You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 18 Kwi 2024, 02:35

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 
 Post #258667 Wysłany: 26 Maj 2009, 22:28; 
 Temat postu: W Polsce nie ma już w cennikach GP w wersji Emotion
Offline
Ekstremista
Awatar użytkownika

Imię: Marek
Samochód: Inny Fiat
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Miejscowość: Toruń
Rejestracja: 13 Cze 2007,
Posty: 1614
Pomógł: 9
Stało się. GP Emotion nie jest już dostępny w cennikach ma stronie www.fiat.com.pl. Wcześniej wycofali Bravo Emotion.

_________________
FIAT 500X Lounge 2016 brązowy magnetico, 1.4 MultiAir II Turbo 140KM
FIAT Grande Punto Emotion 2007 czarny crossover, 1.4 8V 77KM - był od 29.05.2007 do 03.03.2024
FIAT UNO 1993 45 MKII czerwona strzała - był
Peugeot 206 Pop Art 2005 1.4 8V 75KM - żonkowóz - był


Góra
 Profil  
 

 
 Post #258673 Wysłany: 26 Maj 2009, 22:32; 
 Temat postu:
Offline
Puntomaniak
Awatar użytkownika

Miejscowość: Drohiczyn
Rejestracja: 23 Lis 2008,
Posty: 78
Obstawiam, że stało się tak z powodu słabego zainteresowania tą wersją. Szkoda, bo przymierzałem się powoli do zakupu kropasa lub Bravo w tej wersji :x

_________________
Linea Dynamic z 2007 roku 1.4 8V, kolor: Beżowy Indyjski oraz Siena 1.6 16V z 1998 roku, kolor: Grigio Steel


Góra
 Profil  
 
 
 Post #258677 Wysłany: 26 Maj 2009, 22:38; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Piotr
Samochód: Linea
Silnik: 1.4 16V 120KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Emotion
Województwo: łódzkie [E]
Miejscowość: Łódź
Rejestracja: 13 Kwi 2009,
Posty: 378
Dziwny ruch... Przeciez w cenniku moglby sobie wisiec, a teraz bedzie trzeba pewnie kompletowac dynamica do wyposazenia jak w wersji emotion...

_________________
pozdrawiam
Piotr Paszkowski aka patefoniQ
Obsługa informatyczna, Outsourcing IT - Łódź / łódzkie
http://www.syslink.pl


Góra
 Profil  
 
 
 Post #258681 Wysłany: 26 Maj 2009, 22:40; 
 Temat postu:
Offline
Puntomaniak
Awatar użytkownika

Miejscowość: Drohiczyn
Rejestracja: 23 Lis 2008,
Posty: 78
Cytuj:
Przeciez w cenniku moglby sobie wisiec, a teraz bedzie trzeba pewnie kompletowac dynamica do wyposazenia jak w wersji emotion...


Chyba, że zaczną sprzedawać GP z wyposażeniem z Emotion w Dynamicu :E Może przewidują wprowadzenie nowej wersji wyposażenia?

_________________
Linea Dynamic z 2007 roku 1.4 8V, kolor: Beżowy Indyjski oraz Siena 1.6 16V z 1998 roku, kolor: Grigio Steel


Góra
 Profil  
 
 
 Post #258728 Wysłany: 27 Maj 2009, 00:39; 
 Temat postu: Re: W Polsce nie ma już w cennikach GP w wersji Emotion
Offline
Ekstremista
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: śląskie [S]
Rejestracja: 10 Maj 2007,
Posty: 1583
Pomógł: 2
krowka napisał(a):
Stało się. GP Emotion nie jest już dostępny w cennikach ma stronie www.fiat.com.pl. Wcześniej wycofali Bravo Emotion.


1. Stało się to już dosyć dawno w przypadku Grande. Pisaliśmy o tym w tym dziale (fakt, że jest troche bałaganu z tematami).
2. Bravo jest w wersji Emotion z dwoma silnikami. Przez jakiś krótki czas tylko nie było.
3. Ciekawy adres strony Fiata znalazłeś.
4. Co za problem doposażyć sobie Dynamika do standardu Emotion. Będzie może drożej, ale chyba wszystko jest do zamówienia. Ja swego czasu nie zamówiłem Emotion bo mi wzór felg w standardzie tej wersji nie odpowiadał. A niestety składały się na wysoka cenę tej wersji.


Ostatnio edytowany przez zoon, 27 Maj 2009, 14:15, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 
 Post #258771 Wysłany: 27 Maj 2009, 09:50; 
 Temat postu:
Offline
Ekstremista
Awatar użytkownika

Imię: Marek
Samochód: Inny Fiat
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Miejscowość: Toruń
Rejestracja: 13 Cze 2007,
Posty: 1614
Pomógł: 9
zoon, myślę że Emotiona można będzie zamówić bez problemu. Za granicą nadal jest w ofercie. Nawet doposażony Dynamic nie będzie miał takiego wnętrza jak Emotion. A mojego Emotiona mam przez przypadek :wink:

_________________
FIAT 500X Lounge 2016 brązowy magnetico, 1.4 MultiAir II Turbo 140KM
FIAT Grande Punto Emotion 2007 czarny crossover, 1.4 8V 77KM - był od 29.05.2007 do 03.03.2024
FIAT UNO 1993 45 MKII czerwona strzała - był
Peugeot 206 Pop Art 2005 1.4 8V 75KM - żonkowóz - był


Góra
 Profil  
 
 
 Post #258775 Wysłany: 27 Maj 2009, 09:57; 
 Temat postu:
Offline
Ekstremista
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: śląskie [S]
Rejestracja: 10 Maj 2007,
Posty: 1583
Pomógł: 2
A ja myślę, że oficjalnie nie da się zamówić. Bo wg jakiego cennika, skoro FAP nie podaje? A czy diler zrobi partyzantkę i sprowadzi ze stoku jak to robią z Classicami czy Seicento to nie wiem.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #258785 Wysłany: 27 Maj 2009, 11:05; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: w-m
Rejestracja: 21 Gru 2006,
Posty: 2006
Pomógł: 1
Żałujemy tu na forum, że FIAT ogranicza ofertę a spójrzmy jakimi wersjami sami jeździmy.
Większość to wersje podstawowe, z benzynowym silnikiem 1.4, doposażone ewentualnie o klimę, bo akurat była w ofercie wersja Blue&Me albo Estiva albo jakaś inna na bazie Active.

Do tego zdecydowana większość Grande w mojej wiosce i okolicach to samochody do nauki jazdy.

Takie się głównie sprzedają, więc nie ma co żałować, że FIAT wycina ofertę, bo zwyczajnie tnie koszty.
Samochód w ofercie to przede wszystkim konieczność zapewnienia dla niego serwisu, szkoleń i technologii.

Do tego ile widzieliście jeżdżących Bravo Emotion w tzw. prywatnych rękach, nie żaden leasing, demo FIAT'a czy inne służbowe?
Ja chyba żadnego, wszystkie jakie widziałem to Dynamiki z pakietem Sport i inne tańsze wersje, głównie diesle.
Podobnie Grande. Na naszym forum poza Krowką ma ktoś jeszcze Emotiona? Jest też u nas chyba jeden user Grande z silnikiem diesla 1.6

Pakiety wyposażeniowe u FIAT'a (w ogóle wśród europejczyków) tworzą olbrzymie możliwości konfiguracji danego modelu.
Spójrzcie jak to robi np. Honda: ma 3 rozsądnie dobrane poziomy wyposażenia w ofercie i lakier metalik w cenie.
I wystarczy.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #258786 Wysłany: 27 Maj 2009, 11:06; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Piotr
Samochód: Linea
Silnik: 1.4 16V 120KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Emotion
Województwo: łódzkie [E]
Miejscowość: Łódź
Rejestracja: 13 Kwi 2009,
Posty: 378
daras napisał(a):
(...)Na naszym forum poza Krowką ma ktoś jeszcze Emotiona?(...)

No, a ja to co? :evil:

_________________
pozdrawiam
Piotr Paszkowski aka patefoniQ
Obsługa informatyczna, Outsourcing IT - Łódź / łódzkie
http://www.syslink.pl


Góra
 Profil  
 
 
 Post #258789 Wysłany: 27 Maj 2009, 11:18; 
 Temat postu:
Offline
Ekstremista
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: śląskie [S]
Rejestracja: 10 Maj 2007,
Posty: 1583
Pomógł: 2
Gdyby Lineę nazwali np. Grande Punto Limousine, to byś nie miał tych różnych problemów :D


Góra
 Profil  
 
 
 Post #258793 Wysłany: 27 Maj 2009, 11:28; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Piotr
Samochód: Linea
Silnik: 1.4 16V 120KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Emotion
Województwo: łódzkie [E]
Miejscowość: Łódź
Rejestracja: 13 Kwi 2009,
Posty: 378
Och Ty... Gin, przepadnij silo nieczysta :lol:

_________________
pozdrawiam
Piotr Paszkowski aka patefoniQ
Obsługa informatyczna, Outsourcing IT - Łódź / łódzkie
http://www.syslink.pl


Góra
 Profil  
 
 
 Post #258794 Wysłany: 27 Maj 2009, 11:31; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Katowice/Siedlce/Birmingham UK
Rejestracja: 09 Lut 2009,
Posty: 568
Z tym wyposazeniem nie jest dokladnie tak jak mowicie. JA kupowalem samochod to dostalem w Polsce wersje "FORMULA", ktora jest przeiwdziana na rynek Austriacki.
daras napisał(a):
Takie się głównie sprzedają, więc nie ma co żałować, że FIAT wycina ofertę, bo zwyczajnie tnie koszty.
Samochód w ofercie to przede wszystkim konieczność zapewnienia dla niego serwisu, szkoleń i technologii.

z tym tez sie nie zgodze. Sam zobacz. Doposazysz Dynamic do Emotion to teoretycznie masz te same wyposazenie. I co ?? mCzym sie te wersje roznia?? Kolorem tapicerki czy innymi felgami?? To jest bez sensu.
Tym bardziej baza techniczna kazdego GP jest ta sama a roznia sie tylko szczegolami wyposazenia i silnkami. A nawet max. wersja GP i tak ma taki silnik co podstawowe wersje Bravo ktore tez sa normalnie serwisowane i mechanicy musza tak samo znac sie na GP i Bravo i obslugiwac oba silniki.
Moim zdaniem jak pojdziecie do salonu i uprzecie sie na wersje Emotion to napewno wam sprowadza bez problemow. Tak samo jak moja sprowadzili bez problemu. Jedynym problemem bylo zmiana B&M z niemieckiego na polski i wszystkich instrukcji na polski, ale to juz wynika z niekompetencji ASO i po interwencji w FAP wszystko zostalo zalatwione.

_________________
FIAT GRANDE PUNTO RACING 1,4 8v 75KM, YELLOW&BLUE&ME
Renault Megane Grandtour Dynamique 1,5 dci 106KM


Góra
 Profil  
 
 
 Post #258796 Wysłany: 27 Maj 2009, 11:45; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: w-m
Rejestracja: 21 Gru 2006,
Posty: 2006
Pomógł: 1
olos47 napisał(a):
Doposazysz Dynamic do Emotion to teoretycznie masz te same wyposazenie. I co ??

Nie masz. Samochody mogą się różnić wieloma drobiazgami, o których nawet nie musisz i nie powinieneś wiedzieć.


olos47 napisał(a):
Tak samo jak moja sprowadzili bez problemu. Jedynym problemem bylo zmiana B&M z niemieckiego na polski i wszystkich instrukcji na polski

A więc jednak problem był i to, że został usunięty nie wynikał z niekompetencji ASO tylko ich dbania o dobry wizerunek marki na rynku.
Myślę, że wcale nie musieli tego robić bo już jakimś nieporozumieniem jest sprzedawanie wersji tzw. austriackiej w RP. Ale jak już powiedzieli A i sprzedali taką wersję to musieli powiedzieć B i dać instrukcje i inne duperele. A żeby takich sytuacji nie było ogranicza się teraz ofertę do tego co się sprzedaje i już.
Poza tym też jesteś w mniejszości. Jesteś chyba jedynym posiadaczem żółtej FORMULY z Austrii ;)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #258799 Wysłany: 27 Maj 2009, 11:49; 
 Temat postu:
Offline
Ekstremista
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: śląskie [S]
Rejestracja: 10 Maj 2007,
Posty: 1583
Pomógł: 2
daras napisał(a):
olos47 napisał(a):
Doposazysz Dynamic do Emotion to teoretycznie masz te same wyposazenie. I co ??

Nie masz. Samochody mogą się różnić wieloma drobiazgami, o których nawet nie musisz i nie powinieneś wiedzieć.


Np. jakimi?


Góra
 Profil  
 
 
 Post #258801 Wysłany: 27 Maj 2009, 11:52; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: w-m
Rejestracja: 21 Gru 2006,
Posty: 2006
Pomógł: 1
Tapicerką na pierwszy rzut oka, dodatkowymi wyciszeniami na drugi.
Pytasz na serio, czy tak żeby się dop...przyć?


Góra
 Profil  
 
 
 Post #258803 Wysłany: 27 Maj 2009, 11:56; 
 Temat postu:
Offline
Ekstremista
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: śląskie [S]
Rejestracja: 10 Maj 2007,
Posty: 1583
Pomógł: 2
Serio. To ciekawe 8) Pytam pod kątem ewentualnych problemów w serwisowaniu kiedyś rzadkich wersji.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #258804 Wysłany: 27 Maj 2009, 12:15; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Katowice/Siedlce/Birmingham UK
Rejestracja: 09 Lut 2009,
Posty: 568
daras napisał(a):
A więc jednak problem był i to, że został usunięty nie wynikał z niekompetencji ASO tylko ich dbania o dobry wizerunek marki na rynku.
Myślę, że wcale nie musieli tego robić bo już jakimś nieporozumieniem jest sprzedawanie wersji tzw. austriackiej w RP. Ale jak już powiedzieli A i sprzedali taką wersję to musieli powiedzieć B i dać instrukcje i inne duperele. A żeby takich sytuacji nie było ogranicza się teraz ofertę do tego co się sprzedaje i już.
Poza tym też jesteś w mniejszości. Jesteś chyba jedynym posiadaczem żółtej FORMULY z Austrii Wink

no i tu sie mylisz. To nie jest zadne nieporozumienie. Jezeli chce to FAP sprowadzi ci tez Ferrari. Po pierwsze sami zaproponowali ta wersje, ze moga sprowadzic. I jeszcze jedno. DOkumentacja techniczna w kazdym ASO jest ta sama. Teraz mam swoje GP w UK i jak kupowalem filtr oleju to poprosili mnie o nr nadwozia i wszystko pojawilo sie na kompie. A moja wersja tez nie jest oferowana w UK.
ZMiana jezyka w B&M nie jest zadnym problemem, a to ze ASO nie potrafi tego zrobic to tylkmo ich niekompetencja.
Nie mow ze nie musilei zmieniac jezyka z niemieckiego na polski skoro ASO sprzedaje nowe auto. Jezeli przyjeli zamowienie i podpisali umowe tzn ze musza!!! A jak to zrobia to mnie nie obchodzi. Podpisali umowe to ich problem
A jaki problem jest z instrukcja po polsku?? Tego to juz wogole nie rozumiem. Generalnie gdyby sprzedaz tej wersji byla w Polsce niemozliwa to bym jej nie mial. DLatego twierdze, ze nie masz racji

[ Dodano: 27 Maj 2009 10:08 ]
daras napisał(a):
Tapicerką na pierwszy rzut oka, dodatkowymi wyciszeniami na drugi.
Pytasz na serio, czy tak żeby się dop...przyć?

to wszystko jest w kazdym ASO w kompie. Tak jak jest uniwersalna instrukcja do wszystkich wersji. Wymyslasz na sile problemy...

[ Dodano: 27 Maj 2009 10:15 ]
daras, jeszscze jedno. W instrukcji jest napisane ze kazde ASO na swiecie musi ci w ramach gwarancji naprawic auto. Zgodnie z twoja logika nie beda tego mogli zrobic bo masz wersje na inny kraj i nie maja przeszkolonych mechanikow.
Totalny bezsens :hahaha:

_________________
FIAT GRANDE PUNTO RACING 1,4 8v 75KM, YELLOW&BLUE&ME
Renault Megane Grandtour Dynamique 1,5 dci 106KM


Góra
 Profil  
 
 
 Post #258809 Wysłany: 27 Maj 2009, 12:39; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: w-m
Rejestracja: 21 Gru 2006,
Posty: 2006
Pomógł: 1
olos47 kupuj sobie co tam tylko wymarzysz, nawet jak nie ma w oficjalnej ofercie, tylko nie lamentuj później, że ASO jest niekompetentne itd.

Nie chce mi się już ciągnąć tej dyskusji bo zaczyna się już takie rozdrabnianie, typu bo ja mam wersję chińską z blue&me po japońsku a ASO nie che pomóc, ratunku.
Napisałem powyżej co o tym myślę i wystarczy ;)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #258812 Wysłany: 27 Maj 2009, 12:53; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Katowice/Siedlce/Birmingham UK
Rejestracja: 09 Lut 2009,
Posty: 568
daras napisał(a):
olos47 kupuj sobie co tam tylko wymarzysz, nawet jak nie ma w oficjalnej ofercie, tylko nie lamentuj później, że ASO jest niekompetentne itd.

Nie chce mi się już ciągnąć tej dyskusji bo zaczyna się już takie rozdrabnianie, typu bo ja mam wersję chińską z blue&me po japońsku a ASO nie che pomóc, ratunku.
Napisałem powyżej co o tym myślę i wystarczy ;)

to co ty myslisz to jedno. Fakty to drugie.
Masz wersje kupiona w Polsce, pojedziesz za granice i zepsuje ci sie auto na gwarancji. Musza ci ten samochod naprawic bez wzgledu jaka masz wersje i na jaki kraj. Tak dlugo jak jest to Fiat to zrobia ci to w kazdym ASO Fiata.
A po drugie ja nie narzekam bo zrobili wszystko tak jak trzeba co tylko potwierdza ze wymyslasz problemy, ktore nie maja nic wspolnego z prawda.
Jedyny problem za co FAP mnie oficjalnie przeprosil to jest niekompetencja ASO 'DARIMEX' Siedlce, ktore poza sprzedaza samochodu nic nie potrafi zrobic. Nawet nie wiedza co ile przeglady trzeba robic, ale to juz inny temat, ktory byl w innym temacie poruszany.

Na tym forum wiele osob wypowiada sie autorytatywnie o rzeczach o ktorych nie ma pojecia wprowadzajac zbedne zamieszanie i dezorientujac innych.

_________________
FIAT GRANDE PUNTO RACING 1,4 8v 75KM, YELLOW&BLUE&ME
Renault Megane Grandtour Dynamique 1,5 dci 106KM


Góra
 Profil  
 
 
 Post #258836 Wysłany: 27 Maj 2009, 15:09; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: w-m
Rejestracja: 21 Gru 2006,
Posty: 2006
Pomógł: 1
olos47 napisał(a):
Na tym forum wiele osob wypowiada sie autorytatywnie o rzeczach o ktorych nie ma pojecia


Na tym forum głównie się gdyba i narzeka.
A nawet jak się czegoś nie wie to można komuś innemu zarzucić niewiedzę i jest git. I fajnie, przynajmniej się kręci :D


Góra
 Profil  
 
 
 Post #258840 Wysłany: 27 Maj 2009, 15:23; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Piotr
Samochód: Linea
Silnik: 1.4 16V 120KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Emotion
Województwo: łódzkie [E]
Miejscowość: Łódź
Rejestracja: 13 Kwi 2009,
Posty: 378
No ja bede bronil kolege olos47 akurat. To nie tylko tyczy sie samochodow, ale kazdego sprzetu elektronicznego (zegarki, laptopy, serwery). Jesli ktos trudni sie handlem nowym sprzetem w danym modelu, to jego swietym obowiazkiem jest zapewnic serwis, bez wzgledu na kraj w ktorym sie zglosze (mowa oczywiscie o krajach, w ktorych wystepuje dany dealer). Nie interesuje mnie w tym monencie w jaki sposob on to zrobi, wazne, zebym ja czul sie pewnie, bo to daje mi prawo konsumenckie :)

_________________
pozdrawiam
Piotr Paszkowski aka patefoniQ
Obsługa informatyczna, Outsourcing IT - Łódź / łódzkie
http://www.syslink.pl


Ostatnio edytowany przez patefoniq, 27 Maj 2009, 16:04, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 
 Post #258844 Wysłany: 27 Maj 2009, 15:35; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Katowice/Siedlce/Birmingham UK
Rejestracja: 09 Lut 2009,
Posty: 568
patefoniq dokladnie. Zreszta to pisze na 2 lub 3 stronie ksiazki serwisowej GP. "Kazde ASO FIAT naprawia samochody FIAT w trakcie gwarancji i po niej. W przypadku gdy jestes w kraju gdzie nie ma ASO napraw auto w innym warsztacie i przeslij FV do FAP celem zwrotu kosztow." Nie jest to Dokladny cytat bo nie pamietam dokladnie tego zdania, ale generalnie o to chodzi. :wink:
A jak kupujesz nowy samochod w autoryzowanej sieci sprzedazy i sprzedawca podpisuje z toba umowe to jest prawnie zobowiazany do spelnienia jej warunkow. Czyli jak sprzedaja GP nowe w Polsce to nawet gdyby bylo w wersji ksiezycowej to ma byc dostosowane do wymagan polskiego rynku.


daras napisał(a):
Na tym forum głównie się gdyba i narzeka.
A nawet jak się czegoś nie wie to można komuś innemu zarzucić niewiedzę i jest git. I fajnie, przynajmniej się kręci Very Happy

Z jednej strony fajnie, z drugiej jak potrzebujesz pomocy i konkretnych rad to juz sie robi niefajnie...

_________________
FIAT GRANDE PUNTO RACING 1,4 8v 75KM, YELLOW&BLUE&ME
Renault Megane Grandtour Dynamique 1,5 dci 106KM


Góra
 Profil  
 
 
 Post #258877 Wysłany: 27 Maj 2009, 17:11; 
 Temat postu:
Offline
Ekstremista
Awatar użytkownika

Imię: Marek
Samochód: Inny Fiat
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Miejscowość: Toruń
Rejestracja: 13 Cze 2007,
Posty: 1614
Pomógł: 9
zoon napisał(a):
daras napisał(a):
olos47 napisał(a):
Doposazysz Dynamic do Emotion to teoretycznie masz te same wyposazenie. I co ??

Nie masz. Samochody mogą się różnić wieloma drobiazgami, o których nawet nie musisz i nie powinieneś wiedzieć.


Np. jakimi?


Z drobiazgów?
1. Lampki pod przednimi drzwiami.
2. Dodatkowe lampki nad daszkami przeciwsłonecznymi.
3. Lampka oświetleniowa nad tylną kanapą.
4. Pokryty "gumą" kokpit.
5. Środkowa część kokpitu jest mięciutka - chodzi mi o pas pośrodku.
6. Troszkę inny wygląd zegarów.

Na pewno coś się jeszcze znajdzie. Tych drobiazgów nie ma na liście wyposażenia dodatkowego.

_________________
FIAT 500X Lounge 2016 brązowy magnetico, 1.4 MultiAir II Turbo 140KM
FIAT Grande Punto Emotion 2007 czarny crossover, 1.4 8V 77KM - był od 29.05.2007 do 03.03.2024
FIAT UNO 1993 45 MKII czerwona strzała - był
Peugeot 206 Pop Art 2005 1.4 8V 75KM - żonkowóz - był


Ostatnio edytowany przez krowka, 27 Maj 2009, 17:41, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 
 Post #258879 Wysłany: 27 Maj 2009, 17:17; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Katowice/Siedlce/Birmingham UK
Rejestracja: 09 Lut 2009,
Posty: 568
Kazdy rocznik ma swoja specyfikacje. I jest to w dokumentacji technicznej w kazdym ASO. Zmieniaja sie pierdoly glownie, czasem dojedzie nowy silnik. ALe po nr. VIN kazde ASO bezblednie bedzie wiedzialo z jakim autem ma do czynienia i jaki np. kolor tapicerki ma byc do niego. To nie jest przypadkowe jak niektorzy tu mysla.... :wink:

_________________
FIAT GRANDE PUNTO RACING 1,4 8v 75KM, YELLOW&BLUE&ME
Renault Megane Grandtour Dynamique 1,5 dci 106KM


Góra
 Profil  
 
 
 Post #259020 Wysłany: 27 Maj 2009, 22:26; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Piotr
Samochód: Linea
Silnik: 1.4 16V 120KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Emotion
Województwo: łódzkie [E]
Miejscowość: Łódź
Rejestracja: 13 Kwi 2009,
Posty: 378
No i nie moze, po to jest ten numer, miedzy innymi...

_________________
pozdrawiam
Piotr Paszkowski aka patefoniQ
Obsługa informatyczna, Outsourcing IT - Łódź / łódzkie
http://www.syslink.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO