You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 28 Mar 2024, 16:51

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 
 Post #77016 Wysłany: 02 Sty 2008, 22:28; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sty 2008,
Posty: 36
lukasw1986 napisał(a):
tatarstan powiedzmy ze nie bylo to wymieniane i jesli tak moze wiesz orientacyjnie jaki by byl koszt tego wszytkiego jesli bym ja musial sam wymieniac to wszytko co nie wiesz moze ile by mnie to kosztowalo ??


tego ci nie powiem bo wszystkiego nie pamietam - droga jest miska olejowa i nie ma zamienników chyba i nie warto bo pewnie zardzewieje, drogi jest tez wydech nawet zamiennik, ja wymieniałem cały wydech w aso i to zamiennik i zapłaciłem za cały wydech chyba 420 zeta i jeszcze robocizne trzeba dodac a i tak nie jestem zadowolony bo głosny jest, tak poza tym czesci stosynkowo chyba tanie w porównaniu do konkurencji - mówie tu o dobrych zamiennikach - pasek rozrzadu dayco, pompa wody sfk, trza kupowac takie zamienniki które produkowane sa na pierwszy montaz i najlepiej serwisowac poza aso u zaufanego mechanika bo w aso zdzieraja, a i jeszce jedno sprzegło wymieniałem po zaledwie 65 tys czy 70 tys w aso , wymienili mi na oryginalne i jest do dupy robi zabke czesto przy starcie, przwdopodobnie jest krzywe ale nauczyłem sie juz to obchodzic umiejetnosciami , ponoc sprzegło jest słabym elementem w punto II i u mnie sie to sprawdziło.


Góra
 Profil  
 

 
 Post #77019 Wysłany: 02 Sty 2008, 22:35; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Miejscowość: Szczecn
Rejestracja: 02 Sty 2008,
Posty: 12
ale sadzisz ze w 2000 bym sie zmiescil??


Góra
 Profil  
 
 
 Post #77021 Wysłany: 02 Sty 2008, 22:36; 
 Temat postu:
Offline
Monkey Mod
Awatar użytkownika

Imię: Tomasz
Samochód: Punto II FL 5d
Silnik: 1.2 16V 80KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Wersja: Dynamic
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Ustka/Słupsk
Rejestracja: 11 Mar 2007,
Posty: 9760
Pomógł: 34
lukasw1986 ja sadze ze tak ... tyle ze patrz komu dajesz go do pracy... a najlepiej to jak masz troche pojecia a nie trzeba go wiele w wiekszosci przypadkow zrobisz sam :)

_________________
Fiat Punto 1.1 '97 Green Butterfly :) <-- Klik :D
"A passion for perfection"
Punto II FL 1.2 16V Butterfly II :) <-- KLIK :E
Image<-- Punto II FL 1.2 16V
:E Essence Of Shine :E
https://www.facebook.com/EssenceOfShine/


Góra
 Profil  
 
 
 Post #77038 Wysłany: 02 Sty 2008, 22:54; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sty 2008,
Posty: 36
lukasw1986 napisał(a):
ale sadzisz ze w 2000 bym sie zmiescil??


z tego co pamietam pasek rozrzadu dayco - 80 zeta
pompa wody sfk - 149 zeta
wymiana paska z pompa wody robocizna koło powiedzmy 200 zeta moze mniej
wymiana całego wydechu z robocizna ze 600 zeta
ostrzezenie droga miska olejowa nie ma chyba zamienników i nie warto chyba sama miska kosztuje ze 550 zeta czy cos i jeszcze trza dodac robocizne
wymiana amortyzatorów z tyłu dlephi mam nie wiem jak bedzie z trwałoscia ze 450 zeta z robocizna tak koło chyba wyszło
radziłbym wymienic po zakupie filtr oleju i wymienic odrazu olej takze filtr powietrza ja kupiłem filtry polskiej firmy filtron czy jakos tak nie były drogie
sprzegło kosztuje w aso chyba ze 450 zeta chyba i sprzedawane w dodatku jako odnawiane ale powiedzielize to nówka , zamiennik mozna kupic taniej firmy valeo niby one ida na pierwszy montaz ze 350 zeta ale róznie o nich mówia , trzeba doliczyc robocizne w aso ze 250 zeta czy cos
to sa orientacyjne ceny
u mechanika znajomego wyjdzie taniej niz w aso w aso zdzieraja aha
ja przepalo sie zarówka w reflektorze z przodu po stronie akumulatora twoja kobieta napewno jej nie wymieni i ty napoczatku tez jej szybko nie wymienisz barzdo trudny dostep , pierwszy raz zejdzie koło godziny puscisz kupe faków i ręce pokrwawione. a jak sie wkurwisz to porozpierdalasz pokrywke od reflektora, pózniej bedzie łatwiej.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #78126 Wysłany: 05 Sty 2008, 12:28; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Miejscowość: Szczecn
Rejestracja: 02 Sty 2008,
Posty: 12
witam autko juz kupilismy no sprawdzilem to co mowiliscie i napewno mam klocki do wymiany z przodu i olej sadze ze nic wiecej ale maly problem byl w nocy kiedy moja kobieta wracala z pracy sadzi ze jej sie wylaczylo wspomaganie i na desce rozdzielczej widnial klucz z napisem kod co sadzicie co to moze byc czy to normlane ze wspomaganie moglo sie juz zepsuc auto bylo garazowane teraz niestety niebedzie auto moze stalo wczoraj z 5h na dowrzu morz okolo -7 od tego moglo by cos takiego juz sie stac czekam na wasze opinie i rady :?: :?: :!:


Góra
 Profil  
 
 
 Post #93076 Wysłany: 17 Lut 2008, 21:23; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Miejscowość: Oborniki wlkp
Rejestracja: 21 Sie 2007,
Posty: 38
hej kolego to wspomaganie to normalka zwlaszcza przy przebiegu 140tys :D.Na początek sprawdz koncowki drązków oraz listwe ukł kierowniczego czy nie ma luzów.a to code to pewnie oznaka starosci :D .Zapewne kluczyk jest juz wyjechany lub stacyjka tez tak miałem kiedys w jednym kropku.pozd

_________________
fan fiata Punto:))))) znaczy kropeczki:)))))))


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO