You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 18 Kwi 2024, 20:24

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #727952 Wysłany: 30 Kwi 2014, 22:01; 
 Temat postu: Nie działający wskaźnik paliwa zegary gt
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Punto I 5d
Silnik: 1.2 8V 60KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: SX
Województwo: zachodniopomorskie [Z]
Rejestracja: 16 Wrz 2012,
Posty: 148
Pomógł: 7
Witam, nie moge sie uporac z problemem nie dzialającego zegara od poziomu paliwa, z pływakiem jest wszystko ok. ponieważ jak zakladam drugie zegary to paliwo pokazuje normalnie, w moich zegarach tez wszystko dzialalo tylko nieraz przy przekreceniu kluczyka cos delikatnie brzeczało wiec je rozebralem żeby sprawdzic co jest nie tak , obejrzałem nic konkretnego nie zauważyłem i wszystko zlożylem do kupy, wmontowalem z powrotem te zegary i okazalo sie ze nie dziala zegar od paliwa, nie chce kupowac całych zegarów tylko dlatego ze jeden jest uszkodzony, czy jest mozliwosc jakos sprawdzenia jego lub naprawy, dodam że plus i minus oraz sygnał idzie do niego na zegarach jak mierze napiecie na sygnale 3,44 V , wymontowałem ten zegar z licznika i jak zamienie plus z minusem to wskazówka sie wychyla na max, ale jak mam podlaczony plus we wlasciwe miejsce i minus tez a na syganał podam minus zegar nawet nie drgnie, nie wiem wogóle jak go sprawdzic, moze ktos mi cos doradzi, pozdrawiam.

[ Dodano: 30 Kwi 2014 22:01 ]

Panowie sprawa z zegarem juz wyjaśniona zegar (wskaźnik) byl uszkodzony, narazie zalozyłem zegar z punto jedynki pasuje i dziala, w tym z gt przy przykrecaniu go, obróciła sie sruba i urwał sie jeden drucik, polutowalem to ale nadal nie ma przejscia ten drucik jest powlkany i nie przewodzi pradu jak to dobrze polutować, nie znam za bardzo sie na tym.


Góra
 Profil  
 

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO