You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 06 Maj 2024, 01:47

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #51804 Wysłany: 08 Paź 2007, 00:17; 
 Temat postu: Klekot i wysokie obroty na biegu jałowym
Offline
Puntoświr

Miejscowość: Siedlce
Rejestracja: 13 Cze 2007,
Posty: 449
Po zmaganiach ze skakaniem iskry na przewodach przyszedł czas na następne problemy. W trakcie kiedy na kablach skakały iskry i silnik nie równo chodził, autko było u gazownika na regeneracji parownika i regulacji gazu. W końcu uporałem się ze skakaniem iskry, czyli wymieniłem kable i obroty poszły w górę (podejrzewam że dla tego że wtedy był osłabiony i trzeba było mu dać wyższą dawkę żeby w miarę pracował). Prawie pod 2000obrotów. Zmniejszyłem je trochę sam, ale problem dalej jest bo po odpaleniu auta samochód ma około 1600obrotów i dopiero jak się rozgrzeje solidnie to spada na 800 Co śmieszniejsze to jeżeli silnik jest zimny i na biegu jałowym obroty mają coś koło 1600obrotów to jeżeli jadę np. na 4 to mogę puścić pedał gazu, silnik wcale nie zwalnia i jadę równo 40km/h i wcale nie zwalniam i tak mogę jechać i jechać. Tak jak bym miał tempomat. Do tego jeżeli na biegu jadę i mam tak mniej więcej 1200obrotów i dodaję gazu to słyszę taki odgłos jakby klekot i nie wiem co to może być. Dźwięk tylko słychać jak dodaję gazu. Czy to zawory tak jakby klekoczą? I czy to one mogą powodować tak dziwną pracę silnika z tymi obrotami?


Góra
 Profil  
 

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO