You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 19 Kwi 2024, 21:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #763685 Wysłany: 20 Lut 2015, 02:18; 
 Temat postu: Problem z elektryką w punto 1.9 jtd
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Jarek
Samochód: Punto II 3d
Silnik: 1.9 80KM JTD
Paliwo: ON
Wersja: ELX
Województwo: lubelskie [L]
Rejestracja: 22 Wrz 2014,
Posty: 408
Pomógł: 6
Witam otóż mam taki problem że nie mam w punto światła cofania, oświetlenia bagażnika oraz tablicy rejestracyjnej. Nie mogę dojść w czym problem. Najpierw padło oświetlenie bagażnika potem po jakimś czasie oświetlenie tablicy a na koniec światło cofania. Wszystkie żarówki były wymieniane na nowe, styki czyszczone i przemywane preparatem ale nic to nie dało. W dodatku czasem przy hamowaniu dosłownie na chwile zapala się błąd poduszki powietrznej. Pomyślałem że to może masa z tyłu więc ją także przeczyściłem jak również klemę masową z przodu. Przy otwartej kalpie bagażnika zapaliła się lampka myślałem że już pewnie wszystko w porządku wszystko posprzątałem i zamknąłem klap po czym okazało się że po ponownym otwarciu wraz się nie pali podobnie jak pozostałe światła, zabrałem się za nią jeszcze raz ale już nic to nie dało. Co to może być brak masy to wszystko powoduje? Uciąć tą kostkę i spróbować zrobić obejście? :E

[ Dodano: 20 Lut 2015, 02:18 ]

Udało mi się rozwiązać te problemy za brak światła wstecznego odpowiadał pęknięty czujnik w skrzyni, jeśli chodzi o światło w bagażniku to nie łączyło coś w masie tylnej a co do oświetlenia tablicy rejestracyjnej jeszcze raz dokładnie wyczyściłem wtyczkę i dałem drugą nową żarówkę i zaczęło działać :E

_________________
A to moja kropka :) - topic51499.html


Góra
 Profil  
 

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO