You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 20 Kwi 2024, 00:43

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 75 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 
 Post #610566 Wysłany: 09 Wrz 2012, 09:18; 
 Temat postu: Wzmacniacz do 200 zł
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna + LPG
Województwo: mazowieckie [W]
Miejscowość: WO/WOS
Rejestracja: 26 Lut 2012,
Posty: 696
Witam, jaki polecicie wzmacniacz w cenie do max 200 zł?
Wiem że to biedota i większości to można wziąć używki ale cóż...
I drugie pytanie, od jakich producentów brać wzmaka?
Myślę na razie o Magnat, Clarion, Piooner. Jakieś propozycje?
Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam!

_________________
Gdy ktoś coś o mnie wspomni, powie że "był"...


Góra
 Profil  
 

 
 Post #610605 Wysłany: 09 Wrz 2012, 12:18; 
 Temat postu: Re: Wzmacniacz do 200 zł
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wodzisław Śl.
Rejestracja: 02 Lut 2010,
Posty: 973
Pomógł: 3
tak się składa że mam na sprzedaż wzmacniacz alpine 3554 za 190zł ma filtry na pokładzie i możliwość mostkowania a także opcję trimode resztę poczytaj sobie w necie ale jest to kawał fajnego wzmaka który wyrobił już dawno sobie renomę, możesz zasilić nim cały system w aucie.Jak jesteś zainteresowany to daj znać na pw

_________________
topic23668.html <- zapraszam do mojej kropki



topic30138.html - WYKONAM CAR AUDIO-zabudowy,panele,itp

Nie robić interesów z raxor19 pajac i krętacz


Góra
 Profil  
 
 
 Post #613339 Wysłany: 19 Wrz 2012, 00:36; 
 Temat postu: Re: Wzmacniacz do 200 zł
Offline
Sympatyk kropek

Samochód: Punto I 5d
Silnik: 1.1 8V 55KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: SX
Województwo: podkarpackie [R]
Rejestracja: 07 Cze 2012,
Posty: 16
bierz coś z używki własnie- pioneer z serii gm-x*** , sony XM , alpiny czarne albo V12, pioneer gm-x624 jest chyba nawet na allegro


Góra
 Profil  
 
 
 Post #615072 Wysłany: 26 Wrz 2012, 18:47; 
 Temat postu: Re: Wzmacniacz do 200 zł
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna + LPG
Województwo: mazowieckie [W]
Miejscowość: WO/WOS
Rejestracja: 26 Lut 2012,
Posty: 696
Ponawiam. A co powiecie na Audio Media?
Znajomy ma takie coś tylko ze 1 kanałowy, ale fajnie mu napędza suba DIY JBL 30 cm, tak ze aż słupek na zewnątrz z tyłu mu się trzęsie, to widać oraz nie słychać trzeszczeń itp, nie idzie wysiedzieć :P

_________________
Gdy ktoś coś o mnie wspomni, powie że "był"...


Góra
 Profil  
 
 
 Post #615163 Wysłany: 26 Wrz 2012, 23:39; 
 Temat postu: Re: Wzmacniacz do 200 zł
Offline
Sympatyk kropek

Samochód: Punto I 5d
Silnik: 1.1 8V 55KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: SX
Województwo: podkarpackie [R]
Rejestracja: 07 Cze 2012,
Posty: 16
made in china :evil:


Góra
 Profil  
 
 
 Post #615171 Wysłany: 27 Wrz 2012, 00:29; 
 Temat postu: Re: Wzmacniacz do 200 zł
Offline
Puntoświr

Miejscowość: Grudziądz
Rejestracja: 31 Paź 2008,
Posty: 189
Za 200 zł to już kupisz całkiem niezłe używane wzmacniacze, oczywiście używane. Nie wiem co chcesz nim napędzać i jakiej mocy potrzebujesz, ale kolega Ci oferuje ta Alpine 3554, stara, czarna seria, miodzio, w tej cenie nie znajdziesz lepszego, mało już ich jest, cena też kusząca. Ogólnie sprzęt pierwsza klasa:) Odpuść sobie wszelki chinole.

_________________
Był Fiat punto 1,2 75 KM ELX
Obecnie Opel Astra II 2.0 DTI 101KM
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #615172 Wysłany: 27 Wrz 2012, 00:50; 
 Temat postu: Re: Wzmacniacz do 200 zł
Offline
Sympatyk kropek

Samochód: Punto I 5d
Silnik: 1.1 8V 55KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: SX
Województwo: podkarpackie [R]
Rejestracja: 07 Cze 2012,
Posty: 16
Dokładnie. Lepiej kupić coś z używki o w miare neutralej barwie i dobrej dynamice.

Chyba że zależy Ci na tym żeby się świeciło i ładnie wyglądało ;)

Twoja decyzja- ma grać czy wyglądać, jeśli to pierwsze - tak jak pisalem, alpine czarne, alpine v12, pioneer gm-x** , sony xm-****


Góra
 Profil  
 
 
 Post #615173 Wysłany: 27 Wrz 2012, 00:54; 
 Temat postu: Re: Wzmacniacz do 200 zł
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Łukasz
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.9 130KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Strumień
Rejestracja: 20 Mar 2012,
Posty: 2595
Pomógł: 16
A ja wbrew wszystkim opiniom polecam Voice Krafta MB1200 4kanałowy z możliwością mostkowania, miałem go nawet dwa razy i grał rewelacyjnie i w dodatku ma swój wentylator chłodzący :p grał pod subem JBL 300 RMS i dawał radę aż miło :)
A nowy teraz coś w tych pieniądzach kosztuje :p

_________________
Pomarańczowy GP Sport topic42204.html :)
Moja Kropa MkII http://fiatpunto.com.pl/topic34748.html dużo zdięć :P
ImageImage


topic34846.html <-- wykonanie zabudowy CA z żywicy :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #615183 Wysłany: 27 Wrz 2012, 06:19; 
 Temat postu: Re: Wzmacniacz do 200 zł
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna + LPG
Województwo: mazowieckie [W]
Miejscowość: WO/WOS
Rejestracja: 26 Lut 2012,
Posty: 696
Kiedy będę już mógł kupić wzmaka to kolega już nie będzie miał tego alpina na sprzedaż.

_________________
Gdy ktoś coś o mnie wspomni, powie że "był"...


Góra
 Profil  
 
 
 Post #615199 Wysłany: 27 Wrz 2012, 10:26; 
 Temat postu: Re: Wzmacniacz do 200 zł
Offline
Puntoświr

Miejscowość: Grudziądz
Rejestracja: 31 Paź 2008,
Posty: 189
Fishbone20 masz porownanie do innych wzmacniaczy? Bo ten Voice Craft ma tylko jedna zalete. Jaka? Ze w ogole dziala. I tylko tyle. Jezeli pasuje ci monotematyczne dudnienie i granie bez jakiejkolwiek roznorodnosci i dynamiki to Voice Craft moze byc, to sluchania muzyki jednak on sie nie nadaje. Pomijam juz kwestie wszelakich subow JBL bo to takie samo dziadostwo.
Adams9600 co chcesz w ogole podlaczyc pod wzmacniacz i czego oczekujesz?
Jak cos to mam na sprzedaz Alpine 3548 2x60W RMS (w mostku 180W np pod subwoofer). Nie spieszy mi sie ze sprzedaza, wiec jak cos to pisz, moge poczekac.

_________________
Był Fiat punto 1,2 75 KM ELX
Obecnie Opel Astra II 2.0 DTI 101KM
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #615221 Wysłany: 27 Wrz 2012, 13:36; 
 Temat postu: Re: Wzmacniacz do 200 zł
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Łukasz
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.9 130KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Strumień
Rejestracja: 20 Mar 2012,
Posty: 2595
Pomógł: 16
Pawel1304 zajzyj do mojego tematu to się dowiesz czy mam porównanie itd... Mogę sądzić że nigdy nie miałeś takiego sprzętu jaki ja mam...
W cenie do 200zł nie jest łatwo coś dobrego znaleść... z prawdziwymi danymi... A tutaj ma nie zły wzmak z własnym chłodzeniem i nowy z gwarancja. Nie twierdzę że jest do super wzmak ale adekwatny do ceny...
A doczynienie miałem z wieloma różnymi wzmakami, również firmowymi nie tylko made in china... ale od czegoś się zaczynało jak jeszcze do szkoły się chodziło...
Miałeś Voice Krafta MB1200 że tak go oceniasz czy po prostu za firme??
i jak wrzucasz do jednego worka JBL i Voice Kraft no to widać jaki Audiofil z Ciebie...

A widzę że u siebie masz/miałeś głośniki Boschmanny- to jest dopiero porażka... a wzmaki tej firmy nikomu nie polecam, bas tak twardy że słuchać nie można... Miałem do czynienia z tą firmą i już nigdy więcej...

_________________
Pomarańczowy GP Sport topic42204.html :)
Moja Kropa MkII http://fiatpunto.com.pl/topic34748.html dużo zdięć :P
ImageImage


topic34846.html <-- wykonanie zabudowy CA z żywicy :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #615229 Wysłany: 27 Wrz 2012, 13:47; 
 Temat postu: Re: Wzmacniacz do 200 zł
Offline
Puntoświr

Miejscowość: Grudziądz
Rejestracja: 31 Paź 2008,
Posty: 189
Nie jestem zadnym audiofilem, ale Voice Craftow odsluchiwalem kilka i nawet te "wyzsze" modele i to najgorsze scierwo! Jezeli koniecznie musi byc nowy za nie duze pieniadze to jeszcze w miare poziom trzymaja Peiying serii Alien, ale tez tylko te nowsze. Fakt, ze troszke wiecej kosztuja. Tak samo nie spotkalem jeszcze VC ktorego rzeczywiste parametry zgadzaly by sie z papierkowymi. Fakt, ze dlugo nie siedze w temacie CA, ale bylem na kilkunastu zlotach, piknikach, sam dobierajac sprzet dla siebie jezdzilem do poznanych tam wlascicieli sklepow i warsztatow i mase sprzetu odsluchalem, w tym subwoofery JBL wszelkiej masci. JBL kiedys robil dobre glosniki, a teraz to tandeta nastawiona na ladny wyglad i nic wiecej. A nie o to chodzi w car audio. Kolega ma 200zl na wzmacniacz i chce mu pomoc, zeby wydal je jak najlepiej, na porzadny sprzet, a nie na wzmacniacz, ktory pogorszy mu brzmienie z calkiem nizlego radyjka jakie posiada. Kolega Dragon 120 podal bardzo sensowne propozycje rozkladajace na lopatki tego twojego Voice Crafta.

_________________
Był Fiat punto 1,2 75 KM ELX
Obecnie Opel Astra II 2.0 DTI 101KM
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #615249 Wysłany: 27 Wrz 2012, 15:22; 
 Temat postu: Re: Wzmacniacz do 200 zł
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Marcin
Samochód: Bravo
Silnik: 1.4 16V 185KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: warmińsko-mazurskie [N]
Miejscowość: Olsztyn
Rejestracja: 01 Mar 2011,
Posty: 3413
Pomógł: 17
Chłopaki, nie ma co sie spuszczać nad sprzętem do 200zł, to jest taka bolesna prawda ;) Temu ja jestem fanem używek-za 200zł to ja mam sprzęt dwie, czasem trzy półki wyżej niż nówka w tej cenie :D

_________________
"Kiedyś wyrwe się z tego 1.2 padołu, i was wszystkich objade..." Paul Coelho
No i na chwile sie wyrwałem :
1.2 8vT 2000r 5d S+ [*]
a brat jego: Punto Evo Mylife 2011 1.2 69km
A teraz ewolucja pod tyłkiem:
Bravo 1.4 T-jet Sport TDP 230+KM 295+Nm


Góra
 Profil  
 
 
 Post #615266 Wysłany: 27 Wrz 2012, 16:37; 
 Temat postu: Re: Wzmacniacz do 200 zł
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna + LPG
Województwo: mazowieckie [W]
Miejscowość: WO/WOS
Rejestracja: 26 Lut 2012,
Posty: 696
Myślę właśnie o zmostkowaniu na 1 kanał.. Mój sub ma 150W rms.

_________________
Gdy ktoś coś o mnie wspomni, powie że "był"...


Góra
 Profil  
 
 
 Post #615273 Wysłany: 27 Wrz 2012, 17:17; 
 Temat postu: Re: Wzmacniacz do 200 zł
Offline
Puntoświr

Miejscowość: Grudziądz
Rejestracja: 31 Paź 2008,
Posty: 189
Piechuxt napisał(a):
Chłopaki, nie ma co sie spuszczać nad sprzętem do 200zł, to jest taka bolesna prawda ;) Temu ja jestem fanem używek-za 200zł to ja mam sprzęt dwie, czasem trzy półki wyżej niż nówka w tej cenie :D


Ale za 2 stówki można całkiem fajny sprzęt używany dostać:) A po czasie można je odsprzedać za tą samą cenę a nawet i drożej:) A nie jakiś chiński badziew - nowy, a po miesiącu jest wart 50zł i nikt nawet go kupić nie chce:)

_________________
Był Fiat punto 1,2 75 KM ELX
Obecnie Opel Astra II 2.0 DTI 101KM
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #615337 Wysłany: 27 Wrz 2012, 21:21; 
 Temat postu: Re: Wzmacniacz do 200 zł
Offline
Sympatyk kropek

Samochód: Punto I 5d
Silnik: 1.1 8V 55KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: SX
Województwo: podkarpackie [R]
Rejestracja: 07 Cze 2012,
Posty: 16
:arrow: fishbone20 , widać jakie jest Twoje pojęcie mówiąc, że wzmacniacze firmy Boschmann to porażka. rozumiem, że pch-990atx również ? lub w kwestii głośników alx-122sp ?
nie miałeś, więc się lepiej nie wypowiadaj. Voice Kraft to jest plastikowa zabawka, wiadomo każdy od czegoś zaczyna, też kiedyś miałem voice krafta, ale skoro kolega pyta o rade, to chyba warto polecić mu coś co będzie przyzwoicie grało. Poza tym : http://allegro.pl/rockford-fosgate-160- ... 00014.html sugerujesz ze jego parametry są oszukane ? http://allegro.pl/alpine-mrv-f300-klasy ... 58344.html tego też ?
Voice kraft byłby adekwatny do swojej ceny gdyby kosztował 30zł.

wracając do tematu, polecam właśnie tego rockforda, który z pewnością poradzi sobie z Twoim subwooferem, jest do stara dobra seria rockorda, made in usa ;)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #615349 Wysłany: 27 Wrz 2012, 22:02; 
 Temat postu: Re: Wzmacniacz do 200 zł
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wodzisław Śl.
Rejestracja: 02 Lut 2010,
Posty: 973
Pomógł: 3
dragon120, podajesz sprzęt hi end z firmy boschman to jest skrajność bo ja mogę ci podać hi end dls'a (choć sądzę że pułka low dls i tak by go rozłożyła na łopatki)i boschman po prostu śmierdzi.Panowie zadajcie sobie pytanie albo idziemy w czysty dzwięk, albo w coś co gra "jakoś"
Wszyscy tu zachwalają buszmana,pizdzinga,voice krafta, i inny śmietnik i odnoszę wrażenie że chyba nikt z polecających ten szajs nie posłuchał czegoś co naprawdę gra..
płętą mojego wywodu jest to że albo zbieracie kasę kupujecie starą używkę którą spasujecie z inna starą używką i co da nam piękne połączenie głębi basu i czystego wokala albo idziecie na łatwizne kupujecie nowe byle głośniki za 200 zł potem następne byle sub i wzmak za kolejne 300zł i macie jakiś butel w aucie i możecie poszpanować basem pod blokiem ...w efekcie dociera do ciebie fakt że nie tego oczekujesz od swojego audio i sprzedajesz za litra bo nikt za to więcej nie zapłaci i zaczynasz zbierać od nowa na konkretny sprzęt używany i tu moje pytanie, po co zbierać 2 razy na audio?
Pewnie ktoś mi odpisze co ja tam wiem,ale wyprzedzę pytanie odpowiedzią-Ja sam zaczynałem od jakiej tuby,wzmaka buszmana czy firsta filtry wyłączone i TAK!! bas niesamowity trzepało budą jak ta lala potem dokupiłem jajka w półkę 3way wtedy to dopiero było aż swiatła przygasały, tylko co z tego jak do mnie jako kierowcy docierał tylko hałas...
Kilka razy montowałem taki szajs klientom po mimo mojego odradzania i też radość trawała do pół roku bo potem wracali by dać jakiś fajny zestaw odseparowany na przód i jakoś to wszystko wystroić bo jak się gdzieś dalej jedzie to głowa boli

adams9600, nie mam jakiejś pompy z tym sprzedaniem tego wzmaka i jak chcesz to mogę ci go zostawić tylko zagwarantuj mi że go weźmiesz

_________________
topic23668.html <- zapraszam do mojej kropki



topic30138.html - WYKONAM CAR AUDIO-zabudowy,panele,itp

Nie robić interesów z raxor19 pajac i krętacz


Góra
 Profil  
 
 
 Post #615361 Wysłany: 27 Wrz 2012, 22:22; 
 Temat postu: Re: Wzmacniacz do 200 zł
Offline
Puntoświr

Miejscowość: Grudziądz
Rejestracja: 31 Paź 2008,
Posty: 189
fishbone20 napisał(a):
A widzę że u siebie masz/miałeś głośniki Boschmanny- to jest dopiero porażka... a wzmaki tej firmy nikomu nie polecam, bas tak twardy że słuchać nie można... Miałem do czynienia z tą firmą i już nigdy więcej...

Tak miałem Boschmany i wiele innych, ale to było dawno, od tamtej pory nadrobiłem zaległości z nawiązką i zagłębiłem się w tym temacie dosyć sporo.
Widzę, że lubisz chwalić się sprzętem jaki posiadasz, który w sumie jest całkiem fajny, ale co z tego jak spartoliłeś całą zabudowę:) Te jaja na półce (nie wspominając już jak jest wygięta) świadczą tylko o tym, że lubisz łomot w samochodzie, (bo brzmienia tam nie ma na milion procent) albo słoń ci na ucho nadepnął i nie słyszysz tego:)
Dragon120 - co do Rockforda - ma to do siebie, że na papierze zaniża moce swoich wzmacniaczy, a w testach okazuje się, że moc jest nawet o 20% większa niż deklaruje producent:)
Adams9600 ten wzmak Alpine 3554 co ma Pies86 byłby dla ciebie idealny - 4 kanały - 2 na przednie głośniki i 2 zmostkowane (150W) na suba.

_________________
Był Fiat punto 1,2 75 KM ELX
Obecnie Opel Astra II 2.0 DTI 101KM
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #615367 Wysłany: 27 Wrz 2012, 22:34; 
 Temat postu: Re: Wzmacniacz do 200 zł
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wodzisław Śl.
Rejestracja: 02 Lut 2010,
Posty: 973
Pomógł: 3
zawsze mam jeszcze 5cio kanałowego EQ tnt 900 za 350zł made in usa

moc nominalna @ 4 Ohm - 4 x 65 W + 1 x 200 W
- moc nominalna @ 4 Ohm - 3 x 200 W (mostek)
- zniekształcenia THD: 0.015%
- pasmo przenoszenia 10Hz-35kHz +/- 1.5 dB
- stosunek sygnał / szum (S/N) 104 dB
- wejście wysokopoziomowe: 3V-7V
- wejście niskopoziomowe

_________________
topic23668.html <- zapraszam do mojej kropki



topic30138.html - WYKONAM CAR AUDIO-zabudowy,panele,itp

Nie robić interesów z raxor19 pajac i krętacz


Góra
 Profil  
 
 
 Post #615369 Wysłany: 27 Wrz 2012, 22:42; 
 Temat postu: Re: Wzmacniacz do 200 zł
Offline
Puntoświr

Miejscowość: Grudziądz
Rejestracja: 31 Paź 2008,
Posty: 189
Kolega szuka czegoś do 200, więc odpada:) Chociaż całkiem zacny:)

_________________
Był Fiat punto 1,2 75 KM ELX
Obecnie Opel Astra II 2.0 DTI 101KM
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #615392 Wysłany: 27 Wrz 2012, 23:48; 
 Temat postu: Re: Wzmacniacz do 200 zł
Offline
Sympatyk kropek

Samochód: Punto I 5d
Silnik: 1.1 8V 55KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: SX
Województwo: podkarpackie [R]
Rejestracja: 07 Cze 2012,
Posty: 16
:arrow: pies86 - tak podaje "hi end" marki boschmann, może i rozłożysz go dlsem, chociaż seria CA tak naprawdę niczym się nie wyróżnia, po prostu płacisz za markę. Ale pokaż mi "HI END" VOICE KRAFTA który dorówna tym boschmanna. Wiem ta firma to szajs, ale nie bierzmy wszystkiego do jednego worka, każda firma ma swoje dobre i złe produkty. Po czym sugerujesz że nie słyszałem prawdziwego hi-endu? Akurat Twoja opinia jest błędna, wiem co to hi end, aktualnie posiadam instalacje zasilaną genesis monoblockiem + genesis four channel, więc nie mów mi co to dobry wzmacniacz, wiem swoje. miałem wiele wzmacniaczy i wiem ze do 200zł można kupić dobry jak na początkującego wzmacniacz.

pies86- nigdy, przenigdy nie polecam firmy, tylko konkretne modele. polecam boschmanna pch-990atx ale boschmann to szajs, nie polecam dls serii CA , chociaż dls to hi-end. więc czytaj ze zrozumieniem.

a "jajka" jak mówisz, to sobie zjedz na kolacje, bo brzmienia z tego nie uzyskasz.

Pawel1304- wiem o tym, miałem kilka rockfordow właśnie z tej serii, moce są dużo wyższe niż na papierze


Góra
 Profil  
 
 
 Post #615398 Wysłany: 28 Wrz 2012, 00:32; 
 Temat postu: Re: Wzmacniacz do 200 zł
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Łukasz
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.9 130KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Strumień
Rejestracja: 20 Mar 2012,
Posty: 2595
Pomógł: 16
Paweł1304- Nawet nie wiesz jak napisć Voice Kraft a mówisz że dużo odsłuchiwałeś. Skoro mowa o konkretnych modelach to ja podałem konkretny model MB1200 bo był też Voice Kraft 1200. I ja taki wzmak nabyłem za 120zł wraz z okablowaniem wartym 150zł (kable zostały wzmak sprzedany za 200zł). I jest to przykład tylko bo jak kolega szuka czegoś do 200zł i głośnik ma 150RMS to wobec wzmaka dużych wymagań raczej nie ma... Mogłem równeż podać magnata i blaupunkta- stare setie bo były naprawdę dobre...
boschmanna miałem wzmak i głośniki (niestety modelów nie pamiętam bo nie były warte uwagi by pamiętać) wzmak grał gorzej niż VK. I ten sprzęt miałem akurat tylko w celach kupić-sprzedać-zarobić bo okazja była. A jak już miałem to podłączyłem by sprawdzić...

A co wzmaka to równiez dobre są Crunchy ale w polsce mało ich...

Co do mojego bagażnika to tak. Półka owszem jest wygięta ale to już taka była jak kupiłem samochód bo były tam głośniki alpaina- gdybyś poczytał to byś wiedział że zrobiłem coś w tym kierunki i wzmocniłem półke by się nie uginała bardziej.
Co do głośników w niej- były pierwsze głośniki potem zabudowa i jak narazie tak zostało...
A co do zabudowy to chciał bym widzieć jak upchniesz w bagażniku, butle LPG, pełnowymiarowe koło zapasowe, i sprzęt grający, a niestety pod ten głośnik skrzynia musi być duża i nie ma opcji jej tam zmieścić dlatego jest zabudowa...
A ciekaw jestem co byście powiedzieli o firmie Lanzar bo również taką miałem...

_________________
Pomarańczowy GP Sport topic42204.html :)
Moja Kropa MkII http://fiatpunto.com.pl/topic34748.html dużo zdięć :P
ImageImage


topic34846.html <-- wykonanie zabudowy CA z żywicy :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #615422 Wysłany: 28 Wrz 2012, 09:18; 
 Temat postu: Re: Wzmacniacz do 200 zł
Offline
Puntoświr

Miejscowość: Grudziądz
Rejestracja: 31 Paź 2008,
Posty: 189
Fishbone20 co do twojej zabudowy to nie bede sie tu rozpisywal bo to nie ten temat.
Ale masz zerowe pojecie jesli uwazasz, ze jak sub ma 150W to nie ma duzych wymagan co do wzmacniacza. Otoz kolego nie waty graja, a jakosc wzmacniacz ma ogromny wplyw na brzmienie. Widac, ze nie wiesz co to jest dobre brzmienie skoro masz cieniutke dsk z przodu i mocarnego suba z tylu, dotakowo z psujacymi wszystko elipsami w polce. Jak to ma sie zgrywac? Dominacja basu z tylu i ostry przod, masakra. Subwofer powinien znikac w aucie, a nie dudnic z tylu.

_________________
Był Fiat punto 1,2 75 KM ELX
Obecnie Opel Astra II 2.0 DTI 101KM
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #615423 Wysłany: 28 Wrz 2012, 09:23; 
 Temat postu: Re: Wzmacniacz do 200 zł
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Łukasz
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.9 130KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Strumień
Rejestracja: 20 Mar 2012,
Posty: 2595
Pomógł: 16
Czytaj ze zrozumieniem bo pisalem czemu tak jest z tymi głośnikami z tyłu...
Ma być też przebudowa półki pod elipsy ale z braku czasu jeszcze tak jest.
A nic mi z tyłu nie dudni bo jest to wszystko dość fajnie zestrojone radyjkiem...
I lepiej tak jak mam niż tak jak niektórzy tuba z tyłu a z przodu tylko syki...
A jak to gra może się wypowiedzieć ktoś kto widział na SCP
A co do dsk- nie można mieć wszystkiego jak ma się ograniczony budżet a te i tak sweje kosztują...

_________________
Pomarańczowy GP Sport topic42204.html :)
Moja Kropa MkII http://fiatpunto.com.pl/topic34748.html dużo zdięć :P
ImageImage


topic34846.html <-- wykonanie zabudowy CA z żywicy :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #615431 Wysłany: 28 Wrz 2012, 09:54; 
 Temat postu: Re: Wzmacniacz do 200 zł
Offline
Sympatyk kropek

Samochód: Punto I 5d
Silnik: 1.1 8V 55KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: SX
Województwo: podkarpackie [R]
Rejestracja: 07 Cze 2012,
Posty: 16
nowy wzmacniacz w takiej cenie nie ma prawa grać dobrze. moc głośnik, a to czego on wymaga od wzmacniacza to dwie różne rzeczy. Wzmacniacz pod subwoofer powinien mieć duży damping factor, czego nawet takie firmy jak Voice Kraft nie podają....ciekawe dlaczego...
lanzar, jak boschmann, ma pare swoich dobrych produktów, ale większością jest to śmietnik.
Elipsy to kompletna porażka. Uważa się, że nie powinno się stosować wyłącznie zestaw przedni, w innym razie, psuje się scena.

:arrow: fishbone20 plecam faq nazara :)


EDIT:

wracając do tematu polecam - http://allegro.pl/wzmacniacz-philips-da ... 65668.html
bardzo dobra cena, wzmacniacz dobrej klasy, miałęm takiego, w tych pieniądzach bardzo dobrze sobie radzi

pomiary:

http://amp-performance.de/426-Philips-DAP-6040.html

poradzi sobie z Twoim subem, a jeszcze zostaną Ci wolne dwa kanały pod głośniki w drzwiach :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 75 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO