You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 28 Mar 2024, 11:48

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 
 Post #311095 Wysłany: 24 Lis 2009, 13:49; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Imię: Dominik
Samochód: Punto II 3d
Silnik: 1.2 16V 80KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Active
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 25 Maj 2008,
Posty: 14373
Pomógł: 128
Danko8790 napisał(a):
mamproblem mam radio cb i nie wiem w jakim miejscu najlepeij je zamontowac?. może mi ktoś doradzi?:)


W ilu jeszcze tematach wkleisz tego posta? Jeśli chcesz we wszystkich to Ci jeszcze pozostało 14267 tematów, bo wczorajszy Twój post poleciał :x
http://fiatpunto.com.pl/post311093.html#311093

_________________
PII 1.2 16v 3D Active 2002r. 117 327 km GRIGIO STEEL
Gorąca Szesnastka Club


Góra
 Profil  
 

 
 Post #348961 Wysłany: 26 Mar 2010, 23:58; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Miejscowość: Ślask
Rejestracja: 16 Mar 2010,
Posty: 31
zagłosowałęm

_________________
1.9 5D 2000r white


Góra
 Profil  
 
 
 Post #361839 Wysłany: 04 Maj 2010, 16:52; 
 Temat postu:
Offline
Forumowicz

Imię: Mic
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Estiva Blue&Me
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Śląsk K-ce i okolice
Rejestracja: 04 Maj 2010,
Posty: 4
Kliknięte :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #362069 Wysłany: 05 Maj 2010, 05:20; 
 Temat postu:
Offline
Puntomaniak
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kielce
Rejestracja: 09 Kwi 2010,
Posty: 51
ruwniez klikniete :D

_________________
http://fiatpunto.com.pl/topic23117.html


Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #439107 Wysłany: 09 Lut 2011, 22:52; 
 Temat postu:
Offline
Forumowicz

Rejestracja: 09 Lut 2011,
Posty: 4
Witam wszystkich , podoba mi sie tu na tym portalu . też mam punciaka 1.2 75 km :D


Góra
 Profil  
 
 
 Post #439130 Wysłany: 09 Lut 2011, 23:39; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Marcin
Samochód: Punto I 5d
Silnik: 1.2 8V 60KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Województwo: podkarpackie [R]
Miejscowość: Żęszuf
Rejestracja: 23 Paź 2007,
Posty: 7422
Pomógł: 164
kancelaria.podatkowa przedstaw w odpowiednim dziale :wink:

_________________
Fiat Punto I 97 60KM 1.2 Pb+LPG 5D Biały jak umyty :>
topic20164.html


Image

było zwykłe "S" a teraz lekko doposażyłem ;D

Czy masz już darmowe Assistance?


Góra
 Profil  
 
 
 Post #501885 Wysłany: 31 Sie 2011, 17:22; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sie 2011,
Posty: 23
A ja jako nowy uzytkownik nie klikne nic zeby promowac to forum bo nie znajac waszego forum zadalem pytyanie i zamiast uzyskac odpowiedz na pytanie uzyskalem dwie.. jedna od moderatora "nie zeskanuje bo prawa autorskie" (prosilem o skan ksiazki serwisowej) druga od admina " kasuje bo temat byl" DZIEKUJE ZA POMOC ... :shock:

_________________
http://www.polskajazda.pl/Samochody/Daewoo/Lanos/91287


Góra
 Profil  
 
 
 Post #501889 Wysłany: 31 Sie 2011, 17:39; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Michał
Samochód: Punto II 5d
Silnik: 1.2 8V 60KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Wersja: SX
Województwo: wielkopolskie [P]
Miejscowość: Kalisz
Rejestracja: 03 Mar 2010,
Posty: 1618
Pomógł: 9
Jeżeli moderator poinformował że temat był już poruszany należy troszkę sie wysilić i go poszukać. Gdyby nie praca moderatorów na forum pojawiło by się chamstwo,syf i bałagan

_________________
FIAT PUNTO I 1998r. 185 000


Góra
 Profil  
 
 
 Post #501890 Wysłany: 31 Sie 2011, 17:39; 
 Temat postu:
Offline
Paparazzi

Samochód: Punto II 5d
Silnik: 1.2 8V 60KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: SX
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Gdańsk/Malbork
Rejestracja: 12 Sty 2009,
Posty: 3082
Pomógł: 17
Popmean skoro nie wiesz co to wyszukiwarka, ewentualnie jak szukać przeszukać za pomocą googla To forum, to nie dziw się ...

_________________
Jest kraj, gdzie od wieków wolność ma barwę krwi
Jest miasto, magia dziejów w jego murach tkwi
Jest klub w tym mieście w barwach bieli i zieleni
Jest wiara i tradycja której nic nie zmieni.

----

Odpowiedni ludzie
mówią o tym cudzie
kiedy Punta się zjeżdżają
VW się kłaniają


Góra
 Profil  
 
 
 Post #501915 Wysłany: 31 Sie 2011, 18:24; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Imię: Marcin
Samochód: Punto II 5d
Silnik: 1.2 8V 60KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: SX
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Bytom
Rejestracja: 09 Sie 2011,
Posty: 30
click'nołem oczywiście ;)

_________________
‎"...rok 2013...- Panie, jak dojechać do Bulwaru Lecha Kaczyńskiego?- Pojedzie pan ulicą Ofiar Katastrofy Smoleńskiej, skręci w prawo w ulicę Braci Kaczyńskich, potem przez Męczenników 10 Kwietnia, dalej prosto przez Prezydenta Tysiąclecia i skręci pan w lewo, w Bojowników o Prawo i Sprawiedliwość. Potem już prosto do Placu Braci Bliźniaków z pomnikiem Jarosława Boga Żywego, a tuż za nim jest Bulwar Lecha Kaczyńskiego."
.: Fiat Punto II SX 1.2 8V 60KM :.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #501995 Wysłany: 31 Sie 2011, 21:27; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Imię: Dominik
Samochód: Punto II 3d
Silnik: 1.2 16V 80KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Active
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 25 Maj 2008,
Posty: 14373
Pomógł: 128
Popmean napisał(a):
A ja jako nowy uzytkownik nie klikne nic zeby promowac to forum bo nie znajac waszego forum zadalem pytyanie i zamiast uzyskac odpowiedz na pytanie uzyskalem dwie.. jedna od moderatora "nie zeskanuje bo prawa autorskie" (prosilem o skan ksiazki serwisowej) druga od admina " kasuje bo temat byl" DZIEKUJE ZA POMOC ... :shock:


przypomnijmy ;)
Popmean napisał(a):
Witajcie. Rodzica w Grande 1,4 8v padl alternator. Czy mogl by ktos z was zeskanowac mi te strony z ksiazki naprawy punta na ktorych jest wymiana alternatora naciaganie paska itp? Czy w grande punto jest cos o czym powinienem wiedziec przy wymianie alternatora?

[ Dodano: 31 Sie 2011 16:30 ]
Popmean napisał(a):
Witajcie. Rodzica w Grande 1,4 8v padl alternator. Czy mogl by ktos z was zeskanowac mi te strony z ksiazki naprawy punta na ktorych jest wymiana alternatora naciaganie paska itp? Czy w grande punto jest cos o czym powinienem wiedziec przy wymianie alternatora?



MAcie na forum Punta ochrone praw autorskich ksiazki?:D U nas na forum Daewoo kazdy sobie pomaga skanujac odpowiednie strony:) 582-32-41 moje gg jak by jednak ktos chcial mi to zeskanowac:)


Jak na mój gust "książka naprawy punta" to nie "książka serwisowa". Książka serwisowa służy do dodawania wpisów odnośnie przeglądów i napraw samochodu. "Książka naprawy punta", to pozycja dla osób chcących samemu naprawić samochód, dostępna w księgarniach za pewną opłatą -> prawa autorskie.
Wszelkie inne rzeczy są naruszeniem praw autorskich, o czym na pewno przekonałeś się czytając regulamin forum podczas rejestracji:

Regulamin Forum napisał(a):
Udostępnianie oraz prośba o udostępnianie nielegalnych materiałów objętych ochroną praw autorskich (muzyka, filmy, książki, gry itp..) jest zabronione. Dostęp do źródła takich informacji będzie kasowany, a użytkownik notorycznie łamiący ten punkt regulaminu i propagujący tego typu informacje podlega procedurze ostrzeżeń i banów.


Podsumowując: może na innych forach dopuszczalne jest naruszanie prawa polskiego, jednak tutaj nie. Uważam, że chęć należytego postępowania nie powinna być z góry negowana, a to czy zagłosujesz na forum, czy też nie, zależy wyłącznie od Ciebie. Nikt Cię do niczego nie zmusi.

_________________
PII 1.2 16v 3D Active 2002r. 117 327 km GRIGIO STEEL
Gorąca Szesnastka Club


Góra
 Profil  
 
 
 Post #502328 Wysłany: 02 Wrz 2011, 13:06; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Imię: Wojtek
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: zachodniopomorskie [Z]
Miejscowość: SZCZECIN
Rejestracja: 10 Gru 2009,
Posty: 4596
Pomógł: 56
domin45670 napisał(a):
Popmean napisał:
A ja jako nowy uzytkownik nie klikne nic zeby promowac to forum bo nie znajac waszego forum zadalem pytyanie i zamiast uzyskac odpowiedz na pytanie uzyskalem dwie.. jedna od moderatora "nie zeskanuje bo prawa autorskie" (prosilem o skan ksiazki serwisowej) druga od admina " kasuje bo temat byl" DZIEKUJE ZA POMOC ...


przypomnijmy
Popmean napisał:
Witajcie. Rodzica w Grande 1,4 8v padl alternator. Czy mogl by ktos z was zeskanowac mi te strony z ksiazki naprawy punta na ktorych jest wymiana alternatora naciaganie paska itp? Czy w grande punto jest cos o czym powinienem wiedziec przy wymianie alternatora?

[ Dodano: 31 Sie 2011 16:30 ]
Popmean napisał:
Witajcie. Rodzica w Grande 1,4 8v padl alternator. Czy mogl by ktos z was zeskanowac mi te strony z ksiazki naprawy punta na ktorych jest wymiana alternatora naciaganie paska itp? Czy w grande punto jest cos o czym powinienem wiedziec przy wymianie alternatora?



MAcie na forum Punta ochrone praw autorskich ksiazki? U nas na forum Daewoo kazdy sobie pomaga skanujac odpowiednie strony:) 582-32-41 moje gg jak by jednak ktos chcial mi to zeskanowac:)


Jak na mój gust "książka naprawy punta" to nie "książka serwisowa". Książka serwisowa służy do dodawania wpisów odnośnie przeglądów i napraw samochodu. "Książka naprawy punta", to pozycja dla osób chcących samemu naprawić samochód, dostępna w księgarniach za pewną opłatą -> prawa autorskie.
Wszelkie inne rzeczy są naruszeniem praw autorskich, o czym na pewno przekonałeś się czytając regulamin forum podczas rejestracji:

Regulamin Forum napisał:
Udostępnianie oraz prośba o udostępnianie nielegalnych materiałów objętych ochroną praw autorskich (muzyka, filmy, książki, gry itp..) jest zabronione. Dostęp do źródła takich informacji będzie kasowany, a użytkownik notorycznie łamiący ten punkt regulaminu i propagujący tego typu informacje podlega procedurze ostrzeżeń i banów.


Podsumowując: może na innych forach dopuszczalne jest naruszanie prawa polskiego, jednak tutaj nie. Uważam, że chęć należytego postępowania nie powinna być z góry negowana, a to czy zagłosujesz na forum, czy też nie, zależy wyłącznie od Ciebie. Nikt Cię do niczego nie zmusi.



:thumleft:


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO