You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 28 Mar 2024, 19:26

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 
 Post #361070 Wysłany: 30 Kwi 2010, 23:28; 
 Temat postu: Podświetlenie Komory Nóg
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Bravo
Silnik: 1.4 16V 135KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: małopolskie [K]
Miejscowość: KrakóW
Rejestracja: 12 Gru 2009,
Posty: 430
Witam pytanie jak w temacie czy ktoś to robił?
braliście neon czy diody jaki kolor (mi osobiście sie podoba pomarańczowy do koloru podświetlenia fabrycznego)
jak i pod co go podpieliście jak kable są puszczone?

_________________
Image
ImageImage


Fiat Bravo TourDe Pologne 2010 T-Jet seria 139.8 Km 237,4 Nm Maranello Rosso Szport
post319724.html#319724
Grande Punto 2009 1.4 16v StarJet 95 KM Dynamic Szary Revival od 9.12.2009 ----SPRZEDANE!
Prostuj Wydech REGULARNIE!

FIAT Brava 1.6 16V HSX Limited od 2000r do 2009


Góra
 Profil  
 

 
 Post #361110 Wysłany: 01 Maj 2010, 09:57; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Arek
Samochód: Bravo
Silnik: 1.9 120KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Estiva Blue&Me
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: BB
Rejestracja: 24 Kwi 2008,
Posty: 917
ja sie troszkę bawiłem http://fiatpunto.com.pl/topic9377.html dwie potrójne diody niebieskie ,zasilanie jest podłączone pod lampkę sufitową kiedy zapala się góra zapala sie i dół (podczas jazdy nie potrzebne podświetlenie nóg ) ,proste jak budowa cepa ,koszt groszowy :D

_________________
Bravo 1,9 120 HP Dynamic B&M + Dodatki
Blue Notturno Mica
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #361126 Wysłany: 01 Maj 2010, 11:30; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Bravo
Silnik: 1.4 16V 135KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: małopolskie [K]
Miejscowość: KrakóW
Rejestracja: 12 Gru 2009,
Posty: 430
slon11właśnie przeszukałem twoj temat i za bardzo nic na temat montażu tego nie znalazłem. poza tym co wyżej zamieściłeś. :) wiem że koszt tani bo w 40 zł człowiek sie całkowicie zamknie najbardziej jestem ciekaw puszczenia kabli lub innych możliwości ich podpięcia jest kilka zalepek na desce rozdzielczej jak by to pod to podpiąć i pod dzwi? jak możesz to wrzuć jakieś zdjęcia

_________________
Image
ImageImage


Fiat Bravo TourDe Pologne 2010 T-Jet seria 139.8 Km 237,4 Nm Maranello Rosso Szport
post319724.html#319724
Grande Punto 2009 1.4 16v StarJet 95 KM Dynamic Szary Revival od 9.12.2009 ----SPRZEDANE!
Prostuj Wydech REGULARNIE!

FIAT Brava 1.6 16V HSX Limited od 2000r do 2009


Góra
 Profil  
 
 
 Post #361137 Wysłany: 01 Maj 2010, 12:32; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jelenia G.
Rejestracja: 08 Mar 2007,
Posty: 3154
to ja mam zrobione jak w mercedesie ze jest delikatne pomarańczowe podświetlenie nóg na stałe.
kupiłem neony za 5zł sztuka, kupiłem dwa po jednym na strone. Podpiąłem sie pod zapalniczkę a neony przyczepiłem pod spodem na trytyki.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #361169 Wysłany: 01 Maj 2010, 15:04; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Arek
Samochód: Bravo
Silnik: 1.9 120KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Estiva Blue&Me
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: BB
Rejestracja: 24 Kwi 2008,
Posty: 917
Borat a wiec wykonałem to w następujący sposób : lecąc od góry kabelki wpięte w lampkę oświetlenie wchodzą pod podsufitkę potem po słupku w dół pod gumą na wysokości komory bezpieczników kabelek wyskakuje spod gumy i jest owijany w około czego tylko się dało byleby nie zwisał luźno i nie przeszkadzał ,jak schylisz sie i kukniesz w komorę nóg lecą tam konstrukcyjne poprzeczki idealne do podklejenia podwieszenia diod ,neonów ,cokolwiek tam chcesz ,ja mam modułu po 3 diody o wymiarze mniej więcej 4 cm na 1,5 na 0,5 grubości podklejone pod wspomniane poprzeczki komponują się tam idealnie ,te moduły sa przelotowe więc przewód lecący od lampek wpiąłem w pierwszy moduł podklejony nad nogami kierowcy po czym z tego modułu wychodzą przewody dalej do drugiego modułu podklejonego nad nogami pasażera .
Podpiąłem to wszystko do lampki wnętrza ponieważ tak chciałem aby się uruchamiały wraz z otwarciem drzwi i jest zdecydowanie łatwiej i nie inwazyjnie w przeciwieństwie do próby podłączenia do drzwi ,gdzie trzeba by prawdopodobnie rozcinać jakiś przewód albo wpychać się do kostki.
Efekt w nocy jest bardzo fajny ,inspiracja przyszła z jazdy A4 gdzie takie cos jest zrobione oryginalnie.
W planie jest (o ile nie zmienię samochodu :E ) zrobienie podświetlenia na drzwiach tak jak jest w Emotion ,ale to dopiero po gwarancji bo tam nie obejdzie się bez ingerencji .
Zdjęć żadnych nie mam ,jest to takie proste ze zdjęcia ci nie potrzebne ,pochowaj kable gdzie tylko chcesz i z lampki oświetlenia wewnętrznego możesz sobie rozprowadzić oświetlenie gdzie ci sie tylko rzewnie podoba.

_________________
Bravo 1,9 120 HP Dynamic B&M + Dodatki
Blue Notturno Mica
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #361385 Wysłany: 02 Maj 2010, 18:45; 
 Temat postu: Re: Podświelenie Komory Nóg
Offline
Puntoświr

Miejscowość: Jarocin
Rejestracja: 17 Paź 2009,
Posty: 108
Borat napisał(a):
Witam pytanie jak w temacie czy ktoś to robił?
braliście neon czy diody jaki kolor (mi osobiście sie podoba pomarańczowy do koloru podświetlenia fabrycznego)
jak i pod co go podpieliście jak kable są puszczone?



Jedno pytanie:

po co Ci to?
W niemal nowym aucie takie kombinacje? Tego typu rzeczy w aucie jeszcze pachnącym nowością bym w życiu nie robił, po pierwsze dlatego, że w razie jakiejkolwiek awarii elektroniki mozesz zapomnieć o gwarancji bo ASO będzie sprawdzać pokolei wszystko. Po drugie to jest to dla mnie kompletnie bezsensowne działanie - chciałeś mieć gadżety jak w aucie z segmentu D lub E - było kupić np. Lagunę, tam masz to w standardzie.


Kolejna sprawa to gdyby na mnie trafiło, jako na kupującego takie auto od Ciebie, to bym odskoczył jak oparzony, bo tego typu druciarstwo działa nad wyraz odstraszająco.

Nowe Grande Punto (model jak Twój) to auto wartośc 40kpln+. Zatem nie kupuje takich aut 18letni fan wiejskiego tuningu, co to patrzy żeby od razu założyć "zenony", ciemne szybki i wydech ulter.

Dlatego zastanawia mnie czemu ma służyć takie poprawianie fabryki, a w zasadzie nawet nie poprawianie tylko pogarszanie, bo czort wie co ci z tego wyjdzie.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #361421 Wysłany: 02 Maj 2010, 21:35; 
 Temat postu:
Offline
Puntomaniak

Miejscowość: Pomorskie
Rejestracja: 29 Paź 2008,
Posty: 55
Myślę, że takie "poprawianie fabryki" ma sens. Nie każdy ma taką kase do dyspozycji aby kupić Mercedesa S-klasę, który wszystkie takie bajery ma w standardzie na pokładzie. Ważne aby było to dobrze przemyślane i dobrze wykonane.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #361446 Wysłany: 02 Maj 2010, 23:05; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Arek
Samochód: Bravo
Silnik: 1.9 120KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Estiva Blue&Me
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: BB
Rejestracja: 24 Kwi 2008,
Posty: 917
GrandeM to że ty jesteś już na tyle stary że upiekszanie cię nie cieszy nie znaczy że innych ma nie cieszyć ,druciarstwo nie druciarstwo ,kabli nie widać w ciagu 2 minut można to zdemontować ,a jak ktos ma jakiekolwiek pojecie to zrobi to w 10 min i nie uszkodzi niczego.
Mi sie podoba a na A4 mnie nie stać
GrandeM napisał(a):
było kupić np. Lagunę
no tego to by nikt nie odkupił od ciebie ,choćby miał światełka ze złota.

_________________
Bravo 1,9 120 HP Dynamic B&M + Dodatki
Blue Notturno Mica
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #361474 Wysłany: 03 Maj 2010, 09:46; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Andrzej
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Wersja: Dynamic
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Tychy
Rejestracja: 26 Sty 2010,
Posty: 818
Pomógł: 4
niechcialbym nikogo urazic ale hm podswietlenie nog neonami to kojarzy mi sie z "wies" tuningiem


Góra
 Profil  
 
 
 Post #361500 Wysłany: 03 Maj 2010, 11:23; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Miejscowość: Jarocin
Rejestracja: 17 Paź 2009,
Posty: 108
slon11 napisał(a):
GrandeM to że ty jesteś już na tyle stary że upiekszanie cię nie cieszy nie znaczy że innych ma nie cieszyć ,druciarstwo nie druciarstwo ,kabli nie widać w ciagu 2 minut można to zdemontować ,a jak ktos ma jakiekolwiek pojecie to zrobi to w 10 min i nie uszkodzi niczego.
Mi sie podoba a na A4 mnie nie stać
GrandeM napisał(a):
było kupić np. Lagunę
no tego to by nikt nie odkupił od ciebie ,choćby miał światełka ze złota.





to idźmy dalej w tym szaleństwie i założmy do Grande np. domykanie drzwi z pilota, bo S-klasa to ma, załóżmy także rolety-żaluzje w tylnych drzwiach, bo Passat ma, a to przecież takie fajne.

Zasada jest prosta - chcesz bajerów, to kupujesz 4letnie auto segmentu wyższego, chcesz nówkę to masz Grande.
Trzeba się z tym pogodzić, że wszystko co jest dodatkiem podnosi cenę.
Nie stać Cię to nie, masz prawo być mniej zamożnym. Ale robienie z siebie konstuktora za dychę to już jest przerost formy nad treścią.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #361521 Wysłany: 03 Maj 2010, 12:19; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Imię: Łukasz
Samochód: Panda
Silnik: 1.2 8V 69KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Easy
Województwo: łódzkie [E]
Miejscowość: Sieradz
Rejestracja: 15 Paź 2007,
Posty: 3936
GrandeM napisał(a):
założmy do Grande np. domykanie drzwi z pilota

jeśli masz 4 elektryczne szyby to domykanie masz w gratisie :P :)

_________________
Jest :)
Fiat Panda Easy 1.2 8v 69KM
Dacia Logan MCV Laureate 0.9 TCe 12v 90KM
było :/
Fiat Punto Sporting 1.2 16v 80KM
Fiat Bravo Dynamic Sport 1.4 T-Jet 16v 120KM
Fiat Seicento Sound almost Sporting 1.1 8v 54KM
Suzuki SX4 Comfort 1.6 16v 120KM


Góra
 Profil  
 
 
 Post #361523 Wysłany: 03 Maj 2010, 12:31; 
 Temat postu:
Offline
Szaman
Awatar użytkownika

Imię: Przemek
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.3 75KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Dynamic
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Rybnik
Rejestracja: 03 Mar 2008,
Posty: 5567
Pomógł: 34
Cytuj:
Nie stać Cię to nie, masz prawo być mniej zamożnym. Ale robienie z siebie konstuktora za dychę to już jest przerost formy nad treścią.

nikt nie musi wiedziec ze zrobiło sie to samemu...

a dodtki to czesto sa rzeczy które maja usprawnic ci korzystanie z samochodu...

idac tym tropem to po co dawac inne radio, dodatkowe głosniki itp...

po co w poxniejszym czasie z stalowych felg dawac alu 17ki lub inne....


Cytuj:
Zasada jest prosta - chcesz bajerów, to kupujesz 4letnie auto segmentu wyższego, chcesz nówkę to masz Grande.
Trzeba się z tym pogodzić, że wszystko co jest dodatkiem podnosi cenę.

hmm wole kupic tańsze auto ale nowe z nizszego segmentu niz uzywane...
i samemu stopniowo dodawac dodatki które to mi usprawnaija korzytanie z auta nie tobie...

_________________
NISSAN JUKE 1.2 N-CONNECTA+SSGrande 1.3 MJet Dynamic '07/'08 / Grande 1.4 360* '07/'08 / ex PUNTO 1.1 SX '97/'98
Image

Image
Gadzety reklamowe, Koszulki, Kubki, Wizytówki, Ulotki, Kalendarze, Banery Reklamowe i inne..

OFICJALNE GADZETY FFP do nabycia bezposrednio na forum:
Ramki pod tablice, LEPKI FFP i Regionalne
KALENDARZE FORUMOWE 2016


Góra
 Profil  
 
 
 Post #361535 Wysłany: 03 Maj 2010, 13:20; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Arek
Samochód: Bravo
Silnik: 1.9 120KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Estiva Blue&Me
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: BB
Rejestracja: 24 Kwi 2008,
Posty: 917
Jeśłi ktoś chce może sobie dodawać wszystko co się mu podoba ,mi i Boratowi podoba się podświetlenie komór nóg ,komus innemu podobaja się pokrowce na siedzeniach mnie nie ,każdy ma swoje zdanie i upodobania dodatki nie muszą być koniecznie praktycznie mają cieszyć oko użytkownika i glównie jemu się podobać ,ale to nie temat o krytyce dodatków ,tylko o czymś zgoła całkiem innym.

_________________
Bravo 1,9 120 HP Dynamic B&M + Dodatki
Blue Notturno Mica
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #361611 Wysłany: 03 Maj 2010, 19:21; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Bravo
Silnik: 1.4 16V 135KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: małopolskie [K]
Miejscowość: KrakóW
Rejestracja: 12 Gru 2009,
Posty: 430
GrandeM to widze kolego żę nawet dodanie alufelgi dla ciebie to druciarstwo ale ok masz swoje zdanie masz prawo do włąsnej wypowiedzi OK choć dla mnie mnie objechałeś a to mi sie nie podoba wypowiedz jak by dziadka z ust mojego dziadka :hahaha: choć jak byś zauważył że chce to ładnie skomponować z resztą podświetlenia w aucie. dobraslon11 sciągałeś podsufitke czy zrobiłęś sobie pilota do kabla żeby to przeciągnąć? pod dzwi i oświetlenie jak są otwarte to faktycznie bardzo dobry pomysł

_________________
Image
ImageImage


Fiat Bravo TourDe Pologne 2010 T-Jet seria 139.8 Km 237,4 Nm Maranello Rosso Szport
post319724.html#319724
Grande Punto 2009 1.4 16v StarJet 95 KM Dynamic Szary Revival od 9.12.2009 ----SPRZEDANE!
Prostuj Wydech REGULARNIE!

FIAT Brava 1.6 16V HSX Limited od 2000r do 2009


Góra
 Profil  
 
 
 Post #361728 Wysłany: 03 Maj 2010, 23:45; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Miejscowość: Jarocin
Rejestracja: 17 Paź 2009,
Posty: 108
Borat napisał(a):
GrandeM to widze kolego żę nawet dodanie alufelgi dla ciebie to druciarstwo ale ok masz swoje zdanie masz prawo do włąsnej wypowiedzi OK choć dla mnie mnie objechałeś a to mi sie nie podoba wypowiedz jak by dziadka z ust mojego dziadka :hahaha: choć jak byś zauważył że chce to ładnie skomponować z resztą podświetlenia w aucie. dobraslon11 sciągałeś podsufitke czy zrobiłęś sobie pilota do kabla żeby to przeciągnąć? pod dzwi i oświetlenie jak są otwarte to faktycznie bardzo dobry pomysł




alufelgi mam sam, czekają az założę. Tyle, że oryginalne, takie jak producent zaprojektował.

Zrób sobie drugą zapalniczkę jeszcze, dla jadących z tyłu - na koncu tunelu środkowego jest na to idealne miejsce.
Proponuję również dorobić podświetlenie nóg pasażerów z tyłu.




Pardon, za tak niski poziom wypowiedzi jednakże wobec braku zrozumienia z Twojej strony w stosunku do moich zwykłych uwag inaczej się nie da.
Kojarzysz mi się z moim sąsiadem co to całe życie, odkąd mieszkam tu gdzie mieszkam całymi dniami siedzi w garażu przed domem i coś wierci, szlifuje, kuje, tnie, rąbie, przecina, przerabia, dorabia, kopie itd.
Kupiłeś grande punto więc nie zrobisz z niego Audi A4, jedynie mozesz zrobić pokraczną i słabą podróbkę tego, co zaprojektowali fachowcy na deskach kreslarskich.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #361762 Wysłany: 04 Maj 2010, 10:19; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Bravo
Silnik: 1.4 16V 135KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: małopolskie [K]
Miejscowość: KrakóW
Rejestracja: 12 Gru 2009,
Posty: 430
to znaczy jeżeli mieszkasz w domu lub bloku remont dla ciebie też jest zdędny bo tak 40 lat temu zaprojektowano to na desce kreślarskiej idac twoim tokiem rozumowania taaak nie ma to jak nieśmiertelna Boazeria, nigdy nie powiedziałem że chce z tego auta zrobić niemieckiego syfu jak kiedyś powiedziałem "wole nowego fiata niż wypierdzianego przez niemca passata" akurat mam kolego 9 fiata w swoim życiu wiec możesz mi nie opowiadać że chce z niego zrobić nie wiadomo co bo za te pieniądze co za niego dałem mogłem kupić 4 letnią A8 lub lub 3 letniego paska( choćna początku nastawiałem sie na roczną Alfe 159:) )zapalniczka mi zbęna bo nie pale choć nawet w Bravie z 2000r była taka rzecz dla pasażerów z tyłu. Nie założyłem tematu żeby sie z tobą wykłucać więc prosze jeśli masz sie dalej uzewnętrzniać załóż osobny temat Pozdro

_________________
Image
ImageImage


Fiat Bravo TourDe Pologne 2010 T-Jet seria 139.8 Km 237,4 Nm Maranello Rosso Szport
post319724.html#319724
Grande Punto 2009 1.4 16v StarJet 95 KM Dynamic Szary Revival od 9.12.2009 ----SPRZEDANE!
Prostuj Wydech REGULARNIE!

FIAT Brava 1.6 16V HSX Limited od 2000r do 2009


Góra
 Profil  
 
 
 Post #361765 Wysłany: 04 Maj 2010, 10:40; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Andrzej
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Wersja: Dynamic
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Tychy
Rejestracja: 26 Sty 2010,
Posty: 818
Pomógł: 4
pytanie sie nasuwa po co ci to ??


Góra
 Profil  
 
 
 Post #361766 Wysłany: 04 Maj 2010, 11:08; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Rafał
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 16V 120KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Dynamic
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Żory
Rejestracja: 11 Sie 2009,
Posty: 245
Pomógł: 1
Kolegi, ale temat nie brzmi "Czy i po co zakładać podświetlanie komory nóg?". Chłopak chce i już :E Czytam ten temat, a tu 90% to off-topy. Co jest??? Nie chce wyjść na sztywniaka, ale nie licytujmy się w stylu "...a twoja mama ubiera sie w Castoramie..." :D

_________________
Fiat Grande Punto 1.4 T-Jet 120 km (Black)
Fotki autka w galerii
http://fiatpunto.com.pl/topic17752.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #361779 Wysłany: 04 Maj 2010, 12:47; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Andrzej
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Wersja: Dynamic
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Tychy
Rejestracja: 26 Sty 2010,
Posty: 818
Pomógł: 4
ale nieuwazasz ze jest to zbedne To tak jakbys zrobil sobie w butach podswietlenie sznurowek


Góra
 Profil  
 
 
 Post #361800 Wysłany: 04 Maj 2010, 14:44; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Bravo
Silnik: 1.4 16V 135KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: małopolskie [K]
Miejscowość: KrakóW
Rejestracja: 12 Gru 2009,
Posty: 430
coffe a pytanie a po co ci Alufelgi?

[ Dodano: 04 Maj 2010 13:44 ]
Bo ci sie podobają i nadają jakieś wyróżnienia autu ja wiem że są gusta i guściki mi sie na przykład dramatycznie brewki na lampach i owiewki w szybach nie podobają ale nie rozgłaszam tego wszem i wobec każdemu sie podoba co innego i ta szanuje a nie pytam po co mi to ŻEBY ŚWIECIŁO PRZY OTWARCIU DRZWI

_________________
Image
ImageImage


Fiat Bravo TourDe Pologne 2010 T-Jet seria 139.8 Km 237,4 Nm Maranello Rosso Szport
post319724.html#319724
Grande Punto 2009 1.4 16v StarJet 95 KM Dynamic Szary Revival od 9.12.2009 ----SPRZEDANE!
Prostuj Wydech REGULARNIE!

FIAT Brava 1.6 16V HSX Limited od 2000r do 2009


Góra
 Profil  
 
 
 Post #361820 Wysłany: 04 Maj 2010, 16:10; 
 Temat postu:
Offline
Szaman
Awatar użytkownika

Imię: Przemek
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.3 75KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Dynamic
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Rybnik
Rejestracja: 03 Mar 2008,
Posty: 5567
Pomógł: 34
coffe a iel razy szukaęłs czegos w nocy jak ci spadlo ? sory ale to akurat jest praktyczne...

_________________
NISSAN JUKE 1.2 N-CONNECTA+SSGrande 1.3 MJet Dynamic '07/'08 / Grande 1.4 360* '07/'08 / ex PUNTO 1.1 SX '97/'98
Image

Image
Gadzety reklamowe, Koszulki, Kubki, Wizytówki, Ulotki, Kalendarze, Banery Reklamowe i inne..

OFICJALNE GADZETY FFP do nabycia bezposrednio na forum:
Ramki pod tablice, LEPKI FFP i Regionalne
KALENDARZE FORUMOWE 2016


Góra
 Profil  
 
 
 Post #361840 Wysłany: 04 Maj 2010, 16:52; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Arek
Samochód: Bravo
Silnik: 1.9 120KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Estiva Blue&Me
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: BB
Rejestracja: 24 Kwi 2008,
Posty: 917
Borat nie ściągałem podsufitki ,wystarczy odchylić tuz nas szybą od słupka do okolic lusterka i wepchać tam kabelek z reszta sam tam wskoczył praktycznie on tam sobie leży pomiedzy podsufitką i dachem i jeść nie woła :E ,odchyl sobie to zobaczysz jak łatwo odchodzi ,tak samo z resztą pod gumę wzdłuż słupka bez żadnego problemu.

_________________
Bravo 1,9 120 HP Dynamic B&M + Dodatki
Blue Notturno Mica
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #362699 Wysłany: 07 Maj 2010, 12:08; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Bravo
Silnik: 1.4 16V 135KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: małopolskie [K]
Miejscowość: KrakóW
Rejestracja: 12 Gru 2009,
Posty: 430
hmmm dobra bede patrzył

_________________
Image
ImageImage


Fiat Bravo TourDe Pologne 2010 T-Jet seria 139.8 Km 237,4 Nm Maranello Rosso Szport
post319724.html#319724
Grande Punto 2009 1.4 16v StarJet 95 KM Dynamic Szary Revival od 9.12.2009 ----SPRZEDANE!
Prostuj Wydech REGULARNIE!

FIAT Brava 1.6 16V HSX Limited od 2000r do 2009


Góra
 Profil  
 
 
 Post #456886 Wysłany: 27 Mar 2011, 21:45; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Estiva Blue&Me
Województwo: warmińsko-mazurskie [N]
Miejscowość: NML
Rejestracja: 18 Wrz 2009,
Posty: 739
Pomógł: 1
http://allegro.pl/neon-12-led-super-flu ... 71618.html
Ja myslalem nad czyms takim do bagaznika i pod nogi kierowcy i pasazera.Podpiecie pod lampke sufitowa-super sprawa,bo nie chce by mi to swiecilo caly czas:)i koniecznie pomaranczowy:)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #456972 Wysłany: 27 Mar 2011, 23:46; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Łukasz
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: mazowieckie [W]
Miejscowość: Warsaw
Rejestracja: 06 Kwi 2008,
Posty: 2200
Pomógł: 10
wolałbym zwykle diody na taśmie , taniej i łatwiej zamontować

_________________
Nuova Bravo 2.0 mj sport 217PS @ 424 nm by Cinek
Były user grande punto szprot 160ps :(
www.punto.glodzik.com


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO