You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 28 Kwi 2024, 08:22

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 204 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
 
 Post #46510 Wysłany: 21 Wrz 2007, 18:14; 
 Temat postu:
Offline
Nigdzie nie jadę
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 08 Lip 2007,
Posty: 11758
Pomógł: 13
Dzisiaj byłem w salonie i widziałem już pare sztuk z nowymi znaczkami :!:

_________________
Image


Góra
 Profil  
 

 
 Post #46639 Wysłany: 22 Wrz 2007, 13:44; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jelenia G.
Rejestracja: 08 Mar 2007,
Posty: 3154
Fajnie ten nowy znaczek wyglada z kolorkami czerwonym i bordowym moze i by fajnie wyglądał na innych kolorkach ja mam kolor niebieski wiec do tego koloru jedyny słuszny jest ten znaczek obecnie co mamy bo czerwony by wyglądał dziwnie a tu sie świetnie wszystko zgrywa :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #49097 Wysłany: 30 Wrz 2007, 03:04; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 30 Wrz 2007,
Posty: 43
To co z tą kierownicą da na niej wymienić ten stary niebieski znaczek na niej na nowy czerwony czy nie?????????I jak ktoś to zrobił niech napisze jak to zrobił i skąd taki znaczek na kierownicę nowy czerwony wziął. :lol:

I jeszcze mam sprawę odnośnie kołpaków z nowym logo czerwonym skąd wziąść z otworami na śruby,a może te stare z niebieskim da przerobić na te z czerwonym logo,ponieważ na nowe felgi lub alufelgi mnie niestety nie stać.Bo na allegro znalazłem tylko kołpaki z nowym logo ,ale nasadzane,które łatwo zgubić,bez otworów na śruby!!!!!!!
Proszę o pomoc i podpowiedzi.Dziękuję z góry.Pozdrawiam. :wink:

[ Dodano: 30 Wrz 2007 03:04 ]
A JESZCZE JEDNO ZAPOMNIAŁEM SPYTAĆ,SKĄD TEN NAPIS WZIĄŚĆ Z PRZODU NA KRATKE STARJET,NA ZDJĘCIACH ŁADNIE WYGLĄDA,A NA ALLEGRO SZUKAŁEM NIE ZNALAZŁEM TAKIEGO??????? :lol:


Góra
 Profil  
 
 
 Post #49102 Wysłany: 30 Wrz 2007, 08:13; 
 Temat postu:
Offline
Nigdzie nie jadę
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 08 Lip 2007,
Posty: 11758
Pomógł: 13
wiertolot napisał(a):
A JESZCZE JEDNO ZAPOMNIAŁEM SPYTAĆ,SKĄD TEN NAPIS WZIĄŚĆ Z PRZODU NA KRATKE STARJET,NA ZDJĘCIACH ŁADNIE WYGLĄDA,A NA ALLEGRO SZUKAŁEM NIE ZNALAZŁEM TAKIEGO???????

a masz w ogóle starjet'a ? :> w ASO powinieneś kupić tak jak KubaDST, koszt około 40 zł

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #49117 Wysłany: 30 Wrz 2007, 09:20; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 30 Wrz 2007,
Posty: 43
A CO Z KIEROWNICĄ I TYMI KOŁPAKAMI BO MAM PROBLEM????????? :roll:


Góra
 Profil  
 
 
 Post #49118 Wysłany: 30 Wrz 2007, 09:23; 
 Temat postu:
Offline
Nigdzie nie jadę
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 08 Lip 2007,
Posty: 11758
Pomógł: 13
http://www.allegro.pl/item248941060_kol ... o_kpl.html

ale z kierownicą będzie gorzej bo to jest jakoś zintegrowane z poduszką

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #49125 Wysłany: 30 Wrz 2007, 10:37; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 30 Wrz 2007,
Posty: 43
Ale te nowe wkładki do felg z allegro co link jest powyżej,będą mi pasowały do orginalnych kołpaków jakie mam na kołach z salonu z niebieskim logo takim jakie dają przy kupnie samochodu,bo na felgi nowe mnie niestety nie stać????????? :lol:

Odośnie ,jakby ktoś zrobił na kierownicy te nowe logo niech napisze jak to zrobił,gdzie,skąd wziął ten nowy znaczek na kierownicę i zamieści foto jak może. :wink:


Góra
 Profil  
 
 
 Post #49672 Wysłany: 01 Paź 2007, 21:10; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: w.wa
Rejestracja: 03 Sie 2007,
Posty: 160
wiertolot napisał(a):
A CO Z KIEROWNICĄ I TYMI KOŁPAKAMI BO MAM PROBLEM????????? :roll:

małe kołpaczki można łatwo zmienić, z logo na kierownicy jest gorzej :-(


Góra
 Profil  
 
 
 Post #49857 Wysłany: 02 Paź 2007, 09:37; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 30 Wrz 2007,
Posty: 43
Dzwoniłem teraz do ASO Fiata w Białymstoku do Polmozbytu i Konrysu to w pierwszym zażadali za wymianę wszystkich znaczków w moim grande 500zł.,a w drugim około 1000zł. :lol: W pierwszym powiedzieli,że na kierownicy i tak nie wymienią,bo nie ma nawet takiego znaczka na kierownicę do zamówienia,a za kołpaki,przód i tył zdziercy chcieli 500zł.W Konrysie natomiast też powiedzieli jeszcze lepiej,lepsi zdziercy,bo w granicach 1000zł. i też powiedzieli,że na kierownicy mi nie wymienią,bo takiego znaczka na kierownicę nie mają i nie ma do zamówienia lub kazali całą mi kierownicę wymieniać z poduszką,bo taka by była do zamówienia. :lol: Więc nie rozumiem po co fiat wprowdza nowe logo jak nie ma nawet jego do zakupienia!!!!!!!!!!!!!! :twisted:
Więc brak mi słów jak sam nie zrobisz se dobrze na własną rękę to nikt ci nie zrobi. :wink:
Chyba wkurzę w końcu wyłupię ten niebieski znaczek na kierownicy i będę jeździł bez znaczka albo wszystkie pobrywam i czaszkę poprzyklejam zamiast tych starych,bo moim zdaniem jeżeli fiat wprowadzil nowe logo to powinien montować te nowe logo we wszystkich fiatach od daty jego wprowadzenia i od tej daty wszystkie fiaty sprzedawane w salonach powinny mieć te logo montowane.Bo jeżeli ktoś kupił nowe auto w salonie po dacie wprowadzenia tego loga to powinny loga te być zamontowane już przez nich wcześniej lub powinni mi je teraz gratis na nowe powymieniać,a nie takie cyrki ,że wymienić ich nie da bo niektórych brakuje jak np.wymiarowych z tyłu 8,5 cm,na kierownice i jeszcze łache robią,że wymienią i kosmiczne sumy żądają!!!!!!!!!!!! :twisted:
Jakby ktoś miał odsprzedać takowy znaczek z nowym logiem na kierownicę lub wymiarowy na tył to prosiłbym o kontakt na gg 2912155.
Dziękuję z góry.Pozdrawiam :wink:
Poniżej podaje średnice znaczków jakie powinny być w grande z tym nowym czerwonym logiem,żeby idealnie pasowały:
przód----9.5 cm,
tył-------8.5 cm,
kołpaki,felgi----4.7 cm,
kierownica-----5.3 cm, :idea:


Góra
 Profil  
 
 
 Post #49863 Wysłany: 02 Paź 2007, 09:59; 
 Temat postu:
Offline
Nigdzie nie jadę
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 08 Lip 2007,
Posty: 11758
Pomógł: 13
no ten na przód kupisz już za 10 zł
na kołpaki / felgi 66 zł
a reszta to nie wiem bo 85mm jeszcze nie widizałem na allegro :P
z kierką uważaj bo znczek jest jakoś zintegrowany z poduchą :]

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #49892 Wysłany: 02 Paź 2007, 11:10; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 30 Wrz 2007,
Posty: 43
W ASO powiedzieli mi,że poduszka nie powinna wywalić :lol: ,ale na wszelki wypadek przy jego demontażu kazali odłaczyć bezpieczniki,tylko teraz kwestia gdzie takowy znaczek z nowym czerwonym logo na kierownice odpowiednio wymiarowy dostać 53mm.............??????????????Bo nie spotkałem nigdzie,żeby ktoś miał do sprzedaży na allegro są tylko 95mm,nawet na tył nie ma tam wymiarowego 85mm,trzeba na tyle kombinować z 95 mm,a w ASO ,żeby sprowadzili ten na kierownice trzeba zamawiać z całą kierownicę i poduchą!!!!!!!!! :twisted:
Kurcze,żeby samego znaczka nie można było dokupić na kierownicę. :cry:


Góra
 Profil  
 
 
 Post #49899 Wysłany: 02 Paź 2007, 11:19; 
 Temat postu:
Offline
Nigdzie nie jadę
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 08 Lip 2007,
Posty: 11758
Pomógł: 13
aż tak Ci zależy żeby wymienić znaczki ? :>

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #49924 Wysłany: 02 Paź 2007, 12:24; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 30 Wrz 2007,
Posty: 43
chciałbym :lol:
ale z tą kierownicą chyba nie pójdzie :twisted: ,na tył też ten jest nie wymiarowy nie bardzo pasuje prawidłowy byłby 85 mm,a ten przodu 95 mm wziąłem na taśmę samoprzylepną na tył to odstaje mi troche :lol:
Jakby ktoś miał takowy znaczek do odsprzedania na tył 85 mm oraz na kierownicę 53 mm bardzo bym prosił o kontakt na gg 2912155 i napisał jak go wymienił dokładnie.
Dziękuję z góry.Pozdrawiam. :roll:


Góra
 Profil  
 
 
 Post #50409 Wysłany: 03 Paź 2007, 19:58; 
 Temat postu:
wiertolot napisał(a):
chciałbym :lol:
ale z tą kierownicą chyba nie pójdzie :twisted:
na tył też ten jest nie wymiarowy nie bardzo pasuje prawidłowy byłby 85 mm,a ten przodu 95 mm wziąłem na taśmę samoprzylepną na tył to odstaje mi troche :lol:
Jakby ktoś miał takowy znaczek do odsprzedania na tył 85 mm,ale wątpie w to bo w nowych lineach i brawach na tyle też mają po 95 mm,więc chyba nie znajdę,musi więc pozostać 95 mm.

Ale na kierownicę poszukuję PILNIE!!!!!!!!nowego czerwonego loga fiata!!!!!!!!!! 53 mm bardzo bym prosił o kontakt jakby ktoś miał odsprzedać takowy z kierownicy z nowego fiata linea lub bravo o kontakt na gg 2912155 lub tel.kom.0-602-260-988.PILNE!!!!!!!!! :wink:
Dziękuję z góry.Pozdrawiam. :roll:



ja też takiego potrzebuje na kierownice,gdzie to ludzie kupić pomóżcie!!!!!!!!!!! :shock: FIAT w ASO KAŻE MI CAŁĄ PODUCHE WYTMIENIAĆ ZA 5000ZŁ,A GŁUPIEGO ZNACZKA SAMEGO NA KIEROWNICĘ NIE WYPUŚCI!!!!!!!!!!!! :twisted:


Góra
  
 
 
 Post #50746 Wysłany: 04 Paź 2007, 22:12; 
 Temat postu:
Chłopaki, a co ze znaczkiem na kierę z linei?. Przecież tam jest chyba taka sama kierownica, a znaczek nowy


Góra
  
 
 
 Post #50818 Wysłany: 04 Paź 2007, 23:30; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 30 Wrz 2007,
Posty: 43
Grzegorz1976 napisał(a):
Chłopaki, a co ze znaczkiem na kierę z linei?. Przecież tam jest chyba taka sama kierownica, a znaczek nowy


Pasuje od linei ten znaczek na kierownicę w grande,od bravo też pasuje,ale zamontujesz go u siebie dopiero wtedy jak pójdziesz do kogoś do linei lub bravo ,szybke boczną u kogoś otworzysz :lol: nie musisz nawet drzwi otwierać,żeby alarm nie załączył,do kierownicy sięgniesz przez okienko i go stamtąd zerwiesz wtedy go zdobędziesz i zamontujesz w swoim grande!!!!!!!!!!!!!! :D

Dlatego tak piszę,że nigdzie takiego znaczka dostać nie mogę.Obdzwoniłem o niego pół Polski i nikt nie ma!!!!!!!!!!! :twisted:
Nawet do Bielsko-Białej dzwoniłem tam gdzie fiaty składają to powiedzieli,że takiego nie mają,ponieważ tam linei i bravo nie robią i wszystko co jest do nich przychodzi do tych modeli fiatów to z zagranicy z Włoch!!!!!!!!! :roll:
Kazali mi za miesiąc z nimi skontaktować to może te nowe czerwone znaczki,loga fiata 53 mm na kierownice oni zamówią i przyjdą i wtedy dopiero będą mieli!!!!!! :wink:
Więc trzeba spokojnie poczekać lub kombinować szukać gdzieś z nowej powypadkowej linei lub nowego powypadkowego bravo gdzieś może komuś w trakcie odskoczył :lol: lub pocichaczu znajomemu lub innemu z kierownicy pożyczyć :lol: Poduszka przy wyłączonym silniku nie wyskoczy,wystarczy go delikatnie stamtąd wydłubać.Tak samo potem przy montażu potem w grande. :lol:
Pozdrawiam i ponawiam prośbę może ktoś takowy nowy czerwony znaczek na kierownicę z nowej linei lub bravo powypadkowej lub innej posiada,ma i odsprzeda za rozsądną cenę,proszę pilnie o info na gg 2912155 lub tel.kom.0-602-260-988.
Dzięki z góry.Pozdrawiam i czekam na jakieś info. :wink:


Ostatnio edytowany przez wiertolot 05 Paź 2007, 00:56, edytowano w sumie 7 razy

Góra
 Profil  
 
 
 Post #50825 Wysłany: 04 Paź 2007, 23:50; 
 Temat postu:
Nie chodziło mi żeby komuś włam robić tylko zaczekać na jakiś egzemplaż po wystrzale air-bagu (to chyba nie niszczy znaczka :?: :!: ) A z techniczn ego punktu widzenia, czy ten plastik na centralnej częśni kierownicy, którym włączamy klakson, jest jakoś specjalnie zamontowany? (przecież muszą się tam jakoś dostawać?) i czy jest połączony z poduchą czy poducha go tylko rozwala?

[ Dodano: 04 Paź 2007 22:50 ]
Może ten plastik da się sam wymienić?


Góra
  
 
 
 Post #50828 Wysłany: 06 Paź 2007, 11:26; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 30 Wrz 2007,
Posty: 43
Zależy jak ten znaczek odskoczy po tym wypadku z tą obudową poduszki,przy silnym uderzeniu też może połamać. :lol:

Da się wymienić tylko trzeba uważać,żeby pokrowca poduszki pod nim nie zerwać,i przy zakładaniu drugiego też,żeby pokrowca poduszki w środku nie przedziurawić,znaczy dokładnie nie uszkodzić bolczykami z tego znaczka i robić to tylko przy wyłączonym silniku i na wszelki wypadek odłączonym akumulatorze lub bezpiecznikach,choś to niekoniecznie,żeby nie wywaliła przypadkowo.Fachowo najlepiej byłoby zdemontować całą poduszkę i wtedy ten znaczek wymienić na samej poduszce,ale da i tak bez tego zmienić na kierownicy.A poduszka jak wywala to dopiero wtedy jak dostanie impuls elektryczny i nie przez ten znaczek czerwony tylko z całą obudową plastikową na wierzchu ze znaczkiem łącznie.Klakson natomiast jest pod poduszką i załańczasz go naciskając na obudowę plastikową poduszki,a te czerwone logo jest w centralnej części obudowy poduszki jako niewielka okrągła część przymocowana dwoma bolcami do obudowy poduszki,którą łatwo wymienić.Jeśli coś źle powiedziałem lub mylę proszę o poprawki. :lol:
Więc wystarczy znaleźdź tylko znaczek z nowej linei lub bravo. :wink:
Więc wybierzmy się do sklepu po znaczek :lol: jak go znajdziemy :?: :?: .Pozdrawiam.

Poniżej obrazek do wystrzelonych poduszek z grande po wypadku:


Image

[ Dodano: 06 Paź 2007 11:26 ]
Naprawde nikt nie montował u siebie takiego nowego czerwonego znaczka FIATA na kierownicę w nowym grande punto i nigdzie GO NIE MA i nie można dostać :?: :?: :?: :?:
Ponawiam prośbę jakby ktoś miał odsprzedać takowy czerwony emblemat fiata na kierownicę i poduszkę powietrzną z nowego Fiata Bravo 2007 lub Fiata Linea,proszę pilnie o kontakt na gg 2912155 lub od razu kom.0-602-260-988.Dziękuję z góry.Pozdrawiam :wink:


Góra
 Profil  
 
 
 Post #51262 Wysłany: 06 Paź 2007, 13:39; 
 Temat postu:
Offline
Ekstremista
Awatar użytkownika

Imię: Marek
Samochód: Inny Fiat
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Miejscowość: Toruń
Rejestracja: 13 Cze 2007,
Posty: 1614
Pomógł: 9
Co niektórych nieźle pogięło w temacie nowego logo :roll: Ehhh, prościej będzie kupić Bravo lub Lineę - tam nic nie trzeba kombinować z logiem, chyba, że ktoś wtedy będzie chciał zmienić na stare :hahaha:

_________________
FIAT 500X Lounge 2016 brązowy magnetico, 1.4 MultiAir II Turbo 140KM
FIAT Grande Punto Emotion 2007 czarny crossover, 1.4 8V 77KM - był od 29.05.2007 do 03.03.2024
FIAT UNO 1993 45 MKII czerwona strzała - był
Peugeot 206 Pop Art 2005 1.4 8V 75KM - żonkowóz - był


Góra
 Profil  
 
 
 Post #51292 Wysłany: 06 Paź 2007, 16:25; 
 Temat postu:
Offline
Nigdzie nie jadę
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 08 Lip 2007,
Posty: 11758
Pomógł: 13
krowka napisał(a):
Co niektórych nieźle pogięło w temacie nowego logo

Każdy lubi coś innego i każdemu może podobać się co innego. Dlatego myślę, że tego typu wypowiedzi jak zacytowana przeze mnie powyżej są przesadzone i mogą kogoś urazić.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #51326 Wysłany: 06 Paź 2007, 17:37; 
 Temat postu:
Offline
Ekstremista
Awatar użytkownika

Imię: Marek
Samochód: Inny Fiat
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Miejscowość: Toruń
Rejestracja: 13 Cze 2007,
Posty: 1614
Pomógł: 9
bbanditoss Nie chodzi mi o to, żeby kogoś urazić, ale niektóre kombinacje z logo na kierownicy są trochę przesadzone. Należy pamiętać, że logo na kierownicy musi być porządnie zamontowane. W przeciwnym razie podczas wystrzału poduszki ten niewielki element może zrobić krzywdę...

_________________
FIAT 500X Lounge 2016 brązowy magnetico, 1.4 MultiAir II Turbo 140KM
FIAT Grande Punto Emotion 2007 czarny crossover, 1.4 8V 77KM - był od 29.05.2007 do 03.03.2024
FIAT UNO 1993 45 MKII czerwona strzała - był
Peugeot 206 Pop Art 2005 1.4 8V 75KM - żonkowóz - był


Góra
 Profil  
 
 
 Post #51327 Wysłany: 06 Paź 2007, 17:38; 
 Temat postu:
Offline
Nigdzie nie jadę
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 08 Lip 2007,
Posty: 11758
Pomógł: 13
krowka ale można było użyć innego zwrotu :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #51331 Wysłany: 06 Paź 2007, 17:43; 
 Temat postu:
Offline
Ekstremista
Awatar użytkownika

Imię: Marek
Samochód: Inny Fiat
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Miejscowość: Toruń
Rejestracja: 13 Cze 2007,
Posty: 1614
Pomógł: 9
bbanditoss Można było - czasem mówię i piszę to co aktualnie myślę (to jest chyba moja największa wada). W połowie przypadków później się to na mnie mści.

_________________
FIAT 500X Lounge 2016 brązowy magnetico, 1.4 MultiAir II Turbo 140KM
FIAT Grande Punto Emotion 2007 czarny crossover, 1.4 8V 77KM - był od 29.05.2007 do 03.03.2024
FIAT UNO 1993 45 MKII czerwona strzała - był
Peugeot 206 Pop Art 2005 1.4 8V 75KM - żonkowóz - był


Góra
 Profil  
 
 
 Post #51332 Wysłany: 06 Paź 2007, 17:45; 
 Temat postu:
Offline
Nigdzie nie jadę
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 08 Lip 2007,
Posty: 11758
Pomógł: 13
krowka mnie osobiście to by nie obraziło, ale może kogoś innego tak, dlatego napisałem :) zapomnijmy już o tej sprawie ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #51427 Wysłany: 06 Paź 2007, 23:02; 
 Temat postu:
A mnie np. pogięło... Na punkcie grande :lol: :lol: :lol: A swoją drogą ciekawe czy punciaki teraz zamawiane przychodzą ze starymi czy z nowymi znaczkami?


Góra
  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 204 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO