You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 19 Kwi 2024, 23:01

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #462349 Wysłany: 13 Kwi 2011, 09:50; 
 Temat postu: Fiat ogłasza w Polsce wielką akcję serwisową
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Maciej
Samochód: Punto II 5d
Silnik: 1.2 8V 73KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: ELX
Województwo: mazowieckie [W]
Miejscowość: Syreny Gród
Rejestracja: 01 Cze 2007,
Posty: 1038
Masz Fiata, Alfę Romeo lub Lancię? A może Abartha? Ta akcja serwisowa, którą o głosił Fiat Auto Poland dotyczy Twojego samochodu…





"Wiosenny maraton bezpieczeństwa" tak nazywa się nowa akcja serwisowa przygotowana przez Fiat Auto Poland. To propozycja zaadresowana do właścicieli wszystkich modeli samochodów marek Fiat, Alfa Romeo i Lancia, którzy chcą sprawdzić stan swojego auta po zimie i przygotować je na wiosenne i letnie miesiące - przynajmniej tak ją zachwalają ludzie z FAP Smile

Jeśli się zdecydujesz umówić ze swoim autem w ASO na taki "maraton" to za kontrolę 14 najważniejszych elementów samochodu zapłacisz 60 zł. Tam sprawdzą stan układu hamulcowego (m.in. stopień zużycia klocków i tarcz hamulcowych), skontrolują płyn hamulcowy oraz kondycję ogumienia. Przegląd zawieszenia na linii diagnostycznej obejmie wahacze, końcówki układu kierowniczego i stabilizatory.

Pod lupę trafią także amortyzatory - zostanie skontrolowana szczelność i oczywiście ich skuteczność. Sprawdzą również stan wycieraczek, oświetlenia, płynów eksploatacyjnych i zabezpieczenia podwozia. Poszukają ubytków w powłoce lakierniczej. Próbie poddana będzie także wydajność klimatyzacji. Mechanicy skontrolują stopień napięcia paska sprężarki klimatyzatora. Wreszcie, by samochód "pachniał nowością" serwisanci wykonają bezpłatnie dezynfekcję wnętrza przez ozonowanie.

Dodatkowo, podczas tegorocznej wiosennej akcji, Fiat Auto Poland proponuje promocyjne warunki zakupu na wybrane oryginalne części zamienne. Lista obejmuje amortyzatory, świece zapłonowe, filtry kabinowe/przeciwpyłowe, tarcze i klocki hamulcowe, wahacze oraz pióra wycieraczek.

Jednak to nie wszystko, co oferują serwisy FAP. Na koniec wizyty każdy właściciel auta sprawdzonego w ASO otrzyma numizmat, pierwszy z serii "Kolekcja Fiata na lata" z wizerunkiem Polskiego Fiata 508 Junak. Do numizmatu będzie dołączony certyfikat z kuponem upoważniającym do 10 procent zniżki na usługi do wykorzystania podczas następnej wizyty w serwisie.

"Wiosenny maraton bezpieczeństwa" już trwa i zakończy się 31 maja 2011 r.

_________________
było moje ukochane Punto II
kolor - Czerwony Tiziano 199
album_personal.php?user_id=831


jest VW Passat B5


Góra
 Profil  
 

 
 Post #462357 Wysłany: 13 Kwi 2011, 10:39; 
 Temat postu: Re: Fiat ogłasza w Polsce wielką akcję serwisową
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Punto II 5d
Silnik: 1.2 8V 60KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Dynamic
Województwo: mazowieckie [W]
Miejscowość: bialystok(coraz rzadziej) warszawa(przewaznie)
Rejestracja: 26 Mar 2007,
Posty: 1616
Pomógł: 3
pojechalbym, ale i tak mam przeglad w skp zrobic do 7 maja wiec szkoda dublowac wydatkow :(

_________________
byl punto II dynamic 1.2 (8V) 2002
czerwony bo najszybszy :)
topic18886.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #462436 Wysłany: 13 Kwi 2011, 14:57; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Miejscowość: Police
Rejestracja: 12 Mar 2011,
Posty: 33
Moim zdaniem ma to tylko i wyłącznie na celu zadbanie o finanse ASO. Potrafią wymienić świeżo zamontowane i oryginalne świece na jakieś lipne (przypadek z autopsji :P)

_________________
FIAT Punto I | '96 | 75KM | 1.2 PB | 3D


Góra
 Profil  
 
 
 Post #462711 Wysłany: 13 Kwi 2011, 22:13; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Ostrołęka
Rejestracja: 23 Lut 2009,
Posty: 120
Pomógł: 1
Też myślę, że chodzi o poprawę sytuacji finansowej ASO. Połowę punktów nie zbadają pewnie tak jak miałem to na zimowym przeglądzie gdzie tylko przez ścieżkę diagnostyczną przejechałem i tyle. Nikt płynów nie sprawdzał itp.
Będą wmawiać że trzeba by to i tamto zmienić a przypadkiem maja to w promocji :hahaha: bujda..... AKCJA WIETRZENIE MAGAZYNÓW RACZEJ

TAK MAJĄ TO PEWNIE WYLICZONE ŻE ZWRÓCI IM SIĘ TO OZONOWANIE
NIC ZA DARMO W TYCH CZASACH

_________________
Grande Punto 1.4 8v Energy 2008/09


Góra
 Profil  
 
 
 Post #462829 Wysłany: 14 Kwi 2011, 08:50; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Punto II 5d
Silnik: 1.2 8V 60KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Dynamic
Województwo: mazowieckie [W]
Miejscowość: bialystok(coraz rzadziej) warszawa(przewaznie)
Rejestracja: 26 Mar 2007,
Posty: 1616
Pomógł: 3
marcin85 napisał(a):
Też myślę, że chodzi o poprawę sytuacji finansowej ASO. Połowę punktów nie zbadają pewnie tak jak miałem to na zimowym przeglądzie gdzie tylko przez ścieżkę diagnostyczną przejechałem i tyle. Nikt płynów nie sprawdzał itp.
Będą wmawiać że trzeba by to i tamto zmienić a przypadkiem maja to w promocji :hahaha: bujda..... AKCJA WIETRZENIE MAGAZYNÓW RACZEJ

TAK MAJĄ TO PEWNIE WYLICZONE ŻE ZWRÓCI IM SIĘ TO OZONOWANIE
NIC ZA DARMO W TYCH CZASACH


u mnie sprawdzali czy nie ma plynu, ale akurat mialem troche borygo na dolewke wiec nie kupilem paraflu :E

ogolnie nie mam sie do czego przyczepic :E

_________________
byl punto II dynamic 1.2 (8V) 2002
czerwony bo najszybszy :)
topic18886.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #467767 Wysłany: 28 Kwi 2011, 10:42; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Wersja: Active
Województwo: łódzkie [E]
Miejscowość: Łódź
Rejestracja: 21 Lut 2011,
Posty: 9
Skorzystałem. Uczucia mieszane, bardzo nie lubię wizyt w ASO Maredi w Łodzi.
Sprawdzono sprawność amortyzatorów i hamulców - wydruku nie dostałem, tylko % napisane długopisem na kartce, resztę rzeczy wyszczególnionych na oficjalnej karcie "Wiosenny Maraton Bezpieczeństwa", nie mogłem zweryfikować czy się odbyły, bo nie widziałem auta. Na liście jest sprawdzenie naciągu pasków, sprawdzenie oświetlenia, lakieru, opon, klimatyzacji. Wszystkie wyniki dla mojego auta były "OK". Numizmatu nie dostałem, bo serwisant "już zamknął zlecenie" - nie chciałem marudzić o taki szczegół. No i to enigmatyczne ozonowanie, które się podobno odbyło, ale nic w aucie nie czułem (nie wiem czy powinienem coś czuć). Zdiagnozowano mi wyciek z wybieraka (standard) i lekkie pocenie się jednego amortyzatora, ale o obu rzeczach wiedziałem. Zostawiłem tam 137 zł bo jeszcze kasowałem check'a. Za co zapłaciłem - w ostatecznym rozrachunku nie mam pojęcia, chyba tylko za rolki i trzęsienie...

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #467825 Wysłany: 28 Kwi 2011, 14:31; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Imię: Dominik
Samochód: Punto II 3d
Silnik: 1.2 16V 80KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Active
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 25 Maj 2008,
Posty: 14377
Pomógł: 128
No to w miarę sumiennie Cię przetrzepali. Gorzej jeśli wszystko by było ok, nawet elementy, które już dogorywają ;)

_________________
PII 1.2 16v 3D Active 2002r. 117 327 km GRIGIO STEEL
Gorąca Szesnastka Club


Góra
 Profil  
 
 
 Post #467841 Wysłany: 28 Kwi 2011, 15:00; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Punto II 5d
Silnik: 1.2 8V 60KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Dynamic
Województwo: mazowieckie [W]
Miejscowość: bialystok(coraz rzadziej) warszawa(przewaznie)
Rejestracja: 26 Mar 2007,
Posty: 1616
Pomógł: 3
domin45670 napisał(a):
No to w miarę sumiennie Cię przetrzepali. Gorzej jeśli wszystko by było ok, nawet elementy, które już dogorywają ;)


umowilem sie w polowie maja, do skp mam sie stawic do 7 maja na przeglad wiec bede mial punto doglednie sprawdzone :lol:

_________________
byl punto II dynamic 1.2 (8V) 2002
czerwony bo najszybszy :)
topic18886.html


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO