You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 27 Kwi 2024, 03:17

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #736006 Wysłany: 06 Lip 2014, 00:13; 
 Temat postu: Problem ze światłami
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Punto II 5d
Silnik: 1.2 8V 60KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Wersja: SX
Województwo: mazowieckie [W]
Rejestracja: 16 Maj 2013,
Posty: 207
Witam.
Mam problem z prawą lampą przednią. Otóż przepaliła mi się żarówka od drogowych (wymieniłem), następnie mijania (także wymieniona) i na koniec poszedł kierunek (jak obie poprzednie także wymienione). Także w ciągu 2-3 dni poszła mi cała lampa. Problem jest następujący po wymianie żarówek obie świecą dosyć słabo (myślałem, że musi się nagrzać albo coś, ale nic to nie daje). Do tego mam taką dziwną przypadłość, że jak mam wyłączone wszystkie światła (np. jak zgaszę silnik, wyłączę zasilanie i chcę zamknąć centralny) kierunkowskaz działa normalnie. Kiedy włączę światła mijania świecą one dosyć miernie do tego włączają mi się "delikatnie" drogowe (świecą tak mocno jak pozycja). Kiedy włączę drogowe efekt jest najmniej dla mnie spodziewany - gaśnie mi cała lampa a świeci się jedynie kierunek (w postaci ciągłej, nie mrugającej). Tak samo jest jak włączę kierunek prawy przy włączonych mijania + drogowe.

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje i co ważniejsze jak to naprawić.

P.S Dodam jeszcze, że to mój kolejny problem z elektryką w aucie. Wcześniej pisałem o światłach STOP (które sam nie wiem, czy są winą elektryki, czy padniętego czujnika, ale wszystko się w ciągu następnych dni wyjaśni).


Góra
 Profil  
 

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO