You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 26 Kwi 2024, 06:48

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 
 Post #54169 Wysłany: 14 Paź 2007, 20:35; 
 Temat postu: Kupno bitego grande punto.co wy na to?:)
Offline
Sympatyk kropek

Miejscowość: Oborniki wlkp
Rejestracja: 21 Sie 2007,
Posty: 38
tak zastanawiam sie nad kupnem bitego grande punto.Mysle o takim sprowadzonym z niemiec francji,lub belgi bo maja niezle wyposazenie klima,alusy,i cd :D i czasami niezłe silniki nawet w dieslu 1,3 lub 1,9.i to za malutka kaskeInteresuje mnie rocznik od 2006 do 2007.Co wy na to.kiedys jedno znalazłem na otomoto za 21tys w dieslu 2007rok diesel mkro przebieg 12tys wystrzelona kurtyna powietrzna i przerysowany bok(i bylo jezdne).tak sobie o czyms takim mysle, wmiare mlodym i tanim :D .co mi mozecie poradzic?gdzie szukac takiego ładnego i taniego moze macie jakies na zbyciu lub takie widzieliscie.co mi mozecie doradzic.Dodam ze juz w przeszlosci mialem punta 2 i 2fl z importu i bylem z nich zadowolony.no moze tez dlatego ze mialy max 1,5r i sladowy przebieg :D ale byly tanie i to lubie.a wiec prosze o pomoc :D pozdr

_________________
fan fiata Punto:))))) znaczy kropeczki:)))))))


Góra
 Profil  
 

 
 Post #54174 Wysłany: 14 Paź 2007, 20:44; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Tomasz
Samochód: Croma
Silnik: 1.9 120KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Dynamic
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: SZ //\\ STA
Rejestracja: 15 Sie 2007,
Posty: 4874
Pomógł: 39
wrzuć jakiś przykład tych okazji bo tak szczerze mówiąc jak ja szukałem czegoś dla siebie to opłacało się ściągnąć albo wrak albo wrak po konkretnym dzwonie,nie wierze w "niesamowite okazje,od dziadka.właściciela 4 samochodów których używał okazjonalnie itp" niestworzone historie

_________________
Jest sadza - jest zabawa :>


Góra
 Profil  
 
 
 Post #54178 Wysłany: 14 Paź 2007, 20:58; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Miejscowość: Oborniki wlkp
Rejestracja: 21 Sie 2007,
Posty: 38
Hej akurat teraz w necie nic az tak atrakcyjnego to niespotkalem bo wole z calymi airbagami :D ale czekam na pierwsze zimowe kolizje i cos wyczaje pewnie kolo styczna i lutego bo teraz to krucho :( .mam tylko cos takiego http://allegro.pl/show_item.php?item=255692016.ale cena to troche wysrubowana,podusie wystrzelily(ze 3500 nowe) no chyba ze koles by je pchnol za 18000tys to moze bylo by je warto je zrobic :D.bbo to nigdy niewiadomo co siedzi w srodku,znaczy zawieszenie,sanki lapy silnika.A to jest za daleko odemnie zeby robic sobie wycieczki :D.Mysle tak o czyms.Mam fajnego lakiernika i taniego :D blacharza tez tylko troche drozszy,czesci z giełdy :D tylko musze znalezc jeszcze jakies grande sa zawsze wtedy jak nieszukam :D taki moj pech.a było juz pare takich okazji :(.pozdr

_________________
fan fiata Punto:))))) znaczy kropeczki:)))))))


Góra
 Profil  
 
 
 Post #54182 Wysłany: 14 Paź 2007, 21:08; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Tomasz
Samochód: Croma
Silnik: 1.9 120KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Dynamic
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: SZ //\\ STA
Rejestracja: 15 Sie 2007,
Posty: 4874
Pomógł: 39
no jeśli uważasz to za okazje to ok,ja sie nie wypowiadam

_________________
Jest sadza - jest zabawa :>


Góra
 Profil  
 
 
 Post #54186 Wysłany: 14 Paź 2007, 21:13; 
 Temat postu: Re: Kupno bitego grande punto.co wy na to?:)
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Energy
Województwo: mazowieckie [W]
Miejscowość: Warszawa
Rejestracja: 21 Maj 2007,
Posty: 218
junior1982 napisał(a):
tak zastanawiam sie nad kupnem bitego grande punto.Mysle o takim sprowadzonym z niemiec francji,lub belgi bo maja niezle wyposazenie klima,alusy,i cd :D i czasami niezłe silniki nawet w dieslu 1,3 lub 1,9.i to za malutka kaskeInteresuje mnie rocznik od 2006 do 2007.Co wy na to.kiedys jedno znalazłem na otomoto za 21tys w dieslu 2007rok diesel mkro przebieg 12tys wystrzelona kurtyna powietrzna i przerysowany bok(i bylo jezdne).tak sobie o czyms takim mysle, wmiare mlodym i tanim :D .co mi mozecie poradzic?gdzie szukac takiego ładnego i taniego moze macie jakies na zbyciu lub takie widzieliscie.co mi mozecie doradzic.Dodam ze juz w przeszlosci mialem punta 2 i 2fl z importu i bylem z nich zadowolony.no moze tez dlatego ze mialy max 1,5r i sladowy przebieg :D ale byly tanie i to lubie.a wiec prosze o pomoc :D pozdr


Moim zdaniem jesli jest nie duzo rozbity, to moze warto
ale jednak ja zostane przy swoim - nowy to nowy :D
Pozdrawiam

_________________
GP Energy 1.4 Fire 77KM


Góra
 Profil  
 
 
 Post #54189 Wysłany: 14 Paź 2007, 21:28; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Miejscowość: Oborniki wlkp
Rejestracja: 21 Sie 2007,
Posty: 38
No akurat tego za okazje to nieuwazam :D okazaj to musi kosztowac 21tys byc z roku 2007 byc w dieslu i miec full wypas i 5d i wywalona jedna poduszke najlepiej boczna,to wtedy jest okazja i kosztuje polowe nowego.teraz jest martwy sezon na dzwony sprowadzaja odpady które uciekły recyklingu :D ale za jakies pare miesiecy bedzie w czym prebierac na to czekam co roku :D i tak jest.teraz to jest najjjj gorszy okres na zakup auta.A do nowych to niemam przekonania bo robie duuuze przebiegi :Drocznie ok 100tys i zaduzo strace.jak kupie bite za ok 25na gotowo pojezdze ze trzy lata czyli zrobie 3paczki :D sprzedam je za 19tys to ile strace 5tys.a jak kupie nowke za 55w takiej wersji to je sprzedam za 19 i jestem niezle w plecy :D .Jak kupie młode jak to zawsze robie :D to nieodczuwam roznicy :D a jaka oszczednosc :D

_________________
fan fiata Punto:))))) znaczy kropeczki:)))))))


Góra
 Profil  
 
 
 Post #54193 Wysłany: 14 Paź 2007, 21:38; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Podbeskidzie
Rejestracja: 27 Lut 2007,
Posty: 1225
Żebyś nie kupił autka, które zostawia po "naprawie" więcej śladów niż powinno.

Poza tym nie liczysz jednego - to auto kupisz za 21 tys ale pozniej je musisz zrobić :roll:

I ono ma jeździć BEZAWARYJNIE - bo jak nie to będziesz dokładał co chwile coś do niego. A druga sprawa jak robisz tyle km rocznie to czasu w aucie spędzasz sporo... Więc jak się nie boisz, że w konkretnej chwili to auto Cię nie zawiedzie ? I że coś się nie stanie ?

A dwa nawet po naprawie to jak będzie wypadek to może Cię nieźle "poturbować" gdyż jak nawalą Ci kitu itd. zrobią z tego "nówkę" to auto się złoży tak, że kierownica będzie w bagażniku.

A jak dostaniesz w bok to część auta wypadnie poza wóz.

Rozumiem po delikatnej stłuczce auto ale takie coś
:roll: :roll: :roll:

Nawet po najlepszej naprawie to auto bezpieczne nie będzie. A Ty w aucie spędzasz czasu DUŻO.

Twój wybór.

Co do odsprzedaży też nie będzie tak różowo, co sprzedasz auto z przebiegiem załóżmy 300 kkm o ile dociągnie, i co jako nówka nie bita itd. ?

To auto i tak pójdzie za grosze wtedy.

_________________
FIAT Grande Punto 90 KM MultiJet


Góra
 Profil  
 
 
 Post #54211 Wysłany: 14 Paź 2007, 22:01; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Miejscowość: Oborniki wlkp
Rejestracja: 21 Sie 2007,
Posty: 38
oj czy ja pisałem ze chce kupic tak bite no jak by kosztowalo z 16/17tys to moze :D.Wole mniej bite chociaz rózne juz mialem i byłem zadowolony jakies doswiadczenie w tej branzy to chyba juz mam :D.A co do nowego to mi mechanicy mówili ze wersje niemieckie,belgijskie,itd miały pakowana lepsza elektronike itd.i maja racje bo mam punto z przebiegiem 260 tys z 2002r i nic sie niedzialo powaznego.a kumpel ma salonowe po 100tys wymienil juz komputer lambdy itd :? .dodam ze moje autka jezdza na gazie :D zabojstwo dla silnika :D kto mi to pozniej kupi? :D.A o 4slady to sie nieboj zawsze szukam niegroznie uszkodzonych,lub takich ktore wygladaja tylko na groznie uszkodzone :D a na warsztacie pozniej mówia ze to był tylko mały pikus,dla nich tyle to ja juz sie znam na autkach i wiem mniejwiecej co wybrac :D .tylko trzeba uwazac bo okazje szybko znikaja.kumpel kupil pol roku temu grande uszkodzony dachi maska(potraciło pieszego)kosztowalo go 26na gotowo wersja 1.9 130km :D hmm.dostal dwa komplety alusów hmm.pełen wypas klimatronic,skóra.przebieg 10tys.No jak takiego niewarto kupic to ja niewiem co warto :D .jak pojechal do serwisu to sie za głowe chwytali bo takiej wersji niewidzieli :Da jak mu powiedzieli ile nowe kosztuje to omalo niedostal zawalu :D.a w puntoach to my juz mamy doswiadczenie czesci kupuje orginalne(Made in fiat :D sprawdzone)z giełdy :D hi hi i jest git hmm :).a myslicie ze na gieldzie kupicie igle.Marne sansze :D . klepanke tylko ze salonowa i zarejestrowana n babcie,a wczesniej to jezdzona do upadłego na nauce jazdy :D hi hi ten temat znam bardzo dobrze.Bo jak ktos moze sprzedawac nowe auto bez wad szansa 1 na milion :D aby trafic dziewicze :D pozdrawiam

_________________
fan fiata Punto:))))) znaczy kropeczki:)))))))


Góra
 Profil  
 
 
 Post #54224 Wysłany: 14 Paź 2007, 22:51; 
 Temat postu:
junior1982 słowa, słowa, słowa... Widzę po roczniku, że jesteś na etapie bajerów i cacuszek i to przesłania ci logiczne myślenie... Ja niestety (lub stety) już z tego wyrosłem. Jeżeli ja miałbym kupić auto to tylko nowe, bo na tłuczone po prostu mnie nie stać (czas, nerwy i brak pewności). Auto służy do jeżdżenia a nie do naprawiania, jeszcze po tanich kosztach. Ja w poprzednim aucie robiłem właśnie to co ty naprawiałem po jakichś podejrzanych warsztatach, szukałem dziwnych oszczędności, katowałem silniki gazem... Ale przejrzałem i wiem jedno NIGDY WIĘCEJ.


Góra
  
 
 
 Post #54243 Wysłany: 14 Paź 2007, 23:10; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Tomasz
Samochód: Croma
Silnik: 1.9 120KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Dynamic
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: SZ //\\ STA
Rejestracja: 15 Sie 2007,
Posty: 4874
Pomógł: 39
no właśnie mnie tez to zastanawia 1982 w nicku a takie doświadczenie w rozbitkach,100tyś km rocznie hmmm ciekawe

_________________
Jest sadza - jest zabawa :>


Góra
 Profil  
 
 
 Post #54247 Wysłany: 14 Paź 2007, 23:14; 
 Temat postu:
kox ale dobrze, że są tacy napaleńcy, bo w razie nie daj boże czego, będzie komu opchnąć rozbitka :lol: :lol: :lol:


Góra
  
 
 
 Post #54262 Wysłany: 14 Paź 2007, 23:57; 
 Temat postu:
Offline
Ekstremista
Awatar użytkownika

Imię: Marek
Samochód: Inny Fiat
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Miejscowość: Toruń
Rejestracja: 13 Cze 2007,
Posty: 1614
Pomógł: 9
Rozbitek, czy po małej kolizji - nigdy w życiu takiego nie kupię. Później same kłopoty z takim autkiem.

_________________
FIAT 500X Lounge 2016 brązowy magnetico, 1.4 MultiAir II Turbo 140KM
FIAT Grande Punto Emotion 2007 czarny crossover, 1.4 8V 77KM - był od 29.05.2007 do 03.03.2024
FIAT UNO 1993 45 MKII czerwona strzała - był
Peugeot 206 Pop Art 2005 1.4 8V 75KM - żonkowóz - był


Góra
 Profil  
 
 
 Post #54266 Wysłany: 15 Paź 2007, 00:08; 
 Temat postu:
krowka mój znajomy ze studiów miał wtedy właśnie takie podejście jak junior1982. Kupował ibizy (miał 2 jedna po drugiej), wlaśnie full wypas z niemiec, po lekkim otarciu itp. Właśnie dlatego, że znałem jego i jego samochody wiem, że takich aut NIE WOLNO kupować. Co to były za zbuki to dramat!!!


Góra
  
 
 
 Post #54305 Wysłany: 15 Paź 2007, 09:10; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: w-m
Rejestracja: 21 Gru 2006,
Posty: 2006
Pomógł: 1
Też spotkałem takich ludzi, którzy twierdzą, że kupno odpowiedniego rozbitka to okazja. Zapominają o tym, że trzeba go naprawić i tak naprawdę nigdy do końca nie wiadomo co może się wydarzyć w trasie. Żadna kolizja/uderzenie nie pozostaje obojętna dla konstrukcji nadwozia/podwozia/napędu. Mogą pojawić się mikropęknięcia na spawach, może zostać naruszona elektryka, wewnętrzna mechanika skrzyni czy silnika. Rzeczy, których zauważyć się nie da. Taki samochód to taka trochę bombka z opóźnionym zapłonem.
Zresztą z czegoś się biorą te okazyjne ceny rozbitków.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #55307 Wysłany: 18 Paź 2007, 16:21; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Miejscowość: Oborniki wlkp
Rejestracja: 21 Sie 2007,
Posty: 38
oj ludziska a skad wiecie czy waszze dziewicze salonowe punto,niebylo bite.zdarzają sie takie przypadki.Moj kumpel rzeczoznawca samochodowy mial pelno takich przypadkow.No chyba ze u fiata wierzycie w takie bajki jjak ostatni etap produkciji tzn powtórne lakierowanie :) hi hi.ja tam powaznych dzwonow niekupuje tylko szukam dobrego materiału na auto :D .jak znajde to daje do oceny moim mechanikom jak stwierdza ze da sie cos z tego zrobic to biore proste nie.sprawdzam wszystko nawet poduszki i silnik.bo nikomu niemozna ufac,Na pewno bm autoa niekupil na giełdzie juz zrobionego.chyba wiem dlaczego boicie sie kupic rozbitka.Pewnie nasłuchaliscie sie opowiesci,kumpla co kupil na giełdzie spr z niemiec ibize :lol: z wstawioymi cwiartkami i dachem :( :lol:.A co do mojego doswiadczenia to smigam juz od 7 lat i co dotego ma mój wiek :)?.Cóz na to poradze ze mam prace w której cały dzien spedzam w kropeczce :D takoie zycie.Stad 100tys rocznie :D .A swoich pogladow to tak szybko niezmienie :D bo jestem z wlkp, a to kraina oszczednych ludzi.pozdr

_________________
fan fiata Punto:))))) znaczy kropeczki:)))))))


Góra
 Profil  
 
 
 Post #55332 Wysłany: 18 Paź 2007, 18:40; 
 Temat postu:
Offline
Ekstremista
Awatar użytkownika

Imię: Marek
Samochód: Inny Fiat
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Miejscowość: Toruń
Rejestracja: 13 Cze 2007,
Posty: 1614
Pomógł: 9
junior1982 Bite auto rozpoznam z kilometra. Wystarczy wiedzieć gdzie patrzeć :wink: Są w autku miejsca, których nie da się naprawić jak w fabryce i nie wyskakuj z nówkami po kolizji - marginalne przypadki. Miałem trochę do czynienia z autkami służbowymi, kolegów i nie pomyliłem się. Jak chcesz, to kupuj. Znasz powiedzenie: Oszczędny płaci dwa razy ??? W wlkp pewnie lubią wyrzucać kasę w błoto - droga wolna :mrgreen:

Jeśli dzwon, w którym ruszone jest zawieszenie nie jest poważny, to śmiem twierdzić, że nie masz zielonego pojęcia o samochodach.

_________________
FIAT 500X Lounge 2016 brązowy magnetico, 1.4 MultiAir II Turbo 140KM
FIAT Grande Punto Emotion 2007 czarny crossover, 1.4 8V 77KM - był od 29.05.2007 do 03.03.2024
FIAT UNO 1993 45 MKII czerwona strzała - był
Peugeot 206 Pop Art 2005 1.4 8V 75KM - żonkowóz - był


Góra
 Profil  
 
 
 Post #55362 Wysłany: 18 Paź 2007, 20:17; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Miejscowość: Oborniki wlkp
Rejestracja: 21 Sie 2007,
Posty: 38
te przypadki nie są marginalne bo niedalej jak wczoraj mój kumpel z fiata opowiadał jak lakierowali grandepunta i ktore salon nabył po kolizji były to egzemplarze które spadły z lawety :D hi hi,teraz jada do fili do bydgoszczy :D>Pomysłowi ci wielkopolanie co krówka :D co ty na to powiesz :D.ty lubisz takie autka.Nowe a jak stare hmmm :D niezle.Czy ja cos mowiłem ze kupuje autka z ruszonym zawieszeniem? :D .Chociaz niemowie bo to zalezy jak mocno.Jak sanki dostały to wymieniasz idealne na gieldzie 250 wiem bo mój kumpel handluje czesciami do fiata :D ,A nawiasem mówiac to,sam niewierzysz w to co piszesz :D.Przyjedz do nas i zobacz jak nasze asy klepia bryki.jak bys stwierdził ze wstawiali dach to bys byl bomba :D .Moi kumple klepia dwony od 15lat fachowcy w kazdym calu niemowiac o lakiernikach.Ja sie niewymadrzanm tak jak ty :D .tez wiem na co w aucie patrzec :D .Dlatego wole bite autka po co mam kupic takie ktore mialo wstawiany dach lub cwiartke.Bo jak golym okiem to sprawzisz na kanale? :D co tam było robione.Jak sprawdzisz testerem do lakieru podluznice?jak byly wspawane nowe? :D >Na koncu sam bedziesz mial dylemat :D>czy ty kiedys naprawiales bite autka? :D>Jak ja jechalem do serwisu z moimi na diagnostyke to w serwisie byly 100% :D po prostu trzeba miec zaufanych fachowców :D.I jak kupisz takie autko to wiesz ze mialo 10tys/km a nie 100tys.Bo kto sprzedaje w polsce salonowe po roku za mala kase to musi byc trefny towar.Niema nic za darmo :D.A jak chcesz to kupuj nowe mam pytanko co u ciebie bedzie po gwarancji bedziesz je naprawial w serwisie?JA BYM CHYBA NIEZAROBIL KAZDA DROBNOSTKA 1500 NA WSTEPIE :DjAK TY ROBISZ 10TYS W ROKU TO NOWE SIE TOBIE OPLACA :D MNIE NIE PROSTE.a TAK WÓGÓLE TO BYŁES KIEDYS NA GIEŁDZIE W POZNANIU :D PODJEDZ TAM POCHODZ I POPATRZ JAK NASI FACHOWCY ROBIA BRYCZKI :D>JA JESTEM CO NIEDZIELE.A TAK WOGÓLE TO DLA INNYCH JESTES BARDZIEJ LASKAWY NA FORUM :D POZDR

_________________
fan fiata Punto:))))) znaczy kropeczki:)))))))


Góra
 Profil  
 
 
 Post #55364 Wysłany: 18 Paź 2007, 20:28; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Rejestracja: 21 Lip 2007,
Posty: 917
Czym jeździłeś ostatnio? Tak z ciekawości pytam bo okolica ta sama? I jacy to fachowcy?

[ Dodano: 18 Paź 2007 20:28 ]
A tak w ogóle to moja kropka przyjechała z zachodu i może była to jakaś okazja bo polskich salonowych z tym silnikiem było dość mało, ale koszty nie były o wiele niższe niż cena rynkowa, ale przyznam,że były...


Góra
 Profil  
 
 
 Post #55368 Wysłany: 18 Paź 2007, 20:39; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Miejscowość: Oborniki wlkp
Rejestracja: 21 Sie 2007,
Posty: 38
jEZDZE 2FL 2005 TAKA JAK TWOJA TYLKO ZE 1,2BENZYNA W LPG SEKWENCJA wersja ACTIVE w blue metalicu clima abs cd oryginalne c,z takie tam punio.Od nowosci zrobilo 50tys w tym na gazie 50tys :D .Jezdze tez innymi dwójkami ale one to juz swoje nakulaly.A tak niedawno(w sierpniu) sprzedalem punto 2fl z 2004 tez z francji ładne bylo hmm.A kto tobie przywoził i ile za nie dałes?.Tak z ciekawosci pytam ziomalu :D>pozdr

_________________
fan fiata Punto:))))) znaczy kropeczki:)))))))


Góra
 Profil  
 
 
 Post #55512 Wysłany: 19 Paź 2007, 11:16; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Miejscowość: Legionowo
Rejestracja: 21 Sie 2007,
Posty: 160
junior1982
Kolego, ja sam nie jestem z tych specjalnie dbających o ortografię i składnię, ale to co ty tworzysz to woła o pomstę do nieba! Zadaj sobie odrobinę trudu i zacznij pisać zgodnie z zasadami języka polskiego.
Nie obraź się, ale z twoich postów ciężko wyłowić o co ci chodzi.

_________________
Clockwork Orange


Góra
 Profil  
 
 
 Post #55690 Wysłany: 19 Paź 2007, 18:10; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Michał
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Dynamic
Województwo: wielkopolskie [P]
Miejscowość: Poznań
Rejestracja: 13 Paź 2007,
Posty: 113
Salonowe auto na 100% nie może być bite!!!!
Co najwyżej mogło mieć lekkie otarcie czy obite drzwi w transporcie ale to i tak z reguły jest sprzedawane po kosztach dla pracowników Fiat-a.
Co do kupienia sprowadzonego auta to po zależy jak uszkodzone i w jakiej cenie. Weź pod uwagę że do Grande nie ma na razie zamienników, a oryginalne części są w cenie. Dodatkowo jeżeli nie naprawisz auta w serwisie to masz już po gwarancji!!!
Koszty profesjonalnej naprawy są bardzo duże i nie opłaca się kupno takiego auta chyba że za grosze. Twoje pieniądze i twój wybór. Generalnie lekko uszkodzone auto w dobrej cenie to rozsądny wybór pod warunkiem profesjonalnej naprawy. A zakup auta powypadkowego już po naprawie to 100% gwarancja problemów.

_________________
Grande Punto 1.4 8v Dynamic
AR MiTo 1.4 TB 120KM Distinctive
Punto Evo 1.4 8v Estiva Blue & Me


Góra
 Profil  
 
 
 Post #56626 Wysłany: 22 Paź 2007, 10:05; 
 Temat postu:
junior1982 napisał(a):
Pewnie nasłuchaliscie sie opowiesci,kumpla co kupil na giełdzie spr z niemiec ibize z wstawioymi cwiartkami i dachem


Nie nasłuchałem się tylko znałem, a nawet 2 razy dał mi się karnąć złomem. DRAMAT!!!


Góra
  
 
 
 Post #66633 Wysłany: 24 Lis 2007, 01:28; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 08 Lis 2007,
Posty: 11
misiu_k napisał(a):
Salonowe auto na 100% nie może być bite!!!!
Co najwyżej mogło mieć lekkie otarcie czy obite drzwi w transporcie ale to i tak z reguły jest sprzedawane po kosztach dla pracowników Fiat-a.


Oj jesteś w wielkim błędzie. Sam osobiście byłem świadkiem jednego przypadku:
- klient kupił auto i czekał na odbiór w salonie, a że serwis i myjnia były z tyłu budynku to mieli mu te auto przyprowadzić prosto pod salon. Znajomy z serwisu chciał sie "lekko" popisać i cofając dodał gazu i nie zauważył słupa oświetleniowego. Oczywiście autko "lekko" skasował. Krótki telefon na salon, klient przeproszony został że auta jednak nie otrzyma w terminie bo wystąpiła "mała" usterka i dostał auto zastępcze. Oczywiście o spotkaniu jego auta ze słupem nic się nie dowiedział. Auto trafiło na lakiernie i po tygodniu klient odebrał auto "bezwypadkowe" prosto z salonu. I co ty na to???

NIE WIERZCIE SALONOM I SERWISOM!!!!

I z tego co wiem od znajomych a kliku ich pracuje po różnych salonach na terenie Polski to takie przypadki trafiają się bardzo często.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #66638 Wysłany: 24 Lis 2007, 03:45; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Bydgoszcz
Rejestracja: 11 Wrz 2007,
Posty: 508
misiek.leszko skoro byleś świadkiem takiego przypadku, dlaczego nie zareagowałeś i nie poinformowałeś o takim zdarzeniu właściciela salonu lub wręcz importera. Jeśli wszyscy będą to mieli w "pompie" to będzie tak dalej! I będą różne opowieści.
Co do głównego tematu: nawet jeśli się zdarzają przypadki uszkodzenia aut w salonach nie są one tak nagminne jak przeinaczanie przeszłości używanych aut. Prawie każde starsze auto miało jakąś "przeszłość" i tyle. Kto wierzy w to że można kupić paro letnie auto za małe pieniądze z małym przebiegiem, dobrym wyposażeniem i dobrze utrzymane jest naiwny. Jak to krowka napisał oszczędny płaci dwa razy...

ps Nawet jak jakimś cudem trafisz na auto z salonu, które spotkało się z latarnią to przynajmniej masz gwarancje!

_________________
GP 5d 2007 czarny crossover
In theory there is no difference between theory and practice. But in practice there is. - Jan L. A. van de Snepscheut


Góra
 Profil  
 
 
 Post #66854 Wysłany: 25 Lis 2007, 01:24; 
 Temat postu:
Cytuj:
ps Nawet jak jakimś cudem trafisz na auto z salonu, które spotkało się z latarnią to przynajmniej masz gwarancje!


A nawet jak to odkryjesz już po gwarancji to zawsze jeszcze sprawę można oddać do sądu.


Góra
  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO