You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 16 Kwi 2024, 12:22

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #764210 Wysłany: 20 Lut 2015, 12:56; 
 Temat postu: Problem z elektrycznymi szybami
Offline
Sympatyk kropek

Imię: Karol
Samochód: Punto I 5d
Silnik: 1.2 8V 60KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Wersja: SX
Województwo: łódzkie [E]
Rejestracja: 11 Cze 2014,
Posty: 18
Witam przekopałem juz cale forum chyba i parę innych miejsc ale nie mam odpowiedzi na wszystkie problemy wiec zakładam nowy post .
Problem działająca jak chce szyba prawa - w końcu się otworzyła i nie zamknęła. Zrobione pomiary i na kostce jest napięcie 18v wchodzące i na 2 wyjściowych 0 wiec napięcie zasilania jest, na wyjściu na silnik po przełączniku w tej chwili jest 2.3 v wiec jest spalone sterowanie ale momentami nawet 15v się pojawiało, silnik na krotko tez nie działał wiec stwierdziłem ze szczotki się skończyły i po rozebraniu miałem racje plus trzpień był skrzywiony. Zamówiłem nowy , czekam an sterowanie i będę montował.
Natomiast mam problem teraz tez z lewym oknem i tu potrzebuje pomocy ?
Od strony okna sterowanie działa i wszystko pracuje tam jest 5 przewodów do kostki ?, nie wiem od czego jest ten 5 bo 1xzas 1xmasa i 2x wyjścia, może jakiś łączący się z przyciskiem od strony kierowcy , jak odłączę lewa stronę to nie otwiera się prawa ale tak podobno jest .
A problem główny jest taki ze na wiązce od strony kierowcy a do sterowania prawa strona mam napięcie 18v na wejściu ale tez na kablach wyjściowych na kostce i nie wiem czemu tam ciągle prąd płynie, oczywiście szyba pracuje normalnie mimo tej anomalii. Jeszcze murze sprawdzić czy jak odepnę prawa kostkę czy nadal będzie prąd na tych kablach wyjściowych ale może ktoś ma jakieś pomysły , sprawdzilem i jak odpialem prawa przycisk to napiecia na lewej niema jest tylko na zasilanie , za to wydaje mi sie ze w prawej kostce niema masy albo jakos dziwnei jest bo w tych przelacznikach masa jest 1 na 3 stuki a tu nie mam tak


Góra
 Profil  
 

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO