You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 28 Mar 2024, 12:02

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 153 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 
 Post #340859 Wysłany: 03 Mar 2010, 15:51; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Imię: Dominik
Samochód: Punto II 3d
Silnik: 1.2 16V 80KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Active
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 25 Maj 2008,
Posty: 14373
Pomógł: 128
Wygląda mi to tak, jakby przed polakierowaniem było jakieś niewielkie ognisko korozji.

_________________
PII 1.2 16v 3D Active 2002r. 117 327 km GRIGIO STEEL
Gorąca Szesnastka Club


Góra
 Profil  
 

 
 Post #340893 Wysłany: 03 Mar 2010, 17:29; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Energy
Województwo: wielkopolskie [P]
Miejscowość: Jarocin
Rejestracja: 06 Lis 2008,
Posty: 586
Pomógł: 1
Wada fabryczna jak byk, bo uszkodzenia żadnego nie ma.

_________________
Grande Punto Energy 1.4 77KM listopad 2006


Góra
 Profil  
 
 
 Post #340951 Wysłany: 03 Mar 2010, 19:29; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Tomasz
Samochód: Croma
Silnik: 1.9 120KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Dynamic
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: SZ //\\ STA
Rejestracja: 15 Sie 2007,
Posty: 4874
Pomógł: 39
objawiła sie po 3 latach bez 2 dni :E oby nie spartolili nic przy usuwaniu

_________________
Jest sadza - jest zabawa :>


Góra
 Profil  
 
 
 Post #340977 Wysłany: 03 Mar 2010, 20:31; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Toruń
Rejestracja: 09 Wrz 2007,
Posty: 1681
Pewnie takie rzeczy się zdarzają tylko w Kropkach które Włosi montowali w poniedziałek albo piątek :E

_________________
Fiat Stilo 1,6 16V Dynamic


Góra
 Profil  
 
 
 Post #341438 Wysłany: 05 Mar 2010, 08:34; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Katowice/Siedlce/Birmingham UK
Rejestracja: 09 Lut 2009,
Posty: 568
też miałem coś podobnego na dachu przy plastikowych rynienkach. Wyglądało tj. były jakieś paprochy lub powietrze przy krawędziach rynienek - zaraz przy tylnej klapie. Malowali cały dach na gwarancji. Nie robili żadnego problemu. Mało tego, powiedzieli mi że jakby dobrze poszukać to przynajmniej połowa kropków musiała by wrócić do poprawek; tylko że nie każdy jest dociekliwy i nie każdy zauważy... :wink:

_________________
FIAT GRANDE PUNTO RACING 1,4 8v 75KM, YELLOW&BLUE&ME
Renault Megane Grandtour Dynamique 1,5 dci 106KM


Góra
 Profil  
 
 
 Post #360717 Wysłany: 29 Kwi 2010, 18:52; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Mariusz
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Estiva Blue&Me
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 30 Lip 2007,
Posty: 442
Ale jestem załamany...samochód mam od pół roku i po każdym myciu zauważam kolejne ryski. Przecież nie kupiłem nowego auta, żeby myśleć o tym, że za kilka lat będzie nadawał się cały do malowania :cry:
Co najdziwniejsze pojawiają mi się głównie na tylnych drzwiach, jakby była inna warstwa lakieru położona. Byłem z tym w ASO, ale stwierdzili, że to uszkodzenie mechaniczne i tak to jest, kiedy trzyma się samochód pod blokiem. Tylko dziwne, że moje poprzednie trzynastoletnie Punto nie miało takich problemów...
Mam kilka rys do podkładu i parę na lakierze...możecie polecić jakieś dobre pasty do spolerowania tych drugich :?:

[ Dodano: 29 Kwi 2010 18:52 ]
Aha...a te jakby "paprochy", o których wspominali poprzednicy też zauważam w różnych dziwnych miejscach. Nie do pomyślenia, żeby lakiernia nowych pojazdów nie była odizolowana od kurzu/ brudu. Po zakupie na progach miałem coś w rodzaju zapylenia, co dało się spolerować, natomiast cały czas mam wrażenie jakby nie był malowany podczas produkcji, a w zwykłym warsztacie...

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #360732 Wysłany: 29 Kwi 2010, 19:41; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jelenia G.
Rejestracja: 08 Mar 2007,
Posty: 3154
Jakbyście zobaczyli jak mojemu koledze się cały próg wypiaskował i lakier odpadł z progów to byście się załamali, a tylne nadkole na tym załamaniu też jest wypiaskowane i lakier poodbijany od kamyczków. Maska cała wykamyczkowan, Normalna tragedia. On ma ten niebiesko rock&roll i wygląda to masakrycznie.
U mnie jeszcze nic takiego nie występuje całe szczescie.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #360800 Wysłany: 29 Kwi 2010, 22:12; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Punto II 3d
Silnik: 1.2 16V 80KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Bielsko-Biała
Rejestracja: 14 Kwi 2009,
Posty: 745
sadoo napisał(a):
Jakbyście zobaczyli jak mojemu koledze się cały próg wypiaskował i lakier odpadł z progów to byście się załamali, a tylne nadkole na tym załamaniu też jest wypiaskowane i lakier poodbijany od kamyczków. Maska cała wykamyczkowan, Normalna tragedia. On ma ten niebiesko rock&roll i wygląda to masakrycznie.
U mnie jeszcze nic takiego nie występuje całe szczescie.
Uroki tego koloru. Wszystko na nim widać. Ja na lakierze mam pelno rysek z myjny automatycznej w ASO.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #360860 Wysłany: 30 Kwi 2010, 04:23; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Samochód: Alfa Romeo 159
Silnik: Inny
Paliwo: ON
Województwo: małopolskie [K]
Miejscowość: Podolsze
Rejestracja: 13 Mar 2010,
Posty: 182
Pomógł: 5
dokładnie lakier 475 niebieski rock and roll sam go mam i jak mam umyć auto to nie wiem czy płakać czy się śmiać porażka totalna ale za to czysty ładnie wygląda w słoneczku 8)

_________________
AR 159 1.9 16V


Góra
 Profil  
 
 
 Post #360862 Wysłany: 30 Kwi 2010, 06:32; 
 Temat postu:
Offline
Puntomaniak
Awatar użytkownika

Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 02 Lip 2007,
Posty: 75
Witam Kolegów - u mnie 19-go malowali tylnią klapę od strony otworów, przez które wypływa woda - miałem ogniska rdzy na zagniecieniu blach. Teraz wszystko jest ok (pewnie do wiosny) - wstawili nawet nowy pasek masy uszczelniającej. Jedyny problem to brak auta przez 7 dni :( Mam nadzieję, że do roku zdąży się to odnowić i bedzie replay z klapą.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #361832 Wysłany: 04 Maj 2010, 16:38; 
 Temat postu:
Offline
Forumowicz

Imię: Mic
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Estiva Blue&Me
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Śląsk K-ce i okolice
Rejestracja: 04 Maj 2010,
Posty: 4
Kupiłem auto parę miesięcy temu, niestety tylko ten kolor mieli na salonie:
475 Niebieski Rock’n Roll (5CB)
Raz byłem z 'musu' w automyjni i nigdy więcej ...człowiek uczy się na błędach :(
Po nawoskowaniu dalej widać te głębsze rysy na masce przedniej, parę odprysków od kamieni, na drzwiach też ktoś na parkingu zostawił mi białe ryski.
Autem jeżdżę głównie po mieście, drogi cały rok remontują, kamyków nie da się ominąć.
Wszyscy piszą o problemach .. a napiszcie jak przeciwdziałać ?

Jakie 'kosmetyki' zalecacie do pastelowego lakieru ?
Czym wzmocnić ten lakier ?
Co sądzicie o wosku koloryzującym ?
W ASO chcą kilka stówek za polerowanie całego auta, warto ?
Jakie marki kosmetyków ?


-------------
numer koloru
http://www.fiat.pl/katalogi/fiat/Grande ... k_2009.pdf

Gdyby nie ta farba i mało przyjazny serwis to jestem bardzo zadowolony ze swojego autka :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #368451 Wysłany: 26 Maj 2010, 12:23; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Mariusz
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Estiva Blue&Me
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 30 Lip 2007,
Posty: 442
Nie wiem, czy coś te ryski zniweluje, kiedy widac już podkład. Lakier jest strasznie delikatny - porażka!
Dzisiaj byłem w kilku ASO, żeby mi powiedzieli coś na temat tych moich rys na lakierze i szybach. Otóż wszyscy jednoznacznie odparli, że to normalne, że wychodzą rysy na lakierze, bo nawet Mercedesy takie mają. W innym powiedziano mi, że gdybym miał inny znaczek na masce, to pewnie nie miał bym takich problemów. Co do szyby, to nikt nie powiedział, że są zbyt miekkie, czy wrażliwe, ale powiedzieli, że poprzeczne rysy mam przez szkrobaczkę, a inne przez piasek pod wycieraczką. Kiedy pokazałem, że te okrągłe rysy wyglądają jakby były wynikiem mycia, to powiadziano mi, że przecież każde auto się rysuje i jestem zbytnio przewrażliwiony. Kur#@, ciekawe co będzie za kilka lat...pewnie po gwarancji będzie w gorszym stanie niż moje poprzednie 13 letnie Punto! Miałem nadzieję, że wraz z nową stylistyką i gamą silników, pojawi się tez jakość, ale to mnie przeraża...tyle kasy :/

[ Dodano: 26 Maj 2010 12:23 ]
Nie dodałem jeszcze, że omijam szerokim łukiem wszelkie myjki i myjnie...
Rozwalił mnie jeden gość, który zaproponował pokrycie lakieru jakimś ochronnym "czymś", co przedłuży jego trwałość...hmm...przecież lakier powinien byc na tyle trwały, że inne zabezpieczenia nie powinny być tutaj już potrzebne...

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #368553 Wysłany: 26 Maj 2010, 18:44; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: Poza Polską
Miejscowość: Lake Titicaca ;)
Rejestracja: 08 Sie 2007,
Posty: 9203
Pomógł: 40
marjan1985 napisał(a):
pokrycie lakieru jakimś ochronnym "czymś"

Moze woskiem? :E


Dałbyś radę zrobic jakieś foto tych Twoich rys?



BTW w GP szyb chyba nie dostarcza już Pilkington?

_________________
Punto II 5D - Rosso Ssilla HWB - 1.2 60KM - 2001' http://fiatpunto.com.pl/topic5545.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #368589 Wysłany: 26 Maj 2010, 19:37; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
Rejestracja: 04 Maj 2008,
Posty: 104
marjan1985 napisał(a):
Nie wiem, czy coś te ryski zniweluje, kiedy widac już podkład. Lakier jest strasznie delikatny - porażka!
Dzisiaj byłem w kilku ASO, żeby mi powiedzieli coś na temat tych moich rys na lakierze i szybach. Otóż wszyscy jednoznacznie odparli, że to normalne, że wychodzą rysy na lakierze, bo nawet Mercedesy takie mają. W innym powiedziano mi, że gdybym miał inny znaczek na masce, to pewnie nie miał bym takich problemów. Co do szyby, to nikt nie powiedział, że są zbyt miekkie, czy wrażliwe, ale powiedzieli, że poprzeczne rysy mam przez szkrobaczkę, a inne przez piasek pod wycieraczką. Kiedy pokazałem, że te okrągłe rysy wyglądają jakby były wynikiem mycia, to powiadziano mi, że przecież każde auto się rysuje i jestem zbytnio przewrażliwiony. Kur#@, ciekawe co będzie za kilka lat...pewnie po gwarancji będzie w gorszym stanie niż moje poprzednie 13 letnie Punto! Miałem nadzieję, że wraz z nową stylistyką i gamą silników, pojawi się tez jakość, ale to mnie przeraża...tyle kasy :/

[ Dodano: 26 Maj 2010 12:23 ]
Nie dodałem jeszcze, że omijam szerokim łukiem wszelkie myjki i myjnie...
Rozwalił mnie jeden gość, który zaproponował pokrycie lakieru jakimś ochronnym "czymś", co przedłuży jego trwałość...hmm...przecież lakier powinien byc na tyle trwały, że inne zabezpieczenia nie powinny być tutaj już potrzebne...



Pasta polerska G3, naprawdę pomaga, testowałem

_________________
pozdrawiam
Grześ
_______________________
Fiat Grande Punto 1,4 8V Active


Góra
 Profil  
 
 
 Post #369627 Wysłany: 30 Maj 2010, 16:20; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Rafał
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 16V 120KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Dynamic
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Żory
Rejestracja: 11 Sie 2009,
Posty: 245
Pomógł: 1
wczoraj umyłem mojego czarnego (metalik) stwora i odkryłem pełno drobnych rysek na masce :? Mam też pełno białych mikropunkcików po kamykach. Widzicie zatem, że i metalik słabo znosi eksploatację na naszych remontowo-kałużowych drogach. Szczególnie po ostatnich ulewach i chlustającej wodzie z kamieniami spod kół. Też kombinowałem nad woskami itp., a dziś przypadkowo wlazłem na stronę firmy, która okleja folią auta. Nie chce robić kryptoreklamy i póki co nie ładuje linka, ale temat wygląda ciekawie. Myślałem, żeby sobie maskę i progi okleic taką bezbarwną folią. Co o tym myslicie?

_________________
Fiat Grande Punto 1.4 T-Jet 120 km (Black)
Fotki autka w galerii
http://fiatpunto.com.pl/topic17752.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #369693 Wysłany: 30 Maj 2010, 19:11; 
 Temat postu:
Offline
Ekstremista
Awatar użytkownika

Imię: Marek
Samochód: Inny Fiat
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Miejscowość: Toruń
Rejestracja: 13 Cze 2007,
Posty: 1614
Pomógł: 9
Raff, najlepiej autko wstawić do szklanej kuli i nie jeździć :E Nie da się uniknąć zużycia lakieru na drogach. Pozostaje się przyzwyczaić. Pierwsze obicia od kamieni bolały, teraz się już przyzwyczaiłem. Gdy się coś pojawia, robię zaprawkę.

_________________
FIAT 500X Lounge 2016 brązowy magnetico, 1.4 MultiAir II Turbo 140KM
FIAT Grande Punto Emotion 2007 czarny crossover, 1.4 8V 77KM - był od 29.05.2007 do 03.03.2024
FIAT UNO 1993 45 MKII czerwona strzała - był
Peugeot 206 Pop Art 2005 1.4 8V 75KM - żonkowóz - był


Góra
 Profil  
 
 
 Post #369710 Wysłany: 30 Maj 2010, 19:34; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Rafał
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 16V 120KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Dynamic
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Żory
Rejestracja: 11 Sie 2009,
Posty: 245
Pomógł: 1
krowka wiem, wiem, ale nie ma to jak czarny, wymyty bolid (bez rys) :E

_________________
Fiat Grande Punto 1.4 T-Jet 120 km (Black)
Fotki autka w galerii
http://fiatpunto.com.pl/topic17752.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #370764 Wysłany: 03 Cze 2010, 11:14; 
 Temat postu:
Offline
Puntomaniak

Miejscowość: Lublin
Rejestracja: 11 Paź 2007,
Posty: 70
Wirkowski napisał(a):
Witam Kolegów - u mnie 19-go malowali tylnią klapę od strony otworów, przez które wypływa woda - miałem ogniska rdzy na zagniecieniu blach. Teraz wszystko jest ok (pewnie do wiosny) - wstawili nawet nowy pasek masy uszczelniającej. Jedyny problem to brak auta przez 7 dni :( Mam nadzieję, że do roku zdąży się to odnowić i bedzie replay z klapą.

hejka u mnie to samo . umowilem sie z aso na naprawe lakiernicza ale zamowilem tez auto zastepcze nieodplatnie. jezeli sam sie nie upomnisz to nikt sie nie odezwie. na nastepny raz pytaj sie , a w zasadzie domagaj auta zastepczego.
pozdro

_________________
GP 1.4 8V 77KM, 5d,Active- wersja Estiva
lipiec 2007


Góra
 Profil  
 
 
 Post #386477 Wysłany: 09 Sie 2010, 22:35; 
 Temat postu: Re: Jakość fiatowskiego lakieru
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Estiva Blue&Me
Województwo: podkarpackie [R]
Miejscowość: Gdzie
Rejestracja: 08 Sie 2010,
Posty: 597
Pomógł: 2
DeCza napisał(a):
Witam!

Chciałbym poruszyć na forum temat lakieru. Posiadam kropka w kolorze crossover (czarny metaliczny) wiadomo że na czarnym widać praktycznie każda ryse to jest nieuniknione ale zauważyłem na masce odpryski na lakierze aż do podkładu białego. Uważam że lakier powinien być na tyle trwały żeby chociaż uniknąć takich odprysków. Ciekawi mnie jak to u was wygląda większość z was jeździ zawodowo po Polsce - przyglądaliście sie po dłuższej jeździe waszej kropce?


PS czarne kropki wpisujcie sie


pozdrawiam 8)


Podobnie na masce dwie kropki ale nie wiem czy od kamyków czy kurnia same sie pojawiły według mnie lakier jest za miękki gadałem z gościem z serwisu to powiedział że czarne lakiery są bardzo miękkie i dlatego takie dolegliwości będą się pojawiały ale jest rada za 50 zł tubka czarnego koloru z lakierem i nic nie widać :)

[ Dodano: 09 Sie 2010 22:35 ]
woj_tech napisał(a):
cześć mam pytanko czy zwróciliście uwagę w swoich GP na styk kloszów tylnych lamp z nadwoziem, u mnie wczoraj po umyciu GP zauważyłem, że klosze zdarły lakier z nadwozia na styku, wydaje się że lampy zostały źle zamontowane.Pojechałem do serwisu a tam zdziwienie że zgłaszam się z takim problemem, umówiłem się z 2 wizytę 5.11.2007 zobaczymy co mi powiedzą


Kolego to samo maiła mój znajomy w czarnym metaliku ale mu zrobili w ASO na gwarancję, dzwoń i się umawiaj i ci powinni zrobić bo to est wina źle dopasowanych lamp

PS
Jak coś to połączcie tematy bo nie widzę edycji


Góra
 Profil  
 
 
 Post #446598 Wysłany: 28 Lut 2011, 17:20; 
 Temat postu:
Offline
Puntomaniak
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olkusz
Rejestracja: 12 Gru 2010,
Posty: 52
lakier tragedia szczerze mowiac, samochod ma 3 lata, porysowany jak ... pomimo ani jednej wizyty na myjniautomatycznej, zawsze bezdotykowe, no a ponizej poziomu listew drzwiowych jest juz chropowaty ... ;/ porażka


Góra
 Profil  
 
 
 Post #446601 Wysłany: 28 Lut 2011, 17:33; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Imię: Krzysiek
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Energy
Województwo: pomorskie [G]
Rejestracja: 06 Lis 2007,
Posty: 1009
Pomógł: 20
Jaki kolor masz? Co do chropowatości to może warto go po zimie umyś jakimś preparatem do smoły, aby usunąć cząstki asfaltu, nie winiłbym tutaj lakieru. Co do jakości na moim to jestem zadowolony, podobnie jak na innych markach.

_________________
Fiat Grande Punto 1.4 8V 77km, Energy, 3 dzwiowy, szary jungle.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #446618 Wysłany: 28 Lut 2011, 18:03; 
 Temat postu:
Offline
Puntomaniak
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olkusz
Rejestracja: 12 Gru 2010,
Posty: 52
nie znam nazwy ani kodu lakieru, granatowy, nie metalik

nie no , tak poważnie rzecz biorąc to według mnie jest tragedia, 3 lata samochod i do polerowania cały !


Góra
 Profil  
 
 
 Post #446647 Wysłany: 28 Lut 2011, 19:15; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Robert
Samochód: Punto Evo 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Estiva Blue&Me
Województwo: łódzkie [E]
Miejscowość: Łódź
Rejestracja: 05 Gru 2010,
Posty: 641
Pomógł: 3
koola napisał(a):
czarne lakiery są bardzo miękkie i dlatego takie dolegliwości będą się pojawiały ale jest rada za 50 zł tubka czarnego koloru z lakierem i nic nie widać Smile

Możesz sprecyzować co w tej tubce jest??

_________________
Punto Evo 1,4 77KM B&Me, 5d
Czarno-czerwony Progressive
Mój czarnuch


Góra
 Profil  
 
 
 Post #447058 Wysłany: 01 Mar 2011, 14:58; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sie 2008,
Posty: 5186
Pomógł: 1
Kuba.Lee napisał(a):
chropowaty

glinka lakiernicza na to

Kuba.Lee napisał(a):
samochod ma 3 lata, porysowany jak ...

no fiaty mają miękkie lakiery.. musisz gdzieś na polerke podjechać. Tylko na tym nie oszczędzaj bo będzie jeszcze gorzej. A efekt po dobrej polerce cie zaskoczy.

rufus295 napisał(a):
50 zł tubka czarnego koloru z lakierem

tu chyba chodzi o taki lakier jak do paznokci tylko z kolorem lakieru :) innej opcji nie widze.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #448743 Wysłany: 05 Mar 2011, 12:37; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Tomasz
Samochód: Croma
Silnik: 1.9 120KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Dynamic
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: SZ //\\ STA
Rejestracja: 15 Sie 2007,
Posty: 4874
Pomógł: 39
dzisiaj schyliłem się pod samochód i moim oczom okazał się fatalny widok na zderzaku, odprysnął kawał jakieru ( 1cm szer i ok 4cm długości) a lakier w okolicy lewego przeciwgielnego ma widoczne pęknięcia - jakby słoje w pniu drzewa. Odłażący lakier po zdjętych chlapakach to już osobny temat. Na wiosne chyba pójdzie do jakiegoś malarza

_________________
Jest sadza - jest zabawa :>


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 153 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO