You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 19 Mar 2024, 06:50

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 572 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna
Autor Wiadomość
 
 Post #214880 Wysłany: 02 Lut 2009, 17:42; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: Poza Polską
Rejestracja: 05 Lis 2008,
Posty: 594
Kontaktowałem się dziś z FAP`em w sprawie spryskiwaczy, i oni twierdzą, że są to pojedyncze przypadki :shock: i zajmują się tym teraz bo ja to zgłosiłem a wcześniej nie było odzewu z ASO :shock:
Niestety na fakty iż w ASO dostępne są zestawy naprawcze opracowane przez FAP i na to, że na forum (tym) pierwsze wzmianki o wadliwym działaniu spryskiwaczy pojawiły się już w styczniu 2007 roku nie otrzymałem odpowiedzi czy też tłumaczenia.
Oczywiście zaznaczyłem, że taka odpowiedź mnie nie satysfakcjonuje i nadal czekam na konkrety w odpowiedzi pisemnej.
Czekam jeszcze 7 dni :sleep:


Góra
 Profil  
 

 
 Post #221911 Wysłany: 23 Lut 2009, 00:37; 
 Temat postu:
Offline
Puntomaniak

Miejscowość: Lublin
Rejestracja: 11 Paź 2007,
Posty: 70
bylem ze swoimi spryskiwaczami w aso gdzie po paru probach i wypryskania 3/4 zbiorniczka plynu stwierdzono ze caly element plastikowy razem z dyszkami kwalifikuje sie do wymiany.
po paru dniach zostalem telefonicznie poinformowany ze w/w czesc znajduje sie juz w aso i zapraszaja do warsztatu.
niestety nie moge stwierdzic poprawnosci z tej prostej przyczyny ze tym samochodem jeździ moja malzonka, a jej nie przeszkadzalo to i wczesniej, ale jak tylko dorwe sie do niego to dam znac
pozdro

_________________
GP 1.4 8V 77KM, 5d,Active- wersja Estiva
lipiec 2007


Góra
 Profil  
 
 
 Post #221914 Wysłany: 23 Lut 2009, 00:42; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: Poza Polską
Rejestracja: 05 Lis 2008,
Posty: 594
Szanowni koledzy, poniżej część z pisma jakie otrzymałem od FAP dotycząca spryskiwaczy reflektorów.
Niżej można też poczytać o parujących lampach, wypalających się kloszach reflektorów i dziurach w nadkolach.
Całość pisma znajduje się w temacie o stukach zawieszenia.

Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #225658 Wysłany: 06 Mar 2009, 12:33; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.3 75KM mJTD
Paliwo: ON
Województwo: wielkopolskie [P]
Miejscowość: Ostrów Wlkp.
Rejestracja: 06 Mar 2009,
Posty: 49
sprawa spryskiwaczy to talana porazka w Grande miałem 2 punciaka była regulacja gdzie co jak a w Grande plastiki 2 włozyli ktore daja mi na doł szyby płyn zeby ogarnac całosc szyby musze konkretnie walnac ciagiem płyn.... jest jakie wyjscie z tego... bo jechac do serwisu nie usmiecha mi sie....

_________________
. : : FaBeR Est QuiSqUe SuAe ForTuNaE : : .


Góra
 Profil  
 
 
 Post #225662 Wysłany: 06 Mar 2009, 12:39; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Bydgoszcz
Rejestracja: 11 Wrz 2007,
Posty: 508
Znany problem w GP :)
Ja radze sobie tak... spryskiwaczy uzywam kiedy predkosc auta spada ponizej 60 km/h inaczej jest tak jak mowisz. Takie "workaround" nie do konca sprawdza sie na autostradach i ekspresowkach, ale co zrobic. Do codziennej jazdy w moim wykonaniu jest ok.

_________________
GP 5d 2007 czarny crossover
In theory there is no difference between theory and practice. But in practice there is. - Jan L. A. van de Snepscheut


Góra
 Profil  
 
 
 Post #225728 Wysłany: 06 Mar 2009, 15:08; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Grzegorz
Samochód: Fiat Tipo II
Silnik: 1.4 16V 120KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: wielkopolskie [P]
Miejscowość: Grzegorzew
Rejestracja: 24 Lut 2008,
Posty: 1245
Pomógł: 2
a ja juz nie narzekam na spryskiwacze odkąd zastosowałem małą modernizację :E -kilkanascie postów wstecz jest opisane co i jak :)

_________________
LOST YOU SOMEWHERE
było:
fiat 126p ( razy dwa )
fiat Seicento
fiat Grande Punto
Fiat Bravo 1,4 T-Jet Dynamic z pakietem Sport
jest :Fiat Tipo 1,4 T-Jet Lounge


Góra
 Profil  
 
 
 Post #226819 Wysłany: 09 Mar 2009, 22:02; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: Poza Polską
Rejestracja: 05 Lis 2008,
Posty: 594
Kolejna odpowiedź na moje zapytanie do FAP o wskazanie serwisu znającego "jedynie słuszne rozwiązanie w sprawie spryskiwaczy" itp. Ręce opadają. Na napisanie kilku linijek bełkotu potrzebowali ponad tydzień!
W związku z Pana kolejną prośbą o udzielenie informacji, Fiat Auto Poland S.A. stoi na stanowisku, że udzieliła już stosownych wyjaśnień w sprawie będącej przedmiotem wystąpienia.
Chcemy Pana zapewnić, że wskazane przez Pana problemy z samochodem są znane producentowi.
ASO Fiata znają rozwiązania do usunięcia nieprawidłowości występujących w Pana samochodzie i mają do dyspozycji procedury pozwalające na zdefiniowanie rozwiązań ulepszających.
Dziękujemy za kontakt i łączymy pozdrowienia.

:shock:
Nie zamierzam odpuszczać. Jak na razie pozostaje jednak jeżdżenie do serwisu i zgłaszanie: spryskiwacze itp. Ostatnio w jednym z serwisów na Dolnym Śląsku po moim stwierdzeniu, że spryskiwacze leją pod wycieraczkę mistrz zmiany odburknął: "a co ja ku.wa mam z tym zrobić?" po czym na sugestię, że jakieś gumki niby w pakiecie serwisowym są i trzeba je założyć odparł tonem prawie morderczym: "gumki to ja wiem gdzie zakładać".
I teraz pytanie: czy ktoś zna ASO na Dolnym Śląsku albo nieopodal, które zna prawidłowe rozwiązanie dla spryskiwaczy, potrafiłoby zamówić odbojnik o końcówce numeru M72, potrafi rzetelnie wyeliminować stuki tylnych drzwi i nie będzie mi opowiadało żenujących historyjek o gumce?


Góra
 Profil  
 
 
 Post #236971 Wysłany: 06 Kwi 2009, 17:59; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Imię: Adrian
Samochód: 500
Silnik: 1.2 8V 69KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Lounge
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Bielsko-Biała
Rejestracja: 15 Mar 2009,
Posty: 339
To bardzo dziwne że masz nadal nie rozwiązany problem spryskiwaczy? Ja to zglosiłem 2 dni po odbiorze auta i bez problemu zostało to zrobione w ramach tzw.akcji naprawczej... bez gadania i teraz jest w porządku..... niestety w Twojej okolicy nie znam żadnego Aso ale w Bielsku i Pszczynie zrobią ci to bez gadania...


Góra
 Profil  
 
 
 Post #240305 Wysłany: 14 Kwi 2009, 15:28; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sty 2009,
Posty: 142
Dziwne, w moim kropku ten problem nie wystepuje.
Naprawde spryskiwacze psikaja POD wycieraczki ?!


Góra
 Profil  
 
 
 Post #249694 Wysłany: 05 Maj 2009, 19:20; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 13 Kwi 2009,
Posty: 40
Z innej beczki, moze ktos wie jaki oznaczenie mają spinki mocujące listwę spryskiwaczy do maski?

Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 
 Post #249729 Wysłany: 05 Maj 2009, 20:23; 
 Temat postu:
Offline
Puntomaniak

Miejscowość: Andrychow
Rejestracja: 08 Lis 2008,
Posty: 57
witam! Sprawa spryskiwaczy w grande jest skoncona na desce kreslarskiej bo po podniesieniu listwy ze spryskiwaczmi 50%płynu laduje na dachu[ bardzo ostry kąt natarcia szyby i dachu wieć trzeba regulować posrednio przez podłożenie kawałka gómy np: pod cała listwe!!!!??


Góra
 Profil  
 
 
 Post #249751 Wysłany: 05 Maj 2009, 20:36; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 13 Kwi 2009,
Posty: 40
jack005 napisał(a):
witam! Sprawa spryskiwaczy w grande jest skoncona na desce kreslarskiej bo po podniesieniu listwy ze spryskiwaczmi 50%płynu laduje na dachu[ bardzo ostry kąt natarcia szyby i dachu wieć trzeba regulować posrednio przez podłożenie kawałka gómy np: pod cała listwe!!!!??


Ale przy wiekszych predkosciach i tak mgiełka jest rozwiewana. Moim zdaniem lepsze byłyby spryskiwacze strumieniowe.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #251250 Wysłany: 09 Maj 2009, 12:31; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Katowice/Siedlce/Birmingham UK
Rejestracja: 09 Lut 2009,
Posty: 568
Ja tam podlozylem pod ta listwe troche tasmy izolacyjnej - teraz lepiej psikaja. Jechalem 80 km/h i psikaja zaraz nad piorem. W sumie teraz nie jest zle :wink:
Na postoju psikaja na 3/4 wysokosci szyby

_________________
FIAT GRANDE PUNTO RACING 1,4 8v 75KM, YELLOW&BLUE&ME
Renault Megane Grandtour Dynamique 1,5 dci 106KM


Góra
 Profil  
 
 
 Post #299927 Wysłany: 18 Paź 2009, 21:12; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kielce
Rejestracja: 28 Sty 2007,
Posty: 180
moja psikają lepiej jak podłożyłem kawałek gumy pdo listwe, teraz bynajmniej nie psikają w wycieraczke tylko lekko nad nią przelatują i dolatuje woda do szyby a nie rozpryskuje sie na wycieraczce, podczas jacdy 80/h psikają pod wycieraczke na sam dół szyby :) hehe

_________________
Grande Punto 1.4 8V 5d Czerwony Bolero


Góra
 Profil  
 
 
 Post #309381 Wysłany: 18 Lis 2009, 18:20; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Miejscowość: Zawiercie
Rejestracja: 29 Lip 2009,
Posty: 17
Byłem wczoraj w ASO i oznajmiono, że w tym dniu nie mją prądu i nic nie zrobią, a tak są skonstruowane spryskiwacze, że mają psikać pod wycieraczki, żeby to one rozprowadziły płyn...zapytałem dlaczego na postoju psikają normalnie tak jak powinny to w odpowiedzi dostałem wizytówkę z nr.tel. żebym sobie zadzwonił i się umówił na wizytę...szczerze to poczułem się olany tak jak i te wycieraczki podczas jazdy...

_________________
Grande Punto Active 1,4 77 KM szary underground


Góra
 Profil  
 
 
 Post #309436 Wysłany: 18 Lis 2009, 21:08; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Tomasz
Samochód: Croma
Silnik: 1.9 120KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Dynamic
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: SZ //\\ STA
Rejestracja: 15 Sie 2007,
Posty: 4874
Pomógł: 39
wystarczy pod tą listwe włożyć jakiś złożony kawałek tektury czy gumy żeby wyregulować spryskiwacze.W nowym bym nie odpuścił i nękał serwis ale w moim sam rozwiązałem ten problem

_________________
Jest sadza - jest zabawa :>


Góra
 Profil  
 
 
 Post #309470 Wysłany: 18 Lis 2009, 22:12; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Grzegorz
Samochód: Fiat Tipo II
Silnik: 1.4 16V 120KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: wielkopolskie [P]
Miejscowość: Grzegorzew
Rejestracja: 24 Lut 2008,
Posty: 1245
Pomógł: 2
tyle ze w Grande jest duża szyba i srodek szyby i tak nie jest spryskiwany,więc ta długa wycieraczka telepie sie po suchej szybie :E ,ewentualnie po szybie z rozmazanym błotem :) ,ja zamontowałem u siebie trzeci spryskiwacz i podniosłem lekko całą listwę,i zapomniałem o jakichkolwiek problemach ze spryskiwaczami :D .czego i Wam życzę :)

_________________
LOST YOU SOMEWHERE
było:
fiat 126p ( razy dwa )
fiat Seicento
fiat Grande Punto
Fiat Bravo 1,4 T-Jet Dynamic z pakietem Sport
jest :Fiat Tipo 1,4 T-Jet Lounge


Góra
 Profil  
 
 
 Post #309505 Wysłany: 18 Lis 2009, 23:32; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Estiva Blue&Me
Województwo: wielkopolskie [P]
Miejscowość: Polska
Rejestracja: 18 Paź 2008,
Posty: 259
Pomógł: 1
Chicane jak możesz to wstaw fotke tego 3 spryskiwacza już zamontowanego i zdjęcie od środka po spryskaniu szyby.

_________________
Było: Grande Punto 1.3 16V 90KM MultiJet
Powrót po 3 latach: Grande Punto 1.4 8V 77KM Estiva Blue&Me


Góra
 Profil  
 
 
 Post #309549 Wysłany: 19 Lis 2009, 00:40; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Grzegorz
Samochód: Fiat Tipo II
Silnik: 1.4 16V 120KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: wielkopolskie [P]
Miejscowość: Grzegorzew
Rejestracja: 24 Lut 2008,
Posty: 1245
Pomógł: 2
kilka stron wczesniej opisałem jak to zrobiłem u siebie,chyba 27 strona
http://fiatpunto.com.pl/post153185.html#153185

_________________
LOST YOU SOMEWHERE
było:
fiat 126p ( razy dwa )
fiat Seicento
fiat Grande Punto
Fiat Bravo 1,4 T-Jet Dynamic z pakietem Sport
jest :Fiat Tipo 1,4 T-Jet Lounge


Góra
 Profil  
 
 
 Post #326083 Wysłany: 13 Sty 2010, 23:02; 
 Temat postu: Spryskiwacze - dysze, co za głupi pomysł!
Offline
Puntomaniak
Awatar użytkownika

Imię: Tomasz
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.3 90KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: 6-Speed
Województwo: wielkopolskie [P]
Miejscowość: Poznań
Rejestracja: 13 Sty 2010,
Posty: 64
W listopadzie sprzedałem Punto Classic i kupiłem dwuletniego GP 1.3 Multijet. To jest chyba mój 16 samochód. Byłem szczęśliwy do momentu uruchomienia spryskiwaczy szyb. Szlag mnie trafia gdy w czasie jazdy ktos zabłoci mi szybę a ja opróżniam zbiorniczek spryskiwacza pod szybą...
Zorientowałem się, że przyczyną są nieregulowane dysze umieszczone na plastikowym podszybiu, które w czasie jazdy pod wpływem ciśnienia powietrza lekko się pochyla i zmienia kąt ustawienia.
Kombinuję od kilku tygodni i już poprawiłem kąt wciskając jakieś plastiki w szparkę przed dyszą. Gdy dojdę do perfekcji zawiadomię forumowiczów.
Być może nawiercę otwór i zastosuję spryskiwacz od innego samochodu z regulowaną kulką a tego wynalazce od dysz to chyba zastrzelę!

[ Dodano: 13 Sty 2010 22:02 ]
Rewelacja!
A ja tu piszę posty i zastanawiam się od kilku tygodni jak to zrobić.
Jak doprowadziłeś wężyki? Czy trzeba zdejmować plastikowe podszybie? Czy trzeba wiercić otwory?


Góra
 Profil  
 
 
 Post #326196 Wysłany: 14 Sty 2010, 17:42; 
 Temat postu: Re: Spryskiwacze - dysze, co za głupi pomysł!
Offline
Puntoświr

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: Poza Polską
Rejestracja: 05 Lis 2008,
Posty: 594
etkth napisał(a):
W listopadzie sprzedałem Punto Classic i kupiłem dwuletniego GP 1.3 Multijet. To jest chyba mój 16 samochód. Byłem szczęśliwy do momentu uruchomienia spryskiwaczy szyb. Szlag mnie trafia gdy w czasie jazdy ktos zabłoci mi szybę a ja opróżniam zbiorniczek spryskiwacza pod szybą...
Zorientowałem się, że przyczyną są nieregulowane dysze umieszczone na plastikowym podszybiu, które w czasie jazdy pod wpływem ciśnienia powietrza lekko się pochyla i zmienia kąt ustawienia.
Kombinuję od kilku tygodni i już poprawiłem kąt wciskając jakieś plastiki w szparkę przed dyszą. Gdy dojdę do perfekcji zawiadomię forumowiczów.
Być może nawiercę otwór i zastosuję spryskiwacz od innego samochodu z regulowaną kulką a tego wynalazce od dysz to chyba zastrzelę!

[ Dodano: 13 Sty 2010 22:02 ]
Rewelacja!
A ja tu piszę posty i zastanawiam się od kilku tygodni jak to zrobić.
Jak doprowadziłeś wężyki? Czy trzeba zdejmować plastikowe podszybie? Czy trzeba wiercić otwory?


Myślę, że można by zastosować spryskiwacze a`la Mercedes Sprinter. Są dostępne dysze zakładane na ramię wycieraczki, łączniki przewodów i same przewody naturalnie też. Problem tylko w tym jak pociągnąć te przewody spod maski tak aby ich nie przygniotła i uniemożliwiła swobodny przepływ płynu. Wszystko powinno pasować Plug&play i w razie wizyty gwarancyjnej (przegląd) w ASO wszystko można by zdemontować. Będzie cieplej, i jak będę jeszcze miał GP to pokombinuję.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #327338 Wysłany: 19 Sty 2010, 00:30; 
 Temat postu:
Offline
Admin
Awatar użytkownika

Imię: Zbyszek
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Chełm/Sławno/Słupsk
Rejestracja: 22 Cze 2006,
Posty: 3301
kox napisał(a):
złożony kawałek tektury

tak dziś zrobiłem :) choć generalnie działają dobrze - naturalnie tym nie przeskoczymy martwego punktu w którym brak płynu

_________________
Pilot RC KDS450 SV + Flymentor 3D & Tarot 450 PRO + Flymentor 3D & DJI Phantom 3


Góra
 Profil  
 
 
 Post #327363 Wysłany: 19 Sty 2010, 01:48; 
 Temat postu:
Offline
Kukurydza
Awatar użytkownika

Imię: Krzysiek
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.9 130KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Lubliniec
Rejestracja: 22 Sty 2008,
Posty: 2911
Pomógł: 5
U mnie psikają bardzo dobrze... Ja nie narzekam, ojciec też nie... ;)

_________________
2010-12 = FIAT PUNTO Mk1 1.1 55KM "S"
topic24306.html
2012-obecnie = FIAT PUNTO Mk2 1.2 60KM "SX"
topic37122.html


Czy masz już darmowe FFP Assistance?


Góra
 Profil  
 
 
 Post #327643 Wysłany: 06 Lut 2010, 16:42; 
 Temat postu: Re: Spryskiwacze - dysze, co za głupi pomysł!
Offline
Puntomaniak
Awatar użytkownika

Imię: Tomasz
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.3 90KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: 6-Speed
Województwo: wielkopolskie [P]
Miejscowość: Poznań
Rejestracja: 13 Sty 2010,
Posty: 64
Cytuj:
Myślę, że można by zastosować spryskiwacze a`la Mercedes Sprinter. Są dostępne dysze zakładane na ramię wycieraczki, łączniki przewodów i same przewody naturalnie też. Problem tylko w tym jak pociągnąć te przewody spod maski tak aby ich nie przygniotła i uniemożliwiła swobodny przepływ płynu. Wszystko powinno pasować Plug&play i w razie wizyty gwarancyjnej (przegląd) w ASO wszystko można by zdemontować. Będzie cieplej, i jak będę jeszcze miał GP to pokombinuję.


Mój już nie ma gwarancji więc chyba mogę majsterkować. Kupiłem dysze od Lanosa oraz łączniki dla wężyków ale nie wiem jak bezpiecznie ściągnąć listwę. Czy te nakrętki na brzegach maski trzymają listwę? Czy wystarczy wypiąć tylko te plastikowe zaczepy?

[ Dodano: 06 Lut 2010 15:42 ]
Majstruję już przy "psikaczach". Kupiłem podszybie, dysze i łączniki. Poniżej zamieszczam zdjęcia. Jak tylko będzie trochę cieplej to zamontuję w samochodzie i jak zadziałają to powiem jak to zrobić.

Image

Image

Image

Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #333170 Wysłany: 06 Lut 2010, 21:35; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Grzegorz
Samochód: Fiat Tipo II
Silnik: 1.4 16V 120KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: wielkopolskie [P]
Miejscowość: Grzegorzew
Rejestracja: 24 Lut 2008,
Posty: 1245
Pomógł: 2
etkth widzę ze mój pomysł z lekka podchwyciłeś, :) ,ja zastosowałem w podobny sposób trzeci spryskiwacz na środku tej listwy i od tamtego momentu zapomniałem o problemach ze spryskiwaczami :)

_________________
LOST YOU SOMEWHERE
było:
fiat 126p ( razy dwa )
fiat Seicento
fiat Grande Punto
Fiat Bravo 1,4 T-Jet Dynamic z pakietem Sport
jest :Fiat Tipo 1,4 T-Jet Lounge


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 572 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO