You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 05 Cze 2024, 02:13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 99 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 
 Post #53051 Wysłany: 11 Paź 2007, 18:06; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Dynamic
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Gdynia
Rejestracja: 19 Sty 2007,
Posty: 150
Kuba DST napisał(a):
Razem z Głośnikami grają drzwi

Dokładnie u mnie to samo ale uważam, że wystarczyłoby tylko w tych drzwiach wszystko dobrze poukładać i wygłuszyć i było by bardzo rewelacyjnie :P

_________________
Grande 1.4 16V 95KM Dynamic + klima (czerwone)


Góra
 Profil  
 

 
 Post #53109 Wysłany: 11 Paź 2007, 20:40; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Częstochowa
Rejestracja: 22 Cze 2006,
Posty: 520
A ja opowiem o swoich spostrzeżeniach.

W Grande wmontowałem radyjko z poprzedniego autka więc mam jakieś porównanie
Jest to średni model JVC z mp3.
W poprzednim samochodzie grało ono z seryjnymi głośnikami przednimi plus popularne elipsy niższej marki na półce tylnej(które tam wmontowałem).

I w tym autku na plus
był "lepszy" dźwięk przy głośniejszym odschłuchu muzy,zdecydowanie lepsze basy, na minus- przy cichszej muzyce brak było dobrej sceny dźwiękowej.

W GP
na plus- dobra scena, "fajne" wysokie tony
na minus- to już nie ten sam efekt gdy podkręcam głośność na więcej.
Basy nie były by takie złe, gdyby nie te odgłosy z wnętrza drzwi.

Źle nie jest.
Normalnym jest, aby otrzymać lepsze efekty trzeba by sporo zainwestować w porządne car-audio, a w prowizoryczne przeróbki się nie bawię więc pozostaje mi się cieszyć tym co mam :)

Pozdrawiam.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #53168 Wysłany: 11 Paź 2007, 22:42; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 06 Sie 2007,
Posty: 21
Generalnie moim zamierzeniem nie kupujac radia w opcji jest zaoszczedzenie troche grosza. :)
Oczywiscie zachowujac przy tym mozliwosc kupna sprzetu ktory uwazam ze bedzie lepszy niz seryjnie montowany. Poczawszy od glosnikow i na radiu konczac.
Nie jestem melomanem ale za 900zl kupie fajny zestaw car-audio (jak dla mnie ma sie rozumiec). A przewijajcy sie motyw kierownicy ktora bez przyciskow wyglada zle potraktuje z usmiechem. Jest to przydatna rzecz ale bez przesady :shock:
Martwi mnie jedynie koszt montazu ale wybieram sie w sobote do salonu wiec sie zorientuje co i jak


Góra
 Profil  
 
 
 Post #53181 Wysłany: 11 Paź 2007, 23:27; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Miejscowość: Poznań
Rejestracja: 03 Paź 2007,
Posty: 40
Ja posiadam w swoim radio seryjne bez mps i soobwofera, gra dobrze, jest czysty dzwiek bas tez nie jest najgorszy. Nie oczekujmy oczywiscie od takiego seryjnego radia wodotryskow gdyz nie jest to sprzet ktory montowany jest seryjnie w luksusowych samochodach. Wszystko zalezy tez od tego, czego oczekujesz popieram, iz najlepiej isc do salonu usiasc i posluchac jak to radio gra i czy Tobie to odpowiada.

Dla przykladu mam porownanie seryjnego radia+glosniki w kropku z Suzuki Swiftem (mojego ojca) i musze powiedziec ze kropkowe radio wypada duzo lepiej. Pomijam oczywiscie to ze w suzuki jest mp3 a tu nie, ale chodzi mi o dzwiek, o odbior fal radiowych (w suzuki bardzo czesto trzeszczy i gubi fale)

Osoboscie gdybym mial wybierac wybral bym seryjne.

_________________
Fiat Grande Punto 1.4 8V Dynamic
.:: Poznań Punto Team ::..


Góra
 Profil  
 
 
 Post #53307 Wysłany: 12 Paź 2007, 11:15; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Strzelin
Rejestracja: 24 Lis 2006,
Posty: 922
raflone napisał(a):
ktora bez przyciskow wyglada zle potraktuje z usmiechem

tzn. Mi chodziło o wygląd a nie o przydatność.
Faktem jest że nie często się tego używa ale z tymi przyciskami kiera. wygląda ciekawie.
Chodzi mi też o to że w kier. bez przycisków są takie nieciekawe plastikowe zaślepki, które jak dla mnie nie pasują do tej kier. Jakby kiera w wer. bez przycisków nie miała tych zaślepek a była by jedną całością to było by ok.

[ Dodano: Pią Paź 12, 2007 11:15 am ]
Natomiast drugim faktem jest że te przyciski nie są warte aż 1500zł. I jeśli ktoś nie ma radyja w pakiecie lub standardzie to lepiej kupić np:
Radyjo Alpine za 600zł, Resztę na głośniki JBL za 600zł a resztęna montarz. I to zagra napewno Fajnie

_________________
Grande Punto - 5d - Energy(2006) - Szary Jungle - 1.4 16V Starjet 95KM

Moje auto znajdziesz na Polskajazda.pl

Znowu Boom dla nas, Wielkie Joł Kochana.... :mrgreen:
Nie podoba Shieeeeea? :E

Góra
 Profil  
 
 
 Post #53323 Wysłany: 12 Paź 2007, 12:01; 
 Temat postu:
raflone 900 zeta za sprzęt i przynajmniej 400 za montaż (nie jest to zwykłe podpięcie [pod kostkę, tylko we freshu ciągnięcie całej instalacji ze zdejmowaniem prawie całej tapicerki bocznej). Oszczędzisz 200 zł. A radio zakoszą ci bez panela, demolując przy tym pół auta. Uwierz nie warto! Radzę zamówić fabryczne. Ale zrobisz jek będziesz uważał.


Góra
  
 
 
 Post #53331 Wysłany: 12 Paź 2007, 12:15; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Bydgoszcz
Rejestracja: 11 Wrz 2007,
Posty: 508
Kolega Grzegorz1976 ma racje :D Mi w ciagu ostatniego roku ukradi dwa razy radio z auta (nie mialem jeszcze kropka) nie przeszkadzalo im ze panel zabralem ze soba. Za drugim razem musialem tez wymienic zapiecie pasa, bo odlamki szkla tak skutecznie zablokowaly ten mechanizm ze nic sie nie dalo z tym zrobic. Fabryczne radio wkomponowane w deske daje szanse na to ze go nie ukradna, choc nie powiedziane ze napewno. Oby koledze nic takiego sie nie przyrafilo.

Grzegorz1976 w niedziele wybieram sie do katowic :D ale nie GP tylko sluzbowym mondeo... pierwszy raz bede w tym miescie, ciekawe jak tam u was na drogach :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #53343 Wysłany: 12 Paź 2007, 12:52; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Częstochowa
Rejestracja: 22 Cze 2006,
Posty: 520
Panowie, to wszystko kwestia gustu.
Równie dobrze można by powiedzieć że deska rozdzielcza wygląda gorzej z pokrętłami regulacji nawiewu niż z tymi od klimy.

O ile dobrze pamiętam, zaślepki na kierownicy to nie są plastikowe zaślepki tylko część gumowa, jako całość kierownicy.

Mi zależało na radyjku z mp3, a to co oni oferowali było w kosmicznej cenie. Więc wolałem wytargować inne rzeczy, a zostawić sobie poprzednie, zaoszczędzając troche grosza w imie troche "brzydszej" deski ;)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #53382 Wysłany: 12 Paź 2007, 14:10; 
 Temat postu:
Cytuj:
Grzegorz1976 w niedziele wybieram sie do katowic ale nie GP tylko sluzbowym mondeo... pierwszy raz bede w tym miescie, ciekawe jak tam u was na drogach


O dziwo w samych katowicach z nawierzchnią dróg nie jest tak źle, dużo gorzej w ościennych miastach. Natomiast jak nie daj Boże trafisz na godziny szczytu to miasto zakorkowane do dramatu! No i z parkowaniem krucho, ale ja zawsze się jakoś gdzieś wcisnę. A gdzie dokładnie jedziesz?


Góra
  
 
 
 Post #53383 Wysłany: 12 Paź 2007, 14:12; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Bydgoszcz
Rejestracja: 11 Wrz 2007,
Posty: 508
Najpierw w niedziele hotel senator czy jakos tak... pozniej bede szukal ulicy ceglanej :D gdziekolwiek to jest i spedze tam pewnie pare dni.

_________________
GP 5d 2007 czarny crossover
In theory there is no difference between theory and practice. But in practice there is. - Jan L. A. van de Snepscheut


Góra
 Profil  
 
 
 Post #53387 Wysłany: 12 Paź 2007, 14:19; 
 Temat postu:
garys napisał(a):
Panowie, to wszystko kwestia gustu.
Równie dobrze można by powiedzieć że deska rozdzielcza wygląda gorzej z pokrętłami regulacji nawiewu niż z tymi od klimy.


Bo wygląda gorzej. Ale to nie o wygląd chodzi tylko o chęć zaoszczędzenia. I ja uważam że montując radio we freschu to żadna oszczędność. Nie jestem przeciwny zamontowaniu nieseryjnego radia, tylko we freschu po prostu się to nie opłaca. Co do MP3 ja osobiście jestem przeciwnikiem mp3. Chłopaki montujecie super głośniki, super sprzęt mając nadzieję a o wiele lepszy odsłuch a następnie puszczacie mp3 , które mają tak okrojoną jakość, że nawet ja niekoniecznie audiofilskim uchem uznaje to za profanacje muzyki.

[ Dodano: 12 Paź 2007 13:19 ]
uzziah jedziesz na okulistykę? :lol:


Góra
  
 
 
 Post #53392 Wysłany: 12 Paź 2007, 14:25; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Częstochowa
Rejestracja: 22 Cze 2006,
Posty: 520
Grzegorz1976 napisał(a):
Bo wygląda gorzej. Ale to nie o wygląd chodzi tylko o chęć zaoszczędzenia. I ja uważam że montując radio we freschu to żadna oszczędność. Nie jestem przeciwny zamontowaniu nieseryjnego radia, tylko we freschu po prostu się to nie opłaca. Co do MP3 ja osobiście jestem przeciwnikiem mp3. Chłopaki montujecie super głośniki, super sprzęt mając nadzieję a o wiele lepszy odsłuch a następnie puszczacie mp3 , które mają tak okrojoną jakość, że nawet ja niekoniecznie audiofilskim uchem uznaje to za profanacje muzyki.


Akurat we freshu mija się to z celem, prawda szkoda zachodu.

OT:
a MP3 to już inna historia ;)
Czasem trzeba iść na kompromis i albo stos płyt albo jedna z wszystkimi mp3.
Gdyby radia samochodowe z wbudowanymi dyskami były ciut tańsze to rozwiązało by to problem.


Ostatnio edytowany przez garys, 12 Paź 2007, 14:27, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 
 Post #53393 Wysłany: 12 Paź 2007, 14:26; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Bydgoszcz
Rejestracja: 11 Wrz 2007,
Posty: 508
Grzegorz1976 napisał(a):
uzziah jedziesz na okulistykę? :lol:


he he nie na szkolenie :D lol mam nadzieje ze bedzie milo :D

_________________
GP 5d 2007 czarny crossover
In theory there is no difference between theory and practice. But in practice there is. - Jan L. A. van de Snepscheut


Góra
 Profil  
 
 
 Post #53828 Wysłany: 13 Paź 2007, 16:42; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 06 Sie 2007,
Posty: 21
Bylem dzisiaj w salonie. Chyba jednak wybiore wersje active bo jak gosciu powiedzial ze nie ma we freshu kola zapasowego tylko fix&go (z tym go to juz nie wiadomo) to troche zwatpilem.

Rzeczywiscie opcja kradziezy przy seryjnym maleje i to znacznie. Chyba doloze troche tym bardziej ze to zakup na pare ladnych lat


Góra
 Profil  
 
 
 Post #53902 Wysłany: 01 Lis 2007, 17:14; 
 Temat postu:
raflone popieram, zobaczysz, że będziesz zadowolony. Poza tym active ma już chyba pociągniętą instalację i zamontowane głośniki , więc zamontowanie nieseryjnego radyjka w tym momencie to już łatwizna i można rozważyć tą opcję. Ale ja i tak brałbym radio fabryczne. Odpada kwestia targania panela i ryzyko kradzieży rzeczywiście mniejsze. Jedyne co to jeśli jesteś fanem płaskiego dźwięku mp3 może ci tego trochę brakować, ale przemyśl sprawę dobrze czy lepiej mieś full wypas sprzęt i ekstra głośniki i puszczać na tym okrojone z dźwięku mp trójki czy całkiem fajny fabryczny sprzęcik i słuchać pełnowartościowych cd audio? Różnica w jakości znaczna na korzyść cd audio

[ Dodano: 01 Lis 2007 16:14 ]
W nowym aucie mam radio fabryczne i fabryczne głośniki. W starszym mam radio montowane i montowane lepsze głośniki. I powiem jedno, teraz wiem W GP jeśli nie startujemy w zawodach car audio to tylko fabryczne!!! Ja już drugi raz nie popełniłbym tego błędu. FAbryczne świetnie brzmi, nie trzeba go wyjmować, steruje się nim z kiery, podgłaśnia się samo wraz z prędkością, ma duże przyciski, jest zgrane z resztą podświetlenia, podświetlenie przyciemnia się wraz ze przyciemnianianiem zegarów, ma przyjemny ciepły "pluszowy" bas i wiele innych funkcji których jeszcze nie odkryłem. Wad na chwilę nie znalazłem. Cena radia fabrycznego z głośnikami okablowaniem i anteną taka sama jak montaż radia za 400 zł + głośniki 400 + ringi do montażu (nie wiem ile) + kable w zależności od jakości + antena 60 zł + robocizna ze 400zł + masa pierdółek dodatkowych. Przeliczcie pokalkulujcie na zimno itd. Jasne można przy niefabrycznym dołożyć wzmacniacz, subwoofer itp, ale po co? I cena już nie 1500 tylko odpowiednio wyższa. Dla mnie fabryczne rulez!!!


Góra
  
 
 
 Post #59419 Wysłany: 01 Lis 2007, 17:31; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Samochód: Punto II FL 3d
Silnik: 1.2 16V 80KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Dynamic
Województwo: wielkopolskie [P]
Miejscowość: Twierdza Poznań
Rejestracja: 30 Maj 2007,
Posty: 2885
Grzegorz1976 napisał(a):
Jasne można przy niefabrycznym dołożyć wzmacniacz, subwoofer itp, ale po co?
Żeby miec prawdziwy bas, którego bez suba nie uświadczysz? ;)
Cytuj:
I cena już nie 1500 tylko odpowiednio wyższa.
A to akurat kompletna bzdura :) Za 1500 mozna juz zlozyc srednio przyzwoity (a i tak bijący na łeb fabrykę) customowy zestaw. 8)

No chyba że ktos koniecznie oponuje przy sterowaniu z kiery czy zgraniu z designem deski, to też cos niecos mówi o wymaganiach odnosnie audio ;)

_________________
15.11.07 adi.degora napisał(a):
znacie sie lepiej, to pierd*le, koniec z moimi radami w temacie CA :evil:
Scooby-dooby-doobywóz &Wheeler 800 |Podstawy CA wg Adiego - Kompendium & Ranking kosmetyków samochodowych | Polska Jazda & YouTube

***Ty ze spaloną gumą, patrz jak się toczę z dumą... ***


Góra
 Profil  
 
 
 Post #59434 Wysłany: 01 Lis 2007, 18:22; 
 Temat postu:
NIe wiem co znaczy customowy. Ale jak takowy załozysz z robocizną głośnikami wzmaczniaczem i sub wooferem za 1500 ziko to daj znać i daj szczegółowy cennik co i za ile. Wtedy przyznam ci rację. Do tej pory uważam że rację mam JA! A do zgrania radia z deską rzeczywiście przywiązuję wagę. I nie zgodzę się że zestaw fabryczny nie ma besu bo ma i to całkiem przyjemny.


Góra
  
 
 
 Post #59437 Wysłany: 01 Lis 2007, 18:33; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Strzelin
Rejestracja: 24 Lis 2006,
Posty: 922
Grzegorz1976 napisał(a):
Do tej pory uważam że rację mam JA! A do zgrania radia z deską rzeczywiście przywiązuję wagę. I nie zgodzę się że zestaw fabryczny nie ma besu bo ma i to całkiem przyjemny.

Grzegorz1976 masz rację. fabryczne radio wygląda dużo lepiej niż dokładane. no i kierownica z przyciskami wygląda lepiej. ta bez jest dziwna jakaś. takie zaślepki śmieszne ma.

Apropo. Kiedy fotki twojego 360 Sporting?

[ Dodano: Czw Lis 01, 2007 6:33 pm ]
Grzegorz1976 napisał(a):
podgłaśnia się samo wraz z prędkością, ma duże przyciski, jest zgrane z resztą podświetlenia, podświetlenie przyciemnia się wraz ze przyciemnianianiem zegarów,

O i to jest największy plus

_________________
Grande Punto - 5d - Energy(2006) - Szary Jungle - 1.4 16V Starjet 95KM

Moje auto znajdziesz na Polskajazda.pl

Znowu Boom dla nas, Wielkie Joł Kochana.... :mrgreen:
Nie podoba Shieeeeea? :E

Góra
 Profil  
 
 
 Post #59441 Wysłany: 01 Lis 2007, 18:38; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Samochód: Punto II FL 3d
Silnik: 1.2 16V 80KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Dynamic
Województwo: wielkopolskie [P]
Miejscowość: Twierdza Poznań
Rejestracja: 30 Maj 2007,
Posty: 2885
Grzegorz1976 napisał(a):
NIe wiem co znaczy customowy. Ale jak takowy załozysz z robocizną głośnikami wzmaczniaczem i sub wooferem za 1500 ziko to daj znać i daj szczegółowy cennik co i za ile. Wtedy przyznam ci rację. Do tej pory uważam że rację mam JA! A do zgrania radia z deską rzeczywiście przywiązuję wagę. I nie zgodzę się że zestaw fabryczny nie ma besu bo ma i to całkiem przyjemny.

Cóz.. niektórzy widocznie są niereformowalni :) Skoro jestes tak święcie przekonany o swoich racjach to nie mam zamiaru cie na siłe przekonywac :) Ale rację mam JA 8-) Co popieram paroma ładnymi latkami "w branży" i udzielaniem się na paru forach o tematyce CA 8-)

_________________
15.11.07 adi.degora napisał(a):
znacie sie lepiej, to pierd*le, koniec z moimi radami w temacie CA :evil:
Scooby-dooby-doobywóz &Wheeler 800 |Podstawy CA wg Adiego - Kompendium & Ranking kosmetyków samochodowych | Polska Jazda & YouTube

***Ty ze spaloną gumą, patrz jak się toczę z dumą... ***


Góra
 Profil  
 
 
 Post #59443 Wysłany: 01 Lis 2007, 18:41; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Strzelin
Rejestracja: 24 Lis 2006,
Posty: 922
adi.degora JA również jestem za fabrycznym radiem.
Ładnie wygląda i pasuje do deski, a jak chce mi się pożądnego dźwięku to przyjeżdżam do domu i odpalam 1000W kino domowe z 390W subwoferem.
Fakt jeżeli ktoś spędza dużo czasu w aucie i jakoś jest dla niego naj. to czemu nie, dla normalnych ludzi lepsze jest fsbtczne radio. poprostu wygląda b. estetycnie

_________________
Grande Punto - 5d - Energy(2006) - Szary Jungle - 1.4 16V Starjet 95KM

Moje auto znajdziesz na Polskajazda.pl

Znowu Boom dla nas, Wielkie Joł Kochana.... :mrgreen:
Nie podoba Shieeeeea? :E

Góra
 Profil  
 
 
 Post #59445 Wysłany: 01 Lis 2007, 18:50; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Samochód: Punto II FL 3d
Silnik: 1.2 16V 80KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Dynamic
Województwo: wielkopolskie [P]
Miejscowość: Twierdza Poznań
Rejestracja: 30 Maj 2007,
Posty: 2885
Kuba DST napisał(a):
jeżeli ktoś spędza dużo czasu w aucie i jakoś jest dla niego naj. to czemu nie, dla normalnych ludzi lepsze jest fsbtczne radio. poprostu wygląda b. estetycnie


Toc ja Wam cały czas o jakosci nawijam :?

_________________
15.11.07 adi.degora napisał(a):
znacie sie lepiej, to pierd*le, koniec z moimi radami w temacie CA :evil:
Scooby-dooby-doobywóz &Wheeler 800 |Podstawy CA wg Adiego - Kompendium & Ranking kosmetyków samochodowych | Polska Jazda & YouTube

***Ty ze spaloną gumą, patrz jak się toczę z dumą... ***


Ostatnio edytowany przez adi.degora, 01 Lis 2007, 21:20, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 
 Post #59482 Wysłany: 01 Lis 2007, 21:03; 
 Temat postu:
O ja niegodny profan dobrego brzmienia. I do tego niereformowalny. I jeszcze ciesze się że fabryczny badziew tak ładnie migra a nawet nie wiem o tym że to co uważam za ładnie jest nieładnie. Ot po prostu chamskie ucho. Ale jest mi ztym dobrze


Góra
  
 
 
 Post #59485 Wysłany: 01 Lis 2007, 21:15; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Samochód: Punto II FL 3d
Silnik: 1.2 16V 80KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Dynamic
Województwo: wielkopolskie [P]
Miejscowość: Twierdza Poznań
Rejestracja: 30 Maj 2007,
Posty: 2885
Grzegorz1976 napisał(a):
O ja niegodny profan dobrego brzmienia. I do tego niereformowalny. I jeszcze ciesze się że fabryczny badziew tak ładnie migra a nawet nie wiem o tym że to co uważam za ładnie jest nieładnie. Ot po prostu chamskie ucho. Ale jest mi ztym dobrze


I do tego gotów do merytorycznej dyskusji ;) To mi się podoba ;)
A że niereformowalny.. no chyba sam przyznasz że argumenty to akurat na Ciebie nie działają ;) Nie martw sie, ja sie dowiedziałem ze jestem nienormalny, bo "jakosc jest dla mnie naj". Kto ma gorzej? :)

_________________
15.11.07 adi.degora napisał(a):
znacie sie lepiej, to pierd*le, koniec z moimi radami w temacie CA :evil:
Scooby-dooby-doobywóz &Wheeler 800 |Podstawy CA wg Adiego - Kompendium & Ranking kosmetyków samochodowych | Polska Jazda & YouTube

***Ty ze spaloną gumą, patrz jak się toczę z dumą... ***


Góra
 Profil  
 
 
 Post #59499 Wysłany: 01 Lis 2007, 21:42; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Podbeskidzie
Rejestracja: 27 Lut 2007,
Posty: 1225
adi.degora napisał(a):
Ale rację mam JA 8-) Co popieram paroma ładnymi latkami "w branży" i udzielaniem się na paru forach o tematyce CA 8-)


To mam prośbę - zrób tutaj porządny zestaw do GP za 1500 zł żeby to grało. Radio, głośniki Woofer 4 x, i mogą być tylko 2 x syczki. Jak dasz rady to 4 ;) jak w lepszym fabrycznym :)

Ludziom się przyda i pewnie niejeden skorzysta.

A przy okazji pokażesz koledze Grzegorzowi - że faktycznie się da i jak to będzie grało :cyclops:

:wink:

_________________
FIAT Grande Punto 90 KM MultiJet


Góra
 Profil  
 
 
 Post #59509 Wysłany: 01 Lis 2007, 21:55; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Samochód: Punto II FL 3d
Silnik: 1.2 16V 80KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Dynamic
Województwo: wielkopolskie [P]
Miejscowość: Twierdza Poznań
Rejestracja: 30 Maj 2007,
Posty: 2885
Jaco napisał(a):
adi.degora napisał(a):
Ale rację mam JA 8-) Co popieram paroma ładnymi latkami "w branży" i udzielaniem się na paru forach o tematyce CA 8-)


To mam prośbę - zrób tutaj porządny zestaw do GP za 1500 zł żeby to grało. Radio, głośniki Woofer 4 x, i mogą być tylko 2 x syczki. Jak dasz rady to 4 ;) jak w lepszym fabrycznym :)

Ludziom się przyda i pewnie niejeden skorzysta.

A przy okazji pokażesz koledze Grzegorzowi - że faktycznie się da i jak to będzie grało :cyclops:

:wink:


Heh, nikt nie skorzysta bo jak wiadomo wszem i wobec sprzęt fabryczny jest najlepiejszy :)

W radiach, jak to już nie raz pisałem również i na tym forum, mam zaległości gdyz przestałem sie tym interesowac kiedy znalazlem w miarę odpowiadający mi sprzęt.
Ale proszę bardzo - odnosnie "dawania znac jak znajde odpowiedni sprzęt" - daleko szukac nie muszę ;) :
Przód 16tki Alpine 1750S - 200 złotych,
Tył 6x9 Hertz ECX 690 - 300 złotych,
Wzmacniacz Blaupunkt GTA 2 - 250 złotych,
Subwoofer na głośniku JBL 10" serii GT - 250 złotych,
Dobre kable - 200 złotych.
Zostaje nam 300 PLN na radio, chociazby z "miastowej" serii Blaupunkta. Powiedzcie mi że to nie jest lepsze niż fabryka ze swoimi papiurowymi głośnikami i BEZ SUBA. Kazdy ma swoje preferencje, jeden potrzebuje basu, drugi starczy jak mu cyki latają po aucie, nie wnikam - ale musicie przyznac ze za horrendalną kwotę 1500 PLN za fabryczne radio idzie sklecic cos o wiele lepszego, co Wam niniejszym udowadniam.

_________________
15.11.07 adi.degora napisał(a):
znacie sie lepiej, to pierd*le, koniec z moimi radami w temacie CA :evil:
Scooby-dooby-doobywóz &Wheeler 800 |Podstawy CA wg Adiego - Kompendium & Ranking kosmetyków samochodowych | Polska Jazda & YouTube

***Ty ze spaloną gumą, patrz jak się toczę z dumą... ***


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 99 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO