździ.
W tym i ja.


Co wy jacyś tacy przewrażliwieni jesteście ? Chłopak kupił nowe auto i serwis ma obowiązek je naprawić. Jak nie potrafi to trzeba walczyć o swoje i tyle. Ciekawe co byłoby gdybyś znalazł się na jego miejscu ? Pewnie walka do końca. Bo ja bym nie odpuścił.
Chyba że chodzi tylko o wymianę auta na inne a nie solidne naprawienie, to co innego.

_________________
Grande Punto Energy 1.4 77KM listopad 2006


Góra
 Profil  
 
 
 Post #249095 Wysłany: 04 Maj 2009, 16:06; 
 Temat postu:
Bahama70 nikt nie jest przewrażliwiony. Kolega zwraca się do nas o poradę i 10 osób mu radzi złożenie oficjalnej skargi do FAP i zmianę ASO na inne, szczególnie że akurat mieszka w takiej okolicy że w ASO tak naprawdę może przebierać. Po czym thoa wypala że chce z Ganinexem drzeć koty do upadłego bo interesuje go tak naprawdę wymiana auta a nie jego naprawa. Więc co tu gadać o przewrażliwieniu? Według mnie cały ten temat nie ma sensu bo tak naprawdę kolega nie szuka tu porad rozwiązania sytuacji tylko pogłaskania po głowie i ogólnego przytaknięcia że "tak, tak nalezy ci się nowe autko, a najlepiej od razu klasę wyższe, żeby trudy i znoje wynagrodzić". Więc kurcze o czym my tu gadamy?


Góra
  
 
 
 Post #249105 Wysłany: 04 Maj 2009, 16:28; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Punto II 3d
Silnik: 1.2 16V 80KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Bielsko-Biała
Rejestracja: 14 Kwi 2009,
Posty: 745
Ja miałem też stuki w tylnym zawieszeniu, zaprzyjaźniony kolega siedzący w temacie odradził mi bawienie się w serwis, tylko podczas zmiany kół popsikał wszystkie gumowe elementy tylnego zawieszenia silikonowym preparatem w sprayu dostępnym na Orlenie i wszystko przeszło jak ręką odjął. Podobno guma jest zbyt twarda i to powoduje stuki, jeśli mówimy o tym samym temacie. Jeśli to nie to, to sorry.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #249220 Wysłany: 04 Maj 2009, 20:16; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Imię: Jerzy
Samochód: Bravo
Silnik: 1.4 16V 155KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: podlaskie [B]
Miejscowość: Hajnówka
Rejestracja: 27 Mar 2008,
Posty: 2216
Pomógł: 5
Grzegorz1976 napisał(a):
Bahama70 nikt nie jest przewrażliwiony. Kolega zwraca się do nas o poradę i 10 osób mu radzi złożenie oficjalnej skargi do FAP i zmianę ASO na inne, szczególnie że akurat mieszka w takiej okolicy że w ASO tak naprawdę może przebierać. Po czym thoa wypala że chce z Ganinexem drzeć koty do upadłego bo interesuje go tak naprawdę wymiana auta a nie jego naprawa. Więc co tu gadać o przewrażliwieniu? Według mnie cały ten temat nie ma sensu bo tak naprawdę kolega nie szuka tu porad rozwiązania sytuacji tylko pogłaskania po głowie i ogólnego przytaknięcia że "tak, tak nalezy ci się nowe autko, a najlepiej od razu klasę wyższe, żeby trudy i znoje wynagrodzić". Więc kurcze o czym my tu gadamy?

Grzegorz1976-to jest dobry sposób na możliwość jeżdżenia zawsze nowym autkiem :> Ale ja troszkę kolegę rozumiem,bo w pewnej kwestii też miałem taki problem i w końcu wygrałem.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #249285 Wysłany: 04 Maj 2009, 21:40; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 01 Maj 2008,
Posty: 127
panowie dzięki za dyskusje sprostuje może bo również mnie troche cała ta zadyma z ganinexem rozregulowała...do dnia dzisiejszego rozmawiając z bossem na roździeniu zaznaczam jemu" niemusze mieć nowego samochodu tylko mi go naprawcie"....Ganinex niepotrafi tego zrobić ani ich Goczałkowice ani chyba 13 mechaników-nikt nieumie się przyznać bo niewiem może im wstyd ;/ ale za to wzorowo rżną głupa so chyba po specjalistycznych kursach.Nikt tam nieumie podjąć w końcu decyzji którą słyszałem 2 razy"wymiana na nowe"...dlatego wiem że tego niezrobią nienaprawią i dlatego będe walczył o nowe GP ale niejest to wcale zamierzone od początku ja chciałem żeby mi naprawili te co kupiłem.Straciłem tyle czasu kasy na telefony na dojazdy nielicze nerwów nielicze 3 uszkodzeń samochodu...będe walczył a jak sie skończy na telewizji dam kolegom namiary i obsmaruje tę firme " kogucik" ile tylko będe mógł,jeszcze raz thx za pomoc nadal czekam na sugestie pozdrawiam

_________________
GP Estiva ;)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #249337 Wysłany: 04 Maj 2009, 22:54; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Miejscowość: ze Śląska ;)
Rejestracja: 06 Lut 2009,
Posty: 354
Jedź do Auto-HIT Tychy - stuki ustaną :)

_________________
"Benzyna jest do osobówek, ropa do ciężarówek a gaz do kuchenek"


Góra
 Profil  
 
 
 Post #249393 Wysłany: 04 Maj 2009, 23:47; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 01 Maj 2008,
Posty: 127
wszystkie opcje z forum co do stuków sprawdzono wszystko przesmarowano pofukano itd itd...

_________________
GP Estiva ;)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO