You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 28 Mar 2024, 23:11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 
 Post #782049 Wysłany: 07 Sie 2015, 00:32; 
 Temat postu: Lampy GP problem z wtyczkami- inne rodzaje.
Offline
Sympatyk kropek

Imię: Patryk
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.3 90KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Emotion
Województwo: warmińsko-mazurskie [N]
Rejestracja: 12 Lip 2015,
Posty: 23
Witam wszystkich
Ostatnio kupiłem nowe lampy przednie do mojego GP, mianowicie takie: http://allegro.pl/lampy-fiat-grande-pun ... 01626.html
Przy próbie montażu niestety okazało się że wtyczki w tych lampach są inne niż w moich orginalnych od GP (ja mam fioletowe gniazdo i wtyczki), tu niestety jest biała wtyczka i nie pasuje, chipy inaczej rozstawione. Na aukcji wyraźnie piszę że lampy dostosowane do modelów z lat 2005-2009. Ja mam GP z 2006 i nie rozumiem jakim cudem to nie pasuje. Czytałem przed zakupem dużo o tych lampach itd, wszystko miało się zgadzać, niestety wyszło jak zwykle... Jestem sfrustrowany tą sytuacją i dlatego piszę do Was, może ktoś ma pomysł jak to jeszcze uratować abym nie musiał tych lamp zwracać. Pomyślałem o wymianie gniazda w GP na te białe, niestety nigdzie nie moge znaleźć. Może ktoś wie gdzie to mogę dostać? A może jakimś cudem są przejściówki? Lub po prostu co zrobić aby te lampy jednak dało się zamontować? Dziękuję za wszelaką pomoc !


Załączniki:
Komentarz do pliku: wtyczka w nowej lampie

Komentarz do pliku: wtyczka w oryginalnej lampie

Komentarz do pliku: gniazdo w Grande

Góra
 Profil  
 

 
 Post #782059 Wysłany: 07 Sie 2015, 09:06; 
 Temat postu: Re: Proszę o POMOC !!!
Offline
Puntoświr

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Active
Województwo: podkarpackie [R]
Rejestracja: 27 Wrz 2011,
Posty: 180
Pomógł: 11
Szukaj wtyczek pod nowe lampy gdzieś na szrotach , przelutuj kable i po kłopocie.

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
 Profil  
 
 
 Post #782062 Wysłany: 07 Sie 2015, 09:47; 
 Temat postu: Re: Proszę o POMOC !!!
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Rafał
Samochód: Bravo
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Rejestracja: 14 Maj 2013,
Posty: 870
Pomógł: 4
Ja jednak bym zwrócił i kupił takie jak mają być.

Autor postu otrzymał pochwałę

_________________
17" to minimum ;)

Zapraszam do mnie
- było - http://fiatpunto.com.pl/topic43535.html
- jest - http://fiatpunto.com.pl/topic55575.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #782066 Wysłany: 07 Sie 2015, 11:14; 
 Temat postu: Re: Proszę o POMOC !!!
Offline
Sympatyk kropek

Imię: Patryk
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.3 90KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Emotion
Województwo: warmińsko-mazurskie [N]
Rejestracja: 12 Lip 2015,
Posty: 23
Myślałem właśnie o tym aby przelutować wtyczkę z oryginalnej lampy do tej kupionej, ale gdyby poszło coś nie tak to już żadna reklamacja nie pomoże i lamp nie zwróce. Lampy chętnie bym wymienił na takie z dobrymi wtyczkami ale producent raczej robi tylko pod jedną wtyczkę właśnie niby do tych modelów 2005-2009 i raczej wątpliwe abym znalazł takie same lampy z fioletową wtyczką. Coś takiego znalazłem http://allegro.pl/fiat-grande-punto-lam ... 07149.html ale z tego co widzę i jak to zrozumiałem tu jest odwrotnie, z białych na fioletowe...niestety


Góra
 Profil  
 
 
 Post #782067 Wysłany: 07 Sie 2015, 11:26; 
 Temat postu: Re: Proszę o POMOC !!!
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Rafał
Samochód: Bravo
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Rejestracja: 14 Maj 2013,
Posty: 870
Pomógł: 4
Już dawno zmieniałem światła w swoim, ale o ile dobrze pamiętam to były do 2008 i po 2008, tak jak był lift GP.
Jak masz auto z 2006, to lampy musisz mieć do modelu produkowanego od 10.2005 - 06.2008.
Coś z tymi lampami co kupiłeś jest nie tak.

Autor postu otrzymał pochwałę

_________________
17" to minimum ;)

Zapraszam do mnie
- było - http://fiatpunto.com.pl/topic43535.html
- jest - http://fiatpunto.com.pl/topic55575.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #782069 Wysłany: 07 Sie 2015, 11:49; 
 Temat postu: Re: Proszę o POMOC !!!
Offline
Sympatyk kropek

Imię: Patryk
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.3 90KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Emotion
Województwo: warmińsko-mazurskie [N]
Rejestracja: 12 Lip 2015,
Posty: 23
Dzwoniłem do sklepu z reklamacją. Facet zdziwiony był bardzo tą sytuacją i mówił że pierwszy raz spotkał się z takim problemem. Mógłbym pomyśleć że kręci ale rzeczywiście wyczytałem co nie co o tych wtyczkach w GP i białe wtyczki były montowane na początku a fioletowe dopiero później. Pomyślałem że może ktoś poprzerabiał w moim GP wtyczki ale z tego co widać są one oryginalne. Pozostaje mi chyba znaleźć białe wtyczki i przelutować. Tylko czy na pewno będzie wszystko dobrze działać?


Góra
 Profil  
 
 
 Post #782070 Wysłany: 07 Sie 2015, 11:53; 
 Temat postu: Re: Proszę o POMOC !!!
Offline
Puntomaniak

Imię: Marek
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: ON
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Toszek
Rejestracja: 02 Lut 2015,
Posty: 82
Pomógł: 4
Masz 14 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny. Nie wiem czy warto kombinować. Nie lepiej kupić nowe pasujące?

Autor postu otrzymał pochwałę

_________________
Radość z jazdy zaczyna się tam, gdzie kończy się ekonomia...


Góra
 Profil  
 
 
 Post #782074 Wysłany: 07 Sie 2015, 12:20; 
 Temat postu: Re: Proszę o POMOC !!!
Offline
Puntomaniak
Awatar użytkownika

Imię: Łukasz
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Inne
Województwo: śląskie [S]
Rejestracja: 11 Wrz 2014,
Posty: 63
Pomógł: 1
Nowych nie przerabiaj, szkoda. Zamów jakie mają być, chyba że na kasie Ci nie zależy ;)

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
 Profil  
 
 
 Post #782126 Wysłany: 07 Sie 2015, 22:36; 
 Temat postu: Re: Proszę o POMOC !!!
Offline
Sympatyk kropek

Imię: Patryk
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.3 90KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Emotion
Województwo: warmińsko-mazurskie [N]
Rejestracja: 12 Lip 2015,
Posty: 23
Lamp nie chce przerabiać i wolałbym nie oddawać bo innych z inną (fioletową wtyczką) nie dostane, przynajmniej takich jak chce - soczewkowych. Ten rodzaj lamp są zapewne produkowane tylko na tą białą wtyczkę która teoretycznie powinna być w tych modelach 2005-2009. Myślę że tu w moim Grande może być coś nie tak (może było już kombinowane coś i przerabiane bo nie jestem 1 właścicielem) dlatego chce gniazdo w samochodzie przerobić na białe i powinno być git. Tylko problem jest w tym że nie mogę narazie znaleźć, większość osób przerabiało z białych na fioletowe (ja muszę odwrotnie) i takie gniazda (fioletowe) już kilka znalazłem. Ja potrzebuje niestety białe czyli teoretycznie chyba starsze i tu jest problem bo narazie nie mogę nigdzie dostać. Najlepszym wyjściem byłaby przejściówka ale o takiej chyba mogę tylko pomarzyć...


Góra
 Profil  
 
 
 Post #782128 Wysłany: 07 Sie 2015, 22:42; 
 Temat postu: Re: Proszę o POMOC !!!
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Rafał
Samochód: Bravo
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Rejestracja: 14 Maj 2013,
Posty: 870
Pomógł: 4
No dziwna sprawa to co piszesz. ale raczej każda lampa powinna występować z każdą wtyczką.

Autor postu otrzymał pochwałę

_________________
17" to minimum ;)

Zapraszam do mnie
- było - http://fiatpunto.com.pl/topic43535.html
- jest - http://fiatpunto.com.pl/topic55575.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #782133 Wysłany: 07 Sie 2015, 22:50; 
 Temat postu: Re: Proszę o POMOC !!!
Offline
Sympatyk kropek

Imię: Patryk
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.3 90KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Emotion
Województwo: warmińsko-mazurskie [N]
Rejestracja: 12 Lip 2015,
Posty: 23
http://allegro.pl/lampy-fiat-grande-pun ... 01626.html
Myślisz że te taiwańskie zamienniki są produkowane na różne typy wtyczek? Bo ja szczerze w to wątpie ale w sumie masz rację, nie zaszkodzi mi podzwonić po innych aukcjach i popytać o rodzaj wtyczki :wink:


Góra
 Profil  
 
 
 Post #782134 Wysłany: 07 Sie 2015, 22:54; 
 Temat postu: Re: Proszę o POMOC !!!
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Rafał
Samochód: Bravo
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Rejestracja: 14 Maj 2013,
Posty: 870
Pomógł: 4
Bankowo to znajdziesz na inną wtyczkę.
Ale szczerze mówiąc to bym się zastanowił, bo światła za tą cenę baaaardzo średnie ;)

[ Dodano: 07 Sie 2015 22: ]

Chociaż, to Tobie ma się podobać.

Autor postu otrzymał pochwałę

_________________
17" to minimum ;)

Zapraszam do mnie
- było - http://fiatpunto.com.pl/topic43535.html
- jest - http://fiatpunto.com.pl/topic55575.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #782136 Wysłany: 07 Sie 2015, 23:02; 
 Temat postu: Re: Proszę o POMOC !!!
Offline
Sympatyk kropek

Imię: Patryk
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.3 90KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Emotion
Województwo: warmińsko-mazurskie [N]
Rejestracja: 12 Lip 2015,
Posty: 23
Myślisz że słabo święcą czy średnie wizualnie? Mam pewne wątpliwości ale z tego co się orientowałem i czytałem opinie osób które już je zakładały to powinny ładnie i świecić i wyglądać :wink:
largeimg,IMG_4da6c5d683964515.jpg Jeśli będzie taki efekt to na pewno ich nie oddam :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #782137 Wysłany: 07 Sie 2015, 23:06; 
 Temat postu: Re: Proszę o POMOC !!!
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Rafał
Samochód: Bravo
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Rejestracja: 14 Maj 2013,
Posty: 870
Pomógł: 4
Chodzi o to, że z daleka widać, że Chińskie. Nie mój styl, ale jak powiedziałem wcześnie, to Tobie ma się podobać.

_________________
17" to minimum ;)

Zapraszam do mnie
- było - http://fiatpunto.com.pl/topic43535.html
- jest - http://fiatpunto.com.pl/topic55575.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #782142 Wysłany: 07 Sie 2015, 23:26; 
 Temat postu: Re: Proszę o POMOC !!!
Offline
Sympatyk kropek

Imię: Patryk
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.3 90KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Emotion
Województwo: warmińsko-mazurskie [N]
Rejestracja: 12 Lip 2015,
Posty: 23
Chińskie to prawda ale cóż, za takie zamienniki dobrej marki pewnie bym się nie wypłacił ;p Produkcja w w Chinach i tamtych rejonach zdecydowanie się polepszyła patrząc z perspektywy czasu ale wiadomo że to nigdy nie do równa np. niemieckiej precyzji. Głęboko wierzę że szybko się na nich nie zawiodę i trochę pojeżdżę a w razie potrzeby włożę spowrotem oryginały :wink:
Za rok pomyślę o fajnych felgach tak jak w Twojej kropce a wtedy nie będę musiał kombinować tak jak teraz i się raczej nie zawiodę :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #782153 Wysłany: 08 Sie 2015, 00:25; 
 Temat postu: Re: Proszę o POMOC !!!
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Punto Evo 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Wersja: Estiva Blue&Me
Województwo: łódzkie [E]
Miejscowość: Łódź
Rejestracja: 17 Kwi 2010,
Posty: 1264
Pomógł: 11
To może jak planujesz zmianę lamp to zdecydowanie lepiej wyglądają te poniżej, trochę droższe no ale to nie żadna chińszczyzna :E

Image

_________________
MOJE PUNTO EVO http://fiatpunto.com.pl/topic55029.html
MOJA BYŁE GP http://fiatpunto.com.pl/topic45699.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #782154 Wysłany: 08 Sie 2015, 00:31; 
 Temat postu: Re: Proszę o POMOC !!!
Offline
Sympatyk kropek

Imię: Patryk
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.3 90KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Emotion
Województwo: warmińsko-mazurskie [N]
Rejestracja: 12 Lip 2015,
Posty: 23
Oczywiście że są fajne i nowocześniejsze ale prawdopodobnie i 2 razy droższe? A skoro nie chińszczyzna to może jeszcze droższe...Myślę że aż takim automaniakiem nie jestem żeby wydać z 1200 zł na lampy :P


Góra
 Profil  
 
 
 Post #783389 Wysłany: 26 Sie 2015, 21:42; 
 Temat postu: Re: Lampy GP problem z wtyczkami- inne rodzaje.
Offline
Puntoświr

Imię: Krzych
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.3 90KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Sporting
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Tarnowskie Góry
Rejestracja: 06 Lut 2012,
Posty: 813
Pomógł: 11
Boniek, jezeli uda Ci sie wstawic te lampy, wrzuc tutaj foto jak realnie swieca te ringi.
Problem z tymi LED'ami powyzej, poza cena... jest taki ze te LED'y bardzo slabo swieca!
Nikt tego na aukcjach nie pisze... ale te ledy sa po prostu kiepskie, mam takie u siebie i nie jestem zadowolony.
Zastanawiam sie nad zalozeniem wlasnie ringow.

Zapodaj zdjecia jezeli uda Ci sie to zamontowac!

Az sam jestem ciekaw jakie mam u siebie wtyczki.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #783488 Wysłany: 28 Sie 2015, 02:40; 
 Temat postu: Re: Lampy GP problem z wtyczkami- inne rodzaje.
Offline
Sympatyk kropek

Imię: Patryk
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.3 90KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Emotion
Województwo: warmińsko-mazurskie [N]
Rejestracja: 12 Lip 2015,
Posty: 23
Ringi w nocy świecą ładnie (same postojówki), jednak nie radziłbym się sugerować zbyt bardzo tymi zdjęciami bo w pewnym sensie oszukują. Na tych zdjęciach wyraźnie widać porządne światło w obwódce ringów niemalże jakby to były ledy, ale te światło na zdjęciu jest bardziej skupione i wyraźne i tak wygląda tylko na zdjęciu. W rzeczywistości ring jest podświetlany jedną żarówką (tak mi się wydaje) i rzeczywiście nie świeci tak mocno jakbym chciał, a zwłaszcza z włączonymi światłami mijania. Nie sprawdziłem tego jeszcze na "mijance" samochodów jak się prezentują ale widzę że przy włączonych światłach mijania ringi słabo świecą w porównaniu np. do tych dodatkowych ledów u góry które już naprawdę ładnie się wyróżniają. Natomiast same ringi + ledy w nocy wyglądają fajnie, dopiero gdy dochodzą światła mijania to niestety ringi już trochę są przyćmione i mniej widoczne a oczywiście bez świateł mijania w nocy sobie nie pojeżdżę... Zdjęcia na kostce brukowej pokazują włączone ringi w słoneczny dzień kiedy słońce raczej pada od tyłu. No i jak widać w takiej sytuacji słabiutko widać ringi a nawet ledy. Zdjęcia może nie są świetnej jakości i też oszukują bo ledy w rzeczywistości widać trochę lepiej (chociaż świateł dziennych to z nich nie będzie) ale wystarczająco pokazują że po prostu tego światła prawie że nie widać. Zdjęcia na podwórku to najlepszy efekt tych reflektorów w dzień. Tutaj słońce pada na przód samochodu a światło bardzo fajnie odbija się w ringach i efekt jest świetny. Ringi są wyłączone wiec myślę że przy włączonych może być jeszcze lepiej. Również zdjęcia w tym przypadku najlepiej odzwierciedlają rzeczywistą wizualizację.
Ogólnie trzeba przyznać że cudów nie ma jeśli chodzi o te reflektory, ringi rzeczywiście świecą za słabo, BMW z tego nie będzie, ale nie jest najgorzej, gdzieś również czytałem że lubią się przepalać takie ringi po jakimś czasie więc może te są słabsze ale za to dłużej poświecą ;) (tak to sobie tłumaczę). Światła mijania oraz drogowe świecą bardzo przyzwoicie i nie mam zastrzeżeń a efekt wizualny myślę że się dużo poprawił w mojej kropce i przyciąga więcej uwagi, a przecież o to chodzi :)
Co do wtyczek w grande to okazało się że tylko przy lewej lampie miałem nowszą wtyczkę a przy prawej oryginalną, więc ktoś już grzebał i przerabiał wcześniej dlatego miałem problem. Wobec tego lampy tak jak napisał producent pasują do roczników 2005 - 2008


Załączniki:
Komentarz do pliku: Ringi zgaszone ale pod słońce

Komentarz do pliku: Ringi zgaszone ale pod słońce

Komentarz do pliku: Zapalone ringi+ledy, słoneczny dzień, słońce raczej z tyłu samochodu

Komentarz do pliku: Zapalone ringi+ledy, słoneczny dzień, słońce raczej z tyłu samochodu



Góra
 Profil  
 
 
 Post #783489 Wysłany: 28 Sie 2015, 07:29; 
 Temat postu: Re: Lampy GP problem z wtyczkami- inne rodzaje.
Offline
Puntoświr

Imię: Krzych
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.3 90KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Sporting
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Tarnowskie Góry
Rejestracja: 06 Lut 2012,
Posty: 813
Pomógł: 11
Wielkie dzieki za opis i zdjecia!

Jak rozumiem, ringi swieca jako swiatla postojowe i tyle (brak homologacji DRL?).
Jazda na takich postojowkach, tak jakby to mialo by byc swiatlo do jazdy dziennej bedzie niezgodne z przepisami i w dodatku slabo widoczne?


Góra
 Profil  
 
 
 Post #783507 Wysłany: 28 Sie 2015, 15:22; 
 Temat postu: Re: Lampy GP problem z wtyczkami- inne rodzaje.
Offline
Sympatyk kropek

Imię: Patryk
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.3 90KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Emotion
Województwo: warmińsko-mazurskie [N]
Rejestracja: 12 Lip 2015,
Posty: 23
Dokładnie, ringi służą tu jako postojówki i do jazdy dziennej na pewno się nie nadają (po za tym nie mają na to homologacji). Lepiej świecą te ledy dodatkowe i muszę przyznać że jak dziś jechałem w taki dość pochmurny dzień to ładnie je widać chociaż jednak również i te ledy raczej nie nadają się do jazdy dziennej w pełnym słońcu. Elektryk mi powiedział żebym jeździł na postojówkach jak na dziennych pomimo tego że pewnie to nielegalne bo według niego na pewno widać te ledy i mam się tym nie przejmować a w razie kontrolii tłumaczyć się że myślałem że to dzienne światła. No i narazie tak właśnie jeżdżę na samych postojówkach, możliwe że do czasu kontroli ;]


Góra
 Profil  
 
 
 Post #783518 Wysłany: 28 Sie 2015, 18:35; 
 Temat postu: Re: Lampy GP problem z wtyczkami- inne rodzaje.
Offline
Puntoświr

Imię: Krzych
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.3 90KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Sporting
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Tarnowskie Góry
Rejestracja: 06 Lut 2012,
Posty: 813
Pomógł: 11
To u mnie (na takich lampach z listwa LED jak adamior wstawil) zasada jest ta sama.
Listwa LED to postojowki na ktorych jezdze jako na dziennych... poki co, policja sie nie czepia, choc mam swiadomosc ze to nie jest zgodne z przepisami
(u mnie te LEDy nie swieca jakos super mocno, rzeklbym nawet ze slabo swieca ;) ).


Góra
 Profil  
 
 
 Post #783542 Wysłany: 29 Sie 2015, 00:50; 
 Temat postu: Re: Lampy GP problem z wtyczkami- inne rodzaje.
Offline
Sympatyk kropek

Imię: Patryk
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.3 90KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Emotion
Województwo: warmińsko-mazurskie [N]
Rejestracja: 12 Lip 2015,
Posty: 23
A wstawiłbyś fotki jak Grandziak się prezentuję na tych listwach ledowych? Jestem ciekaw bo sam myślałem żeby takie kupić, chociaż chyba wolałbym dołożyć i kupić dzienne, ale jednak zdecydowałem się na 2 razy tańsze ringi ;)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #783544 Wysłany: 29 Sie 2015, 09:41; 
 Temat postu: Re: Lampy GP problem z wtyczkami- inne rodzaje.
Offline
Puntoświr

Imię: Krzych
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.3 90KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Sporting
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Tarnowskie Góry
Rejestracja: 06 Lut 2012,
Posty: 813
Pomógł: 11
Boniek napisał(a):
A wstawiłbyś fotki jak Grandziak się prezentuję na tych listwach ledowych? Jestem ciekaw bo sam myślałem żeby takie kupić, chociaż chyba wolałbym dołożyć i kupić dzienne, ale jednak zdecydowałem się na 2 razy tańsze ringi ;)


No to foty na zyczenie (nie mam zdjec w nocy nistety):

Kierunki u mnie sa pomaranczowa zarowka a nie diodami, co akurat mi sie podoba.
Wypelnienie lamp jest czarne, tez spoko.
Na zdjeciu lekko to widac, LED'y po stronie kierowcy swieca slabiej o jakies 10-15% niz po stronie pasazera (doprowadza mnie to do szalu ;) ).
Auto juz kupilem z takimi swiatlami, ale gdyby to byl moj wydatek to bylbym niezle zawiedziony.
Nie polecam inwestowac tysiaka, zdecydowanie dobra decyzja o kupnie ringow.

Image

Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #783550 Wysłany: 29 Sie 2015, 12:46; 
 Temat postu: Re: Lampy GP problem z wtyczkami- inne rodzaje.
Offline
Sympatyk kropek

Imię: Patryk
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.3 90KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Emotion
Województwo: warmińsko-mazurskie [N]
Rejestracja: 12 Lip 2015,
Posty: 23
Rzeczywiście widać troszkę słabsze ledy od strony pasażera ale fajnie się Grandziak prezentuję na tych lampach, prawie jak na dziennych ;) Wspomniałeś że jeździsz na postojówkach i policja się póki co nie czepia, tzn. miałeś już jakąś kontrolę i się nie przyczepili czy jeszcze nie?
Widzę że masz czarny dach i zrobiony grill. Proponuję walnąć jeszcze maskę na czarno tylko najlepiej nie całą a do tych zgięć na masce, wtedy tak ładnie płynnie będzie przechodziło dach - maska - grill. Na Twoim czerwonym świetnie będzie to wyglądać :) Ja planuję zrobić coś takiego przy swoim, mam nadzieję że niedługo się doczekam.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO